Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krusu palielināšanā

 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Ir n’tās tēmas par so bet domāju uztaisīt jaunu.
1) pie kāda ārsta ir palielināt vislabāk?
2) cik ilgs tas process ir?
No pirmās vizītes līdz pašai operācijai?
3) cik ilgi jums dzija?
4)aptuvenas izmaksas?
20.01.2020 14:09 |
 
Reitings 7
Reģ: 19.01.2020
Paklausīšos un pie reizes paceļu. ??
20.01.2020 20:58 |
 
Reitings 291
Reģ: 10.04.2018
Jūs esat vientuļas sievietes?
Priekš kam jums vajag viltot pupus, ja vien tikai lai piesaistītu vīriešu uzmanību?
Vai jums nepatīk tas, ka jums priekšā nekas nav un vīrieši uz turieni nekad neskatās?
Jebkurš normāls vīrietis kam ir smadzenes jūs automatiski izsvītros, visas ar viltotiem matiem un pupiem, jo tikai mākslīgām sievietēm pieprasījums ir no primitīviem rajončikiem ar BMW.
Diezan nožēlojami nesamierināties ar sevi, un mēģināt pielīdzināties kaut kādam vispārējam standartam - balināti melni mati, un viltoti pupi, tas jau paliek diezgan tipiski Latvijā.
20.01.2020 22:54 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
lietotājs @ 20.01.2020 22:54
Jūs esat vientuļas sievietes?
Priekš kam jums vajag viltot pupus, ja vien tikai lai piesaistītu vīriešu uzmanību?
Vai jums nepatīk tas, ka jums priekšā nekas nav un vīrieši uz turieni nekad neskatās?
Jebkurš normāls vīrietis kam ir smadzenes jūs automatiski izsvītros, visas ar viltotiem matiem un pupiem, jo tikai mākslīgām sievietēm pieprasījums ir no primitīviem rajončikiem ar BMW.
Diezan nožēlojami nesamierināties ar sevi, un mēģināt pielīdzināties kaut kādam vispārējam standartam - balināti melni mati, un viltoti pupi, tas jau paliek diezgan tipiski Latvijā.

tu lūpas aizmirsi pieminēt!
20.01.2020 23:09 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Es kaut ka nejautāju viedokli cik tas ir ētiski, cik tas ir skaisti un vai kāds pēc tam uz to skatīsies.
21.01.2020 07:54 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Man nav maksligas krutis, bet es ietu pie Rodkes.
21.01.2020 08:47 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Atrodi vīrieti, kuram patīk dabīgas krūtis, un vairs nevajadzēs implantus likt sevī iekšā. Ietaupi to naudu labāk kaut kādām noderīgākām lietām, jo implantus jāmaina ik pēc 5-8 gadiem, bet ja kaut kas notiek, būs jātaisa ārkārtas operācija.
21.01.2020 10:06 |
 
Reitings 1914
Reģ: 28.04.2019
Manai kolēģei sākās breast implant illness pēc kāda laika. Nācās ņemt ārā implantus. Sabendēja sev veselību un nauda vējā
21.01.2020 10:10 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
sla @ 21.01.2020 10:10
Manai kolēģei sākās breast implant illness pēc kāda laika. Nācās ņemt ārā implantus. Sabendēja sev veselību un nauda vējā

Krūtis liek vīriešu dēļ? No kura laika? ?
Un te nejautāja, ir jāliek vai nē. ?
21.01.2020 10:23 |
 
Reitings 352
Reģ: 03.05.2019
Saprotu ka gribi informāciju no kādas kas ir jau palielinājusi krūtis. Bet šo pašu var uzzināt arī Google paskaties ārstu atsauksmes. Bet no 2.-4. jautājumam atbildes sniegs ārsts savā kabinetā konsultācijas laikā. Iespējams vērts aiziet uz vairākām konsultācijām pie vairākiem ārstiem. Atrodi ārstu kam uzticies. Un tas arī būs tas ārsts pie kura vislabāk veikt operāciju. Jo nu kurš labāk spēs pastāstīt par operāciju, dzīšanu utt. kā cilvēks kas veic operācijas un uzkrājis pieredzi ar dažādiem gadījumiem, operāciju iznākumiem utt. Vienas sievietes pieredze tā ir vienas sievietes pieredze un subjektīvais vērtējums.
21.01.2020 12:01 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
lietotājs @ 20.01.2020 22:54
Jūs esat vientuļas sievietes?
Priekš kam jums vajag viltot pupus, ja vien tikai lai piesaistītu vīriešu uzmanību?
Vai jums nepatīk tas, ka jums priekšā nekas nav un vīrieši uz turieni nekad neskatās?
Jebkurš normāls vīrietis kam ir smadzenes jūs automatiski izsvītros, visas ar viltotiem matiem un pupiem, jo tikai mākslīgām sievietēm pieprasījums ir no primitīviem rajončikiem ar BMW.
Diezan nožēlojami nesamierināties ar sevi, un mēģināt pielīdzināties kaut kādam vispārējam standartam - balināti melni mati, un viltoti pupi, tas jau paliek diezgan tipiski Latvijā.
Vīrieši skatās uz visādām sievietēm. Lai kāds frīks tu nebūtu, kaut kur pasaulē 100% būs kāds, kuram tu patiksi. Un neesmu redzējusi, ka kādai sievietei ar silikona krūtīm trūktu vīriešu uzmanība. :D Diezgan nožēlojami ir moralizēt šeit kaut ko sieviešu portālā par sievietes ķermeni. Laikam esi iedomājies, ka viss, ko sievietes dara, ir tāpēc, lai izpatiktu vīrietim. Katrs cilvēks ar savu ķermeni var darīt ko grib un modificēt to pēc sirds patikas un tavu atļauju arī neviens neprasīs. Ja es liktu silikona krūtis, droši vien tāpēc, lai ES justos sievišķīgāka, lai MAN patiktu. Pasaule negrozās ap vīriešiem un viņu viedokli. :)
21.01.2020 12:03 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Tagad vairs silikonu neliekot, liek gēlu, kam, ja nemaldos, ir 10 gadu garantija un liekot gramus. Respektīvi izskatās vairāk un sver mazāk. Operācija nav ļoti ilga, kopējo procesu nepateikšu,
Bet ar apsaitētām jāstaigā divas nedēļas, pēc tam vēl 2 nedēļas ar sporta krūšturi. Izmaksā ap 5000€
21.01.2020 13:44 |
 
Reitings 90
Reģ: 20.01.2020
Leula @ 20.01.2020 14:09
Ir n’tās tēmas par so bet domāju uztaisīt jaunu.
1) pie kāda ārsta ir palielināt vislabāk?
2) cik ilgs tas process ir?
No pirmās vizītes līdz pašai operācijai?
3) cik ilgi jums dzija?
4)aptuvenas izmaksas?
te tu neko sakarīgu neizlasīsi, tikai dabūdi nollusīties lekciju. Cālī ir kvalitatīva diskusija gadu garumā par šo tematu un tur tu atradīsi visu kas tev interesē.
21.01.2020 17:27 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Pacelšu , gribētu reāli uzklausīt pieredzes stāstus.
Zinu, ka ar visiem jautājumiem var doties uz ārsta kabinetu, bet dzirdet reālas atsauksmes no klientēm tomēr ir savādāk.
Daudzas saka, ka pirms dzemdībām arī var taisīt operāciju, bet vai ir vērts? Ja plānojas bērniņš pēc gada diviem, trīs, uztaisīšu operāciju un krusu forma ar visiem implantiem tā pat mainisies...Baida tas fakts, ka krūtis ar visiem implantiem nokārasies un vēl to nožēlosu. Atceros bija diskusija kur sievietei tieši bija operācija pirms bērniņa, varbūt atsauksies? 😇
18.11.2020 21:23 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Meitenes,lūdzu,netaisiet implantus.Esmu runājusi ar vairākām zinošam sievietēm,ļoti bieži sievietes,ieliekot implantus, sabeidz veselibu.Skidrums nonāk organismā un rodas dažādas problēmas.Latvija šāda informācija ir maz izplatīta,vairāk Amerikā.Tas ir bizness.
18.11.2020 22:00 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
Palasiet kaut vai śo latviski: https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/302230-krusu-implanti-saboja-dzivi-latviete-dita-15-gadus-mekleja-diagnozi-lidz-pavedienu-atrada-zurnala
18.11.2020 22:03 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Nè nu kas jums ir.? Es tak šeit neprasīju vai man taisīt vai ne? Arī pacienti pēc zobārsta apmeklējuma ir sabojājuši nenormali veselību ne tikai zobu stāvokli, pēc jebkura ārsta apmeklējuma , da vienalga kādas operācijas pastāv risks. Kaut tas pat permanentais make up, Uj cik daudz briesmīgu stāstu ir redzēti dzirdēti, tieši tādēļ ir jāizvēlas pareizie speciālisti! Dzīve ir pilna ar riskiem bet vai tādēļ dzīvot ar ķermeni kurš Tev nes kompleksus?
18.11.2020 22:21 |
 
10 gadi
Reitings 529
Reģ: 23.04.2011
Sveika!
Iesaku palasīt cāli.lv The Breast and The Best 138 . Atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem un radīsies pāris klāt!
Veiksmīgi!
18.11.2020 23:39 |
 
Reitings 360
Reģ: 24.10.2020
Leula @ 18.11.2020 21:23
Pacelšu , gribētu reāli uzklausīt pieredzes stāstus.
Zinu, ka ar visiem jautājumiem var doties uz ārsta kabinetu, bet dzirdet reālas atsauksmes no klientēm tomēr ir savādāk.
Daudzas saka, ka pirms dzemdībām arī var taisīt operāciju, bet vai ir vērts? Ja plānojas bērniņš pēc gada diviem, trīs, uztaisīšu operāciju un krusu forma ar visiem implantiem tā pat mainisies...Baida tas fakts, ka krūtis ar visiem implantiem nokārasies un vēl to nožēlosu. Atceros bija diskusija kur sievietei tieši bija operācija pirms bērniņa, varbūt atsauksies? ?

Visticamāk krūtis pēc bērniņa nokaŗāsies. Un nokarāsies arī ja bērniņa nebūs, un jo lielākas, jo ātrāk un vairāk. Gravitācijas konstante redzi. Elastāns sievietes organismā ar gadiem aizvien samazinās, un pa lielam neko daudz tajā nevar mainīt, protams nesauļoties, neberzt to ādu tik šausm šausmīgi ar ziepēm. Izgulēties, uzturs, nedzert kafuju un alkoholu un protams pats svarīgākais ģenētika. Tad jau ja gribi taisīt pēc bērniņa , laikam vajadzēs 2 operācijas- krūšu pacelšanu un implantu ielikšanu. Un rēķinies, ka implantu dēļ pēc gadiem atkal vajadzēs taisīt pacelšanu.
Kāpēc vispār sievietes liek tos implantus?
Vīriešiem vispār rūp krūšu izmērs?
19.11.2020 00:03 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Saprotu, ka autore prasa pieredzes stāstus, bet tomēr iemetīšu savas piecas kapeikas :D
Domas vienmēr ar laiku var mainīties.
Es kad iepazinos ar savu vīru, viņš teica, ka gribētu man ielikt krūšu implantus. Es to uztvēru normāli un ar tādu kā jā varētu, kāpēc gan ne.
Tagad, kad esam precējušies, mums ir bērns mēs par to pasmejies un saprotam, ka tā bija tā laika saruna un vēlme. Tagad reāli liekas- priekškam? Man figūra nav mainījusies, nekas nav atkarājies. Krūtis atbilstošas ķermeņa formām. Ja krūšu nebūtu pilnīgi, vai būtu atkarājušas līdz nabai, tad gan ietu pie dakteriem.
Vienkārši doma ir tajā, ka jā Tu vari ielikt un samaksāt to milzīgo naudu, bet kā Tu vari zināt ko Tu domāsi pēc 2,3 gadiem? Iesaku vēl apskatīties kā izskatās krūtis, kad implantus izņem laukā un skats nav no skaistākajiem.
P.s. Ja Tev vēl kāds cits to izmaksā un vēl apmaksās, ja nu kaut kas noiet greizi, tad arī vēl varētu padomāt, bet pašai krāt vai vēl trakāk ņemt kredītu..nu nu.
19.11.2020 14:42 |
 
Reitings 90
Reģ: 24.11.2014
Limonāde @ 18.11.2020 23:39
Sveika!
Iesaku palasīt cāli.lv The Breast and The Best 138 . Atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem un radīsies pāris klāt!
Veiksmīgi!

Piekrītu. Tur atradīsi daudz pieredzes stāstus un ieteikumus. Vari arī man uzrakstīt.
19.11.2020 15:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits