The Ordinary produkti

 
10 gadi
Reitings 2563
Reģ: 29.01.2009
Nesen pasūtīju sejas krēmu. Atsauksmes būs pēc laika.
Gribas pasūtīt arī citas lietas, kas ir piedāvājumā.
04.02.2020 10:00 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Deciem ir oficiālā brenda lapa un būtu traki, ja 99% nesaņemtu savus sūtījumus 🤷‍♀️ Ticu, ka 99% no visām sūdzībām varētu būt par nesaņemtiem produktiem, bet ne jau 99% nesaņem, tas jau riktīgs scam un tādu bodi ātri aizklapētu ciet.
Eļłas taukainai ādai ir riskants jautājums, jo lielàkā daļa var aizsprostot poras.
Ieteiktu pamēģināt skābes un retinolus. Man pašai The Ordinary retinoli skvalānā gan likās bezjēdzīgi. Bet, iespējams, tāpēc ka āda jau pierada pie skābēm un spēcīgākiem produktiem un no tiem maigajiem vairs efektu nemanu.
06.01.2021 12:57 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2016
Sugar, tā kā ļoti paļaujos uz tavu viedokli par kosmētiku, man par retinoliem jautājums - kādus ražotājus Tu ieteiktu? Man ir 30 gadi, retinolus iepriekš neesmu lietojusi, ādas problēmu nav, izņemot, ka tā vēl aizvien ir gandrīz tikpat taukaina kā 17 gadu vecumā (izteiktas aknes nav - tikai reizumis ap MR vai neveselīgāk ēdot). Cena - būtu jauki ne dārgāk par 30-40 EUR. :)
06.01.2021 13:10 |
 
Reitings 15
Reģ: 20.10.2019
Vai ir vērts gaidīt kad Douglas papildinās sortiments? Vai bezcerīgi?
06.01.2021 13:50 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Montazuk @ 06.01.2021 13:50
Vai ir vērts gaidīt kad Douglas papildinās sortiments? Vai bezcerīgi?

Ik pa laikam paskatoties un redzot, ka lielākā daļa ir nepieejama - bezcerīgi.
06.01.2021 14:05 |
 
Reitings 15
Reģ: 20.10.2019
Ir pieejams Retinol un Retinoid, kāda tiem ir atšķirība?
06.01.2021 19:42 |
 
Reitings 115
Reģ: 01.03.2019
Arī esmu pasūtījusi no deciem, viss kārtībā, nebija jāmaksā nodokļi, paciņa nāca no UK. Bet nu sākot ar šo gadu visticamāk citādāka situācija, jāpapēta sīkāk, kādi ir nosacījumi sūtījumiem ko UK.
Mana pieredze par produktiem, kurus esmu lietojusi.
Caffeine Solution 5% + EGCG - neredzēju nekādus uzlabojumus, likās, ka maisiņi zem acīm palika pat izteiktāki.
Serum Foundation - patīkamas konsistentes, light coverage, bet buildable. Nepatīk, ka nav korķīša, jo ielikot kosmētikas somiņā mēdz nosmērēt citas lietas.
Hyaluronic Acid 2% + B5 - īsti mitrināšanu nejutu un, kad nožuva, likās, ka āda pat savilkās no sausuma sajūtas 😁
100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil - nepatīk smarža un lietojot pat ļoti minimāli liekas, ka īsti neuzsūcas un nav patīkami doties gulēt, jo seja liekas eļļaina un vēl tā smarža
Vitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2% - lai gan man nav īsti jūtīga āda, citreiz uzklājot sajūta, ka āda tiek sakairināta un nedaudz sūrst
06.01.2021 20:15 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
thrfrweare @ 06.01.2021 20:15
Arī esmu pasūtījusi no deciem, viss kārtībā, nebija jāmaksā nodokļi, paciņa nāca no UK. Bet nu sākot ar šo gadu visticamāk citādāka situācija, jāpapēta sīkāk, kādi ir nosacījumi sūtījumiem ko UK.
Mana pieredze par produktiem, kurus esmu lietojusi.
Caffeine Solution 5% + EGCG - neredzēju nekādus uzlabojumus, likās, ka maisiņi zem acīm palika pat izteiktāki.
Serum Foundation - patīkamas konsistentes, light coverage, bet buildable. Nepatīk, ka nav korķīša, jo ielikot kosmētikas somiņā mēdz nosmērēt citas lietas.
Hyaluronic Acid 2% + B5 - īsti mitrināšanu nejutu un, kad nožuva, likās, ka āda pat savilkās no sausuma sajūtas ?
100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil - nepatīk smarža un lietojot pat ļoti minimāli liekas, ka īsti neuzsūcas un nav patīkami doties gulēt, jo seja liekas eļļaina un vēl tā smarža
Vitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2% - lai gan man nav īsti jūtīga āda, citreiz uzklājot sajūta, ka āda tiek sakairināta un nedaudz sūrst

Hyaluronids jalieto uz mitras ādas (ūdens) un tad mitrinošs krēms. Iesaku paskatīties Olena Beley IG vaI YT un tur var uzzināt sīkāk. Kopš sekoju viņas 3 soļu mitrināšanai, man ir vislabākā āda un daudz ietaupītā nauda uz random produktiem, vairs nepērku neko lieku, tikai 3 produkti
07.01.2021 01:05 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Es arī sūtīju no Deciem, tā ir oficiālā lapa, viss atnāca apmēram nedēļas laikā.
07.01.2021 01:37 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
bugsy @ 06.01.2021 13:10
Sugar, tā kā ļoti paļaujos uz tavu viedokli par kosmētiku, man par retinoliem jautājums - kādus ražotājus Tu ieteiktu? Man ir 30 gadi, retinolus iepriekš neesmu lietojusi, ādas problēmu nav, izņemot, ka tā vēl aizvien ir gandrīz tikpat taukaina kā 17 gadu vecumā (izteiktas aknes nav - tikai reizumis ap MR vai neveselīgāk ēdot). Cena - būtu jauki ne dārgāk par 30-40 EUR. :)

+++ man arī šis interesē. Gribēju tieši Ordinary retinolu sūtīt, bet ikdienā arī skābes bieži izmantoju, varbūt arī ādai ne silts ne auksts no šī retinola nebūs.
07.01.2021 01:39 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Paprika @ 07.01.2021 01:05

Hyaluronids jalieto uz mitras ādas (ūdens) un tad mitrinošs krēms. Iesaku paskatīties Olena Beley IG vaI YT un tur var uzzināt sīkāk. Kopš sekoju viņas 3 soļu mitrināšanai, man ir vislabākā āda un daudz ietaupītā nauda uz random produktiem, vairs nepērku neko lieku, tikai 3 produkti

Es šo mēģināju, precīzi pēc visiem norādījumiem, bet efekts tieši pretējs - vēl sausāka āda. Bet tā ir bijis vienmēr, kad uzlieku HA, tā arī nesaprotu vai es kaut ko galīgi garām daru vai vienkārši nav mans. 😒
07.01.2021 01:44 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
keegan @ 07.01.2021 01:44

Es šo mēģināju, precīzi pēc visiem norādījumiem, bet efekts tieši pretējs - vēl sausāka āda. Bet tā ir bijis vienmēr, kad uzlieku HA, tā arī nesaprotu vai es kaut ko galīgi garām daru vai vienkārši nav mans. ?

Kādu krēmu pēc tam lieto? Varbūt tas nav īstais
Un es līdz šim nelietoju spf, arī kad palieku mājās, tas daudz ko mainīja, nebija sausums un velkošā sajūta
07.01.2021 01:51 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
Paprika @ 07.01.2021 01:51

Kādu krēmu pēc tam lieto? Varbūt tas nav īstais
Un es līdz šim nelietoju spf, arī kad palieku mājās, tas daudz ko mainīja, nebija sausums un velkošā sajūta

Izmēģināju apmēram 4 dažādus mitrinošos kremus no aptiekām, Avenes, Bebe un vēl 2, kurus neatceros. Bet tāpat likās, ka HA riktīgi sausina... It kā lasīju, ka citiem tā ir, ja klimats saus vai dzīvoklī saus gaiss. Nezinu, varbūt vasarā, kad nebūs apkure vēlreiz pamēģināšu.
Es pareizi sapratu, ka tagad sāki lietot Spf un palīdzēja sausumam? Ja tā, varbūt vari ieteikt spf krēmu sejai, jo tieši tagad meklēju...
07.01.2021 02:13 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
keegan @ 07.01.2021 02:13

Izmēģināju apmēram 4 dažādus mitrinošos kremus no aptiekām, Avenes, Bebe un vēl 2, kurus neatceros. Bet tāpat likās, ka HA riktīgi sausina... It kā lasīju, ka citiem tā ir, ja klimats saus vai dzīvoklī saus gaiss. Nezinu, varbūt vasarā, kad nebūs apkure vēlreiz pamēģināšu.
Es pareizi sapratu, ka tagad sāki lietot Spf un palīdzēja sausumam? Ja tā, varbūt vari ieteikt spf krēmu sejai, jo tieši tagad meklēju...

Es tikko pabeidzu Loccitane mitrinošo gēlu (gaisi zils), tas ļoti labi saderēja ar to viņas formulu, tgd nopirku Olenas ieteikto Biodermas zilo krēmu, pagaidām šķiet, ka arī labi. SPF izlietoju kkadu krievu veikalā pirktu iepriekšējo, bet tūlīt beigsies un arī pirkšu Biodermas, ko viņa iesaka, gribu pamēģināt pilno komplektu. Vēl man ir Neutrogenas krēms ar SPF25, to arī lietoju.
Es kādreiz biju apsēsta ar sejas kopšanu, pirku visas labās firmas krēmus, dermarollerus, vakuumus utt, esmu pamēģinājusi burtiski visu no Ordinary, jo dzīvoju ārzemes un tur bija lēti pieejams veikalos... un iedzīvojos pieaugušo aknē. Izārstēju ar arjurvedu, bet tieši atrodot Olenas video es sapratu, ka pumpas mēs rādam pašas - ar pārāk lielu kairinājumu sejai. Tgd es pieturos pie keep it simple un ir lielisks rezultāts un nav pat pms izsitumu
07.01.2021 02:27 |
 
Reitings 10
Reģ: 14.09.2009
Paprika
Padalies ar savu kopšanas rutīnu. Izmanto arī kādus Ordinary produktus?
07.01.2021 08:35 |
 
Reitings 115
Reģ: 01.03.2019
Starp citu, The Ordinary produktiem, vismaz tiem, kuri ir man bijuši, derīguma termiņš ir 6 mēneši. Vai Jūs tiešām visu spējat izlietot šo 6 mēnešu laikā? Piemēram, man 100% Organic Cold-Pressed Rose Hip Seed Oil ir vairāk kā puse, nezinu mest ārā vai vēl var lietot? 🤨
07.01.2021 12:50 |
 
Reitings 15
Reģ: 20.10.2019
Paprika, Olenas konsultācijas maksā ļoti dārgi 840 usd. Vai tu maksāji vai meklēji kādus bezmaksas ieteikumus?
07.01.2021 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Montazuk @ 07.01.2021 13:16
Paprika, Olenas konsultācijas maksā ļoti dārgi 840 usd. Vai tu maksāji vai meklēji kādus bezmaksas ieteikumus?

Ja nav ļoti problemātiska āda, ko nevar izārstēt ar dermatologiem, dārgiem līdzekļiem utt, tad konsultācija var būt zelta vērtē, bet mans gadījums bija vnk saprast, ka nevajag 50 dažādus produktus vai sekot insta 20soļu skin care, vajag vnk saprast īstos sastāvus un man pietika ar dažiem viņas YT video un insta postiem
07.01.2021 16:28 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Inese10 @ 07.01.2021 08:35
Paprika
Padalies ar savu kopšanas rutīnu. Izmanto arī kādus Ordinary produktus?

Protams, produkti mainas, bet šobrīd ir tā:
Mazgāju seju ar želejveida līdzekli (putas sausina ādu)
Man ir Loccitane Aqua Water gel cleanser vai Bioderma sebium zilās līnijas želejas līdzeklis
Vakarā kosmetiku notīru ar Bioderma Sensibio rozā līnijas miceralo ūdeni un tad ar želeju maigi nomazgāju
Tad uz viegli mitrās ādas lieku The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5 un uzreiz pa virsu mitrinošo, kas bija Loccitane Aqua mitrinoša želeja vai Biodermas Hydrabio Gel-Creme.
Kad nozust, tad krēmu ar SPF, man tagad ir Revuele Hydralift Hyaluron krēms-fluīds ar SPF vai Neutrogena Hydro Boost city shield ar SPF
Noteikti nelietoju nekādus tonikus, kur alkohols utt. Kad man bija akne, mana daktere man iemācīja taisīt pašai toniku no strutenes tējas (aptiekā ap 3€) - ēdamkaroti tējas aplej ar 250ml vāroša ūdens un 20min ievelkas, nokāš, ielej kādā traukā un glabā ledusskapī, rītā un vakarā tīra seju, var likt pavairāk lai slapja un ļauj nožūt. Brīnumlīdzeklis, dāvinu visiem, jo nereāli lēti un efektīvi
Citreiz tonika vietā no rīta seju notīru ar kumelisu hidrolātu
Uz pumpām (ja ir, bet vairs nav) līdzeklis ar tējas koka eļļu
Un lielos vilcienos viss. Ir daži produkti, kas pirkti pirms tam un cenšos iemānīt ikdienā, lai izlietotu, bet principā ļoti maz, ērti un salīdzinoši lēti
Katram seja ir savādāka un es esmu šo ceļu tikai sākusi un vēl atradisu savu ideālo, bet pagaidām esmu sajūsmā un rezultāts ļoti ātri, seja nav kaitināta, man nav nevienas pumpas un jūtas labi un ērti.
Ceru, ka kādai noderes
07.01.2021 16:44 |
 
Reitings 15
Reģ: 20.10.2019
Paprika, kurā brīdī īsti būtu lietojams Niacinamide? Cik sapratu, tad aktīvās vielas pašas pirmās uzreiz pēc mazgāšanas un tad mitrināšana (3 soļi). Vai pareizi? Un kurā brīdī būtu lietojas retinols - ari kā aktīvā viela uzreiz pēc mazgāšanas?
07.01.2021 19:44 |
 
10 gadi
Reitings 183
Reģ: 12.06.2012
Montazuk @ 07.01.2021 19:44
Paprika, kurā brīdī īsti būtu lietojams Niacinamide? Cik sapratu, tad aktīvās vielas pašas pirmās uzreiz pēc mazgāšanas un tad mitrināšana (3 soļi). Vai pareizi? Un kurā brīdī būtu lietojas retinols - ari kā aktīvā viela uzreiz pēc mazgāšanas?

Ja godigi, es šobrīd izvairos no papildus produktu pievienošanas, lai gan esmu iepriekš šos lietojusi
Bet tagad saprotu, ka ir jāievieš pamats, piemēram vismaz mēnesi, kamēr atjaunojas ādas šūnas un vispār var redzēt izmaiņas
Un tad katru jaunu produktu jāievieš pakāpeniski, pa vienam un jānovēro ādas reakcija vismaz pāris nedēļas
Bet es neesmu speciālists nekāda gadījumā, es tikai mācos, kas der man un kas strāda ilgtermiņa
07.01.2021 19:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!