IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3768
Reģ: 11.04.2023
tas pats par sevi vēl neliecina ne par atkarību.

Tieši tā, atkarība ir, kad trīceklis piemeties un bez 100 gramiem nomirsi burtiski 😁
23.06.2026 11:33 |
 
Reitings 2057
Reģ: 18.04.2025
akul12 @ 23.06.2026 11:33

Tieši tā, atkarība ir, kad trīceklis piemeties un bez 100 gramiem nomirsi burtiski 😁

Un tāpēc mēs kā valsts esam alkohola patēriņa ziņā tur, kur esam - jo uzskats ir, ka atkarība ir tikai lēta šņabja dzeršana un trīcošas rokas :)
23.06.2026 13:53 |
 
Reitings 2767
Reģ: 15.09.2023
Melleņkūka @ 23.06.2026 13:53

Un tāpēc mēs kā valsts esam alkohola patēriņa ziņā tur, kur esam - jo uzskats ir, ka atkarība ir tikai lēta šņabja dzeršana un trīcošas rokas :)

Tad jau vīnziņi, kas ikdienā patērē alkoholu mācoties un degustējot, arī ir alkoholiķi? 🙄
23.06.2026 14:51 |
 
Reitings 5200
Reģ: 17.08.2024
Otiiilija @ 23.06.2026 09:42
Mani daudz vairāk satrauc situācijas, kur vecāki regulāri nerūpējas par bērniem, nevis tas, ka kāds tur rokā dzirkstošā glāzi, ja reizēm pie vakariņām izdzer glāzi vīna, pie steika iemalko sarkanvīnu vai vasarā uz terases glāzi rosé, tas pats par sevi vēl neliecina ne par atkarību. Starp normālu alkohola lietošanu un reālām problēmām ir diezgan liela atšķirība.

Atšķirība ir stadijās un patēriņā. Liela daļa cilvēku regulāti lieto un turpina savu dzīvi. To sauc par funkcionālo alkoholismu. Tas, ka paši un apkārtējie izliekas to neredzam un neatzistam, nenozīmē, ka problēma nepastāv.
23.06.2026 15:04 |
 
Reitings 1238
Reģ: 05.02.2026
Melleņkūka @ 23.06.2026 13:53

Un tāpēc mēs kā valsts esam alkohola patēriņa ziņā tur, kur esam - jo uzskats ir, ka atkarība ir tikai lēta šņabja dzeršana un trīcošas rokas :)
yesssss, finally! Mammītes vīna glāze ik vakaru normalizēšana nav okei. Tas ir alkoholisms
23.06.2026 16:11 |
 
Reitings 1238
Reģ: 05.02.2026
Mashka Kakashka @ 23.06.2026 14:51

Tad jau vīnziņi, kas ikdienā patērē alkoholu mācoties un degustējot, arī ir alkoholiķi? 🙄
viņi vīnu pagaršo un izpļauj!
23.06.2026 16:12 |
 
Reitings 1238
Reģ: 05.02.2026
SodaPOP @ 23.06.2026 16:12
viņi vīnu pagaršo un izpļauj!
* izspļauj
23.06.2026 16:13 |
 
Reitings 3768
Reģ: 11.04.2023
Melleņkūka @ 23.06.2026 13:53

Un tāpēc mēs kā valsts esam alkohola patēriņa ziņā tur, kur esam - jo uzskats ir, ka atkarība ir tikai lēta šņabja dzeršana un trīcošas rokas :)

Trīceklis ir atkarība, jo no vienkāršas pohas nokāpt ir gribasspēka jautājums.
Mashka Kakashka @ 23.06.2026 14:51

Tad jau vīnziņi, kas ikdienā patērē alkoholu mācoties un degustējot, arī ir alkoholiķi? 🙄

Vīnzinis paņem karoti vīna pa muti paskalo un izspļauj...
Bet vīnziņu klubi, kuros satiekas degustēt dārgus vīnus ir vienkārši turīgo dzertuve...
23.06.2026 16:18 |
 
Reitings 21696
Reģ: 21.09.2023
Uj, pamanīju, ka Jeļai ir ļoti līka muguriņa, kas dīvaini, ņemot vērā viņas treniņu intensitāti. Un Koķiks atstāj ļoti nevīrišķīgu iespaidu - gan balss, gan izskats. Bet lai jau abiem veicas mīlas frontē.
23.06.2026 17:05 |
 
10 gadi
Reitings 5189
Reģ: 25.05.2009
Tās, kas seko Miglānei, vai tad Miglāne regulāri lika strojus ar ikvakara vīna glāzēm un burbuļiem, kas lika noprast, ka beibei ir baigās problēmas ar alkoholu?
23.06.2026 18:23 |
 
10 gadi
Reitings 1799
Reģ: 29.01.2009
Otiiilija @ 23.06.2026 09:42
Mani daudz vairāk satrauc situācijas, kur vecāki regulāri nerūpējas par bērniem, nevis tas, ka kāds tur rokā dzirkstošā glāzi, ja reizēm pie vakariņām izdzer glāzi vīna, pie steika iemalko sarkanvīnu vai vasarā uz terases glāzi rosé, tas pats par sevi vēl neliecina ne par atkarību. Starp normālu alkohola lietošanu un reālām problēmām ir diezgan liela atšķirība.
tā līnija dažreiz ir ļoti trausla.
23.06.2026 22:48 |
 
Reitings 2190
Reģ: 06.07.2024
Pēc acīm var redzēt,ka Niks ar Sindiju ir salietojušies.
23.06.2026 22:56 |
 
10 gadi
Reitings 6073
Reģ: 17.03.2010
Hermiine89 @ 23.06.2026 17:05
Uj, pamanīju, ka Jeļai ir ļoti līka muguriņa, kas dīvaini, ņemot vērā viņas treniņu intensitāti. Un Koķiks atstāj ļoti nevīrišķīgu iespaidu - gan balss, gan izskats. Bet lai jau abiem veicas mīlas frontē.
jā, ir bišku kvazijs (kvazimodo) 😐
23.06.2026 23:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits