IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 224
Reģ: 13.01.2021
Nu kā? Kā var izdzert tik daudz un nebūt pilnīgā pālī? Vai arī jau pieradusi, ka īsti nereibst vairs.
17.08.2021 21:40 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Man gan patīk Sauliete, man patīk ka viņa ir tik parasta , vienkārša. Besī tās stīvās, kā piemēram Sana Timma, tēlo perfekto kaut kādu.
17.08.2021 21:46 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Bet kur tieši Sauliete izskatijās slikti ? Pigmentācijas pleķi, vai grumbiņas ap acīm? Viņa izskatās tāpat 100X labāk par Lieni Kiviču :D
17.08.2021 21:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4999
Reģ: 03.11.2012
burunduks @ 17.08.2021 21:40
Nu kā? Kā var izdzert tik daudz un nebūt pilnīgā pālī? Vai arī jau pieradusi, ka īsti nereibst vairs.

Viņa jau teica Pēterim - šitas (vīns*) tev būs par vāju 😂😂😂
17.08.2021 21:52 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Es novēlu jums visam 36os izskatīties labi.
Bet katra noveco savādāk.
17.08.2021 21:57 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Sakoet ko gribiet. Sauliete tak ir izskatīga. Ja vēl pārdomātu par to ko ēd, pasportotu būtu paraugs citiem... Bet nu ar viņas dzīvesveidu un gēniem arī pietiekami. Nav jau arī 20gadniece.. bet prātiņš gam :D
17.08.2021 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 3141
Reģ: 13.11.2011
Man tieši Saulietē patīk tas, cik viņa vienkārša un smieklīga 😀 Marija gan tēlos no sevis nez ko
17.08.2021 22:05 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Normaali Sauliete dod valjaa kaa vienmeer, tik tie storiji tupi un par daudz kaa parasti.
Vispaar nesaprotu blatoshanu ar daargu shmigu, pa spanni shauj vienaadi daargs vai leets. Tas pats ar brendiem, ka tik dirsa nav plika, nevis vaacu brendu tirgi. Celjot, to jaa, saprotu. Taa pati riishana, tak beigaas viss apniik, brt cuuku pupas joprojaam kaa no beerniibas bija un ir garshiigas 😄
17.08.2021 22:18 |
 
10 gadi
Reitings 1282
Reģ: 07.12.2011
Piekrītu par Saulieti,lai kāda viņa būtu,viņa ir īsta,ja grib tad smejas,ja grib tad iedzer,ko grib to pasaka.
Beidzot arī dzīvo sev,kā jau bija iepriekš pati minējusi,ka visu laiku iepriekš veltīja bērniem,kad bija kopā ar Kasparu,tur veda,tur tā kā šoferis katru dienu,visu dienu. Tagad bauda dzīvi,tikai ceru,ka meitas mav atstātas vienas vai kā.
17.08.2021 22:24 |
 
Reitings 655
Reģ: 09.01.2015
13 Aperolu glāzes😳 viņa gan dod😁 man jau pēc 5 kokčiem galva dulla🙈
17.08.2021 22:36 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Vucēna pati priecājas, par pārbaroto Vitu.
Nezinu, kur viņa tik tupa gadijusies.
17.08.2021 22:43 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Raella @ 17.08.2021 22:24
Piekrītu par Saulieti,lai kāda viņa būtu,viņa ir īsta,ja grib tad smejas,ja grib tad iedzer,ko grib to pasaka.
Beidzot arī dzīvo sev,kā jau bija iepriekš pati minējusi,ka visu laiku iepriekš veltīja bērniem,kad bija kopā ar Kasparu,tur veda,tur tā kā šoferis katru dienu,visu dienu. Tagad bauda dzīvi,tikai ceru,ka meitas mav atstātas vienas vai kā.

Sauliete neatstāj meitas vienas. Ja nav pie viņas, tad ir pie Kaspara . Viņi nav kā Kiviči .
17.08.2021 22:50 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Es jau te biju rakstījusi ar savu paziņu, kura kādu laiku bija kā apsēsta ar NL, centās sevi pasniegt kā baigo biznesmeni, kamēr beigu beigās viss "bizness" izčabēja, jo neviens no viņas tos mēslus nepirka. Kad pirms gada sāka lietot visus tos produktus, bija cilvēks kā cilvēks. Jā, mazliet apaļīga, bet ne ļoti. Bija gan normāla sejas āda, gan mati, gan viss pārējais. Un tad panesās... Dienā 20+ storiji par NL notievēšanas līdzekļiem, par "zhestj", par brīnumlīdzekļiem sejas ādai, par zobupastām, "pipariņiem", matu ampulām, pačiem utt.,utjp.. Filmēja 10 video dienā, kuros rādīja kā zieķē uz sejas vienu līdzekli pēc otra, tad tādu krēmu, tad tādas putas, tad to, tad šito. Kad izbeidzās viss NL "bizness" kādu laiku pazuda no sociālajiem tīkliem, nevienā bildē vai video vairs nerādījās līdz brīdim, kad pirms pāris dienām redzēju video ar viņu un biju uz pauzes. 30 gadus jauna sieviete. Svars nācis klāt dubultā, seja tā uzblīdusi, ka acis palikušas šauras, zem acīm maisi, zods gandrīz jau saplūdis kopā ar kaklu, visa piere, vaigi, deguns nosēti ar pumpām, mati palikuši tāda paša garuma kā pirms tam, tikai gali nodedzināti tā, ka izskatās pēc švammes. Zobi pēc izslavētās zobupastas lietošanas kā bijuši dzelteni, tā palikuši. Ja nezinātu, dotu viņai kādus 40 gadus stabili. Biju šokā kā to sūdu lietošana var normāla izskata cilvēku gada laikā novest līdz tādai stadijai, ka cilvēks izskatās atbaidoši. Tad nav brīnums, ka visām viņām tur ir problēmas ar svaru, briesmīgu sejas ādu, aizpampušām acīm utt., kas arī kalpo par iemeslu tam, ka visur jābāž filtri, lai neviens neredzētu patieso situāciju.
Tā paziņa arī man centās tos mēslus notirgot. Nē, paldies. Visu mūžu seju mazgāju tikai ar ziepēm, matus mazgāju ar vīriešu šampūnu. :D Nelietoju un nekad neesmu lietojusi nekādus sejas krēmus, nekādus īpašos kondicionierus, nekādas sejas maskas, nekādus citus brīnumlīdzekļus. Tā vietā sportoju, ēdu veselīgi un dienā izdzeru vismaz 3 litrus ūdens. Un ir patīkami, ja ir cilvēki, kuri pasaka, ka savos 30 izskatos uz 18. Līdz ar to, lai kāda tā Alise būtu, tur vismaz var vizuāli redzēt atšķirību starp viņu un, piemēram, to pašu Vucēnu ar uzblīdušu seju. Par Baibu, Agritu, Sandru un visām pārējām pat nerunāšu. Bet nu lai tikai turpina lietot tos savus NL draņķus. Staigājošās antireklāmas. :)
17.08.2021 23:03 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Diamond- @ 17.08.2021 21:32

Ja cilvēks nedzertu n-tos aperolus vienā reizē, tad izskatītos uz 36, haloooo??? nevis uz 42 kā minimums.
Man principā baigi neinteresē, man pat patīk Sauliete kā personība. Te dāmas bija rakstījušas vai Sauliete kaut kad arī parādās bez filtra. Nu lūdzu! Visi var novērtēt?

Piedod, bet 42.gados sievietes izskatās daudz briesmīgāk🤣 Kā arī viņas 36.gados sievietes izskatās briesmigāk🤣 Manuprāt, atbilstoši. Man vienkārši ir ar ko salīdzināt🤣
18.08.2021 00:35 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Nemierīgā @ 17.08.2021 21:47
Bet kur tieši Sauliete izskatijās slikti ? Pigmentācijas pleķi, vai grumbiņas ap acīm? Viņa izskatās tāpat 100X labāk par Lieni Kiviču :D

Man ar likās,ka viņas par pigmentāciju. 🤣
18.08.2021 00:36 |
 
Reitings 70
Reģ: 02.08.2021
Miaa @ 17.08.2021 23:03
Es jau te biju rakstījusi ar savu paziņu, kura kādu laiku bija kā apsēsta ar NL, centās sevi pasniegt kā baigo biznesmeni, kamēr beigu beigās viss "bizness" izčabēja, jo neviens no viņas tos mēslus nepirka. Kad pirms gada sāka lietot visus tos produktus, bija cilvēks kā cilvēks. Jā, mazliet apaļīga, bet ne ļoti. Bija gan normāla sejas āda, gan mati, gan viss pārējais. Un tad panesās... Dienā 20+ storiji par NL notievēšanas līdzekļiem, par "zhestj", par brīnumlīdzekļiem sejas ādai, par zobupastām, "pipariņiem", matu ampulām, pačiem utt.,utjp.. Filmēja 10 video dienā, kuros rādīja kā zieķē uz sejas vienu līdzekli pēc otra, tad tādu krēmu, tad tādas putas, tad to, tad šito. Kad izbeidzās viss NL "bizness" kādu laiku pazuda no sociālajiem tīkliem, nevienā bildē vai video vairs nerādījās līdz brīdim, kad pirms pāris dienām redzēju video ar viņu un biju uz pauzes. 30 gadus jauna sieviete. Svars nācis klāt dubultā, seja tā uzblīdusi, ka acis palikušas šauras, zem acīm maisi, zods gandrīz jau saplūdis kopā ar kaklu, visa piere, vaigi, deguns nosēti ar pumpām, mati palikuši tāda paša garuma kā pirms tam, tikai gali nodedzināti tā, ka izskatās pēc švammes. Zobi pēc izslavētās zobupastas lietošanas kā bijuši dzelteni, tā palikuši. Ja nezinātu, dotu viņai kādus 40 gadus stabili. Biju šokā kā to sūdu lietošana var normāla izskata cilvēku gada laikā novest līdz tādai stadijai, ka cilvēks izskatās atbaidoši. Tad nav brīnums, ka visām viņām tur ir problēmas ar svaru, briesmīgu sejas ādu, aizpampušām acīm utt., kas arī kalpo par iemeslu tam, ka visur jābāž filtri, lai neviens neredzētu patieso situāciju.
Tā paziņa arī man centās tos mēslus notirgot. Nē, paldies. Visu mūžu seju mazgāju tikai ar ziepēm, matus mazgāju ar vīriešu šampūnu. :D Nelietoju un nekad neesmu lietojusi nekādus sejas krēmus, nekādus īpašos kondicionierus, nekādas sejas maskas, nekādus citus brīnumlīdzekļus. Tā vietā sportoju, ēdu veselīgi un dienā izdzeru vismaz 3 litrus ūdens. Un ir patīkami, ja ir cilvēki, kuri pasaka, ka savos 30 izskatos uz 18. Līdz ar to, lai kāda tā Alise būtu, tur vismaz var vizuāli redzēt atšķirību starp viņu un, piemēram, to pašu Vucēnu ar uzblīdušu seju. Par Baibu, Agritu, Sandru un visām pārējām pat nerunāšu. Bet nu lai tikai turpina lietot tos savus NL draņķus. Staigājošās antireklāmas. :)

To naudu, ko iegrūž tur, būtu labāk veltījuši sportam, kvalitatīvām skaistumprocedūrām, un atkarībā no varēšanas zināmu zīmola skaistumproduktos. Lai gan arī budžata jebšu drogas vidējo plauktu cenā arī atrast labus produktus, kam redz rezultātu. Tas ir tā kā tas elektro taurenītis uztaisīs presīti. 😂
18.08.2021 00:38 |
 
Reitings 227
Reģ: 14.08.2021
Nemierīgā @ 17.08.2021 22:50

Sauliete neatstāj meitas vienas. Ja nav pie viņas, tad ir pie Kaspara . Viņi nav kā Kiviči .

Kiwiči ir īpaši "izcils" pāris🤣🤣🤣
18.08.2021 00:39 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Redzeejaat NL Sandras peedeejo video? Cerams, vinja neraud, jo aiztinaas no darba un ar NL ikri neripo un shampis kaa neliist taa neliist. Par to atbalstu, ka jaapeerk no paziistamaa, nee, Sandra, NL sevi prezentee taa, ka man personiigi besii, un taapeec es pirkshu fairy utt. Ir jaaiet pie terapeitiem, jo insta ir suudiigs mentaalais dakteris. Mazs padoms - īsts darbs ir vislabaakaas zaales, brt taads, kursh patiik un dod iistu labumu!
18.08.2021 07:48 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Straupiite @ 18.08.2021 07:48
Redzeejaat NL Sandras peedeejo video? Cerams, vinja neraud, jo aiztinaas no darba un ar NL ikri neripo un shampis kaa neliist taa neliist. Par to atbalstu, ka jaapeerk no paziistamaa, nee, Sandra, NL sevi prezentee taa, ka man personiigi besii, un taapeec es pirkshu fairy utt. Ir jaaiet pie terapeitiem, jo insta ir suudiigs mentaalais dakteris. Mazs padoms - īsts darbs ir vislabaakaas zaales, brt taads, kursh patiik un dod iistu labumu!

Neticu, ka pati aizgāja. Tas viss izskatījās, ka viņu atlaida. Sandra ir ļoti kaitinoša, depresīva un nepatīkama persona. Nesekoju un neskatos viņu vairs.
Un nav jāpērk tikai no pazīstamā tāpēc, ka ir pazīstamais. Tāda NL jau pašā saknē ir sūds! Kāpēc man būtu jāizmet sevis pelnītā nauda uz kādu, tikai tāpēc, ka pazīstamais!? Pat, ja mana mamma ar NL nodarbotos, es pasūtītu viņu ar visiem NL mēsliem pie eskimosiem lāčus dīrāt!
18.08.2021 07:56 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
C00L Dzipsy @ 18.08.2021 07:56

Neticu, ka pati aizgāja. Tas viss izskatījās, ka viņu atlaida. Sandra ir ļoti kaitinoša, depresīva un nepatīkama persona. Nesekoju un neskatos viņu vairs.
Un nav jāpērk tikai no pazīstamā tāpēc, ka ir pazīstamais. Tāda NL jau pašā saknē ir sūds! Kāpēc man būtu jāizmet sevis pelnītā nauda uz kādu, tikai tāpēc, ka pazīstamais!? Pat, ja mana mamma ar NL nodarbotos, es pasūtītu viņu ar visiem NL mēsliem pie eskimosiem lāčus dīrāt!
vinja gan jau sataisiija kkaadus suudus, vai vnk haltuureeja. Man shkjiet, cileeks grib kaa Sauliete, bet no kaukshanas un NL hernjoshanas tas nebuus. Kad piramiida ir paaraak liela, tur nevar nopelniit shvakaakie un taalaakie posmi.
18.08.2021 08:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits