Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Čolkas griešana

 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Sveikas. Cik jums daudzām ir čolka un kā jums ikdienā iet ar viņu? Vai ir kādai kurai jau ilgu laiku ir iepaticies un ik pa laikam apgriež vai apnīk ātri un audzē atkal?
Un pie kādas matu krāsas jūsu prāt labāk izskatās čolka?
Es pati domāju nogriezt un vēlos uzzināt kādas ir jūsu domas ?
09.06.2020 20:09 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Ir čolka, iet labi, griežu regulāri. Ar matu krāsu šeit nav nekādas saistības.
09.06.2020 20:14 |
 
Reitings 420
Reģ: 04.06.2020
Ilgus gadus ir bijusi čolka, ataudzēju un nekad vairs negribu sev čolku. Neērti, vasarā karsts, piere svīst. Ar sprādzēm kaitinoši atspraust visu laiku. Ja vēl mati čirkojas, tad visu laiku jātaisno. Ja trāpies lietū, tad čolka kā 80tajos paliek. Ja gribas visus matus saņemt uz augšu, tad ar gumiju vien neiztikt, vajag ar sprādzēm atspraust. NEKAD vairs negribu sev čolku.
09.06.2020 20:51 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Čolkām ir tiiik daudz stilu un veidu... Esmu izmēģinājusi visādas, bet nekad neesmu regulāri atjaunojusi, vienmēr audzēju garākus. Liekas ļoti neērti un man patīk tādi matu sakartijumi, kuros čolka neiederas. Bet esmu redzējusi ļoti daudz sievietes ar skaistām čolkām, kuras arī viņām ļoti labi izskatās. Piemēram galvenā aktrise no 50 shades of grey (aizmirsu kā sauc), viņai ļoti labi izskatās, pat labāk kā bez.
Jautā, jo vēlies griezt čolku? :)
09.06.2020 21:08 |
 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Piekrītu par to, ka, ja ir sprogaini mati, kuri tiek taisnoti, tā čolka lietū vai no sviedriem kā 80tajos paliek. Apnika, vairs negribu.
09.06.2020 21:08 |
 
Reitings 172
Reģ: 12.02.2016
Patiesībā tirgus vecenēm ir redzēta tāda 80. gadu sprogaina čolka un kaut kādas dīvainas copes. Tāpēc man šķiet galīgi garām. Ja taisni mati piestāv, tad vēl ok.
09.06.2020 21:11 |
 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Easy. Vīrieši smejās par to, ka sievietes mazgā matus atsevišķi, tad nu man sanāk arī čolku mazgāt atsevisķi. Čolka kopš pašas bērnības. Vecāki saprata, ka ar tik platu pieri dzīvot nebūs viegli. Man liekas sarežģītāk ir tām, kuras vēlās čolku ieviest pēkšņi. Un čolka savā ziņā ir kā saules brilles, var paslēpties. Bet nu tā griešana ir sarežģīti, vispàr pat smieklīgi. Kad dzīvoju Rīgā, tad katru mēnesi čolku grieza kāds cits frizieris, kā arī cita frizētava...tās cenas... 5€? Like what? Dārgākais par šo mini pakalpojumu paprasīja 10€, Lielās Imantas Maximas frizētavā, man bija tāds.. Ko??? Jūs tūlīt pārmetīsiet man, tak iemācies pati, nē, ļoti biezi mati, bieza čolka, būs robu robi. ?
10.06.2020 00:10 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Meitene. @ 10.06.2020 00:10
Easy. Vīrieši smejās par to, ka sievietes mazgā matus atsevišķi, tad nu man sanāk arī čolku mazgāt atsevisķi. Čolka kopš pašas bērnības. Vecāki saprata, ka ar tik platu pieri dzīvot nebūs viegli. Man liekas sarežģītāk ir tām, kuras vēlās čolku ieviest pēkšņi. Un čolka savā ziņā ir kā saules brilles, var paslēpties. Bet nu tā griešana ir sarežģīti, vispàr pat smieklīgi. Kad dzīvoju Rīgā, tad katru mēnesi čolku grieza kāds cits frizieris, kā arī cita frizētava...tās cenas... 5€? Like what? Dārgākais par šo mini pakalpojumu paprasīja 10€, Lielās Imantas Maximas frizētavā, man bija tāds.. Ko??? Jūs tūlīt pārmetīsiet man, tak iemācies pati, nē, ļoti biezi mati, bieza čolka, būs robu robi. ?

Man tā pat. Plata piere.Bez cholkas galīgi nejūtos ērti.
Agrāk gāju pie frizieri, bet kopš pārvācos, griežu pati. Mums te tikai divas frizieres, viena super laba un super noslogota, otrā vispār neklausās, ko saki un vienmēr kaut kādu hui**sadarija.
Par cenu jāpiemin, ka pie super labās prasīja 0.50 centus, neklausigaa 3.50-5eiro.Vienmer mazgāja matus, lai gan teicu, ka tikko mazgāti, gruuda visādus līdzekļus, lokās taisīja.Izbesija.
Nopirku filej(nu taas robainaas) šķēres un bez bēdu pati tieku galā.
Mazgāju šad un tad atsevišķi, taisnoju tikai kad bijusi mazgāti mati.
10.06.2020 00:57 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Oho, kas par cenām! Es Rīgā parasti griežot samaksāju ap 7 eiro, kas man šķiet normāli.
10.06.2020 09:23 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
samsonite maks, melns. Pirkts pirms 10 gadiem, bet tagad, jau jūtami jāmaina. Kad atradīšu līdzīgu, kurš atbilst prasībām/ izmēram un izturībai, pirkšu. Nebija no lētajiem, bet ja skatās kopumā, tas ir tās naudas vērts.
Somas ir dažādas. Parasti pērku zīmolu un tās kalpo no 3-7 gadiem, dien dienā. Mzās somiņas vispār mūžīgas ;D
10.06.2020 11:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits