Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pretsāpju zāles

 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Tā tad man pirms 4gadiem sākas visādas problēmas, tad neciešamas zobu sāpes , tad ausu sāpes, tad nieru problema, iekaisumi.
Bieži tiek dzertas antibiotikas un pretsāpju zāles.( cik nu bieži, gada antibiotikas noteikti sanāk dzer 4x pretsāpju zāles nepieciešams dzert apmēram 3x gada, bet ja es dzeru tad sanāk dzert vismaz 3dienas pēc kārtas un vairākas tabletes diena)
Tad nu uztraucos vai sados daudzumos dzerot neiespaidos manas aknas?
Vai arī tas nemaz nav tik daudz ka esmu sadomājušies?
Pie ārsta esmu bijusi, viss it k normas robežas.
04.11.2019 15:05 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Tas nav lielos daudzumos. Saprastu dzertu katru otro dienu un vēl pa virsu alkoholu uzdzertu vot tad sabeigtu aknas.
Bet nevajag lietot zāles lai aknas būtu sliktā stāvoklī. Man pašai dzivojot puslīdz veselīgi nelietojot zāles ir aknu patoloģija un aknu hepatoze. Par to uzzināju netīšām un nekādu sūdzību nebija. Bet tā hepatoze ir random, jo alkoholu nelietoju, dzīvnieku taukus arī nē. Aknas vienkārši izdomāja ka tagad tā būs.
Vislabāk aizej pie ārsta lai uztaisa USG un aknu fermentu testu un viss būs skaidrs. Ja asins analīzes nodosi vienreiz gadā tad aknu izmaiņas var diezgan ātri pamanīt.
04.11.2019 15:13 |
 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Ok, tas nedaudz nomierināja, visvairāk jau biju satraukusies antibiotiku dēļ.
Par so runāju arī ar savu ārsti, bet tad gan bija gadu atpakal. Drošības labad un savu nervu dēļ būs jāpierakstās atkal.
04.11.2019 15:18 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
nu ja esi hipohondriķe vai cilvēks ar attiecīgajiem psiholoģiskajiem traucējumiem, tad aizej gan.
04.11.2019 15:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits