IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Liizha1 @ 18.05.2022 00:17

Nesekoju gan pieminētajai beibei, bet ceru, ka šādi stāsti neliks mums raudzities uz citiem bēgļiem savādāk. Vienmēr būs, kas nesapratīs, nenovērtēs. Tas ir stāsts par vērtībām.
Mums pagalmā ir vairākas ģimenes, vienmēr kamols kaklā, kad esam ārā, runājamies, bērni kopā dauzās. “Mūsējie” ir tik pateicīgi, piezemēti.

Tā būs gan. Atkāpjoties, no viņas. Vakar, sanāca braukt ar autobusu. Kamēr aizrāvusies kārtojos ar savu bērnu. Manu uzmanību, pēkšņi piesaista šofera rupjā balss un skaļā , lai atverot. Skatos, stāv vīrietis apm. 35 varbūt vecāks, rokās Ukraiņu pase. To nelaimīgo seju redzēt, izmisumu, skumjas. Viņš izskatījās, kā mazs bērns iegrūsts bērnudārza grupiņā, pie svešiem un nepazīstamiem.
Ko es ar šo vēlējos pateikt, man dziļš kauns palika šofera vietā, kurš uzkliedza prasti, lai atverot pasi. Tāpēc, Stuzukas attieksme, kurai ir nauda, labi apstākļi nepatīkami šobrīd klausīties.
18.05.2022 12:55 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Mazaa15 @ 18.05.2022 12:55

Tā būs gan. Atkāpjoties, no viņas. Vakar, sanāca braukt ar autobusu. Kamēr aizrāvusies kārtojos ar savu bērnu. Manu uzmanību, pēkšņi piesaista šofera rupjā balss un skaļā , lai atverot. Skatos, stāv vīrietis apm. 35 varbūt vecāks, rokās Ukraiņu pase. To nelaimīgo seju redzēt, izmisumu, skumjas. Viņš izskatījās, kā mazs bērns iegrūsts bērnudārza grupiņā, pie svešiem un nepazīstamiem.
Ko es ar šo vēlējos pateikt, man dziļš kauns palika šofera vietā, kurš uzkliedza prasti, lai atverot pasi. Tāpēc, Stuzukas attieksme, kurai ir nauda, labi apstākļi nepatīkami šobrīd klausīties.

Par ko uz ukraiņu vīrieti sabļāva?
18.05.2022 13:02 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Bordo @ 18.05.2022 13:02

Par ko uz ukraiņu vīrieti sabļāva?

Par to, ka parādīja pasi tikkai, bet neatvērtu. Uzkliedza, lai atverot. Cilvēks izskatījās, pilnībā apjucis un izmisis.
18.05.2022 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 2585
Reģ: 04.01.2013
Mazaa15 @ 18.05.2022 13:16

Par to, ka parādīja pasi tikkai, bet neatvērtu. Uzkliedza, lai atverot. Cilvēks izskatījās, pilnībā apjucis un izmisis.
Manī vispār mīt dalītas emocijas par šo, kuras parasti noklusēju par visu Ukrainas situāciju un iebraucējiem Latvijā.
Es atbalstu visus pasākumus, jo pati nekad nevēlētos tādā situācijā nokļūt, tomēr ir divas puses, kā dēļ es arī kaut drusciņ saprotu to šoferi.
1. Ir cilvēki, kuri ir pateicīgi par visu, vēlas atgriezties mājās. Pazīstu cilvēku, kurš ir izmitinājis vienu ģimeni un viņi ir tik sirsnīgi un jauki cilvēki, palīdz mājas darbos utt., nu - kā savējie.
2. Diemžēl nepatīkamo pusi es pati esmu redzējusi, ka Ukraiņu sieviete ar bērnu veikalā nevar izvēlēties, ko pirkt. Beigās uz kases lentas sakrāvušas dārgākās Lindt šokolādes, Bio eko šmeko dārzeņus utt. un vēl ar sarauktu degunu skatās uz tām lietām, kamēr latviešu puisītis skaitīja naudiņu, jo viņam nesanāca nauda Kolas bundžiņai, jo papildus bija depozīts.
Es laikam palikšu neitrāla un nenosodīšu arī latviešu izturēšanos, jo mēs nezinām, ko katrs ir redzējis - kuru pusi. Šis viss ir skumji, jo vienmēr ir tādi cilvēki, kas pataisa savu tautu citu acīs par izdzimteņiem. :(
18.05.2022 13:40 |
 
Reitings 272
Reģ: 17.05.2022
Man izbesīja un es vakar Stužukas storiju ar to kā filmē, ka brauc ar 82km un vēl nofilmē zīmi 50, pārsūtīju valsts policijai IG. Šodien skatos, ka viņi ir redzējuši manu ziņu un visi viņas storoji ir izņemti. Godīgi sakot, es biju neizpratnē, kpc viņa saka, ka tik daudz negatīvisma pret viņu, bet tagad saprotu.
18.05.2022 13:49 |
 
Reitings 7380
Reģ: 09.09.2021
Noteikti pēc tam aiziet visu izvemt ārā, cirks gatavais. Galviņu saspiedusi, kurš ēd brokastīs tādu treknu gaļu? Pretīgi.
18.05.2022 13:52 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Tūliņ eko mammas atkal mācīs kā dzimumorgānus saukt. Es tos nosaukumus baigi neizpušķoju, bet nekad neteikšu savām bērnam, lai noslauka savu ānusu kā tas ķipa ir pareizi.
18.05.2022 13:59 |
 
Reitings 343
Reģ: 30.03.2022
Lukreecija @ 18.05.2022 13:40
Manī vispār mīt dalītas emocijas par šo, kuras parasti noklusēju par visu Ukrainas situāciju un iebraucējiem Latvijā.
Es atbalstu visus pasākumus, jo pati nekad nevēlētos tādā situācijā nokļūt, tomēr ir divas puses, kā dēļ es arī kaut drusciņ saprotu to šoferi.
1. Ir cilvēki, kuri ir pateicīgi par visu, vēlas atgriezties mājās. Pazīstu cilvēku, kurš ir izmitinājis vienu ģimeni un viņi ir tik sirsnīgi un jauki cilvēki, palīdz mājas darbos utt., nu - kā savējie.
2. Diemžēl nepatīkamo pusi es pati esmu redzējusi, ka Ukraiņu sieviete ar bērnu veikalā nevar izvēlēties, ko pirkt. Beigās uz kases lentas sakrāvušas dārgākās Lindt šokolādes, Bio eko šmeko dārzeņus utt. un vēl ar sarauktu degunu skatās uz tām lietām, kamēr latviešu puisītis skaitīja naudiņu, jo viņam nesanāca nauda Kolas bundžiņai, jo papildus bija depozīts.
Es laikam palikšu neitrāla un nenosodīšu arī latviešu izturēšanos, jo mēs nezinām, ko katrs ir redzējis - kuru pusi. Šis viss ir skumji, jo vienmēr ir tādi cilvēki, kas pataisa savu tautu citu acīs par izdzimteņiem. :(

piekriitu tev. es ari atbalstu sos cilvekus latvijaa, ziedoju, cik varu, un sastopot kaut kur veikalaa vai redzot ukrianu masinas numurus uz ielas vienmer parnem tada smeldze, jo tiesam gribas, lai kars atrak beidzas un visi var atgriezties majas un dzivot mierigi. bet man ari tiesi tadas stuzhukas izgajieni instagrama, vai bija vel ta amorale fotografe, kuru tur visi baigi reklameja utt, kka atsit to negativo piesitienu un liek nedaudz ari saprast vietejos, kuri nav tik atverti sai beglu uznemsanai un skatas ar skepsi. saprotu, ka vini beg no kara nevis nabadzibas, tapec itka butu stulbi nicinat stuzhuku tikai tapec, ka vina ir begle, bet naudas vairak ka vidusmera latvietim un var iztaisities par izlutinatu damiti, bet tai fotografei (lana laikam sauc) ari var redzet, ka loti labi situeta, pilns ar draugiem lv, uzreiz tika pareizajas aprindas ar amorale vaditaju, signi sprogi, darbs garantets, bet jau iepinas kaut kada skandala, ka bija izdomajusi, ka grib nipt testu uztaisit (grutniece) un publiski pazinoja, ka gulbis vinai bezmaksas taisa, lai gan nav nekadas indikacijas vai nosutijums, ka to vajadzetu, tapat visur atzime visus lv zimolus, bernu drebem, visus ratu veikalus un izskatas, ka izdomajusi klut par latvijas ietekmeli :D no hate, protams, lai jau, vienkarsi man ari ir uzreiz citadaks skats uz tadu ua begli vai parastu maminu ar berniem, kura staiga pa ziedojumu angaru ventspils iela un skatas savam bernam skuteriti, jo atlauties nopirkt nevar
18.05.2022 14:00 |
 
Reitings 437
Reģ: 03.02.2022
Danuta @ 18.05.2022 13:52
Noteikti pēc tam aiziet visu izvemt ārā, cirks gatavais. Galviņu saspiedusi, kurš ēd brokastīs tādu treknu gaļu? Pretīgi.
Tas, ka viņa aiziet izvemt, visticamāk tā varētu būt! Bet piesieties vai ēd vai neēd treknu brokastīs ir bišķiņ pastulbi! Nu prasās ēst, lai ēd! Kāds ēdīs taukainu burgeru brokastīs, kāds cepeti, kas no iepriekšējās dienas palicis, kāds visu vieglo barību, vai kafiju vai neēdīs neko un tā tālāk!
18.05.2022 14:00 |
 
Reitings 71
Reģ: 01.02.2022
Uz KALENDY laikam nekādi noteikumi neattiecas. Vińai story nevienā nav ielikti hashtagu “reklāma” vai “sadarbība”.
Rakstīšu PTAC. Apnicis, cik negodīgas ir visas šīs ‘ietekmeles’.
18.05.2022 15:14 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Par to Jelenu piemetisu beidzot savu pieckapeiku.
Problema ir ta, ka vina telo to kas nav. Censas savos foto paradit, ka ir eleganta un dargu zimolu sieviete. Vina ir perfekts piemers tam, kas notiek instagramaa… no arpuses izskatas varbut wow. Bet ka iedzilinas, saprot, ka tur ir pilnigas auzas. Pat ja vinai butu chanel ista soma, jo vinas spraucas ara letums. Un vel iesprudusi kkur berniba vel.. skiet, ka nav izaugusi. Jo nekad nepateiktu, ka vinai 33, dotu vinai pec uzvedibas ne vairak par 18.
18.05.2022 15:25 |
 
Reitings 1352
Reģ: 20.07.2021
Lukreecija @ 18.05.2022 13:40
Manī vispār mīt dalītas emocijas par šo, kuras parasti noklusēju par visu Ukrainas situāciju un iebraucējiem Latvijā.
Es atbalstu visus pasākumus, jo pati nekad nevēlētos tādā situācijā nokļūt, tomēr ir divas puses, kā dēļ es arī kaut drusciņ saprotu to šoferi.
1. Ir cilvēki, kuri ir pateicīgi par visu, vēlas atgriezties mājās. Pazīstu cilvēku, kurš ir izmitinājis vienu ģimeni un viņi ir tik sirsnīgi un jauki cilvēki, palīdz mājas darbos utt., nu - kā savējie.
2. Diemžēl nepatīkamo pusi es pati esmu redzējusi, ka Ukraiņu sieviete ar bērnu veikalā nevar izvēlēties, ko pirkt. Beigās uz kases lentas sakrāvušas dārgākās Lindt šokolādes, Bio eko šmeko dārzeņus utt. un vēl ar sarauktu degunu skatās uz tām lietām, kamēr latviešu puisītis skaitīja naudiņu, jo viņam nesanāca nauda Kolas bundžiņai, jo papildus bija depozīts.
Es laikam palikšu neitrāla un nenosodīšu arī latviešu izturēšanos, jo mēs nezinām, ko katrs ir redzējis - kuru pusi. Šis viss ir skumji, jo vienmēr ir tādi cilvēki, kas pataisa savu tautu citu acīs par izdzimteņiem. :(

Piekrītu 💯
Šo tematu var, plaši un gari apspriest. Jācer, ka karš drīz beigsies un cilvēkos iestāsies miers.
18.05.2022 15:29 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
A ko Nika Linde domāja,gulēs uz veciem lauriem un visi tik skries pie viņas uz hipno....
Man kaut kā nepiesaista viņa vairs
18.05.2022 15:32 |
 
Reitings 71
Reģ: 01.02.2022
Mezavavere @ 18.05.2022 12:38
tak šī vislaik čāpstina, un tās putas ap mutes kaktiem??

Es vińai atsekoju, jo rauj vēmienu tas kā vińa runā, čāpstina UN neatškjir plato no šaurā “E” 😂🤢
18.05.2022 15:33 |
 
10 gadi
Reitings 433
Reģ: 27.03.2011
Var redzēt ka Karadžanai ir ēšanas traucējumi. Viņa to visu atrāda citiem lai noslēptos. Pati vai neēd vai izvemj. Ja cilvēkam nebūtu traucējumi, nebūtu šāda ēdienu izrādīšana instā.
18.05.2022 15:35 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Marpla @ 18.05.2022 15:14
Uz KALENDY laikam nekādi noteikumi neattiecas. Vińai story nevienā nav ielikti hashtagu “reklāma” vai “sadarbība”.
Rakstīšu PTAC. Apnicis, cik negodīgas ir visas šīs ‘ietekmeles’.

Par ko tieši? Pēdējie viņas storiji ir par viņas pašas uzņēmumiem, gan gabiskin,gan bloom.
18.05.2022 15:37 |
 
Reitings 71
Reģ: 01.02.2022
blacke @ 18.05.2022 15:37

Par ko tieši? Pēdējie viņas storiji ir par viņas pašas uzņēmumiem, gan gabiskin,gan bloom.

Nav gan. Konkurss ar sauja dimantu, un nākamais ir Gabiskin.
Laboju.Ā.. nezināju , ka Gabinskin ir vińas.
18.05.2022 15:41 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Marpla @ 18.05.2022 15:41

Nav gan. Konkurss ar sauja dimantu, un nākamais ir Gabiskin.
Laboju.Ā.. nezināju , ka Gabinskin ir vińas.

Par sauja dimantu nav haštagu,bet gabiskin ir viņas uzņēmums,tāpat kā blooms, tur tad domājams var nelikt, lai gan neesmu eksperts.
18.05.2022 15:43 |
 
Reitings 2664
Reģ: 26.01.2022
blacke @ 18.05.2022 15:37

Par ko tieši? Pēdējie viņas storiji ir par viņas pašas uzņēmumiem, gan gabiskin,gan bloom.

Arī saviem uzņēmumiem ir jāliek, ja vien tu nereklamè viņus no uzņēmuma konta. Ja no privāta konta, tad ir jāliek #.
18.05.2022 15:56 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Dzidra Zupa @ 18.05.2022 15:56

Arī saviem uzņēmumiem ir jāliek, ja vien tu nereklamè viņus no uzņēmuma konta. Ja no privāta konta, tad ir jāliek #.

Katru dienu uzzinu ko jaunu, paldies 😃
18.05.2022 15:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits