IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 3048
Reģ: 13.11.2011
Tā Sandija jau nav slikts cilvēks. Es vienīgi nesaprotu to viņas aizstāvību par to, ka nav bērnu nīdēja. Es saprotu, ka ir grūti izturēt kaut kādus nosodošus komentārus staidzinot suni. Bet ja tev ar līkumu pabrauc garām, neko nesakot, tā ir kaut kāda problēma tagad? Kas tad visiem jādara? Jāmauc draudzīgi garām katram sunim un kas būs, būs? Kopš kura laika piesardzība ir kaut kas slikts? Neviens nesaka ka viņas suns ir mežonis. Vienkārši nevienam sunim uz pieres nav rakstīts vai ir audzināts vai nē.
Es arī tieši to pašu nodomāju. Es arī braucot garām jebkura sunim vai bērnam , apbraukšu, jo es nezinu vai suns/bērns pēkšņi neizdomās iet pa ceļa otru pusi. Man liekas, viņa katrā cilvēkā, kas neglauda pa spalvai saskata kaut kādu suņu nīdēju.
11.08.2022 09:01 |
 
Patīk
Reitings 10247
Reģ: 18.09.2021
Ieva333 @ 11.08.2022 01:00

un kad Tu pērc maizi veikalā, tas nav bizness?? Tur arī peļņa...... cik aprobežota domāšana

Esmu, esmu meditējusi.
Otrkārt, jā, saprotu, kā bizness strādā. BET par ko ir runa - manuprāt, šīs fejas (Monta Viļumsone, Liene Uresina utt.) jums pārdod tukšu gaisu. Atšķirībā no maizes. Ko viņas jums apsola? Meditēsiet un kļūsiet harmnoniskākas? Transformēsieties un kļūsiet laimīgākas? Saklausīsieties viņu unikālo dzīves pieredzi un tad gan viss būs lieliski? Kursiņš vai retrītiņš par nieka 300 eur ar 10 tādiem pašiem meičukiem jums visu atrisinās 😜
11.08.2022 09:20 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
jums pārdod tukšu gaisu.

kad tu noperc gramatu un izlasi, tas ar ir tukss gaiss?
11.08.2022 09:30 |
 
10 gadi
Reitings 3048
Reģ: 13.11.2011
Vai kāda zin kurā projektā dzīvo Santa Nīmane? Pēc vakardienas storijiem izskatās, ka pārcelsies uz privātmāju.
11.08.2022 09:38 |
 
10 gadi
Reitings 3059
Reģ: 09.10.2009
Pagaidām izskatās pēc Bišmuižu nama dzīvokļiem, Ziepniekkalns. Paši pirms vairākiem gadiem uz tām mājām(dzīvokļiem) metām aci. Bet jā - pēc pēdējiem story arī man šķita,ka pārvāksies uz māju. Forši! 👍
11.08.2022 09:59 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
Apple of my eye @ 11.08.2022 09:20

Esmu, esmu meditējusi.
Otrkārt, jā, saprotu, kā bizness strādā. BET par ko ir runa - manuprāt, šīs fejas (Monta Viļumsone, Liene Uresina utt.) jums pārdod tukšu gaisu. Atšķirībā no maizes. Ko viņas jums apsola? Meditēsiet un kļūsiet harmnoniskākas? Transformēsieties un kļūsiet laimīgākas? Saklausīsieties viņu unikālo dzīves pieredzi un tad gan viss būs lieliski? Kursiņš vai retrītiņš par nieka 300 eur ar 10 tādiem pašiem meičukiem jums visu atrisinās ?

Ko var ņemties par tiem koučiem, katrs pērk kādu pakalpojumu grib, un kādam tas strādā/der, kādam ne. Es arī neesmu meditējusi, bet ja gribētu sākt es meklētu par to informāciju sev vēlamā formātā-vai nu tā būtu grāmata, video formāts, audio formāts, varbūt klātienes kursi! Vienam der viens, vienam kas cits. Tas pats ar koučiem-kādam der tas, ka viņu motivē cilvēks no malas, pastāsta ko jaunu, iedvesmo. Visiem tas neder, un kam neder - netērējiet savu laiku un naudu!
Jūs varat iet uz augstākās matemātikas kursiem un tāpat neiemācīties matemātiku! Tā dzīvē ir ar visu un tāpat dzīvē visam apakšā (agrāk vai vēlāk) būs NAUDA!
11.08.2022 10:08 |
 
Reitings 1887
Reģ: 26.12.2021
fifa @ 11.08.2022 09:01
Es arī tieši to pašu nodomāju. Es arī braucot garām jebkura sunim vai bērnam , apbraukšu, jo es nezinu vai suns/bērns pēkšņi neizdomās iet pa ceļa otru pusi. Man liekas, viņa katrā cilvēkā, kas neglauda pa spalvai saskata kaut kādu suņu nīdēju.
Viņa tiešām tāda arī ir, laba un jauka tikai pret tiem kas viņu interesē, kas viņai patīk 😁 Dzīvē var būt ļoti riebīga un man ir nācies saskarties ar viņas nepateicību.
Nezinu kā tievē Beitika, bet Sandija arī tievē gadiem 😁 viņa gan pati ir atzinusi, ka viņai ir problēmas ar ēšanu, netiek ar to galā. Man gan tas neliekas kopā ar viņas profesijam - veselības/sporta speciālists (kaut kas tamlīdzīgs, ir pasniegusi privātos treniņus) un koučs (manuprāt koučam būtu jāsāk ar sevi un savu traumu ārstēšanu).
11.08.2022 10:14 |
 
Reitings 596
Reģ: 23.02.2022
Ko var ņemties par tiem koučiem, katrs pērk kādu pakalpojumu grib, un kādam tas strādā/der, kādam ne.

JO muzhigi nokaka visus koucus, bet pasas nemaz nezin kas tas ir un tur nav bijusas
11.08.2022 10:39 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Bet,protams,Beitikai skaidrs,ka ir jāapmeklē psihiatrs,jo īsti savā prātā viņa nav. Melo un izliekas, tas ir viss,ko varu teikt.
Māte visu laiku blakus, labi ok maksā šai naudu par to,bet tomēr jūk prātā visu laiku dēļ bērna un ikdienas.
11.08.2022 14:04 |
 
Reitings 344
Reģ: 27.10.2014
Intereses pēc uzslēdzu ģimene burkā. Nu nav pilns pulkstenis tai Agritai 👀
11.08.2022 14:10 |
 
Reitings 1757
Reģ: 04.01.2022
Raella @ 11.08.2022 14:04
Bet,protams,Beitikai skaidrs,ka ir jāapmeklē psihiatrs,jo īsti savā prātā viņa nav. Melo un izliekas, tas ir viss,ko varu teikt.
Māte visu laiku blakus, labi ok maksā šai naudu par to,bet tomēr jūk prātā visu laiku dēļ bērna un ikdienas.

Atkal jau krieviski ir tāds labs teiciens “от жиру бесится». Man tik smieklīgas šķiet tās viņas problēmas ar vienu bērniņu, kuru pie tam auklē mamma. Man ir trīs mazi bērni, strādāju darbā prom no mājām, aukles nav un kaut kā mierīgi ar vīru tiekam galā ar visu bez psihodrāmām. Ja būtu tituls “kaitinošākā IG mamma” es to dotu Beitikai. Viņas dēļ vairs neskatos arī MK.
11.08.2022 14:21 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Kā jums Bušu ģimene jaunajā Burkas sezonā? Man tā Diāna liekas tiiiik prasta.
11.08.2022 15:29 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.03.2022
Par tiem suņiem. Jebkurš kinologs pateiks, ka lai gan suns var būt perfekti audzināt, skolots un hendlots, kaut kāds trigeros uz viņu var nostrādāt un suns kaut ko “izmetīs”. Arī super-duper skolotie dienesta suņi var izmest “joku”. Ko tur daudz, par cilvēka reakciju bieži vien nav pārliecības. Pāriet pāri vai iet sunim ar līkumu, īpaši ja bail, tā nav necieña.
11.08.2022 15:52 |
 
Reitings 2570
Reģ: 05.12.2021
Nevis prasta, bet pavisam vienkārša latviešu ģimene. Es pat pačukstēšu noslēpumu, tādas ir lielākais vairums. Bez Ponta, bez greznības. Cits jautājums vai viņus ir interesanti vērot. Droši vien ka nē. Bet saukt par prastiem tikai tāpēc, ka parasti cilvēki? Damn girl, nav smuki.
11.08.2022 16:37 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Pastāstiet man kā neinfluencerim, kā tas ir, ka Tev ir atlaižu kods, bet tajā pašā laikā tā nav reklāma/sadarbība 🤔
11.08.2022 16:40 |
 
Reitings 2212
Reģ: 19.05.2022
Ja Beitika visu daritu, ko saka un raada, vinjai noteikti nebutu tie kg, kas vinjai ir. Tak eed padaudz un viss. Sports, ja kas palielina apetiiti, taapeec stingri jaskataas ko un cik eed, iipashi taam sievieteem, kuraam ir nosliece uz lieko svaru.
(man vinja arii reaali kaitina. Viens! vesels beerns, bet tik daudz probleemu. ) Reizeem skiet, ka TTA ir nolemis visu, jo zin labaak, bet tikai cilveeka dabaa ir censties dabuut to, ko varbut nemaz nevajag.
11.08.2022 16:41 |
 
Reitings 2125
Reģ: 16.06.2017
Huppoo @ 11.08.2022 10:14
Viņa tiešām tāda arī ir, laba un jauka tikai pret tiem kas viņu interesē, kas viņai patīk ? Dzīvē var būt ļoti riebīga un man ir nācies saskarties ar viņas nepateicību.
Nezinu kā tievē Beitika, bet Sandija arī tievē gadiem ? viņa gan pati ir atzinusi, ka viņai ir problēmas ar ēšanu, netiek ar to galā. Man gan tas neliekas kopā ar viņas profesijam - veselības/sporta speciālists (kaut kas tamlīdzīgs, ir pasniegusi privātos treniņus) un koučs (manuprāt koučam būtu jāsāk ar sevi un savu traumu ārstēšanu).

Neliekas , ka cilvēks var tievēt gadiem un nenotievēt, ja ir kādas veselības problēmas ? Un visiem jau par tām nav jāstāsta, lai visi zinātu visus iemeslus.
Kā arī par bērniem un suņiem... Sandija ir no tiem, kam ir ļoti stingra nostāja bērnu tēmā , kas krasi atšķiras no lielākās sabiedrības daļas...a varbūt vienkārši bērni nevar būt , tapēc tik milzīga mīlestība pret dzīvniekiem... ko var zināt! Tās ir cilvēkus privatās lietas kurās ielīst nav iespējams...
11.08.2022 17:49 |
 
10 gadi
Reitings 2585
Reģ: 04.01.2013
MaijaPaija @ 11.08.2022 17:49

Neliekas , ka cilvēks var tievēt gadiem un nenotievēt, ja ir kādas veselības problēmas ? Un visiem jau par tām nav jāstāsta, lai visi zinātu visus iemeslus.
Kā arī par bērniem un suņiem... Sandija ir no tiem, kam ir ļoti stingra nostāja bērnu tēmā , kas krasi atšķiras no lielākās sabiedrības daļas...a varbūt vienkārši bērni nevar būt , tapēc tik milzīga mīlestība pret dzīvniekiem... ko var zināt! Tās ir cilvēkus privatās lietas kurās ielīst nav iespējams...
1. Bet tad lai nestāsta , ka tievē. Parasti tie, kuri klusē, vienkārši dara nevis zīmējas, ka re - es tagad tievēšu. Un tad paiet laiks un cilvēki prasa, kur tu notievēji. Un tas tievētājs jūtas aizskarts. Bet par ko? Par to, ka pats pateici, ka tievēsi un nekas nesanāk? Tad labāk muti ciet un viss.
2. Man arī ir milzīga mīlestība pret dzīvniekiem, tomēr ir robeža - mīlestība pret dzīvniekiem un cieņa pret citiem - apkārtējiem. Un tā šeit tiek pārkāpta.
11.08.2022 18:29 |
 
10 gadi
Reitings 1031
Reģ: 20.05.2013
Kā man kaitina Maija Armaņeva. Ja viņa nevarēja nopelnīt ar savu stilistes profesiju, pirka sekotājus , bet nevienam tā arī nešķita interesanta. Tad tagad ielīda politikā. Šlesers laikam labi maksā, jo nekas cits viņas platformā nav kā politika. Bet Maijiņ, man šķiet, ka šis arī “neaizies “ 😄
11.08.2022 18:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!