IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 720
Reģ: 07.04.2022
Milzarāja ielikusi story kkādas IKEA plant base gaļas bumbas.
Jūs man kāda, lūdzu, varat paskaidrot, kamdēļ cilvēkiem ir jāražo kkādi gaļas izstrādājumi, jāsauc tie visādos gaļīgos nosaukumos, lai gan tiem pat gaļa nav stāvējusi klāt?
Man jau liekas, ka ja Tu neēd gaļu, tad neēd, nevis skrien un pērc kkādu sojas steiku utt. Diez gan liekulīgi... manuprāt..
30.01.2023 15:25 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.03.2022
Es neaizstāvu Jelinsku, bet forumniecēm viņa nepatīk tā vīzdegunīgā attieksme, iedomīgums, sevis nostādīšana augstāk par citiem, inteliģences trūkums un arī tā spēja izsisties caur betonu. Bet es neticu, ka viņa sēž un grauž elkoņos, ok, nav mašīna pa 140 štukām un Birkin, so what? Tiešām visas miljonāru sievas ar tādām braukā un tur nevar kāpt, ja nav Birkin?
Ne tak, biežāk var ieraudzīt pēdējo bembi pie Purčika hruščovkas, īre plus kredīts riepām.
Gan jau viņai ir gan pāris dzīvokļi ko izīrēt, i kontā drošības spilvens nebaltām dienām, a ar viņas caursišanas spējām, citu veci atradīs bez problēmām. Kāda starpība, skops miljonārs, vai devīgs nemiljonārs?
Un nezinu, kā ar citām sievām, bet tā Olga arī ir bijusi reta prastule, septiņas Birkin somas var jau būt ka bija, bet tirgus bābu no viņas izdzīt nespēja.
Mēs jau arī nevaram zināt kā tur ir un kā tur bija.
30.01.2023 15:26 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.12.2022
Saruna par Fiļu un Jelinsku sākusies dēļ viena video un uzpirkta raksta Liepnieka portālā ? 😀
30.01.2023 15:26 |
 
Patīk
Reitings 10247
Reģ: 18.09.2021
Laavii @ 30.01.2023 15:25
Milzarāja ielikusi story kkādas IKEA plant base gaļas bumbas.
Jūs man kāda, lūdzu, varat paskaidrot, kamdēļ cilvēkiem ir jāražo kkādi gaļas izstrādājumi, jāsauc tie visādos gaļīgos nosaukumos, lai gan tiem pat gaļa nav stāvējusi klāt?
Man jau liekas, ka ja Tu neēd gaļu, tad neēd, nevis skrien un pērc kkādu sojas steiku utt. Diez gan liekulīgi... manuprāt..

Vai ne! Es šo arī nekad neesmu sapratusi. Burkānlasis, sojšļiks - ko viņi tur ņemas 😜
Vispār jau tas vegānisms ir aizgājis kaut kādā d**sā, jo daudzi pārstrādātie produkti ir tādi mēsli, bet neviens to nelasa un neinteresējas, jo būt plant based tagad ir trendīgi
Protams, piemēram tāda smadzenes izpīpējusī Mičule ar putām uz lūpām man strīdētos pretī 🥱
30.01.2023 15:31 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.12.2022
Es neaizstāvu Jelinsku, bet forumniecēm viņa nepatīk tā vīzdegunīgā attieksme, iedomīgums, sevis nostādīšana augstāk par citiem, inteliģences trūkums un arī tā spēja izsisties caur betonu. Bet es neticu, ka viņa sēž un grauž elkoņos, ok, nav mašīna pa 140 štukām un Birkin, so what? Tiešām visas miljonāru sievas ar tādām braukā un tur nevar kāpt, ja nav Birkin?
Ne tak, biežāk var ieraudzīt pēdējo bembi pie Purčika hruščovkas, īre plus kredīts riepām.
Gan jau viņai ir gan pāris dzīvokļi ko izīrēt, i kontā drošības spilvens nebaltām dienām, a ar viņas caursišanas spējām, citu veci atradīs bez problēmām. Kāda starpība, skops miljonārs, vai devīgs nemiljonārs?
Un nezinu, kā ar citām sievām, bet tā Olga arī ir bijusi reta prastule, septiņas Birkin somas var jau būt ka bija, bet tirgus bābu no viņas izdzīt nespēja.
Mēs jau arī nevaram zināt kā tur ir un kā tur bija.

Foruma izsmalcinātās dāmas vislabāk zina ar cik vērtām somām drīkst staigāt miljonāru draudzenes un ar kādiem auto šīm jābrauc. 🧐
30.01.2023 15:32 |
 
Reitings 6335
Reģ: 14.12.2022
atinas @ 30.01.2023 15:21

Santai netā dažas neveiksmīgas bildes un rakursi, kurās atgādina zirgu. Bet, kamon - nu kurai mums nav tādas bildes? Dzīvē Santa ļoti pievilcīga un ar rozīni, inteliģenta un gaumīga. Nav brīnums, ka Fiļs ļoti iemīlējās. Un vispār, reizēm šķiet, ka Kristīne stalko Santu tāpat kā Kiviča Madaru. Ja paskatās viņas bildes pirms Fiļa - stils pavisam cits. Saejot ar Fiļu, pat pozas no Santas kopēja, ne tikai kleitas ar pusgarajām piedurknēm un pat vienādā krāsā. Instagramā ļoti uzkrītoši kopēja Santu. Nu un, kas tas ir? Tāpat, nebrīnītos, ka tieši Kristīne ir iniciatore, lai Fiļs to nabaga Santu moka joprojām. Intervijās tak bija teikts, ka šķīrās mierīgi un bez savstarpējām pretenzijām. Kā sāka ar Jelinsku kopā dzīvot, tā sākās - vajag visu atpakaļ. Kristīne ir nepamatoti iedomīga.
Nu drusku man neticās, ka Fiļs pavilktos uz Jelinskas stalkošanu. Tur drīzāk pašam viss iekšā mutuļo un vāras. Par Jelinsku izskatās viņš tā apzinās, ka viņa uz naudu velkās un radusi dzīvot večiem uz kakla. Ar Santu bija savādāk viņa tomēr bija Cosmo redaktore ar 2 meitām. Pati gan ceļoja, gan šampi dzēra vēl pirms Fiļa. Nebūtu Santā samīlējies visticamāk ar Olgu vēl kopā būtu. Santa salīdzinot ar Jelinsku bija pašpietimāka žēl, ka nav viņai Instagrams labprāt palūrētu. Jelinskai viss it kā par labu runā pat par Zāmueli jaunāka gadus 15. Ar Fiļu tak viņi gandrīz vienaudži bija laikam max 5 gadi starpība. Pats vēl baznīcā laulājās, pats ātri šķiršanos nokārtoja lutināja, pat ar Santu sāka pa publiskiem tusiņiem staigāt ko nekad nedarīja.
30.01.2023 15:35 |
 
10 gadi
Reitings 2722
Reģ: 29.01.2009
Danuta @ 29.01.2023 18:19
Un arī Fiļam vajadzētu beidzot likt Santu mierā un samierināties, ka pakāsa naudu un viss. Tomēr arī bija laulībā un nez kādas kriminālās darbības darīja Santa? Kāda te var uzskaitīt? Pašam tak arī kaut kādi sūdi brieda, tāpēc kaut ko pārrakstīja mammai, cik uz sitiena atceros no raksta. Pats arī nav balts un pūkains. Viņam vnk kremt, ka vecene viņu pameta, tāpēc cenšas uzlikt pēdējo vārdu.

Ne jau vienkārši pameta, pameta diezgan sū... dzīves posmā, kad visi biznesi bruka, un arī nevis vienkārši pameta, bet aizgāja pie cita, ar kuru, diezgan droši, jau viņam bija ragus uzlikusi.
30.01.2023 15:39 |
 
Reitings 6335
Reģ: 14.12.2022
IceCream @ 30.01.2023 15:39

Ne jau vienkārši pameta, pameta diezgan sū... dzīves posmā, kad visi biznesi bruka, un arī nevis vienkārši pameta, bet aizgāja pie cita, ar kuru, diezgan droši, jau viņm bija ragus uzlikusi.
To arī viņš nevar sagremot, tādēļ ir tas hipišs. Nebūtu viņš viņā samīlējies būtu sen visu aizmirsis pat varbūt pasmējies, ka nav vairāk ieguldījies utt. , bet te viņš tak visiem klupa virsū arī viņas vecākiem😔 bija gatavs visus iznīcināt. Apburtais loks dēļ Santas Olgu pamenta, Santa dēļ bernāla Fiļu pameta tagad kuram kārra kuru pamest🤔
30.01.2023 15:47 |
 
10 gadi
Reitings 2722
Reģ: 29.01.2009
Es jau 1x prasīju, bet atbildi neviena nerakstīja, kas Zāmueles meitu autors ir?
30.01.2023 15:48 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.12.2022
Ne jau vienkārši pameta, pameta diezgan sū... dzīves posmā, kad visi biznesi bruka, un arī nevis vienkārši pameta, bet aizgāja pie cita, ar kuru, diezgan droši, jau viņm bija ragus uzlikusi.

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmer. Bērnāls arī Bankrotēja 😀
30.01.2023 15:48 |
 
Reitings 10089
Reģ: 16.09.2022
Klaviere @ 30.01.2023 15:26
Es neaizstāvu Jelinsku, bet forumniecēm viņa nepatīk tā vīzdegunīgā attieksme, iedomīgums, sevis nostādīšana augstāk par citiem, inteliģences trūkums un arī tā spēja izsisties caur betonu. Bet es neticu, ka viņa sēž un grauž elkoņos, ok, nav mašīna pa 140 štukām un Birkin, so what? Tiešām visas miljonāru sievas ar tādām braukā un tur nevar kāpt, ja nav Birkin?
Ne tak, biežāk var ieraudzīt pēdējo bembi pie Purčika hruščovkas, īre plus kredīts riepām.
Gan jau viņai ir gan pāris dzīvokļi ko izīrēt, i kontā drošības spilvens nebaltām dienām, a ar viņas caursišanas spējām, citu veci atradīs bez problēmām. Kāda starpība, skops miljonārs, vai devīgs nemiljonārs?
Un nezinu, kā ar citām sievām, bet tā Olga arī ir bijusi reta prastule, septiņas Birkin somas var jau būt ka bija, bet tirgus bābu no viņas izdzīt nespēja.
Mēs jau arī nevaram zināt kā tur ir un kā tur bija.
Nu un kuraa vieta jelinska ir taa izsitusies car betonu? 😀 pavisam jauna apprecejas, apbernojas, virs bija finansiāli labi nodrosinats, savukart ablv vina bija sekretare, kur nocipeja filu, budama vel kopa ar viru. Kuraa vieta vina nu taa situsies dzive caur betonu? Ja nu vienigi pa gultam ar precetiem vīriešiem. 😀
30.01.2023 15:52 |
 
Reitings 1338
Reģ: 01.08.2021
Man Fiļas ex- Santa patika. Viņa tāda ļoti sievišķīga, izsmalcināta, trausla dāma liekas. Ir tādas sievietes, kas dabīgi tādas šarmantas ir. Visa tā ņemšanās ar šampaniešiem viņai ļoti piestāvēja. Kristīne ir pilnīgi cits tips, tāda bojevaja un vel augstprātīga. Nav jau viņa ne neglīta, ne resna, apgriezieni arī ir. Bērnus audzina, mācās, vada Nurmuižu, slinka jau nu galīgi nav. Fiļa varbūt neskrien ar gredzenu pakaļ, jo ir pamatīgi apdedzinājies ar Santu.
30.01.2023 15:54 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Piekritīšu tām kuras uzskata,ka statuss nav tikai Birkin somas un simtiem tūkstošu eiro vērtas automašīnas. Man tieši patīk tādi turīgi cilvēki, kuri ir diez gan ieturēti uz vizuālo šikošanos. Nu un,ka brauc ar VW? Ņemot vērā no kādām aprindām viņš ir, es arī brauktu ar VW un varbūt pat ar vecu Toyotu - drošības apsvērumu dēļ un tīri lai nekristu citiem acīs.
Domāju,ka viņiem finansiāli viss ir kārtībā - muižu atjaunot noteikti nebija lēts prieks.
30.01.2023 16:03 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Anchuks @ 30.01.2023 15:26
Saruna par Fiļu un Jelinsku sākusies dēļ viena video un uzpirkta raksta Liepnieka portālā ? ?

Tieši tā. Man patīk lasīt, kā runā par kastroļu dalīšanu :D Ka nav sajēgas, ta nav.
30.01.2023 16:03 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.03.2022
AvecMonAmour @ 30.01.2023 15:52
Nu un kuraa vieta jelinska ir taa izsitusies car betonu? ? pavisam jauna apprecejas, apbernojas, virs bija finansiāli labi nodrosinats, savukart ablv vina bija sekretare, kur nocipeja filu, budama vel kopa ar viru. Kuraa vieta vina nu taa situsies dzive caur betonu? Ja nu vienigi pa gultam ar precetiem vīriešiem. ?

Nu visa viņas dzîve ir savā veidā cīņa. Bakalaurs - neviens dzīvē nekad nav rakstījis bakalauru, strādājot un audzinog bērnu. Mārketinga darbs, jaa, neviens nekad nav strādājis. Tas no vienas puses.
No otras, jā, man nav tādas apņēmības, nezinu, vingrot, diētot, pucēties, līst uz vēdera, dabū to veci, nocelt utt. lai tika miljonārs mani paņemtu.
30.01.2023 16:05 |
 
10 gadi
Reitings 2722
Reģ: 29.01.2009
Scandinavian @ 30.01.2023 16:03

Tieši tā. Man patīk lasīt, kā runā par kastroļu dalīšanu :D Ka nav sajēgas, ta nav.

Nu ko tad turi sveci zem pūra? Ja ir ko teikt, tad saki, nevis tikai spīdi ar savu sajēgu.
30.01.2023 16:14 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
AvecMonAmour @ 30.01.2023 15:52
Nu un kuraa vieta jelinska ir taa izsitusies car betonu? ? pavisam jauna apprecejas, apbernojas, virs bija finansiāli labi nodrosinats, savukart ablv vina bija sekretare, kur nocipeja filu, budama vel kopa ar viru. Kuraa vieta vina nu taa situsies dzive caur betonu? Ja nu vienigi pa gultam ar precetiem vīriešiem. ?
kurš ir tas krutais bembis? Pēc panelīša tur maksimums 2015g😀
30.01.2023 16:17 |
 
Reitings 6335
Reģ: 14.12.2022
Hermia @ 30.01.2023 16:03
Piekritīšu tām kuras uzskata,ka statuss nav tikai Birkin somas un simtiem tūkstošu eiro vērtas automašīnas. Man tieši patīk tādi turīgi cilvēki, kuri ir diez gan ieturēti uz vizuālo šikošanos. Nu un,ka brauc ar VW? Ņemot vērā no kādām aprindām viņš ir, es arī brauktu ar VW un varbūt pat ar vecu Toyotu - drošības apsvērumu dēļ un tīri lai nekristu citiem acīs.
Domāju,ka viņiem finansiāli viss ir kārtībā - muižu atjaunot noteikti nebija lēts prieks.
Protams tas ir tikai atbalstāmi, bet ne Kristīnes gadījumā, viņai patīk pakazuha, un ja salīdzina cik viņš iepriekš nasks precinieks bija, nekādu lielo pauzi starp iepriekšējām sievām neieturēja, bet dāsni apdāvināja. Kristīnes situācija īsti iepriecinoša neizskatās.
30.01.2023 16:18 |
 
Reitings 8813
Reģ: 06.07.2022
Es ļoti ceru, ka Fils neapprecēs to iedomīgo nulli, ka viņam pietiks tik daudz prāta. Jelinska vēl jauna, viņa var arī tālāk uz AAE biezajiem mērķēt. Jo viss liecina, ka Oļegs ir diezgan panaivs cilvēks, viņam nudien nebūtu prātīgi uzķerties uz šo, khm, Nurmuižas saimniekmeiču. Paliks džeks ar pliku pakaļu viens'div.
30.01.2023 16:20 |
 
Patīk
Reitings 10247
Reģ: 18.09.2021
Klaviere @ 30.01.2023 16:05

Nu visa viņas dzîve ir savā veidā cīņa. Bakalaurs - neviens dzīvē nekad nav rakstījis bakalauru, strādājot un audzinog bērnu. Mārketinga darbs, jaa, neviens nekad nav strādājis. Tas no vienas puses.
No otras, jā, man nav tādas apņēmības, nezinu, vingrot, diētot, pucēties, līst uz vēdera, dabū to veci, nocelt utt. lai tika miljonārs mani paņemtu.

Bakalaurs ir referāts 😁😁😁
Man šķiet, ka Jelinskai dzīve ir cīņa tikai mentāli - savākt un noturēt veci.
Reāli nekādu cīņas par izdzīvošanu vai sišanos caur betonu es viņas dzīvē nesaskatu 😁
30.01.2023 16:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!