IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 5242
Reģ: 17.09.2009
Jeļinska jau no dusmām grib kādam degunu izdauzīt 😂😂😂😂😂
30.01.2023 10:37 |
 
Reitings 6335
Reģ: 14.12.2022
isiite007 @ 30.01.2023 10:32
Ganjau Jeļinska kad pameta vīru dēļ O.F. domāja ka lidos ar privātajām lidmašīnām, bet beigās jābraukā ar volksvāgen ?
Viņa nopietni brauc ar volksvāgenu? Tad to Fiļs no viņas bija paņēmis lai sekotu Santas darbiniekiem? Viņa jau to Santu var kopēt cik grib tanīs mūžīgajās bildēs ar glāzēm un pudelēm, plāksteris bija un paliks plāksteris. Sākumā kaut kur lasīju, ka Fiļs it kā bija iedevis Santas mašīnas, bet nu īsti tā laikam nevarēju cik varēja saprast tad autiņi bija uz Santas vārda, vai viņas firmas nebija tik vienkārši atņemt.
30.01.2023 10:41 |
 
10 gadi
Reitings 5242
Reģ: 17.09.2009
Gardenia @ 30.01.2023 10:41
Viņa nopietni brauc ar volksvāgenu? Tad to Fiļs no viņas bija paņēmis lai sekotu Santas darbiniekiem? Viņa jau to Santu var kopēt cik grib tanīs mūžīgajās bildēs ar glāzēm un pudelēm, plāksteris bija un paliks plāksteris. Sākumā kaut kur lasīju, ka Fiļs it kā bija iedevis Santas mašīnas, bet nu īsti tā laikam nevarēju cik varēja saprast tad autiņi bija uz Santas vārda, vai viņas firmas nebija tik vienkārši atņemt.
citrreiz laikam tiek arī pie bmw, bet kad ved savas kravas uz Nurmuižu tad izmanto toč volksvāgenu 😂
30.01.2023 10:43 |
 
Reitings 7390
Reģ: 09.09.2021
Domāju, ka anonīmā forumā nevajadzētu atskaitīties par savu materiālo pusi. Kaut es dzīvotu tunelī pie stacijas, tas man neliedz izteikties par Kristīni, kurai ir visas iespējas dzīvot nodrošināti, bet šobrīd kaut kā sanāk lasīt drupačas, salīdzinot ar Zāmueli.
30.01.2023 10:43 |
 
Reitings 6335
Reģ: 14.12.2022
isiite007 @ 30.01.2023 10:43
citrreiz laikam tiek arī pie bmw, bet kad ved savas kravas uz Nurmuižu tad izmanto toč volksvāgenu ?
negaidīti skarbā situācijà dāma nonākusi, būtu vismaz kādu smuku Džipu nopircis kravu vadāšanai.
30.01.2023 10:50 |
 
Reitings 6335
Reģ: 14.12.2022
Gardenia @ 30.01.2023 10:50
negaidīti skarbā situācijà dāma nonākusi, būtu vismaz kādu smuku Džipu nopircis kravu vadāšanai.
Jā uztjūnētā Jelinka saņem drupačas, izskatās tas tūnings neko nedod. Santa vienmēr izskatījās dabīga, ne pupi ielikti, botoksu nemanīju pat permanento grimmu dažās bildēs manīt nevar kur viņa bez kosmētikas fočējās, bet brauca gan ar jaunu sporta Poršu un arī jaunu kabreoletu bija porše nopircis skasti ģērbās un tika apdāvināta ar dārglietām.
30.01.2023 11:04 |
 
Reitings 20
Reģ: 09.08.2020
Danuta @ 30.01.2023 10:43
Domāju, ka anonīmā forumā nevajadzētu atskaitīties par savu materiālo pusi. Kaut es dzīvotu tunelī pie stacijas, tas man neliedz izteikties par Kristīni, kurai ir visas iespējas dzīvot nodrošināti, bet šobrīd kaut kā sanāk lasīt drupačas, salīdzinot ar Zāmueli.

Santa Oļegam ļoti piestāvēja. Varēja manīt, ka ir mīlestība nevis aprēķins. Patreiz visur cauri spiežās aprēķins ar Kristīni un izskatās ļoti nesaderīgi gan vizuāli, gan kopumā. Diemžēl Kristīne Oļegu pataisa par apsmieklu, nereti par viņu smejās savos storijos, diezgan pezemojoši izsakās, ir diezgan pastulba, domādama, ka gudrāka par visiem. Varbūt privāti ir arī jauka un mīļa, bet kā pāris viņi nav īstie viens otram. Kristīnei patīk ballēties - savus labākos gadus velta smagam darbam, novecina sevi. Pēc 10 gadiem centīsies atgūt nokavēto, sāksies depresijas, jo jaunības skaistos gadus būs pavadījusi ar nepareizo cilvēku sev blakus. Protams, nauda jau ārkārtīgi nomierina, taču īstu laimi par to nopirkt nevar.
30.01.2023 11:36 |
 
Reitings 40
Reģ: 19.01.2023
riitarosme @ 29.01.2023 20:26

Varu pastaastit, jau kadu laiku lasu so forumu un beidzot japieregistrejas, lai paklacotos :D
tas dzeks ar ko ballee redzeeta ir tas pats kas tas pukes davinaja (taa kura te bija ierakstijusi, ka uz blaumana ielas pie balta audi staveja ar dzeku un ziediem , tu esi kartiga forumniece un tev japieskir forumietes top statuss:D).
Zinu to dzeku caur pazinam un zinu ka vini iepazinas tinderi un ik pa laikam tiekas.Dzeks ari esot toreiz to ziedu klepi ielicis instagrama un ietagojis Asnati, vina esot apvainojusies uz nedelu un nerunajusi.
Asnatei nekad nav bijusi laba slava. kraapusi savu viiru un dabuja to visu preti, tagad tiesajas un teelo no sevis aizvainoto.
Zinu ka Asnatei kada no si foruma sutijusi screenus.. si daamiite ir intrigu pilna un dzelzitim sastastijusi pilnas ausis,kaa wannabe slavenibu cuuskas apcel foruma.
Domaju ka dzelzitim vina patiesam patik un tapec ari dzivo kopa un izrada publiski (skiet ka nevienu no ieprieksejam nav publiski atradijis), bet Asnate to visu dara slavas deel. ne vinai tas dzelzitis vajadzigs.
Zinu,ka vina so visu lasis, jo medz ienakt seit un savam draudzenem nosutit zinas. Sveiciens draudzenei Agitai, kura visus labi informe par notiekoso :*

Dzelzītis Asnāti ilgi nepavilks :D Viss tik mākslīgs viņā! duma arī liekas
Bijušais vīrs viņai vēljoprojām ārdoties... :) Viņai ir 1 bērns vai 2???
30.01.2023 11:37 |
 
Reitings 40
Reģ: 19.01.2023
Gardenia @ 30.01.2023 11:04
Jā uztjūnētā Jelinka saņem drupačas, izskatās tas tūnings neko nedod. Santa vienmēr izskatījās dabīga, ne pupi ielikti, botoksu nemanīju pat permanento grimmu dažās bildēs manīt nevar kur viņa bez kosmētikas fočējās, bet brauca gan ar jaunu sporta Poršu un arī jaunu kabreoletu bija porše nopircis skasti ģērbās un tika apdāvināta ar dārglietām.

Tādēļ arī Fiļs ir uzmanīgs un neko nedod, jo Santā noteikti bija pa īstam iemīlējies. Patiesībā žēl.
Es redzēju veikalā Yanu Bruk aiiiiiiiiiii :D:D:D
30.01.2023 11:42 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.03.2022
A kā jūs zināt, ka Jeļinskai nekā aiz dvēseles nav? Nē, es visām piekrītu, bet nu Zemesgrāmatas arī savā IG nepublicēju.
30.01.2023 12:45 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
FreeSoul @ 30.01.2023 11:42

Tādēļ arī Fiļs ir uzmanīgs un neko nedod, jo Santā noteikti bija pa īstam iemīlējies. Patiesībā žēl.
Es redzēju veikalā Yanu Bruk aiiiiiiiiiii :D:D:D

Kas ir ar to Bruku?
30.01.2023 13:35 |
 
Reitings 6335
Reģ: 14.12.2022
Klaviere @ 30.01.2023 12:45
A kā jūs zināt, ka Jeļinskai nekā aiz dvēseles nav? Nē, es visām piekrītu, bet nu Zemesgrāmatas arī savā IG nepublicēju.
Nebija dzirdēts, ka ar Kasparu dalīja mantu izšķīrās pēc iespējas ātrāk un viss, cerēja par visu parūpēsies Fiļs. Ar Fiļu ir tā, ka viņš viņai neko nepērk nu nav viņai autamašīnu par 140 tūkstošiem. Ikdienas uzturlīdzekļi, tēriņi, ceļojumi un viss. Nav pat izcili dārgu drēbju kā Santai, nav īsti dārgu somu, dārglietu utt. Tas būtu atrādīts jo viņai patīk izrādīties. Tad neaizmirsti Fiļs pat likumīgi viņai neko nopirkt nevar jo nav sieva, tad jāmaksā iedzīvoāju ienākuma nodoklis. Nezinu kādēļ viņa stāsta, ka Fiļam 2 laulībs, bet viņam santa jau bija trešā sieva. Man Fiļs par tādu skopuli nekad nav nolasījies, jo sievu Olgu parasti labi apdāvināja, šķīrās klusi tātad ar mieru kad bija iemīlējies Zāmuelē. Uzdāvināja lielu skaistu pili Bulduru prospektā, sen atpakaļ kad viņai vēl patika izrādīties, žurnālā Santa lielījās, ka Fiļs viņai regulāri dāvina Birkin somas bija vēl izlikusi visparējai apskatei kādas 7 gab. Dažādās krāsās un vispār viņai patika kā vīrs viņu lutina, bet ir svarīgs fakts viņa bija viņa bērnu māte.
30.01.2023 14:11 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
Varu deret kaa jelinska tagad majas ciikst ka visi vinu apecel un kaa foruma chuskas vinai piedeve plilas baznicas zurkas statusu🥹🥹 gan jau izlugsoes olegam paris kleitinas- varu deret ka driz saks dizoties ig ar kaut kadiem pirkumiem😀😀
30.01.2023 14:16 |
 
Reitings 2212
Reģ: 19.05.2022
Man atkal Santa likās totāli vizuāli nesaderīga ar F. Gara, kaulaina, ar pavisam citām interesēm. Jā, viņa bija ar odziņu. ( man patika) Patika, ka viņa baudīja naudīgu dzīvi, nenesās kā traka pa laukiem
ar kastēm un spaiņiem, bet degungalā atvēra šampusika bāru, nu, lai tuvu un ir ko padarīt.
Bet kā ir, to jau tikai konkrētie cilvēki zin. Man gan F liekas foršs ( nav mans tips gan). Patīk tādi, kuri nelien dzeltenajā presē, neizrādās visai pasaulei, bet vnk labi dzīvo savu dzīvi nost. Un izskatās, ka viņš ir labs tēvs. Un gudrs.
30.01.2023 14:26 |
 
Reitings 6335
Reģ: 14.12.2022
pupoliite12 @ 30.01.2023 14:16
Varu deret kaa jelinska tagad majas ciikst ka visi vinu apecel un kaa foruma chuskas vinai piedeve plilas baznicas zurkas statusu?? gan jau izlugsoes olegam paris kleitinas- varu deret ka driz saks dizoties ig ar kaut kadiem pirkumiem??
Nu viņa tāpat dižojās ar visu ko ir iespējams, kā kaut kas jauns tā fotosesija. Neizskatās, ka kāds te viņu ar ļaunu apceļ. Tikai uzskatāms piemērs kā var viegli daudz ko pazaudēt. Kaspars centās izskatījās viss sakarīgi, bet viņai sagribējās vairāk tie bija Kaspara vārdi. Bagātīgs jumts un ēdiens ir nodrošināts protams daudz pārticīgāks kā lielākai daļai. Tikai izskatās ar to pašu Kasparu bērnu tēvu nebija mazāk. Tagad vēl bonusā liela nedrošības sajūta, nemaz nav brīnums, ka slimoja ar distoniju. Protams Fiļs paliek vecāks un gudrāks saprot, ka pašam 4 savi dēli ja apprecās un šis galus atdot tad nelīdzēs neviens mantas šķirtības līgums ar sievu būs jādalās. Tā, ka precēties viņam nav vispār ieteicams.
30.01.2023 14:36 |
 
Reitings 6335
Reģ: 14.12.2022
Mathilde @ 30.01.2023 14:26
Man atkal Santa likās totāli vizuāli nesaderīga ar F. Gara, kaulaina, ar pavisam citām interesēm. Jā, viņa bija ar odziņu. ( man patika) Patika, ka viņa baudīja naudīgu dzīvi, nenesās kā traka pa laukiem
ar kastēm un spaiņiem, bet degungalā atvēra šampusika bāru, nu, lai tuvu un ir ko padarīt.
Bet kā ir, to jau tikai konkrētie cilvēki zin. Man gan F liekas foršs ( nav mans tips gan). Patīk tādi, kuri nelien dzeltenajā presē, neizrādās visai pasaulei, bet vnk labi dzīvo savu dzīvi nost. Un izskatās, ka viņš ir labs tēvs. Un gudrs.
i Varbūt bija nesaderīgi un tajā pašā tik pat saderīgi. Nu bija viņai tā odziņa arī saplēstos džinsos un izstaipītā maikā bez visiem tūnējumiem. Ne velti F viņu pat uz baznīcu laulāties aizveda! Kas viņiem tur notika mēs to neuzzināsim. Santa tikai kaut kur presē bija sūdzējusies, ka ar laiku viss mainījās satikušies max vienu vakaru nedēļā, sācies darbs līdz vēlam vakaram 10 mājās, bet brīvdienas tikai saviem hobijiem un laikam arī bērniem, pati jau viņaa arī daudz braukāja.
30.01.2023 14:45 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
2 months ago Jelena Karadžana 22 lapu garumā, tgd Jelinska, lets goo😀
30.01.2023 15:06 |
 
Patīk
Reitings 10247
Reģ: 18.09.2021
Gardenia @ 30.01.2023 11:04
Jā uztjūnētā Jelinka saņem drupačas, izskatās tas tūnings neko nedod. Santa vienmēr izskatījās dabīga, ne pupi ielikti, botoksu nemanīju pat permanento grimmu dažās bildēs manīt nevar kur viņa bez kosmētikas fočējās, bet brauca gan ar jaunu sporta Poršu un arī jaunu kabreoletu bija porše nopircis skasti ģērbās un tika apdāvināta ar dārglietām.

Santai varbūt bija gaume, bet izskats gan pēc zirga, sorry! Manuprāt, patiešām ļoti, ļoti neizskatīga sieviete 😬
Jelinska man šķiet izskatīga (vismaz ar plastic + makeup), bet nu tā diršanās par cilvēkiem un pārākuma sajūta ir tik pretīga! Nekas viņa nav, bet deguns augstu gaisā
Bet vispār, kad te tā palasu, izskatās tiešām, ka Oļegs netiek pāri Santai, ja jau par kastroļiem cīnās un joprojām izseko... Nu tad Kristīnei ir pavisam drūmi, viņa varbūt ir tikai tāds rebound 😕
30.01.2023 15:07 |
 
Reitings 20
Reģ: 09.08.2020
Apple of my eye @ 30.01.2023 15:07

Santai varbūt bija gaume, bet izskats gan pēc zirga, sorry! Manuprāt, patiešām ļoti, ļoti neizskatīga sieviete ?
Jelinska man šķiet izskatīga (vismaz ar plastic + makeup), bet nu tā diršanās par cilvēkiem un pārākuma sajūta ir tik pretīga! Nekas viņa nav, bet deguns augstu gaisā
Bet vispār, kad te tā palasu, izskatās tiešām, ka Oļegs netiek pāri Santai, ja jau par kastroļiem cīnās un joprojām izseko... Nu tad Kristīnei ir pavisam drūmi, viņa varbūt ir tikai tāds rebound ?

Santai netā dažas neveiksmīgas bildes un rakursi, kurās atgādina zirgu. Bet, kamon - nu kurai mums nav tādas bildes? Dzīvē Santa ļoti pievilcīga un ar rozīni, inteliģenta un gaumīga. Nav brīnums, ka Fiļs ļoti iemīlējās. Un vispār, reizēm šķiet, ka Kristīne stalko Santu tāpat kā Kiviča Madaru. Ja paskatās viņas bildes pirms Fiļa - stils pavisam cits. Saejot ar Fiļu, pat pozas no Santas kopēja, ne tikai kleitas ar pusgarajām piedurknēm un pat vienādā krāsā. Instagramā ļoti uzkrītoši kopēja Santu. Nu un, kas tas ir? Tāpat, nebrīnītos, ka tieši Kristīne ir iniciatore, lai Fiļs to nabaga Santu moka joprojām. Intervijās tak bija teikts, ka šķīrās mierīgi un bez savstarpējām pretenzijām. Kā sāka ar Jelinsku kopā dzīvot, tā sākās - vajag visu atpakaļ. Kristīne ir nepamatoti iedomīga.
30.01.2023 15:21 |
 
Reitings 18
Reģ: 30.01.2023
Hei, es jau vairākus mēnešus cītīgi sekoju līdzi klačiņām šeit, arī izdomāju piereģistrēties un ieklačot. Jelinskas tēmu pamainot- Man šodien pa ilgiem laikiem IG izlēca tā Baibas Klints neveiksmīgā kopija Linda Paulauska Šeļakova. Skaļa, vulgāra, kas acīmredzot lec pakaļ Baibai, bet viņai nesanāk, Baiba ar dejošanu ir izsitusies pasaulē, šī tepat nevar izsisties, vienīgais ar ko lepojas ka bijusi aizvēsturē участница Танцы. Slavenībās Bez filtra, kur Baiba ņēma dalību, šī katrā epizodē, kā klauns visur priekšplānā. Kaitinoša ar veča balsi. Un par vīru runājot-aprēķins? Jo nu kā tāds lempīgs, glūņa kam tiešām izskatās, ka ir aizture vispār kādu ir atradis.🤔 Jūsu domas?
30.01.2023 15:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)