IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
TeaPot @ 02.09.2021 22:44
es saprotu to, ka seju neviens nevar sev izvēlēties, bet man viņa arī šķiet ļooooooti nesimpātiska
un kura tad Tev šķiet simpātiska? :D Didrihsone? Dzenite? neviena. viņas visadas ir nekādas. Bet seju tiešām nevar izvēlēties un nejau par to ir runa.
Man gan viņas saturs un domu gājiens uzrunāja (aktīvais dzīvesveids), bet tagad viņa ir insta-mamma, un nekas vairāk.
03.09.2021 09:32 |
 
Patīk
Reitings 22928
Reģ: 27.01.2021
woman_wonderland @ 03.09.2021 09:32
un kura tad Tev šķiet simpātiska? :D Didrihsone? Dzenite? neviena. viņas visadas ir nekādas. Bet seju tiešām nevar izvēlēties un nejau par to ir runa.
Man gan viņas saturs un domu gājiens uzrunāja (aktīvais dzīvesveids), bet tagad viņa ir insta-mamma, un nekas vairāk.
Ja konkrētais cilvēks šķiet nepievilcīgs, tad lai cik viņa profila saturs būtu skaisti pasniegts, interesants un uzrunājošs, es nekad tam nespētu sekot un skatīties, jo kā gan aktīvi sekot kādam, ja pat storijā uz runājošu cilvēku grūti skatīties 😅😅 Mis Didī šobrīd izskatās pēc 40 gadīgas transpersonas, pat par drag queen viņu grūti nosaukt, jo tie pārsvarā vismaz spējīgi divus saderīgus apģērba gabalus savilkt kopā. Dzenīte tad izskata ziņā būtu visvairāk ok, taču viņas kontents, domāšanas veids utt atsit pa gabalu. So jā - neviena no viņām mani neuzrunā, bet nu arī īstos piemērus iedevi 🤣🤣 Nekad neesmu nevienai no šīm dāmām sekojusi un skaidrs, ka to nedarīšu
03.09.2021 09:39 |
 
10 gadi
Reitings 889
Reģ: 17.12.2010
Es arī Beitikas storijus nespēju, atsekoju. Protams, ka forši ir skatīties uz skaistiem cilvēkiem, Anna Rozīte vienmēr tik skaista un dabīga, Lelde Ceriņa, Rebeka Liepiņa. Vismaz man patīk tādas dabīgās, ciest nevaru tās pārpumpētās lūpas kā Didrihsonei un Miglānei. Nespēju tos storijus noskatīties.
Sofija stuzhuk no Ukrainas tik skaista bija agrāk, tagad sevi izķēmo arvien vairāk. Nesaprotu, kur prāts!
Saulieti arī diezgan patīkami skatīties reizēm, bet ne vienmēr, citreiz tie storiji skolnieka līmenī 😅
03.09.2021 09:47 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
TeaPot @ 03.09.2021 09:39
Ja konkrētais cilvēks šķiet nepievilcīgs, tad lai cik viņa profila saturs būtu skaisti pasniegts, interesants un uzrunājošs, es nekad tam nespētu sekot un skatīties, jo kā gan aktīvi sekot kādam, ja pat storijā uz runājošu cilvēku grūti skatīties ?? Mis Didī šobrīd izskatās pēc 40 gadīgas transpersonas, pat par drag queen viņu grūti nosaukt, jo tie pārsvarā vismaz spējīgi divus saderīgus apģērba gabalus savilkt kopā. Dzenīte tad izskata ziņā būtu visvairāk ok, taču viņas kontents, domāšanas veids utt atsit pa gabalu. So jā - neviena no viņām mani neuzrunā, bet nu arī īstos piemērus iedevi ?? Nekad neesmu nevienai no šīm dāmām sekojusi un skaidrs, ka to nedarīšu

Tieši par to es arī runāju, ka, ja persona (influenceris), vai jebkas cits mani galīgi neuzrunā izskata ziņā, tad es noteikti viņam nesekošu, jo, bļāviens, nu, nizturēšu un nepatīkami skatīties to saturu tādā gadījumā 😁
03.09.2021 09:49 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
ZhuZhuu @ 02.09.2021 23:34
Ko tad jūs piedāvājat tam nabaga cilvēkam - nošauties,ka viņa vienkārši tā izskatās??? Vienkārši tāda viņa ir. Un viss.
Ok,jā,lielākā daļa noteikti nebūtu influenceri,bet ja cilvēks drosmīgs,pašapziņas pietiek -lai jau. Ja jau būtu tāda briesmone kā te sakat,tad nu diezvai vīrs būtu.
Un tā kura teica,ka seja kā iespiests dibens vai kā jau tur, jeibogu gribu redzēt tavu seju,skaistule.

Pirmkārt, es pilnībā apzinos, ka esmu parasta sieviete. Tieši tāpat zinu, ka cilvēki mēdz šad un tad aprunāt izskatu, tāpēc nekur sevi neizlieku. Bet ir cilvēki, kas to apzinoties tāpat sevi publicē, un ar to ir jārēķinās, ka kāds kaut ko var pateikt arī par izskatu.
Otrkārt, mans esmu jau laikam saņēmusi atbildi uz savu jautājumu- vai Beitikas sekotājiem netraucē viņas izskats, lai sekotu, bet tur jau kāda augstāk atbildēja, ka seko viņai kaut kādu tur izaicinājumu vai aktīvā dzīves veida dēļ. Tātad secinu, ka izskats netraucē tiem cilvēkiem sekot. Nu, man ir savādāk.
Treškārt, kāds te sāk baigi aizstāvēt, ka izskatu neizvēlas, bet es jūs nesaprotu. Par kādu jūs sakāt, ka izskatu neizvēlas, bet par kādu noliekat no galvas līdz kājām, cik kurš ir smuks vai nesmuks. Diezgan divkosīgi.
03.09.2021 09:57 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10567
Reģ: 29.01.2009
Ja jau būtu tāda briesmone kā te sakat,tad nu diezvai vīrs būtu.

Man patīk šī frāze :D Varētu domāt, ka tikai smukajiem tas dzīvē notiek. Tāda 20-gadīgu meitenīšu domāšana, ka apprecēties ir kā piešķirt sev īpašu statusu, kas izceļ pārējo vidū.
Precās un ģimenes veido VISĀDI cilvēki, katram savi iemesli.
03.09.2021 10:22 |
 
Reitings 21
Reģ: 10.08.2021
Brendija @ 03.09.2021 09:57

Pirmkārt, es pilnībā apzinos, ka esmu parasta sieviete. Tieši tāpat zinu, ka cilvēki mēdz šad un tad aprunāt izskatu, tāpēc nekur sevi neizlieku. Bet ir cilvēki, kas to apzinoties tāpat sevi publicē, un ar to ir jārēķinās, ka kāds kaut ko var pateikt arī par izskatu.
Otrkārt, mans esmu jau laikam saņēmusi atbildi uz savu jautājumu- vai Beitikas sekotājiem netraucē viņas izskats, lai sekotu, bet tur jau kāda augstāk atbildēja, ka seko viņai kaut kādu tur izaicinājumu vai aktīvā dzīves veida dēļ. Tātad secinu, ka izskats netraucē tiem cilvēkiem sekot. Nu, man ir savādāk.
Treškārt, kāds te sāk baigi aizstāvēt, ka izskatu neizvēlas, bet es jūs nesaprotu. Par kādu jūs sakāt, ka izskatu neizvēlas, bet par kādu noliekat no galvas līdz kājām, cik kurš ir smuks vai nesmuks. Diezgan divkosīgi.
Beitika ar tādu seju piedzima un ar tādu arī dzīvo. Nav veikusi nekādus uzlabojumus. Cita lieta ir iesmiet par, piemēram, Didrihsoni, kura savu seju pati ir sabojājusi un turpina to darīt. Izskatīties kā transeksuālim un drag queen ir viņas pašas izvēle.
03.09.2021 12:13 |
 
Reitings 103
Reģ: 02.03.2020
Kāda tā nl agrita izskatās božemoj. Ritīga omīte. Nabaga vīrs ,viņam maz stāv!? Vai tiek klāt?
03.09.2021 12:31 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Nu nezinu.. Beitika man patīk. Un personīgi arī uzrunā ar to vienkaršību . Nav kā visas. Atšķiras. Un ļoooti draudzīgs cilvēks . :)
03.09.2021 12:44 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Jums neliekas, ka Dzenīte ir nedaudz par daudz satrakojusies ar savu izskatu. Vienmēr storijos piemin to, ka redz neizskatās labi šodien vai ko līdzīgu vai arī otrādi- kad ir sataisījusies, tad noteikti ir jābūt daudz video ar atrādīšanos. Kā arī gandrīz katru mēnesi ir izdomajusi, ka vajag jaunas procedūras un tāpat nekad nav gana. Liekas jau nedaudz par daudz, jo redz tā ir viņas lielākā dzīves problēma, ā nu vel protams bērni, kad atkal ir ļoti nomocījusies ar viņiem un tādēļ noteikti nepaguva uz savām izskata uzlabošanas procedūrām
03.09.2021 12:45 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Brendija @ 03.09.2021 09:57

Pirmkārt, es pilnībā apzinos, ka esmu parasta sieviete. Tieši tāpat zinu, ka cilvēki mēdz šad un tad aprunāt izskatu, tāpēc nekur sevi neizlieku. Bet ir cilvēki, kas to apzinoties tāpat sevi publicē, un ar to ir jārēķinās, ka kāds kaut ko var pateikt arī par izskatu.
Otrkārt, mans esmu jau laikam saņēmusi atbildi uz savu jautājumu- vai Beitikas sekotājiem netraucē viņas izskats, lai sekotu, bet tur jau kāda augstāk atbildēja, ka seko viņai kaut kādu tur izaicinājumu vai aktīvā dzīves veida dēļ. Tātad secinu, ka izskats netraucē tiem cilvēkiem sekot. Nu, man ir savādāk.
Treškārt, kāds te sāk baigi aizstāvēt, ka izskatu neizvēlas, bet es jūs nesaprotu. Par kādu jūs sakāt, ka izskatu neizvēlas, bet par kādu noliekat no galvas līdz kājām, cik kurš ir smuks vai nesmuks. Diezgan divkosīgi.

Laikam drīkst tikai smukās un tievās aprunāt
03.09.2021 12:45 |
 
Reitings 1652
Reģ: 11.04.2015
Rasareisa @ 03.09.2021 12:31
Kāda tā nl agrita izskatās božemoj. Ritīga omīte. Nabaga vīrs ,viņam maz stāv!? Vai tiek klāt?

Ir briesmīgi. Vairāk nesaprotu kapēc viņa sevi necenšās savest kartibā. Labi, gruti nomest svaru, bet apģerbs?! Tak vareja piemeklēt kko tadu, kas neizceļ lielo vederu. 🤦‍♀️
03.09.2021 13:16 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 2450
Reģ: 20.07.2013
core @ 03.09.2021 12:45
Jums neliekas, ka Dzenīte ir nedaudz par daudz satrakojusies ar savu izskatu. Vienmēr storijos piemin to, ka redz neizskatās labi šodien vai ko līdzīgu vai arī otrādi- kad ir sataisījusies, tad noteikti ir jābūt daudz video ar atrādīšanos. Kā arī gandrīz katru mēnesi ir izdomajusi, ka vajag jaunas procedūras un tāpat nekad nav gana. Liekas jau nedaudz par daudz, jo redz tā ir viņas lielākā dzīves problēma, ā nu vel protams bērni, kad atkal ir ļoti nomocījusies ar viņiem un tādēļ noteikti nepaguva uz savām izskata uzlabošanas procedūrām
Viņa man liek savilkt līnijas ar Danenbergsoni. Mūždien nogurušās no 2 berniem sēžot mājās, vai otra galējība pāņemtas ar sevi 😁 man protams bija kārtīgi jāiesmej, kad vakar/šorīt Danenbergsone runāja, ka šopings viņu nogurdina. Bet tā taču ir viņas favorīt nodarbe, vazāties un fočēties 😁 neviens nelika 2 vai cik tur dienas skraidīt pa veikaliem
03.09.2021 13:19 |
 
10 gadi
Reitings 58
Reģ: 19.01.2012
Nl Egita sūdzas,ka viņai mati izkrituši,rauc pieaudzēt...hmm,kur tad nl brīnumprodukto Occuba un kapsulas???Laikam nedarbojas :D
03.09.2021 14:07 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Esmu apjukusi Dzenītes personībā.Instagramā iestājas par realitāti,sūdzas par grūto dzīvi,bet tik tokā tēlo jautro,koķeto un smieklīgo.Kā var tik ļoti nofeikto personību? Kā viņai var ticēt,ja vienkārši liek to,kas paķer auditoriju.Nu kas par sviestu,30 gados meklēt savu īsto es,sociālajos tīklos?Pati iestājas par realitātes atrādīšanu,bet varbūt citiem ig ir tik pat nenopietna platforma ar fake personības izveidošanu, kā viņai tok toks?Tak nav viņa tāda dzīvē vispār,visu laiku sasprigusi,borzīga un gruzīga.Tā tēlot ir jāmāk
03.09.2021 17:02 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
123annna @ 03.09.2021 13:16

Ir briesmīgi. Vairāk nesaprotu kapēc viņa sevi necenšās savest kartibā. Labi, gruti nomest svaru, bet apģerbs?! Tak vareja piemeklēt kko tadu, kas neizceļ lielo vederu. ?‍♀️

Jāsauc kaimiņš palīgā lai tur vēderu kamēr Janka meklē ieejas vārtus
03.09.2021 17:18 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Agnese Skrīvere ielikusi citu sektanti storijos, ka izskatas 10 gadus jaunaka, paskatījos un žēl ka cilvēks 2 gadu laikā izskatās +10 gadi, jau vien ko tie pulverīši nodara
03.09.2021 17:30 |
 
Reitings 103
Reģ: 02.03.2020
Vibe @ 03.09.2021 17:18

Jāsauc kaimiņš palīgā lai tur vēderu kamēr Janka meklē ieejas vārtus

Hahha aptuveni
03.09.2021 17:41 |
 
Reitings 211
Reģ: 02.11.2015
Klausos Dzenīte story, viņai laikam nav ar ko izrunāties. Nu tā no sirds. Atliek stāstīt saviem sekotājiem.
03.09.2021 17:42 |
 
Reitings 103
Reģ: 02.03.2020
Bet ne pa svaru tik loti, viņa izskatas tik veca ,nekopta. Nemāku pat aprakstīt arī man ir 3+ bērni zinu cik daudz tas prasa ķermeni atdot,bet sevi kopt neviens neatņem.
03.09.2021 17:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits