IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 10417
Reģ: 18.09.2021
Kurpīte @ 01.02.2023 14:13

Nu psihenes pacients ir tā otra puse, ja var tik viegli uzvilkties uz vienkāršu lūgumu pabraukt tālāk. Nevaru iedomāties, situāciju, kur būtu noparkojusies tā, ka citiem grūti tik ārā un uz aizrādijumu paliktu agresīva. Burtiski tādā sabiedrībā arī dzīvojam, visas tās agresīvās apdzīšanas bīstamās situācijās.
Virsnītes reakcija, protams ir emocionāla, pašai būtu vieglāk, ja katru idiotu neņemtu par pilnu, bet tā ir viņas pašas darīšana.

Bet kā Tu zini, ka tas tieši tā vispār bija? Tā taču ir tikai Virsnītes versija!
Pie tam tur jau var dzirdēt, kā viņa astāsta - ka sniegpārsliņa redz esot lūgusi tik laipni (pie tam ne tikai savā, bet 'citu vārdā'), bet otra viņu par suku saucot 😀😀😀 Bet tā laipnība man pat tajā pašas atstāstā jau izklausās f**kin kaitinoša 😀 Nu tāda ņernaja pienāca un kko mācīs. Es par suku nenosauktu, bet iespējams arī aizsūtītu pamācīties vēl braukt...
Tikai rezultāts ir tāds, ka pati sēž savā autiņā, asarām acīs, drebošā balsī runā storijus. Pēc situācijas, uz kuru pati uzkasījās. Varbūt tā sieviete uz 10 min nolika un būtu aizbraukusi pirms Virsnīte pati brauktu ārā, bet nē - vajadzēja kasjaku un atrada
01.02.2023 15:50 |
 
Reitings 9152
Reģ: 06.07.2022
Raella @ 01.02.2023 15:01
Re,kā Busels vairs nedzīvo kopā ar savu dāmu....

Viņam ir tāds attiecību modelis, viņš saka šīmēneša "Santā". Arī viņa draudzenei šāds modelis esot vislabākais.
01.02.2023 15:53 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Apple of my eye @ 01.02.2023 15:50

Bet kā Tu zini, ka tas tieši tā vispār bija? Tā taču ir tikai Virsnītes versija!
Pie tam tur jau var dzirdēt, kā viņa astāsta - ka sniegpārsliņa redz esot lūgusi tik laipni (pie tam ne tikai savā, bet 'citu vārdā'), bet otra viņu par suku saucot ??? Bet tā laipnība man pat tajā pašas atstāstā jau izklausās f**kin kaitinoša ? Nu tāda ņernaja pienāca un kko mācīs. Es par suku nenosauktu, bet iespējams arī aizsūtītu pamācīties vēl braukt...
Tikai rezultāts ir tāds, ka pati sēž savā autiņā, asarām acīs, drebošā balsī runā storijus. Pēc situācijas, uz kuru pati uzkasījās. Varbūt tā sieviete uz 10 min nolika un būtu aizbraukusi pirms Virsnīte pati brauktu ārā, bet nē - vajadzēja kasjaku un atrada

Blakus, protams, nebiju, bet, ja normāli palūdz, kas tur slikts? Ja pretī adekvāts cilvēks, tad saprastu, atvainotos un pārparkotos vai pateiktu, ka tikai ātri uz 10 min ieskriet ēkā vajag vai kā tamlīdzīgi. Cik reizes nav redzēts, ka daļai cilvēku stāvvietās pilnīgi vienalga par apkārtējiem un nomet savus auto, kur pagadās tā, ka blakus esošajā auto vairs nevar tikt iekšā. Tāpēc, manuprāt, pilnīgi normāli viņa rīkojās, neredzu, par ko cepties.
01.02.2023 16:13 |
 
Patīk
Reitings 10417
Reģ: 18.09.2021
nē nu jā @ 01.02.2023 16:13

Blakus, protams, nebiju, bet, ja normāli palūdz, kas tur slikts? Ja pretī adekvāts cilvēks, tad saprastu, atvainotos un pārparkotos vai pateiktu, ka tikai ātri uz 10 min ieskriet ēkā vajag vai kā tamlīdzīgi. Cik reizes nav redzēts, ka daļai cilvēku stāvvietās pilnīgi vienalga par apkārtējiem un nomet savus auto, kur pagadās tā, ka blakus esošajā auto vairs nevar tikt iekšā. Tāpēc, manuprāt, pilnīgi normāli viņa rīkojās, neredzu, par ko cepties.

1kārt, Tu mani nedzirdi, bet jau otro reizi saku - kā Tu zini, ka viss tā patiešām bija? Gan tās distances, gan tas, ko sieviete teica, - tā visa ir tikai Virsnītes versija! Parasti šādiem stāstiem ir 2 puses un 2 versijas
2kārt, Tu saki "atvainotos", bet Tu ko? Par to, ka Virsnītei liekas, ka tā sieviete "ne tā" noparkojusies? Esmu redzējusi n-tās reizes situācijas, kur cilvēkiem liekas, ka viņi nevar izbraukt, kad vēl ir daaaaaaudz vietas. Ir pilns ar cilvēkiem, kas nemāk braukt, nejūtas labi pie stūres, nejūt satiksmi. Var jau būt, ka tā sieviete noparkojās extra tizli visiem priekšā (maz ticams), bet varbūt Virsnītei vajadzēja drāmu un viņa to atrada
01.02.2023 16:23 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Nu Virsnītei jau patīk pārspīlēt un tā viņas uzspēlētā pieklājība ir kaitinoša,tam es piekrītu
Bet nu,protams,arī otra puse šādi rīkoties nevarēja, it sevišķi,ja viņu taču ir tik viegli identificēt pēc auto
01.02.2023 16:25 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
nē nu jā @ 01.02.2023 16:13

Blakus, protams, nebiju, bet, ja normāli palūdz, kas tur slikts? Ja pretī adekvāts cilvēks, tad saprastu, atvainotos un pārparkotos vai pateiktu, ka tikai ātri uz 10 min ieskriet ēkā vajag vai kā tamlīdzīgi. Cik reizes nav redzēts, ka daļai cilvēku stāvvietās pilnīgi vienalga par apkārtējiem un nomet savus auto, kur pagadās tā, ka blakus esošajā auto vairs nevar tikt iekšā. Tāpēc, manuprāt, pilnīgi normāli viņa rīkojās, neredzu, par ko cepties.
klausoties viņas gaudošaja balsi un kādu drāmu viņa no tā taisa ,šaubos vai uz vienu lūdzu viņai uzreiz atbildēja ar suka.
Un ko vina teiktu,ja viņai kāds pateiktu ka slikti noparkojusies? Šaubos vai atvainotos ,bet gan sāktu pierādīt ka ir taču viss kārtībā un ja tev traucē ,tad pats vainīgs .
Un kāda sakarā jāraksta sūdzība uz darba vietu.
Vispār man viņa besīj , saprotu ka viņa gribēja tikt prom no MK un tad lēca visādos raidījumos un sevis meklēšana,bet būsim godīgi nekas viņai no tā nesanāk ,viņa ir un paliek bijusi vadītāja MK. Jo neviens cits projekts nav izdevies ,tāpēc nebrinos ka.vinai depresijas ,jo saprot,ka nezin kā sevi pasniegt .
01.02.2023 16:32 |
 
Reitings 714
Reģ: 04.01.2023
Apple of my eye @ 01.02.2023 16:23

1kārt, Tu mani nedzirdi, bet jau otro reizi saku - kā Tu zini, ka viss tā patiešām bija? Gan tās distances, gan tas, ko sieviete teica, - tā visa ir tikai Virsnītes versija! Parasti šādiem stāstiem ir 2 puses un 2 versijas
2kārt, Tu saki "atvainotos", bet Tu ko? Par to, ka Virsnītei liekas, ka tā sieviete "ne tā" noparkojusies? Esmu redzējusi n-tās reizes situācijas, kur cilvēkiem liekas, ka viņi nevar izbraukt, kad vēl ir daaaaaaudz vietas. Ir pilns ar cilvēkiem, kas nemāk braukt, nejūtas labi pie stūres, nejūt satiksmi. Var jau būt, ka tā sieviete noparkojās extra tizli visiem priekšā (maz ticams), bet varbūt Virsnītei vajadzēja drāmu un viņa to atrada

Akdies, nolaid tvaiku mazliet, es tak burtiski sākumā uzrakstīju, ka klāt nebiju, tāpat kā neviens/-a no mums, tāpēc nevaram zināt, kas tur tieši notika. :D Vienkārši teorētiski tā varēja būt, jo zinu, ka ir tādi cilvēki, kam tiešām apkārtējie pie kājas un kas aizsviļas, pat ja viņus normāli uzrunā, tas arī viss. At the end of day, man pilnīgi vienalga, kā tur bija vai nebija :D
01.02.2023 16:36 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10514
Reģ: 29.01.2009
Iegāju paskatīties Virsnītes situāciju, bāc, storijus izdzēsusi, bet pasūdzējusies tās sievietes darbam, pat uzrakstot sūdzību un runājusi ar vadību.
Vot tas ir vāks, neaizskaramā!!!!
01.02.2023 16:54 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10514
Reģ: 29.01.2009
Scandinavian @ 01.02.2023 10:50
Noskatījos Dzenītes storijus. Bēdiņa ir tajā, ka piedāvā sliktas sadarbības, tāpēc arī uzkrītoši parādīja neapmaksāta satura balansa dēli un, ka vairāk kas būs tikai patreon. A, ja nu kāds vēl paspēj piešķirt bugaboo ratus uz sadarbību? :D

Nu re cik jauki!
Tika vismaz pie nordbaby sadarbības :)
01.02.2023 17:00 |
 
Reitings 344
Reģ: 30.03.2022
Scandinavian @ 01.02.2023 17:00

Nu re cik jauki!
Tika vismaz pie nordbaby sadarbības :)

Manupraat vina nesaprot, ka visi iesmej nevis par to, ka vina ‘’izvelas shaja grutn radit mazak un atstat vairak privaata’’, bet par to, ka vina nerada mazak, vienk visu liek maksas platformaa un to nonstopa reklamee ig un vilina jaunus pircejus :D Arii tas svetais monologs par to, ka vina varetu savakt vairak sekotajus un sadarbibas, ja pazinotu par grutn 12ned, taisitu gender reveal ar balsojumiem utt utt grutn nedelas atskatus, bet izvelas to nedarit. Bet milulit, tu to visu dariji pirmaja reize, taa tu vispar kluvi atpazistama, tad kapec par to sheimo tagad citas :D Nu sausmigi patik salidzinaties un sev pai pai taisit jebkura situacijaa :D :D
01.02.2023 17:09 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Scandinavian @ 01.02.2023 16:54
Iegāju paskatīties Virsnītes situāciju, bāc, storijus izdzēsusi, bet pasūdzējusies tās sievietes darbam, pat uzrakstot sūdzību un runājusi ar vadību.
Vot tas ir vāks, neaizskaramā!!!!

Ko es varu pateikt - cilvēkam, kas nevar nomierināties, bet turpina kasīties pēc pilnas programmas, nekad ar mentālo veselību nekas kārtībā nebūs. Ja vēl 40 gadu vecumā no sirds liekas, ka viņa mainīs šo šausmīgo, rupjo pasauli, tad jāprasa, vai tas ir absolūts naivums, infantilisms vai vienkārši stulbums?!? Dzīve viņai šādas situācijas piespēlēs aizvien vairāk vai drīzāk viņa tās pievilks kā magnēts, un miera nebūs NEKAD.
01.02.2023 17:10 |
 
Patīk
Reitings 10417
Reģ: 18.09.2021
nē nu jā @ 01.02.2023 16:36

Akdies, nolaid tvaiku mazliet, es tak burtiski sākumā uzrakstīju, ka klāt nebiju, tāpat kā neviens/-a no mums, tāpēc nevaram zināt, kas tur tieši notika. :D Vienkārši teorētiski tā varēja būt, jo zinu, ka ir tādi cilvēki, kam tiešām apkārtējie pie kājas un kas aizsviļas, pat ja viņus normāli uzrunā, tas arī viss. At the end of day, man pilnīgi vienalga, kā tur bija vai nebija :D

Nu nezinu, man liekas, ka Virsnīte ir totāli nelīdzsvarota, par ko man uzreiz liecināja storiji (un izrādās viņas rīcība pēc tam), tāpēc es neuzticos, ka viņas stāstījums ir baigi objektīvs.
P.S. Iesaku iemācīties diskutēt bez tādām bērnišķīgām frāzēm kā "nolaid tvaiku"
01.02.2023 17:36 |
 
