Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Patīk jaunāki

 
10 gadi
Reitings 2235
Reģ: 27.02.2011
Kāpēc pēc 30 sāk patikt jaunāki? Tēma pārdomām.
Kad man bija 20-25 man patika par sevi vecāki vīrieši, tā ap 30-40, likās viņi vīrišķīgāki, kad pienāca vecums 31-35 (šobrid ir 33), man sāka patikt jaunāki 28-30 , acis piesaista jauneklīgāki vīrieši.
08.06.2020 06:48 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10491
Reģ: 29.01.2009
Iespējams Tu jūties un izskaties jaunāka, nekā īstenībā esi. Ar jaunākiem vīriešiem ir lielāka brīvība, dzirksts.
08.06.2020 08:11 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Iespējams Tu jūties un izskaties jaunāka, nekā īstenībā esi. Ar jaunākiem vīriešiem ir lielāka brīvība, dzirksts.

+
08.06.2020 09:37 |
 
Patīk
Reitings 5042
Reģ: 17.04.2020
30-35 ir tads interesants vecums, kad var patikt gan tevs, gan dels ?
08.06.2020 10:21 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Nav jau tik milzīga tā atšķirība, man arī visi bijušie ir pāris gadus jaunāki, to nevar just.
Kāpēc pēc 30 sāk patikt jaunāki? Tēma pārdomām.

mans personīgais viedoklis un pieredze - vīriešiem (vai vispār cilvēkiem) pieaugot, paliekot vecākiem sāk mainīties īpašības, bieži vien novēroju, ka pazūd prieks par dzīvi, pazūd interese, pazūd tā sajūta, ka viss vēl priekšā un uznāk samierināšanās un žēlošanās, kas ir visnepievilcīgākais, kas var būt :D un ja pati vēl esi tajā "viss vēl priekšā, cik daudz jauna un interesanta ir pasaulē", tad galīgi nesaskan ar cilvēkiem, kas to ir pazaudējuši.
nestrīdieties ar mani, es zinu, ka gadījumi ir individuāli, bet kā jau teicu, tie ir mani pēdējā laika un randiņošanas novērojumi.
08.06.2020 12:02 |
 
Reitings 1933
Reģ: 28.04.2019
Tā ir, ka ar jaunākiem jūties pati jaunāka, un ar vecākiem liekas ka to jaunību 'noņem' enerģētiski
08.06.2020 12:46 |
 
Reitings 54
Reģ: 17.05.2020
Piekrītu visiem komentāriem šajā diskusijā!
Pati tūlīt pārkāpšu 30 gadu slieksni. Un jūtu, ka sāk patikt jaunāki vīrieši, kaut gan agrāk patika par sevi vecāki vīrieši. Daudzi mana vecuma vīrieši, kurus pazīstu, jau ir ieguvuši stabilu karjeru, jau sāk plānot ģimeni, vēlas nopietnas attiecības, plāno iegādāties īpašumu, stāv, tā teikt, stabili ar kājām uz zemes. Es tikmēr lidinos apkārt pa pasauli kā tauriņš, joprojām esmu ļoti tīniska - gan izskata, gan interešu, gan hobiju ziņā, tāpēc man ir vairāk kopīgu interešu ar par sevi jaunākiem cilvēkiem, nekā saviem vienaudžiem. Vēl gribu trakot, ceļot, skriet apkārt pa pasauli, līdz ar to arī sāk simpatizēt jaunāki vīrieši ar kuriem interešu un pasaules uztveres ziņā esmu uz viena viļņa.
08.06.2020 16:03 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Oho. Kautkas jauns. Ja pēc būtības, tad +- 5 gadi ir tie paši vienaudži? Jaunāki būtu uzskatāmi 18- 23 un tev pāri 30, bet nu labi. Tad tev būtu jāpastaigā uz sapņiem un kokteiļiem- atrastu gan domubiedrenes, gan kavalierus. Tur pareizā atmosfēra?
Interesanti, jo pašam tuvojas 30 un agrāk visas pēc kādiem 27, kad bija aktuāli, izslēdzu kā sugu, jo praktiski uzreiz bija- “gribu ģimeni”, vīru, bērnus, kopdzīvi, jo tādas opcijas galīgi man neder. Man tas galīgi neiet kopā ar jautrību un komfortu. Tieši jaunākas meitenes bija tādas kas visu iztver mierīgāk, nesteidzas. Šis ir kas jauns.
08.06.2020 21:18 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Piemirsās viens interesants stāsts par sapņuKokču sievieti(viņai bija 33, 2bērni)- iepazināmies vienā vakarā, viss lieliski- interesantas sarunas, aizbraucām pie manis, viss notiekas. No rīta viņa uz mājām, protams, apmainījāmies nummuriem. Tā sākās sarakstes, tikšanās. Teica, ka šķirtene. Pirms kautkāda mēneša pajukusi laulība, vīrs pēdējais idiots(tas jau man bija neliels trauksmes zvans). Pat pie viņas mājās biju. Viss jau jauki un forši, tik man pēkšņi sāka nākt draudu vēstules no viņas vīra(kā izrādās šķīrušies nebija). Beigās gandrīz bez skalpa paliku, jo tēvainis bija apņēmīgs- uzzināja kur strādāju(caur soc tīkliem), izstalkoja...viņam nebija pilns rublis un knapi sveikā tiku cauri.?
Varbūt, kādam/kādai noderēs piesardzībai- traki lauleņi var būt katram, kuru stipri labi nepazīsti?
08.06.2020 22:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits