Gadu starpība attiecībās

 
Reitings 381
Reģ: 04.08.2014
Ko jus domājat par 15 gadu starpību attiecībās? Ir normāli,nav normāli? 20 un 35
09.03.2020 15:44 |
 
Reitings 3
Reģ: 01.08.2022
Pēdējais vilciens,nē,40 gados viss tikai sākas!🙃
01.08.2022 02:51 |
 
Reitings 3
Reģ: 01.08.2022
Bagāts?Nu nē,būt no kāda atkarīgai nav forši!👎
01.08.2022 02:54 |
 
Reitings 23
Reģ: 02.09.2019
Ir riktigi normāli, ja tas vecākais nav nodzēries, nokvēpinājies, uzdzīvojis tā ka vēl +15 pēc vizuālā vai veselības klāt jāpieskaita.
Ko kurš no malas domā? Pie kājas, lai skatās un apskauž, jo pats/pati pat saviem vienaudziem lielas atbaidoša (un netikai fiziski)
01.08.2022 15:36 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
Paix @ 31.07.2022 19:12
Man laikam jāsaka, ka es tur redzu tieši pretējo. Katrs no attiecībām kaut ko mācās, saprot, ko grib, ko negrib, kādas ir labas attiecības un kādas nē. Pieaugušam vīrietim sākt tikties ar jaunu meiteni dod lielākas manipulācijas iespējas, jo viņa vēl nezina, ka var būt arī labāk :) Tas tāpat kā daži vīrieši nosoda sievietes, kam ir bijuši vairāki seksa partneri, jo patiesībā baidās, ka viņas vienkārši uzreiz sapratīs, cik viņš slikts ir, jo ir ar ko salīdzināt :D
P.s. tas tikai 20 vs 35 kontekstā, 30 un 45 tas vairs nav aktuāli.

Oho! Projicēt vienu no sievietes pievilcīgākajām rakstura īpašībām, kas viņām piemīt tikai jaunībā, tādā veidā, lai tā liktos kā kaut kas negatīvs, ir jāmāk.:D
Ja vēl nesaprati, tad sievietes naivums ir liels pluss gan vīriešiem, gan pašām sievietēm (jā, jā - tieši tā), jo tas mums norāda, ka sieviete vēl nav tikusi "samaitāta" ar nebeidzamo vīriešu izvēles klāstu un arī pašai sievietei ir ideāli apstākļi ilgtermiņa attiecību izveidošanai.
Līdzko sieviete sāk salīdzināšanas procesu, viņa sevi pakļauj nopietnam riskam kļūt par stipru un neatkarīgu vientuļo fэministi savos 35-40 gados un ikviens cilvēks, kurš nedomā, kā akmens laikmeta embrijs, tādu dzīvi sev negrib.
01.08.2022 16:48 |
 
Reitings 629
Reģ: 07.09.2018
Par citiem neko nevaru teikt, jo katram tā robeža ir citādāka (un daudziem robežu vispār tajā ziņā nav.)
Man personīgi ok būtu līdz 10 gadiem (bet tādā gadījumā puisim vizuāli jāizskatās jaunākam.) Bet tā optimāli būtu līdz 5 gadiem.
02.08.2022 03:04 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
BlackPill @ 01.08.2022 16:48

Oho! Projicēt vienu no sievietes pievilcīgākajām rakstura īpašībām, kas viņām piemīt tikai jaunībā, tādā veidā, lai tā liktos kā kaut kas negatīvs, ir jāmāk.:D
Ja vēl nesaprati, tad sievietes naivums ir liels pluss gan vīriešiem, gan pašām sievietēm (jā, jā - tieši tā), jo tas mums norāda, ka sieviete vēl nav tikusi "samaitāta" ar nebeidzamo vīriešu izvēles klāstu un arī pašai sievietei ir ideāli apstākļi ilgtermiņa attiecību izveidošanai.
Līdzko sieviete sāk salīdzināšanas procesu, viņa sevi pakļauj nopietnam riskam kļūt par stipru un neatkarīgu vientuļo fэministi savos 35-40 gados un ikviens cilvēks, kurš nedomā, kā akmens laikmeta embrijs, tādu dzīvi sev negrib.

Vīriešu ļaunākais murgs - sieviete, kas dzīvo viena un ar to ir absolūti apmierināta.
02.08.2022 06:27 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
Vīrieši mentāli ir kādus 10 gadus nopakaļus sievietei, kā arī nostabilizējas sākot no 40. Vecuma starpība, manuprāt, ir pat vēlama.
02.08.2022 08:45 |
 
Reitings 1318
Reģ: 19.07.2019
BlackPill @ 01.08.2022 16:48

Oho! Projicēt vienu no sievietes pievilcīgākajām rakstura īpašībām, kas viņām piemīt tikai jaunībā, tādā veidā, lai tā liktos kā kaut kas negatīvs, ir jāmāk.:D
Ja vēl nesaprati, tad sievietes naivums ir liels pluss gan vīriešiem, gan pašām sievietēm (jā, jā - tieši tā), jo tas mums norāda, ka sieviete vēl nav tikusi "samaitāta" ar nebeidzamo vīriešu izvēles klāstu un arī pašai sievietei ir ideāli apstākļi ilgtermiņa attiecību izveidošanai.
Līdzko sieviete sāk salīdzināšanas procesu, viņa sevi pakļauj nopietnam riskam kļūt par stipru un neatkarīgu vientuļo fэministi savos 35-40 gados un ikviens cilvēks, kurš nedomā, kā akmens laikmeta embrijs, tādu dzīvi sev negrib.

Viena no retajām reizēm, kad piekrītu BlackPill. Naivums normālā izpratnē nav nekas slikts. Nevajag uzreiz domāt, ka vīrietis to izmantos ļaunos nolūkos un manipulēs. Ir vīrieši, kuri ir normāli un novērtē to, ka meitene vēl ir nesamaitāta un bez negatīvas pieredzes.
02.08.2022 10:49 |
 
Reitings 784
Reģ: 26.04.2022
.Eksperte. @ 02.08.2022 06:27

Vīriešu ļaunākais murgs - sieviete, kas dzīvo viena un ar to ir absolūti apmierināta.

Jā - esmu daudzas tādas redzējis. Youtube vietnē ir daudz Tik Tok video, kur tādas sievietes lielās par spēku un neatkarību, tikai, lai pēc 1-2 mēnešiem raudātu un sūdzētos, ka nevar atrast labu vīrieti.
Vari "uzmest aci", piemēram, šim kanālam. Tur ir ļoti daudz stipru un neatkarīgu sieviešu.
https://www.youtube.com/c/ModernWomenArchives/videos
02.08.2022 11:26 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Vīriešu ļaunākais murgs - sieviete, kas dzīvo viena un ar to ir absolūti apmierināta.

Piedod man, bet man neviena neiestāstīs, ka viņa ir laimīga un apmierināta ar dzīvi bez vīrieša / attiecībām. Tā ir tikai tāda smieklīga bravūra teikt, ka šīs sievietes ir apmierinātas un dzīve ir skaista. Patiesība ir tā, ka vīriešu kurus viņas gribētu - negrib viņas. Kas tad cits atliek kā teikt, ka ir apmierināta. Tā nav izvēle, tā ir piespiedu izvēle. Tieši tā pat ir ar mainītām lomām. Uzskatu, ka tādu patiesu dzīves piepildījumi neviens, neatkarīgi no tā, vai tā ir sieviete vai vīrietis, nevar iegūt, ja nav blakus dzīvē pretējais dzimums.
02.08.2022 12:54 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 24.07.2011
GhostGG @ 02.08.2022 12:54

Piedod man, bet man neviena neiestāstīs, ka viņa ir laimīga un apmierināta ar dzīvi bez vīrieša / attiecībām. Tā ir tikai tāda smieklīga bravūra teikt, ka šīs sievietes ir apmierinātas un dzīve ir skaista. Patiesība ir tā, ka vīriešu kurus viņas gribētu - negrib viņas. Kas tad cits atliek kā teikt, ka ir apmierināta. Tā nav izvēle, tā ir piespiedu izvēle. Tieši tā pat ir ar mainītām lomām. Uzskatu, ka tādu patiesu dzīves piepildījumi neviens, neatkarīgi no tā, vai tā ir sieviete vai vīrietis, nevar iegūt, ja nav blakus dzīvē pretējais dzimums.

Precīzi.
02.08.2022 13:57 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
GhostGG @ 02.08.2022 12:54

Piedod man, bet man neviena neiestāstīs, ka viņa ir laimīga un apmierināta ar dzīvi bez vīrieša / attiecībām. Tā ir tikai tāda smieklīga bravūra teikt, ka šīs sievietes ir apmierinātas un dzīve ir skaista. Patiesība ir tā, ka vīriešu kurus viņas gribētu - negrib viņas. Kas tad cits atliek kā teikt, ka ir apmierināta. Tā nav izvēle, tā ir piespiedu izvēle. Tieši tā pat ir ar mainītām lomām. Uzskatu, ka tādu patiesu dzīves piepildījumi neviens, neatkarīgi no tā, vai tā ir sieviete vai vīrietis, nevar iegūt, ja nav blakus dzīvē pretējais dzimums.

Labi, ka man nav arī nekas jāiestāsta. Man šķiet, ka dzīvē var visādi. Gan kopā, gan pa vienam. Kas nu kuram der.
02.08.2022 16:29 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Nu piedodiet, būt kopā ar kaut kādu jefiņu ir labāk nekā būt vienai? Nē, paldies! Klasiski izteicieni no vīriešiem, kas neko nav gatavi dot, kā tikai iekaunināt sievieti, ka ļaunāk ir nomirt vienai, nevis nelaimīgai ar viņu. Sauciet to, kā gribat, par jaunumu, skaistu īpašību vai sazin ko, bet pašā saknē tā ir samierināšanās, piekāpšanās un nekas vairāk.
02.08.2022 20:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!