Reitings 6020
Reģ: 04.12.2022
Apple of my eye @ 01.02.2023 15:50

Bet kā Tu zini, ka tas tieši tā vispār bija? Tā taču ir tikai Virsnītes versija!
Pie tam tur jau var dzirdēt, kā viņa astāsta - ka sniegpārsliņa redz esot lūgusi tik laipni (pie tam ne tikai savā, bet 'citu vārdā'), bet otra viņu par suku saucot ??? Bet tā laipnība man pat tajā pašas atstāstā jau izklausās f**kin kaitinoša ? Nu tāda ņernaja pienāca un kko mācīs. Es par suku nenosauktu, bet iespējams arī aizsūtītu pamācīties vēl braukt...
Tikai rezultāts ir tāds, ka pati sēž savā autiņā, asarām acīs, drebošā balsī runā storijus. Pēc situācijas, uz kuru pati uzkasījās. Varbūt tā sieviete uz 10 min nolika un būtu aizbraukusi pirms Virsnīte pati brauktu ārā, bet nē - vajadzēja kasjaku un atrada

Man nolasās, ka tev vnk kaitina Virsnīte un vispār daudz kas kaitina 😂
“Virsnīte pati uzkasijās, sieviete būtu pēc 10 min būtu aizbraukusi prom” Visas iespējamās versijas 😂
Un stresa situācijas katrs izdzīvo savādāk, kāds bļaustās kā idiots, kāds pasmejas, kāds dreb pie stūres.
Un aizrādīt vajag, savādāk citiem ir sajūta, ka ir pārāki par pārējiem. Tik nekad nevar zināt, kāds psihs būs pretī un kā uz to reaģēs. Jaārstējas ir tiem, kas reaģē agresīvi, nevis dreb pie stūres.
01.02.2023 17:49 |
 
Patīk
Reitings 10417
Reģ: 18.09.2021
Kurpīte @ 01.02.2023 17:49

Man nolasās, ka tev vnk kaitina Virsnīte un vispār daudz kas kaitina ?
“Virsnīte pati uzkasijās, sieviete būtu pēc 10 min būtu aizbraukusi prom” Visas iespējamās versijas ?
Un stresa situācijas katrs izdzīvo savādāk, kāds bļaustās kā idiots, kāds pasmejas, kāds dreb pie stūres.
Un aizrādīt vajag, savādāk citiem ir sajūta, ka ir pārāki par pārējiem. Tik nekad nevar zināt, kāds psihs būs pretī un kā uz to reaģēs. Jaārstējas ir tiem, kas reaģē agresīvi, nevis dreb pie stūres.

Virsnīti paskatos apmēram 2x gadā, man par viņu pat īsti nav viedokļa, tikai ka izskatās pēc čīkstules. Un tas ir ļoti izplatīts - daudzas ietekmeles ir totāli psihas un jūtas entitled, un tad bliež savus neirotiskos storijus.
Hallo, kurš tad uzradīja to stresa situāciju (kura nebija stresa situācija) - viņa piegāja un uzradīja. Bet ok, es atvados no šīs diskusijas, jo neesam uz viena loģikas viļņa 😁
01.02.2023 17:58 |
 
Reitings 2692
Reģ: 05.12.2021
Nu paklausieties. Es nesaku, ka tieši Virsnitei taisnība, neviens jau nezina kā bija patiesībā. BET pieņemot, ka stāsta ka bija, kāpēc kāda madāma ir iedomājusies, ka var sākt apsaukāties un lamāties, ja palūdz pabraukt uz priekšu. Ja tiešām bija tā, ka nevar izbraukt, kāpēc lai nepieietu palūgt nobraukt malā? OK, var kaitināt Virsnite un iespējams arī tā notiek tikai ar viņu, bet common. Nevar jau ļaut arī dirst sev virsū. Pašai cik reizes stāvvietā ir bijis jālien mašīnā pa pasažiera pusi no jo kaut kāds lohs vienkārši piebrauc pie pašām šofera durvīm. Ir pat bijis, ka sēžu mašīnā, piebrauc riktīga fifa pie pašām durvīm, izkāpj, paskatās, no smīn un aiziet un es pat netieku ārā no auto.
Šādas lietas normāla sabiedrībā nevajadzētu pieļaut, vienalga tā sanāca Virsnitei vai kādai citai.
01.02.2023 18:02 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10514
Reģ: 29.01.2009
krixis3 @ 01.02.2023 18:02
Nu paklausieties. Es nesaku, ka tieši Virsnitei taisnība, neviens jau nezina kā bija patiesībā. BET pieņemot, ka stāsta ka bija, kāpēc kāda madāma ir iedomājusies, ka var sākt apsaukāties un lamāties, ja palūdz pabraukt uz priekšu. Ja tiešām bija tā, ka nevar izbraukt, kāpēc lai nepieietu palūgt nobraukt malā? OK, var kaitināt Virsnite un iespējams arī tā notiek tikai ar viņu, bet common. Nevar jau ļaut arī dirst sev virsū. Pašai cik reizes stāvvietā ir bijis jālien mašīnā pa pasažiera pusi no jo kaut kāds lohs vienkārši piebrauc pie pašām šofera durvīm. Ir pat bijis, ka sēžu mašīnā, piebrauc riktīga fifa pie pašām durvīm, izkāpj, paskatās, no smīn un aiziet un es pat netieku ārā no auto.
Šādas lietas normāla sabiedrībā nevajadzētu pieļaut, vienalga tā sanāca Virsnitei vai kādai citai.

Kāpēc šobrīd ir jāizdomā kāda konkrēta situācija?
01.02.2023 18:08 |
 
Reitings 1765
Reģ: 04.01.2022
Cik Legantei gadu? Kaut kā galīgi bēdīgi viņa izskatās tajās pēdējās bildēs. Es palaidu garām, pa kuru laiku viņa tik strauji savecēja?
01.02.2023 18:32 |
 
Reitings 1464
Reģ: 03.03.2020
Ainulai @ 01.02.2023 18:32
Cik Legantei gadu? Kaut kā galīgi bēdīgi viņa izskatās tajās pēdējās bildēs. Es palaidu garām, pa kuru laiku viņa tik strauji savecēja?

Ig visās bildēs viņa izskatās vienādi. Jeb kur tās savecējušās?
Nekāda skaistule jau nekad nav bijusi, vnk māk sevi smuki iznest un ir atraktīva, tāpēc visiem patīk.
01.02.2023 18:46 |
 
Patīk
Reitings 10417
Reģ: 18.09.2021
Ainulai @ 01.02.2023 18:32
Cik Legantei gadu? Kaut kā galīgi bēdīgi viņa izskatās tajās pēdējās bildēs. Es palaidu garām, pa kuru laiku viņa tik strauji savecēja?

O, tēmas maiņa :)) Paskatījos - 1977. gads.
Bet piekrītu - man arī Legante jau pēdējos gados likās tāda veca, tas arī dēļ tievuma. Pēdējais posts ir pabriesmīgs 😖
Varbūt tur arī ir ēšanas traucējumi? Esmu sen lasījusi interviju, ka viņai kkad jaunībā pārmests, ka par lielu svars, tad skraidījusi pa trepēm, lai nomestu, bet pēc tam kkā palika tieva. Neizskatās veselīga
P.S. Lai neteiktu, ka man visi kaitina, tad Dagmāra man agrāk likās visādos veidos simpātiska un smieklīga, bet tagad liekas kaulaina un bērnišķīga storijos. Bet tik un tā viņa vēl nav tas trakākais uz ietekmeļu fona. Manuprāt
01.02.2023 18:53 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
Kurpīte @ 01.02.2023 14:13

Nu psihenes pacients ir tā otra puse, ja var tik viegli uzvilkties uz vienkāršu lūgumu pabraukt tālāk. Nevaru iedomāties, situāciju, kur būtu noparkojusies tā, ka citiem grūti tik ārā un uz aizrādijumu paliktu agresīva. Burtiski tādā sabiedrībā arī dzīvojam, visas tās agresīvās apdzīšanas bīstamās situācijās.
Virsnītes reakcija, protams ir emocionāla, pašai būtu vieglāk, ja katru idiotu neņemtu par pilnu, bet tā ir viņas pašas darīšana.

Es arī par šo domāju. Jūs visas uzreiz noliekat Virsnīti, bet jūs tak nezināt kāda bija situācija🤦🏼‍♀️ Varbūt tiešām noparkojas 5 cm no durvīm
01.02.2023 19:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits