Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Piepildās domas

 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Sveikas. Vēlējos parunāties...pēdējā laika mani tas nu jau ir sācis biedēt, jo notiek ar vien biežāk un biežāk.
Piepildās domas.
Iedomajos par kādu dziesmu, nepatiet 30sec un pa radio sāk skanet. Iedomajos par kādu noteiktu cilvēku kā būtu ja viņu satiktu, kā sasveicinātos u.t.t.( neesmu to cilvēku redzējusi 3menesus) un tajā paša diena viņu arī satieku.
Iedomajos, ka ar savu otru pusīti nekad neesam pasēdējuši, iemalkojusi kādu kokteili divatā, bez neviena cita divu gadu laikā, Tajā paša vakara braucam mājas un viņš paķer kokteiļus un mēs sēžam runājamies.
Šis ir tikai ļoti mazs uzskaitījums. Man nopietni citreiz bail ir domat visadas domas, jo manī ir bailes kad tās piepildīsies.
Kādai vēl ir kas līdzīgs?
08.06.2020 19:50 |
 
Reitings 489
Reģ: 17.04.2015
Interesanti! Taapeec jau saka,ka domaam ir liels speeks :)
Man ir bijis liidziigi kad domaaju par kaadu civeeku, tad peec laika vins paradaas vai uzraksta.
08.06.2020 20:18 |
 
Reitings 321
Reģ: 04.03.2020
Reti, bet ir bijis, ko iedomājos, tas notiek.
It īpaši darbā- hmm, varētu kaut kas saplīst. Paiet 10min un tiešam saplīst.
Pagāš nedēļ, darbā, skatījos uz ugunsdzēšamo aparātu- nez kā būtu, ja viņu izmantotu.
Paiet pusstunda un dūmoja kaut kas un evakuācija, bet labi, ka nekas nedega.
Draugs arī darbā uzsmēja- šodien kaut kas saplīsīs nu tā, ka nesataisīs. Paiet laiks un notiek?
Un kolēģis uzsmēja, ka viņš ir kā ragana??
Bet ir tā, ka vārdiem un domām ir spēks
Labāk domāt pozitīvi un lai tas piepildās.
Un mūsu ziņā, domājām, ka kaut kas saplīsīs, jo zini kā, uznāk dienas, kad negibas strādāt un darbā iekārtas vecas un tā?
Februārī bija labās domas. Par cik draugs reizēm uzliek kādu likmi uz sportu, es iedomājos, ka beidzot varētu paveikties un kaut ko viņš laimēt, nākamā dienā viņš- re, es 1000e vinnēju.
Pateicu, ka tieši to iedomājos un piepildījās un viņš teica- tad domā biežāk to pozitīvo
08.06.2020 20:19 |
 
Reitings 55
Reģ: 22.10.2019
Man ir bijusi darīšana ar šādām lietām, domāju, ka visdrīzāk, tavas domas neizraisa šos notikumus, bet gan pareģo kas notiks. Kaut gan ar domu spēku dažādas lietas iespējams arī izraisīt.
Starp citu, tas nozīmē ka tev ir dabiskas ekstrasensa spējas, gaišredzība, spēja paredzēt. Iesaku painteresēties par tādām lietām un pamēģināt šis spējas attīstīt un izmantot savā labā.
09.06.2020 15:24 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Filmā The Secret Netfilxā par šo visu stāsta - domām esot varens spēks. TIkai tām ir jātic un tad viss būs.
Man bieži ir tā, ka iedomājos par kādu cilvēku, paiet pāris sekundes un pēkšņi saņemu ziņu. Laikam sajūtu, ka nāk signāls no tā cilvēka :D
09.06.2020 16:05 |
 
Reitings 7881
Reģ: 24.11.2019
Man bieži gadās tā, kā autore raksta. Iedomājos par cilvēku, ko neesmu mēnešiem, ir bijis arī gadiem redzējusi, un, hops, viņš man paiet, pabrauc garām tuvāko dienu laikā.
Ar mūziku konstanti tā gadās, vairs jau tam nepievēršu uzmanību.
Sapņos ieraugu kādu cilvēku, ar kuru man nav nekāds sakars jau gadiem, bet nākamajā dienā netīšām satieku.
It kā jau interesanti ?
09.06.2020 17:11 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Tā dažreiz biedējoši .
Starp citu šādam lietām neticu, bet mans tētis stāstīja visadas neizskaidrojami interesantas lietas ko vins ir spējis paveikt , kā arī visi mūsu ģimenes locekļi izņemot mani ir saskārušies ar paranormālo. Tas teikt redzējuši kau too ko nevar izskaidrot.
Bet jūs nomierinājāt mani. ?
13.06.2020 18:03 |
 
Reitings 72
Reģ: 27.08.2019
Tā parasti šķiet, ka notiek cilvēkiem, kuriem ir kritiskās domāšanas deficīts. https://en.wikipedia.org/wiki/Confirmation_bias
13.06.2020 18:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits