Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Troksnis no augšējiem kaimiņiem

 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Sveikas!
Vēlos dzirdēt jūsu domas.
Virs mums dzīvo jaunā ģimene, kurā aug 2 bērni (~3 un 1,5 gadus veci). Pēdējā laikā brīvdienās ir neizturami atrasties mājās, jo augšā bērni skrien tā, ka mums viss rīb. Un šī skraidīšana sākas jau no rīta 7iem. Izgulēties nav iespējams.
Biju vienreiz uzgājusi parunāties, palūgt varbūt varētu klusāk, izrādījās, ka bērni ar zandelēm pa māju skrien.
Esmu saprotoša, saprotu, ka bērni nevar visi dienu sēdēt mierīgi, bet nu rīta stundas tomēr vēlos mierīgi pavadīt.
Varbūt kādai ir bijusi šāda situācija?
Negribu kašķēties ar kaimiņiem, bet negribu arī paciest :)
03.02.2020 14:48 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Nu, es dzīvoju otrajā stāvā un man lejas tante viendien atnāca palūgt, lai pusotrgadnieks klusāk skrien uz ko es smejoties jautāju - vai man bērnu pie krēsla piesiet? Nav tik vienkārši mazam bērnam iestāstīt, lai neskrien. Bērni ir bērni un bērni kājiņas sit diezgan skaļi gan ar, gan bez apaviem kājas.
Esmu arī pati agrāk dzīvojusi zem ģimenes ar bērniem un nebija citu variantu kā pieciest, trakākais bija, kad brīvdienās ar to staiguli močija apkārt pa māju.
03.02.2020 15:20 |
 
Reitings 14
Reģ: 24.01.2020
Man lejā ir sīcis, kuram laikam nav visi mājās. Esmu gatavs meklēt jaunu dzīvesvietu tikai viņa bļaušanas dēļ vien. Ir tā, kā tu saki - brīvdienās mājās ir neizturami būt. Un vakaros. Un rītos. Un pa dienu, ja neesmu darbā.
Ja ar visādiem nakts tusētājiem var normāli tikt galā, ko tu bērnam padarīsi? Tur kompromisu vnk nav.
03.02.2020 16:09 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Tā ir nekaunīga tik agri ļaut vaļu bērniem. Vecāki,ja grib var mēģināt bērniem aizrādīt, ieskaidrot ,ka tik agri nevajadzētu radīt trokšņus nevis 7 no rīta, lai skaidra.
03.02.2020 16:18 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
sniegpulksteniite @ 03.02.2020 16:18
Tā ir nekaunīga tik agri ļaut vaļu bērniem. Vecāki,ja grib var mēģināt bērniem aizrādīt, ieskaidrot ,ka tik agri nevajadzētu radīt trokšņus nevis 7 no rīta, lai skaidra.

Pamēģini aizrādit viengadniekam. Vēlu veiksmi :D
03.02.2020 16:36 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Manuprāt,tur vaina ir vecākos. Ir taču citas nodarbes ko darīt bērniem. Gan jau vecāki vienkārši nespēlējas ar bērniem un tāpēc tiem nav kur likt enerģiju un tāpēc dricelē pa dzīvokli. Ja vecāki gribētu tad varētu spēlēties ar bērniem, iet ārā utt.
Es saprotu ka mazam zīdainim neko nevar pateikt un ja viņš raud tad raudās, bet tik veciem bērniem jau var sākt mācīt, ka apakšā dzīvo kaimiņi un ka nevar tā skriet.
Par laimi es dzīvoju 5 stāvā.
Tavā gadījumā ieteiktu vēlreiz parunāt, ja viņi skrie ar zandelēm tad varbūt iesaki nopirkt tās "dejojamās" čibiņas. Nezinu kā preizi saucas, bet gan jau mammas kurām bērni iet bērnudārzā zinās. Vai nu vari gaidīt kamēr bērni izaugs vai arī meklē citu dzīvokli.
Varbūt kad meģini izgulēties tad liec ausu aizbāžņus, bet tie atkal nepalīdzēs kad mēģināsi skaīties filmu vai atpūsties. Grūti ko lai saka.
Maniem draugiem kaimiņos bija bērni kuri nenormāli kliedza un par visu plēsās. Aizejot pateikt par to kaimiņiem viņi pateica ka tāds vecums un neko nevar izdarīt...
03.02.2020 16:39 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Pamēģini aizrādit viengadniekam. Vēlu veiksmi

Nevis aizrādi, bet novērs uzmanību no tās skriešanas. Zīmēšana, interesantas rotāļas utt. Ne jau bērna vienīgā izklaide ir skriet no viena dzivokļa gala līdz otram.
03.02.2020 16:40 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Kiskismau @ 03.02.2020 16:40

Nevis aizrādi, bet novērs uzmanību no tās skriešanas. Zīmēšana, interesantas rotāļas utt. Ne jau bērna vienīgā izklaide ir skriet no viena dzivokļa gala līdz otram.

Bet dauzīties arī ir forši, man meitenes, kad ciemojas tad bērni būdami skrien un spiedz, bet viņiem ir jautri, ne visi bērni sēdes mierīgi zīmēs visu dienu.
03.02.2020 16:41 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
protams, ka var bērniem mācīt un stāstīt, bet nu viengadnieks tev to visu iemācīsies un sapratīs moš pēc gada tikai, tik mazi bērni nesaprot, ko nozīmē klusāk vai nesist kājas. Bērniem arī dalās temperamenti, cits visu dienu klusu sēdes stūrī, cits močīs apkārt un leks, kāps kur vien var. Esmu bijusi abās lomās, gan, kad man traucē, gan, kad es traucēju. Nu nav tik vienkārši pateikt, lai sēž mierā. Bērni ceļas agri, ar trīsgadnieku vēl var sarunat, bet mazākajam tu neiestastīsi neko.
03.02.2020 16:46 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Man vairāk tā sāpe, ka brīvdienās jau 7os sāk skriet, tā kā darba dienās ceļos jau 5:30,tad kaut brīvdienās gribās pagulēt.
Es parasti no rītiem cenšos klusi uzvesties, dienās, kad pie manis ciemojas brāļa meitas arī cenšos pēc iespējas ilgāk no rīta nodarbināt ar mierīgām nodarbēm
03.02.2020 16:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 3722
Reģ: 31.10.2010
Tas ir viens no iemesliem, kāpēc dzīvoju visaugstākajā stāvā, neviens virs galvas netrobelējas. Kad kaimiņiem piedzima sīkais, tad bieži bija bļaušana. Bet neko neteicu, jo ko tu zīdainim padarīsi. Bija laiks, kad apakšējiem kaimiņiem visu laiku gaudoja suns, nepārtraukti. Tad bija doma zvanīt policijai vai kkādai dzīvnieku aizsardzības biedrībai, lai noskaidro, kas tur notiek.
Neko daudz nevar ieteikt, vai nu paciet vai domā par dzīvesvietas maiņu. Daudzdzīvokļu mājās tā diemžēl ir, ka jārēķinās ar visādiem trokšņiem.
03.02.2020 16:55 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
elii666 @ 03.02.2020 16:55
Tas ir viens no iemesliem, kāpēc dzīvoju visaugstākajā stāvā, neviens virs galvas netrobelējas. Kad kaimiņiem piedzima sīkais, tad bieži bija bļaušana. Bet neko neteicu, jo ko tu zīdainim padarīsi. Bija laiks, kad apakšējiem kaimiņiem visu laiku gaudoja suns, nepārtraukti. Tad bija doma zvanīt policijai vai kkādai dzīvnieku aizsardzības biedrībai, lai noskaidro, kas tur notiek.
Neko daudz nevar ieteikt, vai nu paciet vai domā par dzīvesvietas maiņu. Daudzdzīvokļu mājās tā diemžēl ir, ka jārēķinās ar visādiem trokšņiem.

Ļoti daudzi suņi gaudo, jo viņiem mājas ir skumji, tur ari neko nepadarīs, saimniekiem tak jāiet uz darbu.
03.02.2020 16:57 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
vienkarsinav
Grūta situācija tev. Jāiet un jārunā pie kaimiņiem citādāk jau neko neizdarīsi. Griestiem polsterus neuzliksi. Vai aŗī meklē citu mājvietu.
Ir cilvēki kuriem vienalga par kaimiņu vai līdzcilvēku labsajūtu. Es arī cenšos būt labs kaimiņš. Cenšos vingrot tikai vakarā līdz 20iem lai vēlāk netraucētu kaimiņiem (HITT workout ar daudz lēkāšanu) vai vēlu vakarā nākot mājās pieturu kāpņu telpas lielās dzelzs durvis lai nesitās un nepamodina kādu, bet ir citi kuri pat kāpņu telpā met ārā papīrus un košlenes.
03.02.2020 16:59 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Vispār var kaut ko ar griestiem darīt, lai skaņu mazinātu, mana šī brīža lejas kaimiņiene teica, ka viņai vienā istabā zem manis esot dubultie griesti, līdz ar to tur skaņu īsti nedzirdot.
Piekritīšu, ka ir cilvēki kuriem ir pilnīgi vienalga, ka ir kaimiņi, man ir kaimiņš, kas uzskata, ka kāpņu telpa ir viņa pieliekamais kambaris, visu ko nevajag - izliek kāpņu telpā. Ja nāk mājās pīpēdams, viņš nevis pabeigs pīpēt lejā, bet nāks ar visu cigareti pīpēdams augša un pie savām durvīm nometīs izpīpēto un vēl ar kāju nodzēsīs, bet nepacels...
03.02.2020 18:57 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Sauciet mani par briesmoni, bet es sāktu vakaros (likuma robežās) ap gulētiešanas laiku normālu ballīti iegriezt savā dzīvoklī :)
03.02.2020 19:01 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Ibmetīns @ 03.02.2020 19:01
Sauciet mani par briesmoni, bet es sāktu vakaros (likuma robežās) ap gulētiešanas laiku normālu ballīti iegriezt savā dzīvoklī :)

Un tad pēc tam, kad no rīta gribēsi pačučēt pēc ballītes, tad kaimiņi arī atriebības vadīti jau piecos no rīta mazos piecels, brokastīs iedos šokolādi un lai tik močī apkārt pa māju :D
03.02.2020 19:06 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Oi, nē! Ja ballē likuma ietvaros, kad mūzika var skanēt uz pilnu klapi tik līdz 11 - principā ātrāk par šo laiku es arī darba dienu vakaros nedodos gulēt. Līdz ar to pāris vakari mammai, kura uz lūgumu "vai nevarētu klusāk" atpakaļ iesmej sejā, gan jau sanāktu to nervu stīgu bišķiņ uzvilkt stingrāk.
Vai arī aicināt ciemos draudzenes un ļaut pīpēt pie logiem vai ventilatora? Diez cik ātri kaimiņi noskrietu lejā bļaudami, ka bērniem nav nikotīns jāelpo? (Kam es būtībā piekrītu, bet pieaugušajiem arī brīvdienu rītos ir jāizguļas).
03.02.2020 19:24 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Sauciet mani par briesmoni, bet es sāktu vakaros (likuma robežās) ap gulētiešanas laiku normālu ballīti iegriezt savā dzīvoklī

Draugs jau vakar piktojās un teica, ka nakts vidū jāuztaisa liels troksnis.
Bet es neesmu atriebīgā, es vairāk uz kompromisiem. Nākošreiz iešu jau 7os augšā un parunāšos
03.02.2020 19:25 |
 
Reitings 40
Reģ: 11.01.2020
Nopērciet privātmāju un nebūs nekādu problēmu. Pārvācoties uz citu dzīvokli varbūt tieši tas pats! Tām,kurām nav bērni var vainot vecākus bet tām,kurām ir zin,ka mazus bērnu uzmanību nevar noturēt ilgāk par pāris min. Vari piedāvāt viņam visu zīmēt,spēlēties,līmēt un t.t. Bērnam tas viss ātri apniks! Gribi klusumu,mieru?! Privātmāja meža!
03.02.2020 20:08 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nopērciet privātmāju un nebūs nekādu problēmu

Kad beidzot cilvēki sapratīs, ka privātmāja jāpērk tiem, kas neprot uzvesties tā, lai netraucētu apkārtējos? Ja bērni, tad viņiem vajag likt paklājus, grīdas izolāciju un skraidīt ar mīkstiem apaviem.
Es sistu pretī pa griestiem vai radiatoriem. Vai atriebtos ar troksni, kas traucē viņiem.
03.02.2020 20:29 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Nu neko baigi ieteikt nevaru, jāsamierinās. Ja jau vienreiz runāji un panākumu nav, tad diez vai palīdzes vel runāšana
03.02.2020 20:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits