Troksnis no augšējiem kaimiņiem

 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Sveikas!
Vēlos dzirdēt jūsu domas.
Virs mums dzīvo jaunā ģimene, kurā aug 2 bērni (~3 un 1,5 gadus veci). Pēdējā laikā brīvdienās ir neizturami atrasties mājās, jo augšā bērni skrien tā, ka mums viss rīb. Un šī skraidīšana sākas jau no rīta 7iem. Izgulēties nav iespējams.
Biju vienreiz uzgājusi parunāties, palūgt varbūt varētu klusāk, izrādījās, ka bērni ar zandelēm pa māju skrien.
Esmu saprotoša, saprotu, ka bērni nevar visi dienu sēdēt mierīgi, bet nu rīta stundas tomēr vēlos mierīgi pavadīt.
Varbūt kādai ir bijusi šāda situācija?
Negribu kašķēties ar kaimiņiem, bet negribu arī paciest :)
03.02.2020 14:48 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Blacke, jā, jā, tu patiesi šeit esi vienīgā latvju cietēja, kura zina, cik sūra un grūta ir dzīve ar bērniem un kuri nesaprot, neklausa un nedzird :D Medaļa tev par to!
04.02.2020 09:58 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Var redzēt, ka Jums te nevienai nav bērnu ja nespējat saprast kāpēc mazi bērni skrien ar apaviņiem kājās :D
04.02.2020 09:55 |
 
Reitings 130
Reģ: 02.08.2015
Atceros ka šādi kaimiņi bija draudzenei kuras dzīvoklī, neliela kompānija, nedēļas nogalē pavadījām laiku. Protams. Lai gan tusējām, pēc 11 mūzika bija klusi un troksnis nebija. Taču augšējā stāva kaimiņu bērni driselēja pa dzīvokli arī nedaudz pēc 11 un arī ap 7 no rīta. Nu neko, divas reizes gājām runāt (gan vakarā, gan no rīta) ? tie ar ar kurpēm skraidīja pa grīdu. Mums vienu reizi pieriebās un uz tumbām (ar atvērtiem logiem) uzslēdzam smago metālu, nedaudz rupjo dziesmu un nākamajās reizēs no tiem kaimiņiem neko vairs nedzirdējām. Nezinu vai pareizā pieeja. Bet bija efektīva.
04.02.2020 04:46 |
 
Reitings 40
Reģ: 11.01.2020
Kas ir daudzdzīvokļu mājas?! Publiska vieta! Un protams cilvēki nedzīvo vieni šādas mājas,sienas ir plānas! Ir jāsamierinās ar daudzko(protams likuma robežas) kaķu ņaudēšanas,suņu riešana,kaimiņu remonti,pīpēšana,pensionāri,bērni,mūziķi un t.t. Tas ir neizbēgami! Jums,vajadzētu rakstīt,nezinu varbūt prezidentam,izteikt savas sūdzības un ieteikt viņam likvidēt šādas daudzdzīvokļu mājas Latvijā. Vai,arī visiem,kas taisa trokšņus(iespējams skaļi krāc) celt privāt mājas.??‍♀️
04.02.2020 00:19 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ceru, ka visām lielajām zinātājām par to kā jāaudzina bērni um kā jāmaca skriet klusām, būs klusi bērni, kas nevienam nekad netraucēs. Idiotisms.
03.02.2020 23:12 |
 
Reitings 81
Reģ: 27.06.2019
1 nesaprotu- kapec cilveki ar n-tajiem berniem, kurus nejedz savaldit dzivo daudzstavenes? Ja berni ir ka mezoni, jadzivo privatmaja vai ari jalaiz ara speleties. Ja 7:00 berni celas, acimredzot, slinkie vecaki nejedz vinus nodarbinat un pienacigi nogurdinat.
Atrunas par to, ka bernu savaldit nevar ir bullshit- ja uzaudzini normalu un klusu- var. Berns ietekmejas no vecaku uzvedibas; ja tie ir skali un streisaini, berns ari dabigi tads bus.
Autore, saprotu tevi, pasai ta ir bijis, ne runasana, ne policija nelidzeja (pat kad notika tusoni pa nakts vidu). Ieteikums- meklet jaunu dzivesvietu, jo aprobezotie ļaitini uzskatis, ka tu tikai nac kasities.
Sadas situacijas loti uzvelk; un tu lenam klusti super stresains
03.02.2020 23:10 |
 
Reitings 14
Reģ: 24.01.2020
Sauciet mani par briesmoni, bet es sāktu vakaros (likuma robežās) ap gulētiešanas laiku normālu ballīti iegriezt savā dzīvoklī

Te kādam likuma robežas atmiņā jāatsvaidzina. Nepastāv tāds "daru ko gribu, jo nav vēl 11 vakarā".
03.02.2020 23:00 |
 
Reitings 96
Reģ: 18.09.2018
Vecākam ir jāmāca bērnam, kā jāskrien, ka ir pa skaļu, ka klusāk jāskrien.
Var arī likt gultiņā, vai uz mīksta paklāja. Nav attaisnojums, ka skrien un cits nevar gulēt. Iesaku 7 no rīta ieslēgt skaļi mūziku un pielikt pie griestiem, lai parībina. Redzēs, ko tad teiks, tad redzēsi nāks un čīkstēs pie Tevis. tad varēsi pateikt, ka nevari paciest to šausmīgo skraidīšanu, tāpēc alternatīva ir, ka ieslēdz mūziku uz ko Tev ir tiesības.
03.02.2020 22:59 |
 
Reitings 1417
Reģ: 26.06.2019
Vai Tu prasīji, kāpēc bērniem jāskraida sandalēs? Tas taču skaidrs, ka tas rada papildus troksni.
03.02.2020 22:57 |
 
Reitings 73
Reģ: 13.07.2019
Kad beidzot cilvēki sapratīs, ka privātmāja jāpērk tiem, kas neprot uzvesties tā, lai netraucētu apkārtējos?

To pašu gribēju teikt! Esmu ievērojusi, ka vienmēr tādās tēmās (kaimiņi dzērāji, no kaimiņu dzīvokļa nāk smaka, kaimiņi naktīs trokšņo, kaimiņu bērni traucē citiem kaimiņiem utt.) pārvākties uz privātmāju vienmēr liek tiem kaimiņiem, kuriem traucē smakojošie kaimiņi, troksnis vai bērnu ārdīšanās. Man tas liekas totāls nonsenss, ka jāpārvācas būtu mierīgiem, klusiem un citus kaimiņus cienošiem cilvēkiem, kamēr tie pārējie varēs turpināt ārdīties, klaigāt, mest izsmēķus kur pagadās, kakināt savus suņus kāpņu telpās, ļaut saviem bērniem 7:00 no rīta skraidīt ar sandalēm kājās utt.. Un, kamēr sabiedrība pārvākties liks tiem, kuriem šie trokšņi traucē, bet pret tiem, kuri traucē apkārtējiem, izturēsies toleranti, nekas arī nemainīsies un tādi kaimiņi, kuri citiem traucē mierīgi dzīvot, turpinās tādā pašā garā, jo, redz, sabiedrībā valda uzskats, ka jāpārvācās ir tiem, kuri cieš no citu darbībām, nevis tiem, kuri šīs darbības veicina.
03.02.2020 22:54 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Nu neko baigi ieteikt nevaru, jāsamierinās. Ja jau vienreiz runāji un panākumu nav, tad diez vai palīdzes vel runāšana
03.02.2020 20:30 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nopērciet privātmāju un nebūs nekādu problēmu

Kad beidzot cilvēki sapratīs, ka privātmāja jāpērk tiem, kas neprot uzvesties tā, lai netraucētu apkārtējos? Ja bērni, tad viņiem vajag likt paklājus, grīdas izolāciju un skraidīt ar mīkstiem apaviem.
Es sistu pretī pa griestiem vai radiatoriem. Vai atriebtos ar troksni, kas traucē viņiem.
03.02.2020 20:29 |
 
Reitings 40
Reģ: 11.01.2020
Nopērciet privātmāju un nebūs nekādu problēmu. Pārvācoties uz citu dzīvokli varbūt tieši tas pats! Tām,kurām nav bērni var vainot vecākus bet tām,kurām ir zin,ka mazus bērnu uzmanību nevar noturēt ilgāk par pāris min. Vari piedāvāt viņam visu zīmēt,spēlēties,līmēt un t.t. Bērnam tas viss ātri apniks! Gribi klusumu,mieru?! Privātmāja meža!
03.02.2020 20:08 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Sauciet mani par briesmoni, bet es sāktu vakaros (likuma robežās) ap gulētiešanas laiku normālu ballīti iegriezt savā dzīvoklī

Draugs jau vakar piktojās un teica, ka nakts vidū jāuztaisa liels troksnis.
Bet es neesmu atriebīgā, es vairāk uz kompromisiem. Nākošreiz iešu jau 7os augšā un parunāšos
03.02.2020 19:25 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Oi, nē! Ja ballē likuma ietvaros, kad mūzika var skanēt uz pilnu klapi tik līdz 11 - principā ātrāk par šo laiku es arī darba dienu vakaros nedodos gulēt. Līdz ar to pāris vakari mammai, kura uz lūgumu "vai nevarētu klusāk" atpakaļ iesmej sejā, gan jau sanāktu to nervu stīgu bišķiņ uzvilkt stingrāk.
Vai arī aicināt ciemos draudzenes un ļaut pīpēt pie logiem vai ventilatora? Diez cik ātri kaimiņi noskrietu lejā bļaudami, ka bērniem nav nikotīns jāelpo? (Kam es būtībā piekrītu, bet pieaugušajiem arī brīvdienu rītos ir jāizguļas).
03.02.2020 19:24 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ibmetīns @ 03.02.2020 19:01
Sauciet mani par briesmoni, bet es sāktu vakaros (likuma robežās) ap gulētiešanas laiku normālu ballīti iegriezt savā dzīvoklī :)

Un tad pēc tam, kad no rīta gribēsi pačučēt pēc ballītes, tad kaimiņi arī atriebības vadīti jau piecos no rīta mazos piecels, brokastīs iedos šokolādi un lai tik močī apkārt pa māju :D
03.02.2020 19:06 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Sauciet mani par briesmoni, bet es sāktu vakaros (likuma robežās) ap gulētiešanas laiku normālu ballīti iegriezt savā dzīvoklī :)
03.02.2020 19:01 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Vispār var kaut ko ar griestiem darīt, lai skaņu mazinātu, mana šī brīža lejas kaimiņiene teica, ka viņai vienā istabā zem manis esot dubultie griesti, līdz ar to tur skaņu īsti nedzirdot.
Piekritīšu, ka ir cilvēki kuriem ir pilnīgi vienalga, ka ir kaimiņi, man ir kaimiņš, kas uzskata, ka kāpņu telpa ir viņa pieliekamais kambaris, visu ko nevajag - izliek kāpņu telpā. Ja nāk mājās pīpēdams, viņš nevis pabeigs pīpēt lejā, bet nāks ar visu cigareti pīpēdams augša un pie savām durvīm nometīs izpīpēto un vēl ar kāju nodzēsīs, bet nepacels...
03.02.2020 18:57 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
vienkarsinav
Grūta situācija tev. Jāiet un jārunā pie kaimiņiem citādāk jau neko neizdarīsi. Griestiem polsterus neuzliksi. Vai aŗī meklē citu mājvietu.
Ir cilvēki kuriem vienalga par kaimiņu vai līdzcilvēku labsajūtu. Es arī cenšos būt labs kaimiņš. Cenšos vingrot tikai vakarā līdz 20iem lai vēlāk netraucētu kaimiņiem (HITT workout ar daudz lēkāšanu) vai vēlu vakarā nākot mājās pieturu kāpņu telpas lielās dzelzs durvis lai nesitās un nepamodina kādu, bet ir citi kuri pat kāpņu telpā met ārā papīrus un košlenes.
03.02.2020 16:59 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
elii666 @ 03.02.2020 16:55
Tas ir viens no iemesliem, kāpēc dzīvoju visaugstākajā stāvā, neviens virs galvas netrobelējas. Kad kaimiņiem piedzima sīkais, tad bieži bija bļaušana. Bet neko neteicu, jo ko tu zīdainim padarīsi. Bija laiks, kad apakšējiem kaimiņiem visu laiku gaudoja suns, nepārtraukti. Tad bija doma zvanīt policijai vai kkādai dzīvnieku aizsardzības biedrībai, lai noskaidro, kas tur notiek.
Neko daudz nevar ieteikt, vai nu paciet vai domā par dzīvesvietas maiņu. Daudzdzīvokļu mājās tā diemžēl ir, ka jārēķinās ar visādiem trokšņiem.

Ļoti daudzi suņi gaudo, jo viņiem mājas ir skumji, tur ari neko nepadarīs, saimniekiem tak jāiet uz darbu.
03.02.2020 16:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)