Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēnu varikoze un grūtniecība.

 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Man ir iedzimta vēnu varikoze. Jā kājas biži sāp .. ir vizuāli defekti, bet pagaidām sadzīvoju labi ar slimību... katru gadu redzu kā pasliktinās vizuālais izskats...bet nu neko darīt..
Bat tad ir tas grūtniecības jautajums... grūtniecības dēļ jau vis kaut ko var dabūt ...ne tikai slimas vēnas ... un man viņas ir slimas jau tā...
un tad vēl man ir tā mammas pieredze ar vēnām un grūtniecību it īpaši gaidot un dzemdejot mani... kas varēja pat beities iespejams letāli ... un biedzās ar nopietnām problēmām .. un labi vēl ka tā .. protams visu mūžu arī mokās ar tām vēnām... par tādu sīkumu kā izskats nerunājot....
... pati satraucos pat par tagadējo izskatu un visiem pasliktinājumiem.... lieliski zinu, ka nekāda brīnumlīdzekļa nav un nebūs
.. tāpat arī no paziņām cik dzirdeju tad grūtniecības laikā nekādi brīnumlīdzekļus sievietes ar vēnu problēmām nav lietojušas tik cik kompresijas zeķubikses (un kā tad viņas uz sava puņča tās uzstīvēja? :/ ) un vēl baseinas.
Jautajums sievietēm, kurām ir slimas vēnas ( un statistika saka ka vairak par 50 % jābūt) un kuras ir iznēsājusas bērniņu, ko Jūs vēl darījāt? Varbūt tomēr ir kādi brīnumlīdzekļi?
28.01.2020 14:25 |
 
Reitings 26
Reģ: 07.12.2014
“Lardoze un grūtniecība”, “vēnu varikoze un grūtniecība”.. vai tiešām ir jāveido n-tās diskusijas un jāraksta tajās tādi palagi? To nevarēja apvienot vienā? Vai ideālā variantā - vērsties pie attiecīgajiem speciālistiem ?‍♀️
28.01.2020 15:10 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
ashtrayheart @ 28.01.2020 15:10
“Lardoze un grūtniecība”, “vēnu varikoze un grūtniecība”.. vai tiešām ir jāveido n-tās diskusijas un jāraksta tajās tādi palagi? To nevarēja apvienot vienā? Vai ideālā variantā - vērsties pie attiecīgajiem speciālistiem ?‍♀️

stāvoklī es neesmu pie ārstiem esmu vērsusies 15 gadus atpakaļ un tā ir tēma kas tiešām maini interesē un ja sājā forumā ir kāda normala sakarīga būtne, kas var ko ieteikt tad, lai raksta. Pirms konkŗeti plānosu bērniņu protams iziešu tādas un tādas pārbaudes pie vairākiem ārstiem. Šobrīd tas ir jautajums, kas mani baida un noteikti attur no ģimenes viedošanas tāpēc vēlos iegūt viedokli, kā citām ir gājis un nē 3 vārdos neko nevar pateikt! Tās ir 2 atšķirigas manas veselības problēmas kas viena ar otru nav saistītas, bet kuras grūtniecība ļoti negatīvi ietekmētu. Par katru vēlos dzirdēt atcevišķu viedokli!
28.01.2020 15:18 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Ārstam naudas žēl vai kā? Varbūt būtu laiks aiziet un pārbaudīt ne tikai vēnas un muguru, bet arī galviņu?
28.01.2020 15:50 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Kiskismau @ 28.01.2020 15:50
Ārstam naudas žēl vai kā? Varbūt būtu laiks aiziet un pārbaudīt ne tikai vēnas un muguru, bet arī galviņu?

savas negācijas jāatstāj pie sevis. tas ir viens... nav ko teik... nu tad vajag.. aiz... vēr ..ties...
otrs... žēl ir vien .. otrs ir vai šie līdzekļi vispār ir/ būs pieejami... sākim ar to ka pat kompresijas zeķubikses maksā +/- 80 eiro ... tas tā .. ne visiem ir veselības apdrošināšana un tā nosedz tikai noteiktas lietas... tāpat kā visi cilveki LV esmu slima... un lai ja problēma nav katastrofāla dzeru zāles kas nomāc sāpes un ceru ka pats pāries ... tāpat kā visi... starp citu
.. un trešais ir jautajums par ārstiem... cik tad mums tā kvalitāte? Tāda pati kā atalgojums diemžēl .... un tādi bezsmadzeņu radījumi kā Jūs... atvainojos to pierāda .... ja tiešām es iz ārstētos aizejot pie ārsta.. jūs domājat ka es to nedarītu? Vai kaut vai aizejot pie 3 speciālistiem? ... un Jūs tiešām domājat, ka neko neesmu darījusi ietas labā pa visiem šiem gadiem?
Jautajums bija konkrēts... uz konkrēto problēmu... jūs nesar? Nav ko Ieteikt? Nu tad neiesakiet.... jautajums bija ko Jūs darījāt... bet zeķubiksēm un basaeina... kas palīdzeja ... un uz to tad arī jāatbild ... nevis jā raksta brīva stila eseja!
28.01.2020 16:18 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Kā tad to bērnu dzemdēsi ja neuzticies ārstiem?
kas palīdzeja ... un uz to tad arī jāatbild ... nevis jā raksta brīva stila eseja!

Nu izskatās ka tev pašai nav problēmas citās tēmās rakstīt briva stila esejas un vēl pie tam nesaprotamas. Uzrakstīju vienu teikumu, nav eseja. :D
Bet nu aizej gan pie ārsta. Rindā būs jāgaida, bet 4 eiro konsultācija pie ginekologa kas visu izstāstīs gan par muguru gan vēnām, ja ne tad vismaz pateiks pie kura ārsta griezties tālāk.
Pie varikozām vēnām ilgtermiņā palīdz tikai operācija. Labāk ir sākt krāt naudu, nekā nodarboties ar pašārstēšanos, kas beigās izmaksās vēl dubultā.
28.01.2020 16:30 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Kiskismau @ 28.01.2020 16:30
Kā tad to bērnu dzemdēsi ja neuzticies ārstiem?
Nu izskatās ka tev pašai nav problēmas citās tēmās rakstīt briva stila esejas un vēl pie tam nesaprotamas. Uzrakstīju vienu teikumu, nav eseja. :D
Bet nu aizej gan pie ārsta. Rindā būs jāgaida, bet 4 eiro konsultācija pie ginekologa kas visu izstāstīs gan par muguru gan vēnām, ja ne tad vismaz pateiks pie kura ārsta griezties tālāk.
Pie varikozām vēnām ilgtermiņā palīdz tikai operācija. Labāk ir sākt krāt naudu, nekā nodarboties ar pašārstēšanos, kas beigās izmaksās vēl dubultā.

tu ārste vai idiote esi? Piedod par nezolīdo izteiksmes veidu!
Vai tomēr analfabēte. Rakstīts- ZINU KA NEKĀDU BRĪNUMLĪDZEKĻU NAV! ... PASAKIDROŠU ... zinu ļoti daudz par operācijā ... visku kas ir pirms un pēc .. cik maksā ... un zinu .. ka ( tas pie tiem brīnumlīdzekļiem) ka tādas labāk vispār neveikt!!! ... jo sieniņas jau elestīgākas un jaunākas nepaliks.. neteicu ka kāda tur tieši vēna man dzīvot neļauj ... visas neļāuj ... tātad nav nedz konkrētas vēnas koņemt ārā... tas sākumam ... a tālāk medmāsa es tesmu vai tu? ka tik ne tu te par medmāsu izlikies..... a to ka noslodze lielāka uz visām pārējām paliek un vēlāk kādu citu vajadzēs ņemt ārā? to tu arī nezināji.... jaunam cilvekam operaciju ieteikt ... nē nu neko sev ....
un kāds vēl sakars ginekologam ar vēnām ... ginekologs ir ginekoloģisko nevis venozo slimību ārsts.... skatos ka medmāsām neadekvāti augstas algas viņu fascinējoši augstajam izglītibas līmenim.
28.01.2020 18:45 |
 
Reitings 26
Reģ: 07.12.2014
Nez kur autore pati strādā, ja ir laiks dienām ilgi šeit sēdēt un drukāt nesakarīgus, dumjus komentārus ? Es ieteiktu strādāt normālu darbu, lai nav jācepjas par to, ka mēneša beigās vari nopirkt tikai kafiju.
Par tēmu tiešām pajautā kādam ārstam, nevar būt, ka neuzticies nevienam ārstam. ? vai lielāku uzticību Tevī vieš foruma dāmu viedoklis? ?
28.01.2020 18:59 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
ashtrayheart @ 28.01.2020 18:59
Nez kur autore pati strādā, ja ir laiks dienām ilgi šeit sēdēt un drukāt nesakarīgus, dumjus komentārus ? Es ieteiktu strādāt normālu darbu, lai nav jācepjas par to, ka mēneša beigās vari nopirkt tikai kafiju.
Par tēmu tiešām pajautā kādam ārstam, nevar būt, ka neuzticies nevienam ārstam. ? vai lielāku uzticību Tevī vieš foruma dāmu viedoklis? ?

un kas tad tavuprāt ir normāls darbs?
28.01.2020 19:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits