IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 4701
Reģ: 20.08.2021
Man likās pilnmēness ir beidzies! Marija dzīvo kaut kādā citā pasaulē, tomēr nesaprotu kāpēc būtu jāpublicē savas privātās lietas ar bērniem? Nu nav viss jāliek IG! Mazā Vitina ir pie kaut kādiem draugiem, Neits pliks tiek filmēts, un ir ok, ja filmē, bet nerādi to visai pasaulei!
Reklamē savus NL brīnumlīdzeklus, filme sevi aizpampušu, sapampušu no rītiem, viņas izvēle!
To krūšu operaciju varēja taču pagaidīt, vismaz kad Vitiņai kādi 2 gadiņi, tās prioritātes ir skaidri redzamas viņai!
24.01.2022 01:31 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Tajos pēdējos video pēc balss var dzirdēt, ka normāli ierāvusi. Nu viņai vajag to Bāriņtiesu, lai beidzot saņemas. Viņa var neuzskaitīt naudu un mantas, ja tiem bērniem reāli trūkst mātes mīlestība. Es arī biju “vientuļā” mamma, jo vīrs strādāja ārzemēs, bet man zīdainis 2x ir palicis pie omes pa nakti. Man pat nekad prātā nav nācis dot draugiem. Nabaga Vita. Un mest video bērnam ar mantu, tas jau ir kaut kas.
24.01.2022 07:15 |
 
Reitings 14
Reģ: 05.12.2021
Mani vairāk satrauc tas, ka tiešām kādam cilvēkam nav citu lietu, ko darīt kā rakstīt bāriņtiesai, darīt otram nepatīkamu. Es šeit palasu, bet nekad neienāktu prātā iet kādam nodarīt ļaunu.
Manuprāt, bērniem viss ir kārtībā un nav sliktāk kä citiem. Dažas dāmas šeit ir aizmirsušas kā bērni mēdz uzvesties. Mani radu bērni var sākt raudāt, ja pajautā "tu tagad raudāsi?". Un vai tas norādīs uz to, ka pret viņu slikti izturas. Nu nē! Tādi mēdz būt bērni.
Nav runa par Marijas operāciju, bērnu uzticēšana citiem, ballītēm utt. Tā ir cita lieta, bet par šādu zoom sūtīšanu iestādēm nu gan ir par daudz.
Būtu mēs ārzemēs jūs tiešām radītu lielas problēmas, jo bērnus varētu atņemt. Labi, ka esam tur kur esam, vismaz šajā situācijā.
24.01.2022 07:23 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Bēdīgākais, ka savu aizstāvību viņa balsta uz "citiem ir sliktāk". Pati tiešām neredz, ka šobrīd to vien dara, kā liek bērnos psiholoģiskas traumas, ar ko viņiem būs vēlāk dzīvē jācīnās. Nu nepietiek bērniem tikai ar materiālo pusi, jaunām drēbēm un mantām. Nauda tik maziem bērniem ir mazsvarīga. Un arī "strādāju, lai bērniem viss būtu" arguments ir bulls**t, bērniem nu ļoti vajag, lai viņa vazājas apkārt pa pasauli, pērk sev kaut kādu sporta mašīnu, liek pupus.
Nav ko arī tagad pārvelt vainu uz tiem, kas uzrakstīja iesniegumu. Neatņems tos bērnus, bet pakontrolēt gan derētu
24.01.2022 07:25 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Honeyhoney @ 24.01.2022 07:23
Mani vairāk satrauc tas, ka tiešām kādam cilvēkam nav citu lietu, ko darīt kā rakstīt bāriņtiesai, darīt otram nepatīkamu. Es šeit palasu, bet nekad neienāktu prātā iet kādam nodarīt ļaunu.
Manuprāt, bērniem viss ir kārtībā un nav sliktāk kä citiem. Dažas dāmas šeit ir aizmirsušas kā bērni mēdz uzvesties. Mani radu bērni var sākt raudāt, ja pajautā "tu tagad raudāsi?". Un vai tas norādīs uz to, ka pret viņu slikti izturas. Nu nē! Tādi mēdz būt bērni.
Nav runa par Marijas operāciju, bērnu uzticēšana citiem, ballītēm utt. Tā ir cita lieta, bet par šādu zoom sūtīšanu iestādēm nu gan ir par daudz.
Būtu mēs ārzemēs jūs tiešām radītu lielas problēmas, jo bērnus varētu atņemt. Labi, ka esam tur kur esam, vismaz šajā situācijā.
VIŅA IEMETA BĒRNAM AR MANTU, KAD VIŅŠ PRASĪJA ĒST! Ja viņa to izdara kamera priekšā, kas notiek aiz?
24.01.2022 07:52 |
 
Reitings 27909
Reģ: 11.02.2015
Nodomāju tieši to pašu - arguments ir, ka citi, redz, dara vēl sliktāk.
Nē nu jā, tad vucēnam žetonu vēl vajag, ka nav krimināla sitēja vai nekontrolēta dzērāja.
Visiem šiem storijiem sit cauri tāda pārākuma sajūta. Redz, kāds atļāvās to čūsku veceni paaiztikt.
Neba nu cilvēks aizdomāsies, ka tā konkrētā rīcība nebija ok. Arī vannasistabas storijos piemin, ka ne vienmēr tak dara, ko bērns tobrīd grib. Bet kāpēc tad šajos storijos nemet viņam ar mačalku? Tomēr kaut kāda robeža tajā zoomā tika pārkāpta, m, vucēn, ne?
Tā arī pasaki! Visi tak to redzēja! Pasaki, jā nervi neizturēja, svarīgs darba sazvons, metu ar mīksto mantiņu, kura pat nemaz netrāpīja or sth. Bet ne. Tak labāk mēģināt pierādīt, ka visi citi lohi un dara vēl sliktāk.
Un tas, ka tu tago tagad bāriņtiesu savos debilajos vannas storijos, nē, nē, nemaz lieki netērē viņu resursus un laiku, kā to pārmet "heiteriem"... 😏
24.01.2022 08:12 |
 
Reitings 848
Reģ: 05.05.2021
chiepinja @ 24.01.2022 07:15
Tajos pēdējos video pēc balss var dzirdēt, ka normāli ierāvusi. Nu viņai vajag to Bāriņtiesu, lai beidzot saņemas. Viņa var neuzskaitīt naudu un mantas, ja tiem bērniem reāli trūkst mātes mīlestība. Es arī biju “vientuļā” mamma, jo vīrs strādāja ārzemēs, bet man zīdainis 2x ir palicis pie omes pa nakti. Man pat nekad prātā nav nācis dot draugiem. Nabaga Vita. Un mest video bērnam ar mantu, tas jau ir kaut kas.

Man ar šķita, ka ir iedzērusi.
24.01.2022 08:24 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Vucēnai derētu kaut ko no šīs situācijas iemācīties, aizdomāties, piemēram, kāpēc pret citām NLietēm nav pretenziju par to kā izturās pret bērniem? Nu, vismaz tādā pretīgā uzvedībā kā Vucēna izturās pret saviem bērniem. Tāda kā kachinja, viņa ir pastulba, bet pret bērniem, manuprāt, super izturās un to var redzēt! Par Alisi fox arī, ļoti laba mamma, parāda kā NL var apvienot ar mazu bērnu! Bet Vucēna? To vien var dzirdēt, cik ļoti viņai nav laika un, ka bērnu aizved pie mammas.
Kā arī, man tagad skaidrs kādēļ Ziemassvētkos/ pēc Ziemassvētkiem tika uzspēlēti tie storiji, cik labiņa viņa ir ar bērniem, pavada laiku un "atslēdzās" no storijiem. Žēl, ka lai pie tā nonāktu, bija vajadzīga sūdzība Bāriņtiesai.
Un uzvedība storijos, ceļot haju, kā tieši tas palīdzēs tam, ka "tikšu galā, būs viss kārtībā, man poh"? :D Drausmas. Nabaga Bāriņtiesa, kurai vajadzēs dīlot ar šo nelīdzsvaroto sievišķi.
24.01.2022 08:46 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.08.2021
Honeyhoney @ 24.01.2022 07:23
Mani vairāk satrauc tas, ka tiešām kādam cilvēkam nav citu lietu, ko darīt kā rakstīt bāriņtiesai, darīt otram nepatīkamu. Es šeit palasu, bet nekad neienāktu prātā iet kādam nodarīt ļaunu.
Manuprāt, bērniem viss ir kārtībā un nav sliktāk kä citiem. Dažas dāmas šeit ir aizmirsušas kā bērni mēdz uzvesties. Mani radu bērni var sākt raudāt, ja pajautā "tu tagad raudāsi?". Un vai tas norādīs uz to, ka pret viņu slikti izturas. Nu nē! Tādi mēdz būt bērni.
Nav runa par Marijas operāciju, bērnu uzticēšana citiem, ballītēm utt. Tā ir cita lieta, bet par šādu zoom sūtīšanu iestādēm nu gan ir par daudz.
Būtu mēs ārzemēs jūs tiešām radītu lielas problēmas, jo bērnus varētu atņemt. Labi, ka esam tur kur esam, vismaz šajā situācijā.

To, ka viņa mētājas apkārt,dzerstas,atstāj bērnu pie citiem (bieži vien nepamatoti, lai tikai padangātos ar puišeļiem) nav ok, bet mest ar priekšmetu bērnam, tas ir čill? Saulīt, tad ar tevi kaut kas nav nav kārtībā!
Tām, kuras palaida garām to video https://failiem.lv/u/y4mys8d4h
24.01.2022 08:51 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Vucēna izklausās normāli iedzērusi tajos pēdējos storijos. 😁
Tas iesnieguma autors vēl varētu pārsūtīt bāriņtiesai storijus kur Vucēna stāsta, ka savu Vitu atstājusi pie draugiem. 😁😁😁
24.01.2022 08:52 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
MinkaMurrr @ 24.01.2022 00:33
Bet tas par to ka Vitu atstāja draugiem arī mani nošokēja..

Bāc, tad ir normāli, ka lēc operācijām atstāj bērnu citur... Ja viņai izgrieztu žultspūšļa, kad pirmās 3 nedēļas pat 2-3 kg neļauj nēsāt, td ar Jums liktos ak šausmas ak šausmas. Cik daudziem cilvēkiem ir pēc operāciju sekas, jo neklausa ārstu norādījumus. A kā viņai justies, ja gribas bērnu ņemt rokās un bērns grib rokās, bet nevar. Loģiski, ka labākais risinājums ir atstāt pie labiem draugiem. Pat liepas zvaigznes tā dara!
24.01.2022 08:56 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
chiepinja @ 24.01.2022 07:52
VIŅA IEMETA BĒRNAM AR MANTU, KAD VIŅŠ PRASĪJA ĒST! Ja viņa to izdara kamera priekšā, kas notiek aiz?

Ja Tu esi mamma, tad pie sava bērna dzīvības apzvēri, ka nekad ne reizi neesi viegli izsitusi savām bērnam... Bet ja Tev bērna nav, tad nākotnē novēlu dubultā izbaudīt to, kā bērni māk izvest no pacietības.
Visas tādas svētās! Riebj. Tiem, kas rakstīja uz bāriņtiesu, tiešām nav pilns rublis bēniņos.
24.01.2022 09:01 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
Honeyhoney @ 24.01.2022 07:23
Mani vairāk satrauc tas, ka tiešām kādam cilvēkam nav citu lietu, ko darīt kā rakstīt bāriņtiesai, darīt otram nepatīkamu. Es šeit palasu, bet nekad neienāktu prātā iet kādam nodarīt ļaunu.
Manuprāt, bērniem viss ir kārtībā un nav sliktāk kä citiem. Dažas dāmas šeit ir aizmirsušas kā bērni mēdz uzvesties. Mani radu bērni var sākt raudāt, ja pajautā "tu tagad raudāsi?". Un vai tas norādīs uz to, ka pret viņu slikti izturas. Nu nē! Tādi mēdz būt bērni.
Nav runa par Marijas operāciju, bērnu uzticēšana citiem, ballītēm utt. Tā ir cita lieta, bet par šādu zoom sūtīšanu iestādēm nu gan ir par daudz.
Būtu mēs ārzemēs jūs tiešām radītu lielas problēmas, jo bērnus varētu atņemt. Labi, ka esam tur kur esam, vismaz šajā situācijā.

100%
24.01.2022 09:01 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
NaktsTaurenis @ 24.01.2022 08:51

To, ka viņa mētājas apkārt,dzerstas,atstāj bērnu pie citiem (bieži vien nepamatoti, lai tikai padangātos ar puišeļiem) nav ok, bet mest ar priekšmetu bērnam, tas ir čill? Saulīt, tad ar tevi kaut kas nav nav kārtībā!
Tām, kuras palaida garām to video https://failiem.lv/u/y4mys8d4h

Es teiktu, ka ideāla mamma, ka nedzer bērnu priekšā un štucerus neved mājās bērniem na pahazuhu, bet kad grib atrauties sagādā bērniem drošību - vai mammu vai draugus!
Un es Vucēnai sekoju, pa lielam mēnesī tās ir 2-5 dienas, kad viņa tā dara, nevajag te dirst, ka visu laiku.
Par pārējām NL meičām - oiii cik daudz varētu bāriņtiesai sūtīt... Dažas līderes visu laiku savu bērnus filmē un arī kaulus. Reāli liekas šo daudz pašas NL tes te raksta un dara, jo nevar sagremot Vucēnu.
Cilvēki tiešām ir slimi. Mēs te varam nodirst, norēkt untt. Bet rakstīt bāriņtiesai? Kurā pēc tam no Jums Neitu un Vitu no bērnu nama adoptēs? Reāli idiotes!
24.01.2022 09:08 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Un vēl tas, ka viņa sevi pozicionē augstāk, jo redz "parastos mirtstīgos" cilvēkus neaiztiek... Nē, Marij, Tevi aiztiek, jo Tu esi čūska, kas no sevis sadomājusies sazin ko.
24.01.2022 09:09 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
NaktsTaurenis @ 24.01.2022 08:51

To, ka viņa mētājas apkārt,dzerstas,atstāj bērnu pie citiem (bieži vien nepamatoti, lai tikai padangātos ar puišeļiem) nav ok, bet mest ar priekšmetu bērnam, tas ir čill? Saulīt, tad ar tevi kaut kas nav nav kārtībā!
Tām, kuras palaida garām to video https://failiem.lv/u/y4mys8d4h

Nu nav Vucena 'mother material'! Butu uztaisijusi olnicu nosiesanas operaciju nevis krutis lielakas taisijusi. 😄 Iespejams, tagad bus lielaks risks tikt pie tresa berna. 😄
24.01.2022 09:10 |
 
Reitings 159
Reģ: 11.08.2021
Shayk @ 24.01.2022 09:10

Nu nav Vucena 'mother material'! Butu uztaisijusi olnicu nosiesanas operaciju nevis krutis lielakas taisijusi. ? Iespejams, tagad bus lielaks risks tikt pie tresa berna. ?

Aizej muti izskalo, ne do Dies karma sitīs atpakaļ ar kādu sieviešu problēmu...
Tiešām pretīgs cilvēks Tu esi, lai ko tādu uzrakstītu.
24.01.2022 09:24 |
 
Reitings 4701
Reģ: 20.08.2021
Ināra Lontone @ 24.01.2022 08:56

Bāc, tad ir normāli, ka lēc operācijām atstāj bērnu citur... Ja viņai izgrieztu žultspūšļa, kad pirmās 3 nedēļas pat 2-3 kg neļauj nēsāt, td ar Jums liktos ak šausmas ak šausmas. Cik daudziem cilvēkiem ir pēc operāciju sekas, jo neklausa ārstu norādījumus. A kā viņai justies, ja gribas bērnu ņemt rokās un bērns grib rokās, bet nevar. Loģiski, ka labākais risinājums ir atstāt pie labiem draugiem. Pat liepas zvaigznes tā dara!

Paga kāds te žultspūslis? Pupus salikt nebija nekāds dzīvības un nāves jautājums! Tiešām nevareja pagaidīt, kad zīdainītim, mazam bērniņam paliek vismaz divi gadi, kad mammu nevajag tik ļoti!??!
Sieviete attopies!
24.01.2022 09:41 |
 
10 gadi
Reitings 4002
Reģ: 02.01.2011
Nu nekāda spožā viņa nav.... varbūt nevajadzēja taisīt OP, ja labi zini, ka mājās tevi gaida nestaigājošs bērns, kurš jāņem rokās... Sanāk, ka pupi par visu svarīgāki.
Un arī - filmēt pliku bērnu un tagot bāriņtiesu... cik tupam jābūt, lai nesaprastu, ka tas nav ok?
24.01.2022 09:41 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Vucēnas pēdējie storiji ar Neitu vannā un ietagotu bāriņtiesu noteikti nāks viņai par labu. Dura.
24.01.2022 09:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)