Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matracis

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Nesen iebraucu jaunajā dzīvoklī un izrādās, ka tur ir ķezas ar matraci — viņš viss ir kaut kādos pleķos. ? Sāku skatīties veikalos jaunus matračus un uzzināju ka vieni maksā simts eiro, tolaik kad citi — 200 un pat 300 (piemēram, Dormeo). Es saprotu, ka, laikam, tie, kas maksā trīssimt un vairāk eiro, ir labi, bet es negribu pārmaksāt. Bet tajā pašā laikā es negribētu arī izsviest naudu nopērkot kādu lēto matraci pēc kura sāks sāpēt mugura. ? Tāpēc es gribu zināt: kāda ir tā optimāla cena priekš matrača? Un cik liela starpība ir starp Econom un Comfort matračiem (pirmais maksā 100 eiro, pēdējais — visus 200)? Vai ir vērts pirkt matraci par simtnieku?
P.S. Un ko jūs domājāt par tādu variantu, ka matrača tīrīšana? Vai to var uzskatīt ka cienīgo alternatīvu jauna matrača pirkšanai? ? Cik tas man varētu aptuveni izmaksāt un vai ir iespējams attīrīt matraci no jau vecajiem urīna traipiem?
24.12.2019 03:48 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Noskaidro cik matracim gadu. Ja vairāk kā 5 tad vari mest ārā, jo tīrīšana neko nedos viss pilns ar vecā saimnieka mirušajam ādas šūnām un putekļu ērcītēm.
Es pirku sev lētā gala matraci, jo zināju ka ilgi šajā dzīvoklī nedzīvošu. Lēta galā matrači aptuveni kalpo 1-2 gadus un tad ir jāmet ārā jo ir izgulēti. Nākamajā dzīvoklī ko pirksim būs dārgais matracis, kurš kalpos ilgi laiku. Vienkārši īrējot dzīvokli pēc tam negribas to matraci stiept līdzi.
Pārsvarā lētais gals bija ar atsperēm, kas man nepatika, tāpēc pirku memory foam. Nākotnē pirkšu tādu kur pa vidu ir atsperes un no abām pusēm ir biezais memory foam un bambusa šķiedras kārta. Jo plānāks matracis jo mazāku laiku tas kalpos.
24.12.2019 07:11 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Es tur pašlaik pavadu tikai vienu nakti nedēļā.
24.12.2019 07:51 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Uz 1x nedēļā var atļauties arī lēto, ja sāpēs mugura - piecietīsi :D
24.12.2019 08:23 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Vai kāda no jums šeit ir pirkusi matračus no Ormebeles veikala? ? Mani mulsina fakts, ka viņu matračos sastāvā ir pieminēts kaut kādas putas, tolaik kad poliešu matračos nav nekādu pulveru – ir tikai porolons. Un kas, jūsuprāt, būs labāks variants – Latvijā ražoti matrači vai arī tomēr matrači no Polijas?
24.12.2019 12:34 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Dormei var pirkt pat lētāko pieejamo, tur visi ir labi, lietoju dormeo matraci, segu, spilvenu, saprotu kāpēc cena tāda, ir tā vērts.
24.12.2019 13:09 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Man ir OR sūtīts matracis, bet maksāja ap 600€... bet ņēmu atsperu, nevis tos putu.
24.12.2019 13:16 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
Draugs pirmstam bija nopircis kaut kādu lētā gala kopā ar gultu, knapi 3 gadi un metams ārā, visas atsperes lien ārā. Skopais maksā divreiz.
Tagad nopirkām Dormeo memory silver, manuprāt, ir to vērts. Uz savu komfortu nav jēga taupīt.
24.12.2019 15:25 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
MrCarrot @ 24.12.2019 12:34
Vai kāda no jums šeit ir pirkusi matračus no Ormebeles veikala? ? Mani mulsina fakts, ka viņu matračos sastāvā ir pieminēts kaut kādas putas, tolaik kad poliešu matračos nav nekādu pulveru – ir tikai porolons. Un kas, jūsuprāt, būs labāks variants – Latvijā ražoti matrači vai arī tomēr matrači no Polijas?

Pirms 4 gadiem pirku gultu kopā ar matraci no Ormebeles.lv, ja nemaldos 350 euro samaksāju. Kalpo vēl aizvien, matracim pa vidu atsperes un pa virsu memory foam.
24.12.2019 17:57 |
 
Reitings 293
Reģ: 19.07.2017
Kad pirku pirmo gultu, ņemu lētāko matraci. Parolona. Jēziņ. Nekad vairs. Atsperes ātri spiedās mugurā, parolons drupa nost. ? Tagad par apmēram 160 € ir Dormeo matracis, bija uz akciju. Ļoti labs. Pa virsu esmu uzlikusi virsmatraci, tad īsti vienalga kas apakšā darās ? uz akciju var dabūt labus matračus. Tīrīt neiesaku, būtu savs, tad vēl.
24.12.2019 19:31 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
Var esošo matraci pārvilkt ar tādu plēvīgu palagu un pa virsu likt virsmatraci un tam pa virsu palagu. Tā var sanākt lētāk un komfortablāk.
Matracis var maksāt arī 100eur, bet tad tas var būt pacietāks (kokos) vai mīksts(porolons). Pirmais variants var kalpot ilgi un ir atkarīgs no paša gulētāja gaumes, taču pie visa ar laiku pierod, galvenais, lai atsperes neduras.
Ir cilvēki, kas guļ uz grīdas, tad gan pierašna prasa kādas 2 nedēļas, bet nav arī nekas tāds... Matrača ietekme ir pārvērtēta. Ja ir slikts miegs, tad vairāk jāskatās uz ēšanas paradumiem, miega apstākļiem, gaisa mitrumu, gaismas daudzumu telpā utt.
24.12.2019 19:45 |
 
Reitings 1073
Reģ: 23.10.2019
24.12.2019 19:48 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
.Putns. @ 24.12.2019 19:48
Es uz tāda spilvena neliktu galvu pat, ja no tā būtu atkarīga mana dzīvība
24.12.2019 22:18 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
Man primārās gultas matracis 200x160 ir Karen no SPS+
http://matrac.lv/index.php/lv/hikal/matraci1/product/1733-kamea/category_pathway-42
Maksā relatīvi lēti. Otrai gultai ir pat dārgāks, pirkts JYSK, bet tas man nepatīk. Varbūt tāpēec, ka otrai gultai atsperdēļi ir cietāki.
Savā vecumā esmu diezgan izvēlīgs uz kā es guļu.
25.12.2019 15:39 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Neko sev komentāri par patračiem .. un interesanti kas te skaitās labs matracis dormeo? nopietni... man mājās ir dormeo virsmatracis .. nu ja nav kur gulēt tad uz tāda var pagulēt .... bet tā- nakad vairs naepirktu neko no Dormeo ..... kvalitāte vienkārši bez komentāriem ... mamma ir sapirkusi tos dormeo spilvenus un stāv ... un es tās šausmas nelietoju, bet joprojām lietoju savu pirmo lielo spilvenu no dažu gadu vecuma ... zinu ka jāmaina uz jaunu .. bet pagaidām nesanāk ... un labāk tāds nevis tās drausmīgās kvalitātes dormeo šausmas .. kas nemaz nemaksā lēti .. zinu ka kāds ir pircis arī to īsto dormeo matraci ... un beigās ātri nopircis citu - labas kvalitātes atraci un tad staigāja apkārt stāstot cik labs jaunais un cik slikts bija dormeo .... manuprāt labs matracis maksā naudu un uz to nevajadzētu ekonomēt .... bet dormeo nav ne mazākā sakara ar labu kvalitāti .. tajās sintētiskajās ptutās tu vienmēr svīsti ... jo sintētika .. un tās šausmas maksā piedevām daudz vairāk par citu lēto galu matračiem ... kaut gan savādāks ir tikai nosaukums...
.. visi te tā liela dormeo... tas ir pasūtīts reklāmas raksts?
25.12.2019 17:53 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
hany_sany @ 25.12.2019 17:53
Neko sev komentāri par patračiem .. un interesanti kas te skaitās labs matracis dormeo? nopietni... man mājās ir dormeo virsmatracis .. nu ja nav kur gulēt tad uz tāda var pagulēt .... bet tā- nakad vairs naepirktu neko no Dormeo ..... kvalitāte vienkārši bez komentāriem ... mamma ir sapirkusi tos dormeo spilvenus un stāv ... un es tās šausmas nelietoju, bet joprojām lietoju savu pirmo lielo spilvenu no dažu gadu vecuma ... zinu ka jāmaina uz jaunu .. bet pagaidām nesanāk ... un labāk tāds nevis tās drausmīgās kvalitātes dormeo šausmas .. kas nemaz nemaksā lēti .. zinu ka kāds ir pircis arī to īsto dormeo matraci ... un beigās ātri nopircis citu - labas kvalitātes atraci un tad staigāja apkārt stāstot cik labs jaunais un cik slikts bija dormeo .... manuprāt labs matracis maksā naudu un uz to nevajadzētu ekonomēt .... bet dormeo nav ne mazākā sakara ar labu kvalitāti .. tajās sintētiskajās ptutās tu vienmēr svīsti ... jo sintētika .. un tās šausmas maksā piedevām daudz vairāk par citu lēto galu matračiem ... kaut gan savādāks ir tikai nosaukums...
.. visi te tā liela dormeo... tas ir pasūtīts reklāmas raksts?

Tad nosauc, lūdzu, tos "labos" matračus vai vismaz vienu sakarīgu argumentu.
Citādi izskatās, ka Tev atkal vai nu par dārgu vai lētu viss.
25.12.2019 18:30 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
hany_sany @ 25.12.2019 17:53
Neko sev komentāri par patračiem .. un interesanti kas te skaitās labs matracis dormeo? nopietni... man mājās ir dormeo virsmatracis .. nu ja nav kur gulēt tad uz tāda var pagulēt .... bet tā- nakad vairs naepirktu neko no Dormeo ..... kvalitāte vienkārši bez komentāriem ... mamma ir sapirkusi tos dormeo spilvenus un stāv ... un es tās šausmas nelietoju, bet joprojām lietoju savu pirmo lielo spilvenu no dažu gadu vecuma ... zinu ka jāmaina uz jaunu .. bet pagaidām nesanāk ... un labāk tāds nevis tās drausmīgās kvalitātes dormeo šausmas .. kas nemaz nemaksā lēti .. zinu ka kāds ir pircis arī to īsto dormeo matraci ... un beigās ātri nopircis citu - labas kvalitātes atraci un tad staigāja apkārt stāstot cik labs jaunais un cik slikts bija dormeo .... manuprāt labs matracis maksā naudu un uz to nevajadzētu ekonomēt .... bet dormeo nav ne mazākā sakara ar labu kvalitāti .. tajās sintētiskajās ptutās tu vienmēr svīsti ... jo sintētika .. un tās šausmas maksā piedevām daudz vairāk par citu lēto galu matračiem ... kaut gan savādāks ir tikai nosaukums...
.. visi te tā liela dormeo... tas ir pasūtīts reklāmas raksts?

Nomaini labāk veco spilvenu, velns viņu zina, kas viņā jau dzīvo. ?
25.12.2019 20:01 |
 
Reitings 73
Reģ: 04.07.2016
Izcili labi ir Relat matrači. www.relat.lv
25.12.2019 23:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits