IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Man Jeļena šķiet tik īpatnēja daudzejādā ziņā - ēšanas traucējumi, vēlme pēc luxury life, bet realitātē Aliexpress un Pepco dekori, izprintēti Chanel uzraksti, dzīve pie vecākiem daudzstāvenē, vienā istabā, nevis pie vīra, tās četras sintētisko matu šķipsnas, kas karājas pāri mugurai un tas, ka bildēs pat redz piesprausto matu sprādzes.
Vienkārši nesaprotu, ja viņai ir tik augstas prasības, cik tas izklausās, tad kā viņa var neredzēt, kā tas viss izskatās no malas? 😄
Nezinu, kas ar viņu ir noticis, bet pamatā var redzēt, ka ir smagas psiholoģiskās traumas un tiešām žēl, ka no tā vistiešāk cietīs meitiņa, jo arī viņai būs jābūt Aliexpress versijai par princesi. To jau tagad var redzēt.
26.01.2022 09:25 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
PeonyPeony @ 26.01.2022 00:50

kāda malacīte, iemācījies skrīnot manis pašus komentus. :D tik kur ir kāda saistība ar Jasmīnu?
ja Ļeņčiks man simpatizē,tad ne pa kam nedrīkst aizstāvēt? :D
tak man pofigs ko tu vai citas domā. Wonder woman
Par durām saucu,jo čist duras, domā, ka beibe staigā visu laiku ar tjurbānu galvā,jo neparāda bez. Domā,ka dzīvo 1 istabā,jo neparāda citas. Domā, ka saldumus met misenē, jo neparāda, ka ēd. Domā, ka ēd tikai saldumus, jo neparāda citu ēdienu. Duras,kas duras. Varu atkārtot cik uziet un man vienalga. Jo tādas jūs arī esat. :D

blacke @ 26.01.2022 09:01

Kāda starpība kurš aizstāv vai pasaka,ko labu? Es arī varu labu pateikt par Jeļenu, bet nenāku te ar putām uz lūpām kasīties,jo tas vienkārši ir bezjēdzīgi. Bet es piekrītu PeonyPeony, piekrītu arī Sigita11. Tagad es arī esmu Jasmīna?
Vispār apbrīnoju,ka te vienmēr tiek domāts,ka visas nāk un katru dienu lasa,kas te par viņām tiek sarakstīts. Pat man kā cilvēkam parastajam nav tā laika te ienākt,lasīt un drukāt. Ne man bērni, ne esmu influencere, bet man nav laika. Bieži domāju kur jums aktīvajām ir laiks, es gribēdama nevaru atrast,lai ienāktu paklačoties. Kur nu vēl pašas aprunātās. Ticu,ka viņas ienāk šad tad un arī tam,ka kāds nosūta screenus,bet nu nesēž viņas te un nemeklē katru sīkumu par sevi, tam tak nav laika.

Tu varbūt nenāc ar putām uz lūpām kasīties ,bet Peonypeony gan nāk,turklāt komenti ir tikai par Jelenu es neteicu ,ka tā ir Jasmīna ,gan jau Jelena pati,šeit var vismaz visiem brutāli atbildēt!
Nav jau baigā rocket science sazīmēt kurš ir kurš,it īpaši,ja blakus diskusijā raksta par savu meitu ar biski izdomatu vecuma atskiribu un beigas ,kad saprot,ka butu viegli saprast ,ka tā ir vina pieraksta,ka ir 2 gadigs dēls(drizāk runā par brālenu 😂)
26.01.2022 09:49 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Wonder woman @ 26.01.2022 09:49

Tu varbūt nenāc ar putām uz lūpām kasīties ,bet Peonypeony gan nāk,turklāt komenti ir tikai par Jelenu es neteicu ,ka tā ir Jasmīna ,gan jau Jelena pati,šeit var vismaz visiem brutāli atbildēt!
Nav jau baigā rocket science sazīmēt kurš ir kurš,it īpaši,ja blakus diskusijā raksta par savu meitu ar biski izdomatu vecuma atskiribu un beigas ,kad saprot,ka butu viegli saprast ,ka tā ir vina pieraksta,ka ir 2 gadigs dēls(drizāk runā par brālenu ?)

😁😁😁 kur var tā pirst . katrs redz to,ko grib ieraudzīt un arī piedomāt tik daudz, lai tā bilde atbilstu pašas izdomātam blefam 😁 man moš savu bērnu foto te ielikt? 👀
26.01.2022 10:00 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
missfortune @ 26.01.2022 09:25
Man Jeļena šķiet tik īpatnēja daudzejādā ziņā - ēšanas traucējumi, vēlme pēc luxury life, bet realitātē Aliexpress un Pepco dekori, izprintēti Chanel uzraksti, dzīve pie vecākiem daudzstāvenē, vienā istabā, nevis pie vīra, tās četras sintētisko matu šķipsnas, kas karājas pāri mugurai un tas, ka bildēs pat redz piesprausto matu sprādzes.
Vienkārši nesaprotu, ja viņai ir tik augstas prasības, cik tas izklausās, tad kā viņa var neredzēt, kā tas viss izskatās no malas? ?
Nezinu, kas ar viņu ir noticis, bet pamatā var redzēt, ka ir smagas psiholoģiskās traumas un tiešām žēl, ka no tā vistiešāk cietīs meitiņa, jo arī viņai būs jābūt Aliexpress versijai par princesi. To jau tagad var redzēt.

Man vienīgais par ko nedaudz bail ir tas ,ka Jelenai tīnu vecumā bija apala seja,kuru protams Jelena nespēja pienemt,var redzēt ka meitinai augot gan jau būs tas pats ,man jautajums ir par to vai Jelena spės pienemt meitas ārējo izskatu vai varbūt ari jau liks 16 gados sākt krat naudu plastiskajam ,Lai uzlabotu ārejo izskatu!
26.01.2022 10:08 |
 
Reitings 388
Reģ: 22.02.2021
PeonyPeony @ 26.01.2022 10:00

??? kur var tā pirst . katrs redz to,ko grib ieraudzīt un arī piedomāt tik daudz, lai tā bilde atbilstu pašas izdomātam blefam ? man moš savu bērnu foto te ielikt? ?

Jā,pie reizes ieliec savu arī ,lai var redzēt Jelenas kvēlāko fani!
Tu arī dzīvo kaut kādā savā realitātē?
26.01.2022 10:10 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Aliexpress versija par princesi! Tik precīzi :D :D :D
26.01.2022 10:20 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Wonder woman @ 26.01.2022 10:10

Jā,pie reizes ieliec savu arī ,lai var redzēt Jelenas kvēlāko fani!
Tu arī dzīvo kaut kādā savā realitātē?

daudz mazāk nekā tu, spriežot pēc tavas aktivitātes šajā tēmā 1 gada laikā.
26.01.2022 10:21 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
Nemīlu skaitīt svešu naudu, bet, vai tas VS komplekts nebija no vīra? Paskatījos, tas krūšturis vien kaut kādus 75 maksā, un apenītes gan jau arī kaut kādu naudu. Un visi tā chanel.kosmētika pēdējā laikā. Nevar īsti saprast, no kurienes tomēr tā nauda ir.
26.01.2022 10:23 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Ja sauliete tiešām tiks lidmašīnā, tad viņai baigi nospīdēja
26.01.2022 10:24 |
 
Reitings 67
Reģ: 13.02.2018
core @ 26.01.2022 07:51
Es īsti nesaprotu par ko tur nlieties priecājas, ka egita noīrēja māju? Kas tur tāds ir. Vai iegadājās? Es saprastu, ja būtu nopirkusi patiešām zemi, kādu īpašumu...

Nu NL bititēm tas ir vnk augstākais mērķis - īrēt māju, jo neviena banka tak hipotēku piramīdu “profesijas” pārstāvjiem nedotu. Un tā raudāšana un priecāšanās par īrēšanu izskatās tik absurda 😀
26.01.2022 10:24 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Brendija @ 26.01.2022 10:23
Nemīlu skaitīt svešu naudu, bet, vai tas VS komplekts nebija no vīra? Paskatījos, tas krūšturis vien kaut kādus 75 maksā, un apenītes gan jau arī kaut kādu naudu. Un visi tā chanel.kosmētika pēdējā laikā. Nevar īsti saprast, no kurienes tomēr tā nauda ir.

Turcija ir feiku galvaspilseta.🇹🇷 😄
Nu gan jau, ka vins nav nekads bomzis, savadak jau nebutu precejusi. Paris reizes gada vinai so to noperk, nav jau mega dargas lietas, ja ta padoma. Butu uzdavinajis Chanel Classic Flap, butu cita lieta.💸💸💸
26.01.2022 10:27 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
AivijaBleka @ 26.01.2022 10:24

Nu NL bititēm tas ir vnk augstākais mērķis - īrēt māju, jo neviena banka tak hipotēku piramīdu “profesijas” pārstāvjiem nedotu. Un tā raudāšana un priecāšanās par īrēšanu izskatās tik absurda ?

Vai ne! 😄
26.01.2022 10:28 |
 
10 gadi
Reitings 7540
Reģ: 29.09.2009
Sanda nopietni tic tam, ka Biodron palīdzēs izārstēt Covid19? Un vēl tās dienas devas, ja esi saslimis! Kur prāts?
26.01.2022 10:44 |
 
Reitings 4711
Reģ: 20.08.2021
core @ 26.01.2022 07:51
Es īsti nesaprotu par ko tur nlieties priecājas, ka egita noīrēja māju? Kas tur tāds ir. Vai iegadājās? Es saprastu, ja būtu nopirkusi patiešām zemi, kādu īpašumu...

Es atkal nesaprotu, tad viņa viena maksā par to mājas īri? Viņas vīrietis vispār nekādās finanšu lietās nepiedalās? Ne mājas īrē, ne ikdienas pārtikas iegāde etc ?!
No malas izskatās, ka viņa visus uztur un par visu maksā!
26.01.2022 11:01 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Bordo @ 26.01.2022 10:20
Aliexpress versija par princesi! Tik precīzi :D :D :D

Nu jā, tas bērns jau tagad ir ietērpts Ebay un Aliexpress turbānos, sintētiskos bodijos ar rišiņām. 🤧😂
26.01.2022 11:03 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Saulietei laba kvalitāte video šorīt lidostā, tas ir telefons vai kaut kāds filtrs/aplikācija?
Filmēt gan nemāk,bet kvalitāte
26.01.2022 11:35 |
 
Reitings 284
Reģ: 03.11.2019
missfortune @ 26.01.2022 09:25
Man Jeļena šķiet tik īpatnēja daudzejādā ziņā - ēšanas traucējumi, vēlme pēc luxury life, bet realitātē Aliexpress un Pepco dekori, izprintēti Chanel uzraksti, dzīve pie vecākiem daudzstāvenē, vienā istabā, nevis pie vīra, tās četras sintētisko matu šķipsnas, kas karājas pāri mugurai un tas, ka bildēs pat redz piesprausto matu sprādzes.
Vienkārši nesaprotu, ja viņai ir tik augstas prasības, cik tas izklausās, tad kā viņa var neredzēt, kā tas viss izskatās no malas? ?
Nezinu, kas ar viņu ir noticis, bet pamatā var redzēt, ka ir smagas psiholoģiskās traumas un tiešām žēl, ka no tā vistiešāk cietīs meitiņa, jo arī viņai būs jābūt Aliexpress versijai par princesi. To jau tagad var redzēt.

Ļoti labi pateikts!
Viņas abas ar māsu ir ļoti īpatnējas jau no seniem laikiem. Pusaudžu gados vēl daudz lietas liekas ok, bet, nu jau pieaugušā vecumā, tas viss dzīvesveids, nepārtraukta vēlme kādam līdzināties, un overall kopējā uzvedība liekas pārāk dīvaina, lai neteiktu creepy. Viņas kā cilvēki nav sliktas, bet man interesētu, kas ir tā bērnības trauma, kas liek cilvēkiem šādi uzvesties visu mūžu...
26.01.2022 11:55 |
 
Reitings 2041
Reģ: 21.02.2015
Un nesakiet, ka rozā princese nepārveido mazulei acis. Tāpat kā vīram tajā bildē acu krāsainā daļa ir pa visu baltumu, tā arī meitiņai ir, protams, tumšas un lielas acis, bet nevar būt, ka pa visu aci.
26.01.2022 11:56 |
 
Reitings 595
Reģ: 13.09.2021
Bordo @ 26.01.2022 11:56
Un nesakiet, ka rozā princese nepārveido mazulei acis. Tāpat kā vīram tajā bildē acu krāsainā daļa ir pa visu baltumu, tā arī meitiņai ir, protams, tumšas un lielas acis, bet nevar būt, ka pa visu aci.

Un kā ar skropstiņām?
Arī izskatās, ka pagarinātas.. dīvaini bērnu izmainīt.
26.01.2022 12:06 |
 
Reitings 48
Reģ: 01.12.2021
missfortune @ 26.01.2022 09:25
Man Jeļena šķiet tik īpatnēja daudzejādā ziņā - ēšanas traucējumi, vēlme pēc luxury life, bet realitātē Aliexpress un Pepco dekori, izprintēti Chanel uzraksti, dzīve pie vecākiem daudzstāvenē, vienā istabā, nevis pie vīra, tās četras sintētisko matu šķipsnas, kas karājas pāri mugurai un tas, ka bildēs pat redz piesprausto matu sprādzes.
Vienkārši nesaprotu, ja viņai ir tik augstas prasības, cik tas izklausās, tad kā viņa var neredzēt, kā tas viss izskatās no malas? ?
Nezinu, kas ar viņu ir noticis, bet pamatā var redzēt, ka ir smagas psiholoģiskās traumas un tiešām žēl, ka no tā vistiešāk cietīs meitiņa, jo arī viņai būs jābūt Aliexpress versijai par princesi. To jau tagad var redzēt.

Nu a ko viņai darīt? Ja gribas to luxury feel vismaz sev apkārt? Nu patīk tie gliteri un spīdumi, sagādā prieku tie chanel CC burtiņi, gribas pucēties tā, kā pašai patīk, pat ja piespraustie mat vai kas tur. Nu ir viņai pārpīlētāks stils nekā vidējam parastajam cilvēkam, bet, ja viņa tā jūtās ok, ko tad viņai darīt - pirkt H&M home bohoo stila dekorus, jo tie ir pieņemāki stila ziņā lielākajai daļas sabiedrības? Par ēšanas traucējumiem nerunāju, ja tādi ir, bet kā var iegūt traumu bērns, kurš tiek pucēts un dzīvo tādā vidē? Bērnam tak ir vienalga vai alieexpress vai lindexa bante matos.
Ziniet tādu teicienu - whatever floats your boat? Ja cilvēks jūtas apmierināts, tad tas, ka mums tas neuzrunā/nepatīk ir mūsu problēma, ne psiholoģiskās problēmas, tam kam tie rozā gliteri patīk.
26.01.2022 12:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!