Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik bieži jums ir nepieciešams doties restorānos?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Katru reizi, kad es dodu savai mīļotai mājienu, ka drīzumā varētu aiziet uz restorānu, viņa man sāk teikt, ka nav nekādas nepieciešamības šķiest naudu, jo garšīgi paēst var arī mājās. Bet zinot par teicienu „izklausi sievieti un rīkojies otrādi”, es parasti jau pēc stundas rezervēju mums kādu galdiņu. Bet man nedod miera jautājums: cik gan bieži vajag vest sievieti uz restorāniem? Vienreiz nedēļā vai pietiks arī ar vienu reizi mēnesī? Lieta tāda, ka mana meitene ir pārāk pieticīga lai atbildētu uz šo jautājumu (un pārāk baidās, ka es varu par viņu nepareizi padomāt nolemjot, ka viņa ir mantkārīga). Tāpēc man nav citas izvēles, ka uzdot šo jautājumu šeit. Dāmas, ceru uz jūsu saprašanu.
20.12.2019 14:11 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
kabans @ 22.12.2019 13:55
Nezinu kā var lidina 2 cilvēki paresties pa 20eur...ok 2 meitenes jaa
Man rekords lidina vienam noēst 15ls ...toreiz bija vēl lati..un visu noedu.
Tā normāla variantā ņēmu gaļu vai zivi + risi,+ mērce...klāt 2 saldos jo viņi ir gaužām maziņi...+ Sula + reizēm arī kadus salātus vai pildīti pankūku....man par šādu salikumu reti ir bijis zem 10eur vienam... Parasti 9-13eur atkarībā ko paņem.

Vecīt, Tev noteikti cita svara kategorija.
Otrkārt, jau rakstīju lido TIPA ēdnīca. Lido nav pats lētākais variants. Dzīvoju mazpilsētā, te ir līdzīga tipa ēstuves, kur par 10Eur viens vidusmēra cilvēks visu apēst nevarēs. Un tā nav lētā ieskrietuve, bet mājīgs krodziņš ar mīkstiem dīvāniem.
Tepat ceturtdien vienā vietējā restorānā ar skaistu skatu uz pilsētas upi vakariņas 3 daļās 18Eur no cilvēka. Tas nav daudz lieliskam vakaram. Tiesa, tur neiet pārēsties, bet izbaudīt garšas.
22.12.2019 14:09 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Laikam dārgākais restorāns vai pat estuvite bija Jūrmala kur irgriezos ...samaksaju 18eur un puspaedis iznācu laukā...un estuvite pilna ar cilvēkiem ..labs bizness
22.12.2019 13:57 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Nezinu kā var lidina 2 cilvēki paresties pa 20eur...ok 2 meitenes jaa
Man rekords lidina vienam noēst 15ls ...toreiz bija vēl lati..un visu noedu.
Tā normāla variantā ņēmu gaļu vai zivi + risi,+ mērce...klāt 2 saldos jo viņi ir gaužām maziņi...+ Sula + reizēm arī kadus salātus vai pildīti pankūku....man par šādu salikumu reti ir bijis zem 10eur vienam... Parasti 9-13eur atkarībā ko paņem.
22.12.2019 13:55 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
hany_sany @ 21.12.2019 22:23
nē ... nepievērst uzmanību liekajam un koncentrēties uz vienu sfēru un būt veiksmīgam tajā nevis visās ir veiksmes atslēga... speciāli nekoncentrējos un neieguldu darbu, lai būtu neveiksmīga... a kāpēc jautā?
tev alga bija 800 eur, darbā nekur vairāk nemaksāja, tu gribi nomirt un tev ir depresija, un tu sevi uzskati par veiksmīgu?
22.12.2019 01:11 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Crazy Eyes @ 21.12.2019 00:46
Esi kādreiz kaut ko dzirdējusi par interpunkciju un ortogrāfiju?
nē ... nepievērst uzmanību liekajam un koncentrēties uz vienu sfēru un būt veiksmīgam tajā nevis visās ir veiksmes atslēga... speciāli nekoncentrējos un neieguldu darbu, lai būtu neveiksmīga... a kāpēc jautā?
21.12.2019 22:23 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Draudziņ, savaldi savus pirkstus un padomā ko Tu internetā raksti

Viņa tak ir psihiski nelīdzsvarota, grib "darīt sev galu". Es tikai nezināju, ka slima psihe ir spējīga sagrozīt pat Lidiņa cenas :D nav brīnums, ka pasaule rādās drūmās krāsās, ja pat uz Lido vajag 50 eur :D
21.12.2019 10:27 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Esi kādreiz kaut ko dzirdējusi par interpunkciju un ortogrāfiju?

Es jau viņai vismaz 3-5 reizes esmu teikusi ka teksts ir vienkārši drausmīgs un nesalasāms. Nesaprotu kā pieaudzis cilvēks ar "grādu" ekonomikā var tā rakstīt... Izskatās ka ar seju vienkārši sit pa klaviatūru.
21.12.2019 04:26 |
 
Reitings 238
Reģ: 30.11.2019
Crazy Eyes @ 21.12.2019 00:46
Esi kādreiz kaut ko dzirdējusi par interpunkciju un ortogrāfiju?
lol, kas tas tāds? ?
21.12.2019 01:36 |
 
Reitings 216
Reģ: 17.11.2019
hany_sany @ 20.12.2019 21:40
vispār besī tādi cilvēki ... kas iet kaut kur paēst, to, ko pat es mājās negribu ēst... vienreiz biju uz randiņu ... mazpilsētā no kuras nāku ... un tur nav restorānu tikai kafeinīcas utt. atstiepa skaistas puķes ... bantītes vēl saseja.. nu aizejam uz mūsu dižo kafejnīcu ... un kamēr es pa toletēm vazājos .. viņs redziet man jau pasūtīja ... neko sev... kas pie velna bija tas... ok atnes pasūtījumu ... bļāviens.. atnes katupeļu pjure ar kotletēm un tiem salātiem kurus ēdnīcās vienmēr liek klāt.. nu kotletes es vispār neēdu ... un kur nu vēl tad es ēdu kotletes ... nu pjure .. skolas pusdienu ēdiens ... kā lai labāk pasaka.. man garšo ... bet mūsu mājās es biju vienīgā tāda kurai garšo.. tāpēc majās nekad netaisījām .... pat kad ar draudzenēm gājām uz turieni pasēdēt ( nevis paēst) parasti pasūtīju kaut ko garšīgu un interesantu .... un tad mums bija tikai kabatasnauda un nekā vairāk ... nu kas tā vispār par modi iet uz kafejnīcām restorāniem un vispār speciāli iet kaut kur ēst ... lai ēstu tā, kā tu mājās neēd ( ja nu vienīgi pēdējo naudu atdevi par sapņu kurpēm un tagad nedēļu badojies) .. un tiesi tas pats šeit ... ja neņem visvis lētāko tad katra ēstuvu kaut ko maksās .. arī lido saprotu kad kaut kur brauc vai darbā nav virtuves kur ēst līdzi paņemto ēdienu un jāēd ārpus darba... utt .. ka tad ņem lētako, lai mēneša beigās vispār kaut kas konta paliek... bet ja neviens nespiež iet uz to restorānu/ēstuvi..... un izdomā aizeit tādā kā randiņā ... tad kāds sakars ņemt visprastāko.. kas būtu vēl prastāks par jūsu mājās gatavoto ēdienu... nu kādā sakarā... tad kad katru dienu jāēd katu kur (piem. universitātes laikā) un negribi visu naudu tikai par pusdienām atdot ēdot katru dienu universitātē .. tad ēd ēdnīcā pusdienu piedāvājumu.. jo tas ir vislētākais... un ja sākumā gribi pašikot un izmēģināt labāko.. tad mēneša beigās gribi lai vēl aut kas ir kontā un ņem lētāko un prastāko ... bet savādāk... nu kāda jēga iet ''ēst ārā'' kartupeļu pjure ... nu tiešām ...var taču paņemt līdzi mammas gatavoto un iemest mikrenē... tādāgadījumā :D
Esi kādreiz kaut ko dzirdējusi par interpunkciju un ortogrāfiju?
21.12.2019 00:46 |
 
Reitings 437
Reģ: 10.11.2019
hany_sany @ 20.12.2019 19:31
nu tu esi dauns. Tu lido kad biji- 2000. gadā. Pa 15 var paēst uz diviem tikai tad kad nāka ar domu neko neest, un ņemt pasu lētāko, lai maža maksāt un arī dzeramo neņemt,,... nu ja parasti ir ūdens pudele... 7,5 uz cilveku lido var kaut ko iekost ... bet paēst zaķīt aiziet uz restorānu tomēr sakitās, ka ēd 3 course meal ... un tas nav kartupeļi ar kotleti un minerālūdens kuru nopirki veikalā... lido ja paņem labāku ēdienu .. uz tev mierīgi var izmaksāt 50 eiro mūsdienās ..

Draudziņ, savaldi savus pirkstus un padomā ko Tu internetā raksti :)
20.12.2019 22:43 |
 
Reitings 7
Reģ: 20.12.2019
Nedēļas nogalē kāda reize vai divas noteikti būs :)
20.12.2019 22:26 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Mjau123 @ 20.12.2019 20:22

LIDO -
Lasis maksā 6,80 EUR
dārgākās piedevas 2,60 EUR kaut kāds sacepums
Salāti 0,90 EUR
Zupas 1,70 EUR
Deserts max 2,60 EUR
dzēriens max 2 EUR
= 16,60 EUR, ņemot visu dārgāko, kas tur ir. Ja abi cilvēki tā ēd, tad tas ir 33,20 EUR nevis 50 EUR. :D
Bet ņemot vērā, ka visi neēd Lido lasi un sacepumus, tad par tādu naudu nezinu, kas tur ir jāņem, lai paēstu pa 50 EUR. :D varbūt ņemt var, bet apēst ir diezgan nereāli, ja vien neiet uz turieni izbadējies un ne reizi dienā neēdis.
vispār besī tādi cilvēki ... kas iet kaut kur paēst, to, ko pat es mājās negribu ēst... vienreiz biju uz randiņu ... mazpilsētā no kuras nāku ... un tur nav restorānu tikai kafeinīcas utt. atstiepa skaistas puķes ... bantītes vēl saseja.. nu aizejam uz mūsu dižo kafejnīcu ... un kamēr es pa toletēm vazājos .. viņs redziet man jau pasūtīja ... neko sev... kas pie velna bija tas... ok atnes pasūtījumu ... bļāviens.. atnes katupeļu pjure ar kotletēm un tiem salātiem kurus ēdnīcās vienmēr liek klāt.. nu kotletes es vispār neēdu ... un kur nu vēl tad es ēdu kotletes ... nu pjure .. skolas pusdienu ēdiens ... kā lai labāk pasaka.. man garšo ... bet mūsu mājās es biju vienīgā tāda kurai garšo.. tāpēc majās nekad netaisījām .... pat kad ar draudzenēm gājām uz turieni pasēdēt ( nevis paēst) parasti pasūtīju kaut ko garšīgu un interesantu .... un tad mums bija tikai kabatasnauda un nekā vairāk ... nu kas tā vispār par modi iet uz kafejnīcām restorāniem un vispār speciāli iet kaut kur ēst ... lai ēstu tā, kā tu mājās neēd ( ja nu vienīgi pēdējo naudu atdevi par sapņu kurpēm un tagad nedēļu badojies) .. un tiesi tas pats šeit ... ja neņem visvis lētāko tad katra ēstuvu kaut ko maksās .. arī lido saprotu kad kaut kur brauc vai darbā nav virtuves kur ēst līdzi paņemto ēdienu un jāēd ārpus darba... utt .. ka tad ņem lētako, lai mēneša beigās vispār kaut kas konta paliek... bet ja neviens nespiež iet uz to restorānu/ēstuvi..... un izdomā aizeit tādā kā randiņā ... tad kāds sakars ņemt visprastāko.. kas būtu vēl prastāks par jūsu mājās gatavoto ēdienu... nu kādā sakarā... tad kad katru dienu jāēd katu kur (piem. universitātes laikā) un negribi visu naudu tikai par pusdienām atdot ēdot katru dienu universitātē .. tad ēd ēdnīcā pusdienu piedāvājumu.. jo tas ir vislētākais... un ja sākumā gribi pašikot un izmēģināt labāko.. tad mēneša beigās gribi lai vēl aut kas ir kontā un ņem lētāko un prastāko ... bet savādāk... nu kāda jēga iet ''ēst ārā'' kartupeļu pjure ... nu tiešām ...var taču paņemt līdzi mammas gatavoto un iemest mikrenē... tādāgadījumā :D
20.12.2019 21:40 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Mjau123 @ 20.12.2019 20:55

Tev varbūt reizi jāaiziet uz turieni paēst, lai mazāk jāfantazē. Paprasi savam laimīgajam vīrietim, lai aizved aplūkot porciju izmērus dzīvē, pie reizes arī čekā iemet acis, lai rodas priekšstats, cik kaut kas maksā.
nu blāviens muļķe .... es tev tak normāli saku ka tas tā ir .. var jau arī pa 3,9 pusdienu piedāvājumu darba dienās iet ēst tad vispār uz zem 8 sanāks ... nu un ja ņem tā normālu un ko garšīgāku tad tiešām var 50 eur apēst... es to saku no savas pieredzes .. ka tas ta bija... un nejutos ka vēderu panest nevaru ... un vispār tad man bija NEPIETIEKAMS svars ... .. nemaz ne par kaut kādiem izstaipītiem kuņģiem un resnumu nerunājot....
20.12.2019 21:01 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
hany_sany @ 20.12.2019 20:51
nelepojas ar resnumu ... un ar badošanos arī nevajadzētu lepoties tas ir kāds nelaimīgs vīrietis kas aicināja meiteni uz lido uz randiņu un tad viņam bija šausmu pilna sejas izteiksme, kad meitene varēja apēst ko vairāk par espreso un pienāca rēķins?

Tev varbūt reizi jāaiziet uz turieni paēst, lai mazāk jāfantazē. Paprasi savam laimīgajam vīrietim, lai aizved aplūkot porciju izmērus dzīvē, pie reizes arī čekā iemet acis, lai rodas priekšstats, cik kaut kas maksā.
20.12.2019 20:55 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Mjau123 @ 20.12.2019 20:40

Ne visiem ir tik izstaipīts kuņģis, ar to nelepojas.
nelepojas ar resnumu ... un ar badošanos arī nevajadzētu lepoties tas ir kāds nelaimīgs vīrietis kas aicināja meiteni uz lido uz randiņu un tad viņam bija šausmu pilna sejas izteiksme, kad meitene varēja apēst ko vairāk par espreso un pienāca rēķins?
20.12.2019 20:51 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
hany_sany @ 20.12.2019 20:36
nu tas tu .... a ne es ... varu apēst ne tik vien.. tik ilgi kapēr pašai nav par to jāmaksā

Ne visiem ir tik izstaipīts kuņģis, ar to nelepojas.
20.12.2019 20:40 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Doublechoco @ 20.12.2019 20:25
Lido max čeks 1 cilvēkam ko esam maksājuši bija 16 eur. Un tas cilvēks protams visu neapēda, kaut arī ēd daudz, jo katra porcija jau ir normāla maltīte. Lasis ar tvaicētiem dārzeņiem maksā 6.80 (tāda normāla porcija, no kuras var paēst) un garneļu salāti ap 5 eur.
nu tas tu .... a ne es ... varu apēst ne tik vien.. tik ilgi kapēr pašai nav par to jāmaksā
20.12.2019 20:36 |
 
Reitings 37
Reģ: 30.11.2019
hany_sany @ 20.12.2019 20:32
Stādā lido? a kapēc kad es ņēu salātus pēdējo reizi .. tie maksāja 3,6 eur... nu tur kur tu salasi visādus kādus gribi... tu paņēmi lasi .. un tad pašas lētakās opcijas... nevis tās... kuras cilvēks izvēlētos, ja nebūtu uzlikta cena virsū... un ir starpība 3 course meal pie sevis mājās vai ēdnīcā... un cipa ejot uz restorānu... pirmais ēdiens ir apetaizers... nu galīgi ne obligāti zupa ( Eiropā lielākoties ne zupa) nu kam iet uz lido ēst ēdnīcas ēdienu.... tad ja lido ir balakus bet ēdnīca nav ... Daily Mail ir lētaka ēdnīca un ļoti labs piedāvājums... burtiski ilgojos pēc vecajiem univeristates laikiem .. un man liekas ka lasis ar piedevām tur bija zem 5 eur pusdienu piedāvājumā .... un tas ka kārtīgi paēst lido un ne to pašu lētako nav lēti un bieži izmaksā tikpat cik lētakajos restorānos .. tas gan ir fakts ....

Ieej mājaslapā un paskaties, cik viss maksā un iepazīsties pirms runā muļķības :D
20.12.2019 20:36 |
 
Reitings 441
Reģ: 20.02.2009
Mjau123 @ 20.12.2019 20:22

LIDO -
Lasis maksā 6,80 EUR
dārgākās piedevas 2,60 EUR kaut kāds sacepums
Salāti 0,90 EUR
Zupas 1,70 EUR
Deserts max 2,60 EUR
dzēriens max 2 EUR
= 16,60 EUR, ņemot visu dārgāko, kas tur ir. Ja abi cilvēki tā ēd, tad tas ir 33,20 EUR nevis 50 EUR. :D
Bet ņemot vērā, ka visi neēd Lido lasi un sacepumus, tad par tādu naudu nezinu, kas tur ir jāņem, lai paēstu pa 50 EUR. :D varbūt ņemt var, bet apēst ir diezgan nereāli, ja vien neiet uz turieni izbadējies un ne reizi dienā neēdis.
Stādā lido? a kapēc kad es ņēu salātus pēdējo reizi .. tie maksāja 3,6 eur... nu tur kur tu salasi visādus kādus gribi... tu paņēmi lasi .. un tad pašas lētakās opcijas... nevis tās... kuras cilvēks izvēlētos, ja nebūtu uzlikta cena virsū... un ir starpība 3 course meal pie sevis mājās vai ēdnīcā... un cipa ejot uz restorānu... pirmais ēdiens ir apetaizers... nu galīgi ne obligāti zupa ( Eiropā lielākoties ne zupa) nu kam iet uz lido ēst ēdnīcas ēdienu.... tad ja lido ir balakus bet ēdnīca nav ... Daily Mail ir lētaka ēdnīca un ļoti labs piedāvājums... burtiski ilgojos pēc vecajiem univeristates laikiem .. un man liekas ka lasis ar piedevām tur bija zem 5 eur pusdienu piedāvājumā .... un tas ka kārtīgi paēst lido un ne to pašu lētako nav lēti un bieži izmaksā tikpat cik lētakajos restorānos .. tas gan ir fakts ....
20.12.2019 20:32 |
 
Patīk
Reitings 1753
Reģ: 24.05.2019
Lido max čeks 1 cilvēkam ko esam maksājuši bija 16 eur. Un tas cilvēks protams visu neapēda, kaut arī ēd daudz, jo katra porcija jau ir normāla maltīte. Lasis ar tvaicētiem dārzeņiem maksā 6.80 (tāda normāla porcija, no kuras var paēst) un garneļu salāti ap 5 eur.
20.12.2019 20:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits