30 gadi un negribu bērnus

 
Reitings 143
Reģ: 24.10.2018
Sveikas! Gribējās pajautāt kāpēc cilvēkus izbrīnī tas ,kad cilvēks pasaka ka negrib bērnus vai tad tas ir kautkas dīvains? 18 gados teicu nebūs man bērni un negribu,tagad ir 30 un ir tā pat. Citām sievietm tas liekas kautkas ,BAIGI ,kā tā var negribēt ?
14.06.2020 18:18 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Man 20-25 gadiem gribējās bērnu, bet tad īsti nebija vīrieša no kura gribētos bērnu, tagad 30 gados ir foršs vīrietis, bet vairāk īsti bērnu negribas. Ik pa laikam iedomājos tikai par to, ka būtu forši, interesanti, ka būtu puncis(man ļoti simpatizē grūtnieces). Bet pašam bērnam neesmu vēl īsti gatava, jo zinu kādas ir rūpes par viņiem, atbildība, arī dzīve sagriežas pretēji un es laikam neesmu gatava atteikties no šīs brīvības. Man vairāk besī, ka draudzene saka-es ik pa laikam paauklēšu? man jau pietiek, ka ikdienā man darbs ar sīčiem. Citi protams saka-ar savējiem ir savādāk.
14.06.2020 21:28 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Freids @ 14.06.2020 20:57
Tas nav netaktisks jautājums. Gluži pretēji "taktisks".
Tik pat netaktiski, par piemēru, būs pajautāt impotentam(par šo faktu nezinot) "kā ar otro pusīti?" vai cilvēkam, kurš zaudējis darbu un nevar atrast citu, "kur strādā".
Vienkārši ir jāsaņemās, jārisina vai jāpieņem. Jautājums būtu netaktisks(ētiskā ziņā), ja uzdevējs zinātu par problēmām un tad atkārtotos.

Nē, tas IR netaktisks jautājums. Diemžēl, mūsu sabiedrība nepazīst labas uzvedības normas. Vēl viena ļoti netakstiska lieta, ko bieži gadās dzirdēt, ka clvēki apspriež - diētas, alerģijas, pārtikas nepanesamība.
14.06.2020 21:39 |
 
Reitings 143
Reģ: 24.10.2018
Man arī ir nepatika pret zīdaiņiem,nesaskatu neko mīļu un foršu .Apkakājies ,nošmulējies,bļaujoš,kas tur var patikt ?
14.06.2020 21:47 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Meija @ 14.06.2020 20:00
Kādas dažas ir gļēvules un egoistes. Negrib bērnus, jo nevarēs brīvi skraidelēt un lepēt skropstas un dzert alkoholu kad sagribas. Lūk, ar' visa brīvība. Bērns iemāca vairak kā jebkas cits. Uzskatu to par nenobrieduša cilvēka domāšanu.

Vairāk jau izklausās pēc skaudības no cilvēka, kam ir bērni un nevar brīvi aizskriet kur vēlas!
Man ir, bet nenosodu kas negrib. Un kāds tur sakars skropstām? ?Man bērni netraucēja viņas uzlikt, kad gribēju ?
14.06.2020 21:48 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Pievienojos pulciņam, kur izskata, ka nav taktiski jautāt, kad būs bērni, zinu vienu pāri, kuri bija nepilnu gadu apprecējušies un visi krita virsū ar jautājumu-Kad būs bērns. Viņi neko neteica, bet viņiem šis jautājums ļoti sāpēja, jo sievietei bija bijuši jau vairāki spontānie aborti. Neuzakatu par vajadzīgu katram tagad atbildēt uz šo jautājumu-Zini, man te bija vairāki spontānie. Šāda informācija ir pārāk sensetīva. Un visām kaimiņu babām nav jāprašņā, kad tad būs un vēl mazāk jāiztirzā kāpēc vēl nav.
14.06.2020 21:53 |
 
10 gadi
Reitings 218
Reģ: 14.01.2012
Meija @ 14.06.2020 20:01
Cilvēka misija ir dot nākamo paaudzi, bezvērtīga dzīve bez pēcnācējiem. Izmesta miskastē.

Izskatās, ka Tu vēljoprojām dzīvo akmens laikmetā. Kaut kā nešķiet, ka pasaule šobrīd piedzīvotu problēmas nākamo paaudžu ražošanā, lai tas būtu par iemeslu, kāpēc visām ir jādzemdē.
14.06.2020 21:54 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Nē, tas IR netaktisks jautājums. Diemžēl, mūsu sabiedrība nepazīst labas uzvedības normas. Vēl viena ļoti netakstiska lieta, ko bieži gadās dzirdēt, ka clvēki apspriež - diētas, alerģijas, pārtikas nepanesamība.

Jā, piekrītu, jo neskaitāmas reizes dzirdēts, ka vairumam cilvēku šādi jautājumi liek justies neērti, tātad tas IR netaktisks jautājums, vienalga, kā pasniegts. Tikpat netaktiski ir kādai paziņai prašņāt par izmaiņām miesas uzbūvē, piemēram "Tu nu gan cauri spīdi, kā tad tā notievēji? Diētu ievēroji vai noskrējusies esi? Bet tikai neaizraujies - drīz jau vairs sievišķo formu nebūs, un draugam vairs nebūs kur ieķerties. Vīrieši jau nav suņi, kas uz kauliem metas. Cik kilogramus tu nometi ? Tev pašai patīk, ka esi tāda kaulaina? " Vai arī:" O, esi apaļāka palikusi, vaidziņi tādi smuki pufīgi. Laikam aiz labas dzīves? Bet tev piestāv! Garderobe gan bija jāpamaina, ne? Bet tas jau forši - tiki pie jaunām štātēm! Kāds tev tagad ir izmērs? Krūtis arī lielākas palika? Celolīts tagad ir vairāk, vai arī tāpat kā bija? " (manas draudzenes mammas māsa vienmēr, visos pasākumos )
14.06.2020 22:16 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Meija @ 14.06.2020 20:01
Cilvēka misija ir dot nākamo paaudzi, bezvērtīga dzīve bez pēcnācējiem. Izmesta miskastē.

Vairāk vai mazāk, bet jā.
Bērni ir foršākais iemesls, kura dēļ dzīvot.
14.06.2020 22:42 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Cilvēka misija ir dot nākamo paaudzi, bezvērtīga dzīve bez pēcnācējiem. Izmesta miskastē.

un tava misija ir mācīt svešus cilvēkus kā pareizi dzīvot? :D
bērnus jārada un jāaudzina tiem, kas vēlas bērnus. ja sanāk otrādāk, ir ļoti skumji un beigās daudz salauztu likteņu.
14.06.2020 23:14 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Virietim sava veida vieglak.
Ja kas nepatik var izsmaukt ara no majas uz kadu barciku.
Stvilkt elpu :)
14.06.2020 23:16 |
 
Reitings 124
Reģ: 24.06.2015
Funny @ 14.06.2020 23:16
Virietim sava veida vieglak.
Ja kas nepatik var izsmaukt ara no majas uz kadu barciku.
Stvilkt elpu :)

Kas viņam dod šīs īpašās privilēģijas? Māte nevar izšmaukt no mājas, jo tēvam nevar uzticēties?
14.06.2020 23:21 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Un kas TIEŠI tajā ir netaktisks? Pat vairs nevar pajautāt par uzturu(kas garšo), vai alerģijas?
Teiksi prīvātuma pārkāpums? Bet privāts jautājums ir ikviens- kā man iet?(tas ir privāti, varbūt man iet sūdīgi un tu tagad man uzrāvi rētas un tagad 3 naktis negulēšu). Kas man garšo?( Tu galīgi nojukusi??? Es praktiski neko nevaru ēst, jo pret visu kas man garšo ir alerģija! Tagad 3 naktis spilvenā raudāšu) Ko dari brīvājā laikā?(absolūti neko un tagad palielināji manu jau tā depresīvo stāvokli!)
Sabiedrībai tiešām ir problēmas un tās ir nevis takta izjūtā, bet garīgajā vājumā, tā slavināšanā. IMHO
Man likās tu cukur esi progresīva un liberāla. Liberālā sabiedrībā nevajadzētu būt ne jautājumu, ne tēmu tabu.
14.06.2020 23:26 |
 
Reitings 54
Reģ: 17.05.2020
Es te tā vēl prātuļoju par to jēdzienu "brīvība". Šis jēdziens taču arī katram apzīmē ko citu. Jā, varbūt kādam tas nozīmē vienā no komentāriem pieminēto skraidelēšanu apkārt un alkohola lietošanu, kad vien iegribas. Ja tā, tad jāatzīst, ka diezgan skumji, ja tas ir tas ar ko cilvēkam asociējas vārds "brīvība". Taču laikam vēl skumjāk, ja tad, kad cilvēks pasaka, ka nevēlas bērnus, jo alkst brīvību, tas ir vienīgais ar ko šis vārds asociējas otram, šajā gadījumā konkrētā komentāra autorei. Ar staigāšanu apkārt un dzeršanu. Diezgan šaurs skatījums uz dzīvi tādā gadījumā.
Varu pateikt par sevi. Dzīvē veicies pabūt dažādās pasaules malās, par ko jāpateicas dažādiem projektiem un brīvprātīgā darba organizācijām. Ir nācies strādāt kopā arī ar bērniem. Un ir forši, ja redzi, ka tam bērnam iedegas acis, kad stāsti viņam par savu hobiju un nodarbošanos, un iesaki, ko darīt, ja bērns arī nākotnē grib nodarboties ar to pašu. Un ir forši atbildēt uz to bērnu jautājumiem, ja redzi, ka viņi ir ieinteresēti tajā, ko stāsti.
Es dievinu dzīvniekus. Neskaitāmus esmu izglābusi no drošas nāves. Esmu ziedojusi ne tās mazākās summas dzīvnieku glābšanai, arī tad, kad Austrālijā plosījās meža ugunsgrēki.
Vienu vasaru esmu pavadījusi veco ļaužu aprūpes namā, strādājusi ar veciem cilvēkiem. Un, bāc, tas ir tik forši, ka vari būt tas cilvēks ar kuru viņi parunā, jo lai gan daudziem ir bērni, ne visi vēlas un atrod laiku apciemot savus vecos vecākus vai vecvecākus. Cik ironiski...
Mans sapnis ir turpināt iesaistīties līdzīgos projektos, apceļot pasauli un visur, kur esmu bijusi, izdarīt kaut ko labu. Tā teikt, atstāt kaut ko pēc sevis. Vai tas nozīmētu izglābt ielas kaķi vai nopirkt bezpajumtniekam siltas vakariņas.
Tā ir mana brīvība. Pārvietošanās brīvība, izvēles brīvība, brīvība nodarboties ar to, ko mīlu darīt. Un ja viss tas, ko savā dzīvē jau esmu paspējusi izdarīt un vēl tikai taisos izdarīt, ir bezvērtīgs un mana dzīve būs miskastē izmesta tikai tāpēc, ka nebūšu radījusi bērnus, tad lai nu tā būtu.
14.06.2020 23:49 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Man jau ir tuvaak pie 40 un beernu nav, un mani kaitina, ka draugi un svesinieki skandina, ka "tu jau veel vari paspeetu", "nu vismaz vienu jau vareetu/vajadzeetu". Man nekad nav bijis izteikts maates instingts. Kad biju jaunaaka, domaaju, ka ja sanaaks, tad protams miileesu un audzinaasu, bet speciaali neiespringu uz to, ka par visaam variiteem man ir jaatiek pie beerna. Peec 36 noleemu, ka vairs negribu beernus, jo negribu buut veca maate. Negribu, ka man ir taa atbildiiba domaat kaa beernam nodrosinaat labu uzgliitiibu un dziives apstaalkjus liidz pat pensijas vecumam, ka tev par visaam variiteem jaaturaas pie sava algotaa darba, lai beernam vareetu buut laba dziive. Neesmu taada tipa cilveeks, kas pluust pa dziivi ar domu, ka gan jau kaut kaa... Man ir vajadziiga taa sajuuta, ka varu nodrosinaat savam beernam tikai to pasu labaako, nevis to, kas sanaaks..
Tadeelj tagad labaak esmu vislabaakaa tante un krustmaate manas maasas beerninjiem un varu lutinaat vinjus cik tik uziet. :)
15.06.2020 06:33 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Es nekad arī nejutu aicinājumu pēc bērna, likās ka esmu jocīga, jo nebij tāda vèlme pēc bērniem kā citām. Vīrs gan ļooti gribēja bērnus, mums ir bērni un ir ļoti forši, nu bērni ir forši. Dabiski netiekties pēc tā ko nezini, jo īpaši ja tā iepriekš man nesaistija bērni.
15.06.2020 06:36 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Danni , es to minēju tāpēc, ka to nevar darīt kopā ar bērniem, bet to, ko raksti Tu darīt kopā ir VĒL interesantāk!
Un bērniem nevajag PAŠU labako! Kas tad ir TAS PATS labākais?
Jā, apģērbt, pulciņi, skola, ja neesi galīgi bez galvas, tad to visu var mierīgi paveikt, turklāt bērna ir tāds dzinulis, ka tas viss nāk dabīgi nevis ar piespiešanos. Kad jau ir lielāks, jāmāca jau strādāt un nopelnīt pašam. Galvenais bērniem ir dot mīlestību un izaudzināt par labu cilvēku nevis dot visu uz paplātes.
15.06.2020 07:26 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Freids, es runāju par etiķetes normām, nevis, ka man tas būtu neērti. IR normāli pajautāt vai kādam ir bērni. NAV normāli prasīt kāpēc. Ir nepieklājīgi runāt par diētām.
15.06.2020 08:13 |
 
Reitings 12
Reģ: 11.06.2020
Tāds pats kā jūs. Es nekad nejutu mīlestību pret bērniem. Man tagad ir 30 gadu, un es joprojām to nejūtu. Man nevajag bērnus, ja es viņus īsti nejūtu.
15.06.2020 08:37 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
pa diētām, svaru - vot tie jautājumi tiešām besī. tagad kopš ziemas esmu notievējusi nedaudz, ko arī gribēju, un jaam jautājumi tracinoši. vai diēta? kāda diēta? neēd pēc sešiem? aa tu jau kūku drošvien nevari, utt.
nekāda faking diēta, vnk ēdu mazāk. un atbildēt riebīgi - kāda tev daļa, nebūtu smuki, kautvai dažkārt gribas tā teikt.
15.06.2020 08:57 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Freids, esmu daudz kam atvērta. Bet, šeit tiešām runāju par etiķeti. Un es nerunāju par sevi. Man ir bērns un tēma nav “personīgā sāpe”. Pēdējā laikā arī lilit diskusijās bieži pavīt tēmas par PSRS atstātām sekām un un domāšanu. Cik tas ir slikti un tā domāšana ir atpalikusi un tt. Lūk, tas, ka visiem par un ap visu ir darīšanas, tā ir tipiska proletariāta domāšana. Tagad negribas meklēt, bet nesen bija kaut kādas LV instances soc.reklāma par mūsdienīgu zaļu domāšanu. Un tur bija no sērijas nebrauc ar auto, bet gan ar riteni, samazini gaļas patēriņu, neradi bērnus, vai radi VIENU! Jo pasaule ir pārslogota. Lūk, tāda ir modernā domāšana.
15.06.2020 09:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits