Draugs piespiež veikt abortu

 
Reitings 5
Reģ: 22.04.2019
Sveikas, meitenes! ?
Mana sirds ir pilna..
Vēl dažas dienas atpakaļ runājām ar draugu, ka vēlamies veidot ģimenes dzīvi.
Uzzināju, ka esmu stāvoklī, paziņoju par to draugam un par viņa reakciju esmu šokēta. Viņš pateica, ka ir divi iespējamie varianti: 1)Es taisu abortu (piedraudēja, ka ar varu mani aizvedīšot); 2)Es bērnu varu audzināt viena pati. Viņš tikai katru mēnesi samaksās naudu konkrētajā datumā, bet par mani un bērnu nevēlas neko redzēt un dzirdēt.
Esmu nobloķēta visās iespējamās vietās.
Nesaprotu, kā cilvēks var skatīties acīs un Tev melot, jāsecina, ka visu šo laiku tika sprausti makaroni uz ausīm.
Kā var būt tik pretīgs cilvēks.
Mani arī uztrauc tas, ka viņš varētu man kaut ko izdarīt.
16.06.2020 09:25 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
sla, priekš kam obligāti jāstāsta, ka mudaks? Varbūt pati viņa mudaks, ja nestāsta, cik ilgi kopā, cik dzīvo kopā, cik pašai gadu, precējušies nav utt. Tik pašas izdoma par to, ka 30 gadi, tad jau nebūs mudaks.
16.06.2020 14:51 |
 
Reitings 5
Reģ: 16.06.2020
Speciali uztaisiju profilu lai ierektu par tupajam sievietem. Kuras nedz ko izdaritu ja redz chalis aizietu prom. Mana gadijuma tas ir easy, sievu pametu ar 2 gadigu bernu, jo sapratu ka berns nav prieks manis un sieva pec dzemdibam palika ka pukjis un gribeja visu man atnemt, tikai bernam visu dot. Sakravaju mantas un jau 3 gadus neko par viniem nezinu. Nemaksaju alimentus, konts ir blokets, laikam nedrikst but vairak par 215€ uz konta, jo tad nauda aiziet tiesu izpilditajam vai kam tur. Bet mani tas netrauce, izmantoju revolut karti, kas nekadu info nedod valstij. Un naudu sanemu visu neoficiali celtnieciba, ir ari halturas kur neoficiali maksa. Menesi sanemu ap 1500€, bet tadai raganai kas gribeja mani izslaukt neko nemaksasu nekad. Ja runajat ka nakotne gribesu maju, pensiju. Bla bla bla. Ir pietiekami daudz varianti ka musdienas kustamo un nekustamo mantu uzturet ne uz sava varda. Sobrid ari masina man ir, bet registreta uz citu personu kura katru menesi sanem simboliski naudu. Ta luk zosis
16.06.2020 20:34 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
EasyZ2 @ 16.06.2020 20:34
Speciali uztaisiju profilu lai ierektu par tupajam sievietem. Kuras nedz ko izdaritu ja redz chalis aizietu prom. Mana gadijuma tas ir easy, sievu pametu ar 2 gadigu bernu, jo sapratu ka berns nav prieks manis un sieva pec dzemdibam palika ka pukjis un gribeja visu man atnemt, tikai bernam visu dot. Sakravaju mantas un jau 3 gadus neko par viniem nezinu. Nemaksaju alimentus, konts ir blokets, laikam nedrikst but vairak par 215€ uz konta, jo tad nauda aiziet tiesu izpilditajam vai kam tur. Bet mani tas netrauce, izmantoju revolut karti, kas nekadu info nedod valstij. Un naudu sanemu visu neoficiali celtnieciba, ir ari halturas kur neoficiali maksa. Menesi sanemu ap 1500€, bet tadai raganai kas gribeja mani izslaukt neko nemaksasu nekad. Ja runajat ka nakotne gribesu maju, pensiju. Bla bla bla. Ir pietiekami daudz varianti ka musdienas kustamo un nekustamo mantu uzturet ne uz sava varda. Sobrid ari masina man ir, bet registreta uz citu personu kura katru menesi sanem simboliski naudu. Ta luk zosis

Revolut tagad ir ES, un Lv var tikt pie info
16.06.2020 20:36 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Balamute @ 16.06.2020 14:51
sla, priekš kam obligāti jāstāsta, ka mudaks? Varbūt pati viņa mudaks, ja nestāsta, cik ilgi kopā, cik dzīvo kopā, cik pašai gadu, precējušies nav utt. Tik pašas izdoma par to, ka 30 gadi, tad jau nebūs mudaks.

Jo tēvs pazudis lol
16.06.2020 20:37 |
 
Reitings 5
Reģ: 16.06.2020
sla @ 16.06.2020 20:36

Revolut tagad ir ES, un Lv var tikt pie info

Kaut ka nekad nevienam nav nekas aiztikts no revolut un revolut pazinojuma pasi teica ka ir lojali saviem klientiem un nesniegs lieku info. Cmon visi paradniekie staiga ar revolut kapec nevienam nekas nav?
16.06.2020 20:43 |
 
Reitings 55
Reģ: 24.05.2020
EasyZ2 @ 16.06.2020 20:34
Speciali uztaisiju profilu lai ierektu par tupajam sievietem. Kuras nedz ko izdaritu ja redz chalis aizietu prom. Mana gadijuma tas ir easy, sievu pametu ar 2 gadigu bernu, jo sapratu ka berns nav prieks manis un sieva pec dzemdibam palika ka pukjis un gribeja visu man atnemt, tikai bernam visu dot. Sakravaju mantas un jau 3 gadus neko par viniem nezinu. Nemaksaju alimentus, konts ir blokets, laikam nedrikst but vairak par 215€ uz konta, jo tad nauda aiziet tiesu izpilditajam vai kam tur. Bet mani tas netrauce, izmantoju revolut karti, kas nekadu info nedod valstij. Un naudu sanemu visu neoficiali celtnieciba, ir ari halturas kur neoficiali maksa. Menesi sanemu ap 1500€, bet tadai raganai kas gribeja mani izslaukt neko nemaksasu nekad. Ja runajat ka nakotne gribesu maju, pensiju. Bla bla bla. Ir pietiekami daudz varianti ka musdienas kustamo un nekustamo mantu uzturet ne uz sava varda. Sobrid ari masina man ir, bet registreta uz citu personu kura katru menesi sanem simboliski naudu. Ta luk zosis

Priekš kam taisiji bērnu?
Es nesaproti no kurienes rodas tādi autisti???
-Uztaisiju bērnu,bet sapratu ka tas nav priekš manis?cik Tev ir gadi? 18 vai 16?
Pediņš Tu esi!
Atstāj sievieti ar SAVU bērnu un neko nemaksā
Atradi ar ko pazīmēties...
Nevienai sievietei nenovēlu satikt tādus pid..rasus kaa Tu
Nekas,būs 40 gadi,gulēsi pliku d... grāvī nātrēs un pats lūgsies savam bērnam piedošanu,ka esi bijis tāds kr..is visu mūžu?
16.06.2020 20:54 |
 
Reitings 92
Reģ: 11.02.2016
Padomā par šiem jautājumiem - cik tev ir gadu? Kāds ir grūtniecības termiņš? Vai tev ir sava dzīvesvieta īpašumā vai stabila īres vieta, kur var īrēt ar bērnu? Ir regulāri ienākumi - darbs, cik lieli, vai spēsi nodrošināt sevi un bērnu finansiāli bez citu palīdzības, kāda būs māmiņalga (internetā ir pieejami kalkulatori)? Vai tev ir pieejama palīdzība (ģimene utt) - pieskatīt bērnu, atbalstīt emocionāli utml? Vai tev ir profesionālā vai augstākā izglītība? Ja nav, vai ir plānos to iegūt? Bērns apstādinās vai apgrūtinās daudzus procesus dzīvē. Uzskatu, ka labāk ir apdomāt ar vēsu prātu visus sarežģītos apstākļus un pieņemt apzinātu, saprātīgu lēmumu, nedomājot daudz par emocionāliem aspektiem.
Man pašai nav bijis aborts, bet zinu vairākas sievietes, kam ir bijis kaut kad, bet nu jau pagājis laiks un ir tiešām gaidīti bērniņi nākuši un viss ir kārtībā šo sieviešu dzīvēs. Reizēm aborts ir tieši tas, kas vajadzīgs, jo īpaši, ja tā situācija ir tāda, ka paliec vientuļā māmiņa.
16.06.2020 21:16 |
 
Reitings 92
Reģ: 11.02.2016
Lai reģistrētu tēvu, abiem vecākiem jābūt klātienē, citādi vīrietis nebūs ierakstīts kā tēvs. Nezinu, kā tas notiek tiesas ceļā, bet process noteikti nebūs ne īss, ne patīkams, arī gan jau kādu naudiņu prasīs. Pirms kalt domas par paternitātes atzīšanu un uzturlīdzekļiem, labāk painteresēties, kā tas reāli notiks.
16.06.2020 21:18 |
 
Reitings 181
Reģ: 14.05.2020
sla @ 16.06.2020 20:37

Jo tēvs pazudis lol

Ļoti vienplākšņains skatījums. Aa, LOL
16.06.2020 21:21 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Antwoord @ 16.06.2020 21:18
Lai reģistrētu tēvu, abiem vecākiem jābūt klātienē, citādi vīrietis nebūs ierakstīts kā tēvs. Nezinu, kā tas notiek tiesas ceļā, bet process noteikti nebūs ne īss, ne patīkams, arī gan jau kādu naudiņu prasīs. Pirms kalt domas par paternitātes atzīšanu un uzturlīdzekļiem, labāk painteresēties, kā tas reāli notiks.

No paziņas pieredzes.
Pēc bērniņa piedzimšanas māte atrod pilnvarotu personu, kas sastādīs tiesai prasību par paternitātes noteiksanu(DNS). Pēc pozitīvas atbildes, sagatavo prasību tiesai par uzturlīdzekļiem. Tālāk tiesa darbojas ar tēvu. Piekrīt, nepiekrīt, lēmums utt. Ja nepiekrīt, tad vēršas UGF.
Tēvs var izvairīties no DNS, bet uz ilgu laiku tas nebūs, jo jau tiesas lēmumā būs rakstīts, ka nesadarbojoties tiks veikta piespiedu analīzes. Tiešā nozīmē, būs policijas meklēšanā, notvers un aizvedīs uz analīzēm.
Pildot prasību Obligāti jānorāda punkts, ka visus izdevumus jāsedz tēvam. Sākumā būs vajadzīga nauda, kuru pēc tam attiesaas no bērna tēva. Alimentus sāk aprēķināt no dokumentu iesniegšanas brīža. Laiks protams paies, bet tas viss tiek ierēķināts.
16.06.2020 21:33 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
EasyZ2 @ 16.06.2020 20:34
Speciali uztaisiju profilu lai ierektu par tupajam sievietem. Kuras nedz ko izdaritu ja redz chalis aizietu prom. Mana gadijuma tas ir easy, sievu pametu ar 2 gadigu bernu, jo sapratu ka berns nav prieks manis un sieva pec dzemdibam palika ka pukjis un gribeja visu man atnemt, tikai bernam visu dot. Sakravaju mantas un jau 3 gadus neko par viniem nezinu. Nemaksaju alimentus, konts ir blokets, laikam nedrikst but vairak par 215€ uz konta, jo tad nauda aiziet tiesu izpilditajam vai kam tur. Bet mani tas netrauce, izmantoju revolut karti, kas nekadu info nedod valstij. Un naudu sanemu visu neoficiali celtnieciba, ir ari halturas kur neoficiali maksa. Menesi sanemu ap 1500€, bet tadai raganai kas gribeja mani izslaukt neko nemaksasu nekad. Ja runajat ka nakotne gribesu maju, pensiju. Bla bla bla. Ir pietiekami daudz varianti ka musdienas kustamo un nekustamo mantu uzturet ne uz sava varda. Sobrid ari masina man ir, bet registreta uz citu personu kura katru menesi sanem simboliski naudu. Ta luk zosis

Mašīna tad tev var būt uz cita cilvēka vārda, bet tiesības? Ja tādas ir, tad drīzumā tiks atņemtas.
16.06.2020 21:34 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Man kaut kas tur nelīmējas kopā.
Pirms dažām dienām runājāt, ka gribat veidot ģimeni un tagad pēc pāris dienām zini ka esi jau stāvoklī?
16.06.2020 21:37 |
 
Reitings 1934
Reģ: 28.04.2019
Balamute @ 16.06.2020 21:21

Ļoti vienplākšņains skatījums. Aa, LOL

Tas ir bērnam jāzin tho. Kā saka, varoņi ir jāzin. Vienīgi māte var atrast citu vīrieti, kurš būs tēvs, un tad nav problēmu, var neteikt, ka bioloģiskais tēvs lohs :)
16.06.2020 22:55 |
 
Reitings 5
Reģ: 16.06.2020
Maxxxiii @ 16.06.2020 21:34

Mašīna tad tev var būt uz cita cilvēka vārda, bet tiesības? Ja tādas ir, tad drīzumā tiks atņemtas.

Par to liegumu zinu. Pagaidam viss ir kartiba. Cerams ka eiropas komisija izskatis to lietu par liegumu atcelsanu kas nemaksa alimemtus. Sis jautajums tiekot risinats. Domaju atcels to absurdu.
17.06.2020 07:24 |
 
Reitings 5
Reģ: 16.06.2020
Maxxxiii @ 16.06.2020 21:34

Mašīna tad tev var būt uz cita cilvēka vārda, bet tiesības? Ja tādas ir, tad drīzumā tiks atņemtas.

Bet ja nu peksni bus liegums, man alga oficiali uzradas 200€, un tad kad tu vienojies ar tiesu izpilditaju par konkretu izmaksu katru menesi, tev liegumu nonem, maksasu kaut vai 20€ menesi un noradisu ka vairak nespeju maksat un viss chill, neoficialo naudu vins neredz kas uz rokas nak. 240€ gada par tiesibam nav zel maksat.
17.06.2020 07:28 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Absurds ir tas, kā cilvēks var dzīvot nezinot kā iet viņa bērnam. Kamēr pats priecājas par labiem ienākumiem uz rokas, pat nepadomā vai bērnam, kas netrūkst. Nav runa, ka nauda jādod bērna mātei, nee to es neatzīstu, bet elementāru dāvanu uz svētkiem, pajautāt vai piemēram riteni nevajag. Bērns nepiekaa nav vainīgs.
Tiek lemts arī par to, ja strādā neoficiāli, tātad ir daudz brīva laika, piespriest darba stundas.
17.06.2020 08:48 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Tādi ir tie egoisti,staigā ar klapēm uz acīm un neko citu neredz apkārt, kā tikai savu šauro tuneļa gaismu. Žēl lasīt, ka dzīvojam vienā sabiedrībā ar šitādiem mudaku tipažiem. pardon my french.
17.06.2020 09:06 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Muļķīga situācija tev ir izveidojusies. Es vēl saprastu vīrieša rīcību, ja viņš būtu skaidri un gaiši pateicis, ka viņš bērnus nevēlas, bet tā jau nebija, cik saprotu. Nav jau tev daudz variantu, nepiespiedīsi otru pieņemt un audzināt bērnu, ja viņš to nevēlas darīt.
Kas attiecas uz EasyZ2 situāciju, tad piedod, bet tas gan ir zem katras kritikas. Pats esmu diezgan strikts šajos jautājumos un arī uzskatu, ka nav jāuzņemas atbildība par bērnu, ja pirms tam ir viss izrunāts un parādīta nostāja, ka bērnus nevēlas (izņemt alimentu maksāšanu), bet pateikt pēc diviem gadiem, ka tomēr bērns nav priekš manis, tas gan ir slimi un nožēlojami. Tas tā pat kā ir idioti, kuri paņem dzīvnieku un vēlāk izmet laukā, jo redzi, viņi tomēr viņu negrib, vai dzīvnieks ir apnicis. Tādiem kā tev gan ir olas jāgriež nost, lai tādi kā tu vairāk nevairojas.
17.06.2020 12:38 |
 
Patīk
Reitings 395
Reģ: 28.03.2020
Sevišķu nicinājumu izraisa Easy72 patriarhālā augstprātība. Bet nekas, tādi no dzīves bez sevišķas mācības neaiziet. Gan tu vēl degsi ellē, nelieti. :)
17.06.2020 12:51 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Silvera @ 17.06.2020 12:51
Sevišķu nicinājumu izraisa Easy72 patriarhālā augstprātība. Bet nekas, tādi no dzīves bez sevišķas mācības neaiziet. Gan tu vēl degsi ellē, nelieti. :)

Tādi parasti arī ir tie, kas bļauj cik viss ir netaisnīgi. Par tām pašām autovadītāja tiesībām. Paši izturas kā cūkas, bet pret sevi gaida labestību.
17.06.2020 12:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!