Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mēnešreizes

 
Reitings 234
Reģ: 16.08.2017
Sveikas meitenes. Cik noprotu, tad neviens ārsts šobrīd nestrādā vai ne? Man ļoti vajadzētu vismaz sazināties ar ginekologu,īsti nav arī kam piezvanīt.
Varbūt kādai ir gadījies līdzīgi. Mēnešreizes jau 2 mēnešus ir ļoti vājas, visu mēnešreižu laiku tās ir ļoti tumšas un šobrīd ir jau 8. diena. Pagājušajā mēnesī bija līdzīgi tikai 3 dienas. 3 mēnešus ir neregulāras. Un esmu pamanījusi, ka palieku ļoti aizkaitināta un stresaina, protams, šī situācija valstī arī visu sarežģī.
06.04.2020 12:58 |
 
Reitings 87
Reģ: 04.04.2020
Meitene. @ 06.04.2020 12:58
Sveikas meitenes. Cik noprotu, tad neviens ārsts šobrīd nestrādā vai ne? Man ļoti vajadzētu vismaz sazināties ar ginekologu,īsti nav arī kam piezvanīt.
Varbūt kādai ir gadījies līdzīgi. Mēnešreizes jau 2 mēnešus ir ļoti vājas, visu mēnešreižu laiku tās ir ļoti tumšas un šobrīd ir jau 8. diena. Pagājušajā mēnesī bija līdzīgi tikai 3 dienas. 3 mēnešus ir neregulāras. Un esmu pamanījusi, ka palieku ļoti aizkaitināta un stresaina, protams, šī situācija valstī arī visu sarežģī.
Ir ārsti, kas vēl strādā, bet domāju, ka nav pamata uztraukumam. Daudz apkārt esmu dzirdējusi par šāda veida situāciju, bet lielākoties viss ir bijis uz stresa pamata norakstāms. Ja daudz esi satraukusies pēdējā laikā, tad tā varētu būt atbilde.
06.04.2020 13:26 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Pārsvarā visur ārsti vai nu ir paņēmuši atvaļinājumus un nestrādā, vai arī pieņem tikai akūtos pacientus, grūtnieces,
Tavs gadījums neizklausas pēc akūta. Iespējams ka vainīgs šis laiks un stress.
06.04.2020 14:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)