Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Astroloģija, garīgais

 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Sveikas!
Padalieties ar savu pieredzi, ja tāda ir, vai esat bijušas pie "tantiņas" paburties, lai noskaidrotu vai uzzinātu kaut ko sev vajadzīgu? Par velti vai par maksu? Un kāds bija rezultāts?
Pa lielam, pēc maniem novērojumiem, cilvēki mūsdienās sadalās divās grupās - vieni, kas uzskata, ka tie, kas prasa par šādiem pakalpojumiem naudu, ir krāpnieki, un otri - tikai vecās tantiņas, kas ar to nenodarbojas gluži ikdienā, mācēs pateikt vislabāk un atbildēs uz jautājumiem bezmazvai tikai paskatoties uz tevi. Kā un kam tieši ticēt? Vai tādas lietas, piemēram, taro kārtis, tiešām var izlikt caur video zvanu (jo uzgāju vienu mājaslapu - ASTARTA, bet pēc atsauksmēm radās ticamības sajūta) ? Par ticamību nejautāšu, jo arī tur cilvēki dalās 2 grupās. Es ticu, tādēļ arī vēlos noskaidrot šos jautājumus. Jau kopš tīņu gadiem vēlos satikt un parunāt ar kādu, kas saprot ko vairāk un nodarbojas ar ezotēriku, uzdot konkrētus jautājumus un saņemt uz tiem atbildes, jo pašai grūti tās rast. Ja kāda var palīdzēt kaut kā, bet nevēlas te rakstīt publiski, tad var drooši rakstīt privāti man. Ar atplestām rokām gaidīšu Jūsu viedokļus, lai tikai būtu kas noderīgs :))
04.06.2020 01:26 |
 
Reitings 10
Reģ: 17.12.2017
ja nav, kur likt naudu, aizej pie terapeita un viņš tev palīdzēs pašai atrast atbildes uz jautājumiem
04.06.2020 03:11 |
 
Reitings 203
Reģ: 23.08.2017
Visu saistitu ar astrologiju var atrast interneta par brivu, ja tas tiesham interese. Nav jaiet ne pie kadas tantinas neko likt.
04.06.2020 03:18 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ja tu tam ticēsi tad protams tas "darbojas". Tā pat kā reliģijā. Jāpieslēdz vesalais saprāts un jādomā, vai tā tiešām var būt, ka cilvēks neredzot tevi klātienē var kaut ko pateikt. Vai tad viņi nestrādā ar enerģijām, auram utt? Tad kā caur datoru var to sajūst?
Nē neesmu bijusi un netaisos. Agrāk ticēju astroloģijai (tai kura veido pilnas kartes ar mājām un planētām, nevis dienas horoskopam). Tagad nezinu vai vēl ticu, jo uz to skatos skeptiski.
04.06.2020 06:15 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Es esmu bijusi pie kaut kādas tantiņas Koknesē par maksu. Nekas no viņas teiktā tā nav noteicis kā viņa paredzēja,ka būs.
04.06.2020 09:24 |
 
10 gadi
Reitings 73
Reģ: 23.03.2012
Jā, esmu bijusi pie tantiņas, lai paskatās kārtīs, - agrāk, jaunībā. Pateica to, ko jau sirdī zināju, bet šaubījos. Tagad pati laikam esmu “tantiņa”. Ezotērika ļoti aizrauj, pati strādāju ar Taro, esmu apguvusi arī rūnas un astroloģiju. Es gan noteikti nepiekrītu viedoklim, ka nākotni var zīlēt. Var jau mēģināt, bet kāda jēga? Iespējami jau tikai divi iznākumi – piepildīsies vai nepiepildīsies – sanāk tāda pasīva attieksme pret savu dzīvi un tās virzību. Bet Taro var izmantot arī kā pašizaugsmes līdzekli, kas tieši pretēji zīlēšanai ļauj veidot savu dzīvi un personību apzinātāk un mērķtiecīgāk. Mani darbā ar Taro fascinē tas, ka it kā “nolasās” personas, kura uzdod jautājumu, enerģētiskā struktūra. Var sajust psiholoģiskos blokus, negatīvās pārliecības, bailes, šaubas, iespējas kļūdīties, kā arī potenciālu, cilvēka sirdsbalsi un patieso būtību. Tā jau arī tas “liktenis” veidojas – no zemapziņas programmām un iepriekšējām pieredzēm, kas ietekmē pasaules skatījumu, uzvedību un lēmumu pieņemšanas spēju. Ja cilvēks to zina, tad pats var veiksmīgāk veidot savu dzīvi tālāk. Bet jāņem vērā arī tas, ka katrs, kurš strādā ar Taro, dara to pa savam. Es tikai aprakstīju savu pieeju, kas atšķiras no zīlēšanas.
Kas attiecas uz darba formātu, jā, var likt kārtis arī attālināti. Pašai lielākoties sanāk tikai tā. Vajag tikai jautājumu – pēc manas pieredzes, jautājuma rakstīšanas brīdī tiek sakoncentrēts pietiekams enerģijas daudzums, kam “pieķerties”, liekot kārtis. Reizēm tā pat ir labāk, jo klātienes tikšanās, fotogrāfijas utt. mēdz novērst uzmanību.
Un vēl jau ir arī nozīme tam, kādus jautājumus cilvēks uzdod. “Vai es šogad dabūšu jaunu darbu” un “Kas man jāzina, lai es atrastu savām vēlmēm un vajadzībām labāk atbilstošu darbu” – atbildes uz šiem jautājumiem var būt ļoti dažādas, pirmajā gadījumā nedodot iespēju cilvēkam kontrolēt savu ‘likteni’, bet otrajā tieši pretēji – parādot perspektīvu, ko cilvēks varbūt pats neredz, kas var palīdzēt pašam sasniegt kāroto.
04.06.2020 14:58 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Es esmu bijusi pie astroloģes, bet nebija gan nekāda tantiņa. Man liekas viņai bija kaut kāda saistība ar Astroloģijas skolu. Gāju pēc draudzeņu ieteikuma. Nu ļoti precīzi visu pastāstīja. Gan ievadā par mani, kā par cilvēku un šo to no pagātnes, ko redz. Arī par nākotni, dažādām tēmām - attiecības, karjera, personiskā dzīve, šo to par ģimenes locekļiem. Ļoti daudz kas atbilda manai tā brīža situācijai. Par dažām lietām gan es tā domāju, ka kaut kādas muļķības, taču arī tās gadu laikā ir piepildījušās. Ja nebūtu daudz jāmaksā, gan jau aizietu atkal.
04.06.2020 15:18 |
 
Reitings 580
Reģ: 03.07.2019
Neticu tantiņām. Ja jau tiešām būtu tik lieliskas, tad jau ātri runas izplatītos pa visu Latviju, un cilvēki skrietu rindām, un pieredzes stāsti runātu paši par sevi. Esmu dzirdējusi par tādu zilākalna Martu un Elejas Veroniku, it kā kaut kādas spējas bijušas. Tomēr man šķiet, ka tā nav tāda tīra un gaiša pasaule, un nav labi tādās mistikās par dziļu iekšā līst.
05.06.2020 14:42 |
 
Reitings 763
Reģ: 27.07.2014
Mūsdienās tās "tantiņas" var būt arī 20+gadīgas meitenes.
Lai arī visas tās ezotēriskās lietas ir interesantas un noteikti kaut kādos dzīves posmos mums var dot būtisku impulsu, grūdienu, enerģiju un motivāciju izdarīt konkrētas izvēles un kustēties konkrētā virzienā, tā ilgtermiņā vērtīgāk laikam tomēr būtu psihoterapeita apmeklējums.
Kaut gan, laikam atkarīgs no mērķa - ja gribās uzzināt kaut ko interesantu par sevi, ja gribās, lai iedod kaut kādu konkrētu recepti (kas var nest rezultātus, bet var arī nenest), dabūt konkrētu padomu, tad ezotērķis būs ok. Bet, ja gribās reāli pieslēgties kaut kādiem saviem tarakāniem, problēmām, kompleksiem un pastrādāt ar sevi, lai ilgtermiņā pats bez citu palīdzības spētu veikt veselīgākas un apzinātākas izvēles, tad tomēr psihoterapeits būs labāka izvēle.
Tomēr vienmēr jāapzinās - gan vienā, gan otrā gadījumā, neviens par tevis izdarīto izvēli atbildību neuzņemsies.
05.06.2020 23:52 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
zanjuxinsh @ 04.06.2020 03:11
ja nav, kur likt naudu, aizej pie terapeita un viņš tev palīdzēs pašai atrast atbildes uz jautājumiem

Paldies, bet pilnīgi nenoder šāds info. 'Jautājumi' nav nekādi vieglie par darbu vai to, kas mani sagaida nākotnē.
06.06.2020 00:57 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
LifeLines @ 04.06.2020 14:58
Jā, esmu bijusi pie tantiņas, lai paskatās kārtīs, - agrāk, jaunībā. Pateica to, ko jau sirdī zināju, bet šaubījos. Tagad pati laikam esmu “tantiņa”. Ezotērika ļoti aizrauj, pati strādāju ar Taro, esmu apguvusi arī rūnas un astroloģiju. Es gan noteikti nepiekrītu viedoklim, ka nākotni var zīlēt. Var jau mēģināt, bet kāda jēga? Iespējami jau tikai divi iznākumi – piepildīsies vai nepiepildīsies – sanāk tāda pasīva attieksme pret savu dzīvi un tās virzību. Bet Taro var izmantot arī kā pašizaugsmes līdzekli, kas tieši pretēji zīlēšanai ļauj veidot savu dzīvi un personību apzinātāk un mērķtiecīgāk. Mani darbā ar Taro fascinē tas, ka it kā “nolasās” personas, kura uzdod jautājumu, enerģētiskā struktūra. Var sajust psiholoģiskos blokus, negatīvās pārliecības, bailes, šaubas, iespējas kļūdīties, kā arī potenciālu, cilvēka sirdsbalsi un patieso būtību. Tā jau arī tas “liktenis” veidojas – no zemapziņas programmām un iepriekšējām pieredzēm, kas ietekmē pasaules skatījumu, uzvedību un lēmumu pieņemšanas spēju. Ja cilvēks to zina, tad pats var veiksmīgāk veidot savu dzīvi tālāk. Bet jāņem vērā arī tas, ka katrs, kurš strādā ar Taro, dara to pa savam. Es tikai aprakstīju savu pieeju, kas atšķiras no zīlēšanas.
Kas attiecas uz darba formātu, jā, var likt kārtis arī attālināti. Pašai lielākoties sanāk tikai tā. Vajag tikai jautājumu – pēc manas pieredzes, jautājuma rakstīšanas brīdī tiek sakoncentrēts pietiekams enerģijas daudzums, kam “pieķerties”, liekot kārtis. Reizēm tā pat ir labāk, jo klātienes tikšanās, fotogrāfijas utt. mēdz novērst uzmanību.
Un vēl jau ir arī nozīme tam, kādus jautājumus cilvēks uzdod. “Vai es šogad dabūšu jaunu darbu” un “Kas man jāzina, lai es atrastu savām vēlmēm un vajadzībām labāk atbilstošu darbu” – atbildes uz šiem jautājumiem var būt ļoti dažādas, pirmajā gadījumā nedodot iespēju cilvēkam kontrolēt savu ‘likteni’, bet otrajā tieši pretēji – parādot perspektīvu, ko cilvēks varbūt pats neredz, kas var palīdzēt pašam sasniegt kāroto.

Bet es joprojām nesaprotu, kā caur datoru var sajust enerģiju un izlikt taro? Caur datoru? Kā? Vai arī precīzāk, uz kāda pamata izliek taro kārtis? Sanāk, ka cilvēka enerģija nav vajadzīga? Jo uzdodot vienu jautājumu, pat neesot klāt, nevar tak "sajust" enerģiju.
Sarežģīti.
06.06.2020 01:03 |
 
Reitings 178
Reģ: 16.10.2016
Ketija123 @ 05.06.2020 14:42
Neticu tantiņām. Ja jau tiešām būtu tik lieliskas, tad jau ātri runas izplatītos pa visu Latviju, un cilvēki skrietu rindām, un pieredzes stāsti runātu paši par sevi. Esmu dzirdējusi par tādu zilākalna Martu un Elejas Veroniku, it kā kaut kādas spējas bijušas. Tomēr man šķiet, ka tā nav tāda tīra un gaiša pasaule, un nav labi tādās mistikās par dziļu iekšā līst.

Nu tā tas nav. Tās "tantiņas" jau bijušas kopš akmenslaikiem, tā teikt. Nu ir cilvēki, kuriem ir dots vairāk, nekā mums, parastajiem. Kas var sajust, saredzēt, saklausīt vairāk. Un tādi nemētājas apkārt un visticamāk pie tādiem tikt ir grūti, savukārt tās meitenes, kas ir 20-30 gadi un ir gājušas nez tur kādās skolās, mācījušās un tagad ņem par naudu - protams, tādām ticība nav arī man. Tāpēc uzrakstīju šādu postu, varbūt tomēr saredzētu kāds, kam ir kāda lielāka pieredze vai zināšanas šajā tēmā.
Bet paldies par viedokli
06.06.2020 01:09 |
 
10 gadi
Reitings 73
Reģ: 23.03.2012
Acchup @ 06.06.2020 01:03

Bet es joprojām nesaprotu, kā caur datoru var sajust enerģiju un izlikt taro? Caur datoru? Kā? Vai arī precīzāk, uz kāda pamata izliek taro kārtis? Sanāk, ka cilvēka enerģija nav vajadzīga? Jo uzdodot vienu jautājumu, pat neesot klāt, nevar tak "sajust" enerģiju.
Sarežģīti.

Cilvēka enerģija ir vajadzīga, jo tieši tā ir pamats Taro izlikšanai. Šeit tikai jautājums par to, kas un kāda ir “cilvēka enerģija”. To ir grūti saprast, ja domā tā, kā esam pieraduši domāt ikdienā – lietas, ko redzam sev apkārt un kam tāpēc ticam, un lietas, ko neredzam vai nevaram pārliecinoši pierādīt un kam tāpēc neticam. Taču bez fiziskās, mūsu maņu orgāniem sajūtamās pasaules eksistē arī citas, kuras uztveramas savādāk (un par kuru īstumu, protams, daudzi strīdas). Bet, tā kā ar fiziskās pasaules likumiem īsti nevar izskaidrot, kā Taro strādā, vismaz es to nevaru, ne pilnīgi, tad pamēģināšu izskaidrot savu perspektīvu. Lineārais laiks (virzība no pagātnes uz nākotni) un ģeogrāfiskais attālums pastāv tikai fiziskajā pasaulē, ne smalkajā. Tur viss eksistē vienlaikus un vienuviet. Un “notikumi” tiek nošķirti viens no otra, pateicoties apzinātam fokusam, kam piemīt sava gravitācija, ja tā var izteikties. Cilvēka vajadzība un tās radītais jautājums ir šāds apzināts fokuss, kas tūlīt rada arī atbildi un vajadzības atrisinājumu. Tā kā cilvēka prāts lielākoties strādā fiziskajā līmenī, tad atbilde nav tūlīt uztverama, kā arī atrisinājums rodas pēc laika, lai gan citās dimensijās tas jau eksistē. Tie, kas strādā ar Taro un līdzīgām sistēmām, apzināti trenējas piekļūt šai paralēli eksistējošajai informācijai. Nav pilnīgi nekādas nozīmes tam, vai Taro kāršu licējs un jautātājs atrodas vienā telpā vai pretējās pasaules malās. Jautātāja fokuss uz savu vajadzību kļūst arī par Taro kāršu licēja fokusu brīdī, kad jautātājs uzdod savu jautājumu. Un, tā kā Taro praktizētāja rīcībā ir instrumenti, lai kontaktētos ar to pasauli, kas ir ārpus fiziskās, un pēc jautājuma ir skaidrs, ko tajā meklēt, tad tā arī tiek iegūta informācija jeb jautājuma neredzamā puse, kas ir atbilde uz šo jautājumu. Un tā parādās kārtīs, jo Taro licēja apziņa ir kontaktā ne tikai ar smalko pasauli, bet vienlaikus arī ar Taro licēja ķermeni, kas tur rokās, maisa un liek kārtis. Sanāk, ka izliktās kārtis ir kā saņemtās informācijas fizisks attēlojums, ko var reāli lasīt un interpretēt. Protams, te ir daudz dažādu nianšu, bet tāds ir skaidrojums īsumā.
Acchup @ 06.06.2020 01:09

Nu tā tas nav. Tās "tantiņas" jau bijušas kopš akmenslaikiem, tā teikt. Nu ir cilvēki, kuriem ir dots vairāk, nekā mums, parastajiem. Kas var sajust, saredzēt, saklausīt vairāk. Un tādi nemētājas apkārt un visticamāk pie tādiem tikt ir grūti, savukārt tās meitenes, kas ir 20-30 gadi un ir gājušas nez tur kādās skolās, mācījušās un tagad ņem par naudu - protams, tādām ticība nav arī man. Tāpēc uzrakstīju šādu postu, varbūt tomēr saredzētu kāds, kam ir kāda lielāka pieredze vai zināšanas šajā tēmā.
Bet paldies par viedokli

Te gribu piebilst, ka piekļuve “mistiskajai” pasaulei ir pilnīgi visiem cilvēkiem bez izņēmuma, jo mēs visi arī tajā eksistējam bez izņēmuma. Te tikai jautājums, vai to gribas darīt. Protams, kāds piedzimst jau ar lielāku ievirzi, kāds ar mazāku, tāpat kā, piemēram, ir bērni ar labāku un sliktāku zīmēšanas talantu. Un tāpat kā ar mācīšanos zīmēt, arī šīs spējas var attīstīt. Viss atkarīgs no vēlmes un motivācijas.
07.06.2020 17:32 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Biju gan skeptiska par taro kārtīm, bet vienreiz pamēģināju ieslēgt youtube, no sērijas "paskatīšos, lai tikai pārliecinātos, ka tas ir fufelis." Brīnumainā kārtā visi video, ko skatijos, jautājumus attainoja diezko precīzi un pārsteidzoši tuvu realitātei. Pamēģinot atvērt citas kavas, informācijas tik tiešām ar nssakrita, reizēm varēja paralēles vilkt.
Bet kopumā mans secinājums par taro onlainā ir - esmu ievērojusi, ka taro nemaz nesniedz atbildi, tikai kā noraksturo esošo situāciju. Vispār interesenta tēma, neticīgie arī varētu ziņkārības pēc varbūt paskatīties un dot savus divus centus.
08.06.2020 01:06 |
 
Reitings 3
Reģ: 05.09.2022
Tagad iespējams zīlēt ar Taro kārtīm internetā portālā tarokartis.lv
05.09.2022 11:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits