IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 73
Reģ: 13.07.2019
Šai diskusijai ik pa laikam pasekoju līdzi, kad nav nekā cita, ko palasīt, tāpēc arī par pašām Ietekmelēm, kuras šeit tiek apspriestas, uzzinu tikai no šīs diskusijas. Parasti neko arī nekomentēju, taču tagad, noskatoties tos Deimones storijus, gan gribējās pateikt kādu asāku vārdu. Es nemaz nekomentēšu to apgalvojumu, ka tā neesot pirmā reize, kad tādā apmērā notiek ugunsgrēki un bojā iet dzīvnieki (nu, jā, "tikai" vairāk kā 50 miljoni koalu gājušas bojā, kas tad tas ir, nekas īpašs, tas tak notiek katru dienu...) un ka ziedotā nauda aizejot ne tur, kur tai vajadzētu aiziet, jo izskatās, ka cilvēks ir tik pārliecināts par savu taisnību, ka nav jēga tādam kaut ko pretēju iegalvot. Taču tas izteiksmes veids... Par to, kā visi "piemēslo" internetu, rakstot par Austrāliju. Piemēslot internetu, vismaz manuprāt, nozīmē katru dienu likt bezjēdzīgus storijus pēc kuriem nevari saprast - tas cilvēks redzamajos video ir skaidrā vai mūžīgi piedzēries. Piemēslot internetu nozīmē ievietot savā profilā bildi, kurā pat galva nav redama, jo visu foto aizņem milzu krūtis un atpakaļ atšauts dibens. Nez, kāda pievienotā vērtība ir šim saturam? Vai tik tā arī neskaitās interneta piemēslošana? Nu, tas tikai viens no piemēriem. Tāpat arī, manuprāt, tas ir baisi skumji, ja vienīgais, kas cilvēkam dzīvē eksistē, tā ir ģimene. Nekādu citu interešu, nekāda sava skatījuma uz lietām, nekāda vēlme izlīst ārā no savas "kastītes". Ko ar tādu cilvēku var runāt, ja viss, kas notiek globālā apmērā, tāda cilvēka acīs skaitās nesvarīgs, jo vienīgais, kas šo cilvēku dzīvē interesē, ir ģimene. Un par to negatīvismu... Tas, manuprāt, ir tikai apsveicami, ka cilvēki runā par notiekošo, dalās ar informāciju, šēro bildes, video. Klimata izmaiņas, dzīvnieku bojāeja, apdraudētu sugu izmiršana - tā ir mūsdienu realitāte. Un par to IR jārunā, nevis jādzīvo kaut kādā mākslīgā, sevis izveidotā realitātē un sevis uzpūstā burbulī, kurā nekas vairāk par ģimeni, šmotkām, skropstām un alkoholu neeksistē. Atstāj diezgan neinteliģenta, ne īpaši gudra cilvēka iespaidu. Un tas drausmīgais runas veids un akcents šo pirmo iespaidu tikai vēl vairāk paspilgtina.
09.01.2020 23:00 |
 
Reitings 452
Reģ: 10.09.2013
Pre-cī-zi !!
Vēl variants, ka kompensē savu agrāko sociālo stāvokli.
Tie, kas šādus pirkumus varējuši brīvi veikt visu līdzšinējo dzīvi, neplātās un neliek katru jau gadžetu virs 100+ vai 500+€ internetā ?
Šeit nav tas gadījums laikam.?
09.01.2020 23:00 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ar ko vina agrak nodarbojas?
10.01.2020 00:56 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Milupa @ 09.01.2020 22:30
Dzene par aļika vāciņiem nav dzirdējusi pa 2.54?

Tādas princeses nelieto Aļika vāciņus ?
10.01.2020 07:28 |
 
Reitings 78
Reģ: 28.05.2015
Bārbele* @ 10.01.2020 07:28

Tādas princeses nelieto Aļika vāciņus ?

Kā viņu insta atrast? :D Nezinu viņu, bet interesē :D
10.01.2020 11:57 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Es patieciba brinos par meitenem, kuras seko Deimonei. Loti jels un nesakarigs teksts. Un te nav nekada sakara, ka es apskauzu vinu, bet elementaras manieres cilvekam tak butu jazin... Tdas leitais rajoncika runasveids, vardu izvele... ta bosiga uzvediba, letums... un tad vel sis... Ja, mes neko nevaram darit esot Riga par to kas notiek Australija un jaa, tur katru gadu notiek sie ugunsgreki, bet par citu nelaimi ta pateikt ir absoluti neinteligenti. Vinai deretu iziet kaut kadus sieviesu kursus, kur iemaca etiku un cienu. Bet anyway, sekojat vinai un bus labi.
Didrihsone... manai kolegei bija ar vinu darisana... pasen gan. Vina teica, ka tas kas ir IG - tas uki puki, nemaz nav taa uz vietas veikala, atvainojiet, ŠOVRŪMĀ. Tas, kuras vinu aizstav - nu noperkat drebes, iegrabjaties un tad meginat atgrezt, atgu savu naudu un esat nobloketas.... redzesim ka bus...
Dzenite... ka vinai var sekot - es nesaprotu... ari vinai ka Didai ir ta iedomiba, ja es jums nepatiku, tad jus esat skauges, nelaimigas, negativas.... Nu nav ta. Man vina nepatik savs attieksmes del, savu neaudzinato bernu del, es atvainojos, ka ta saku, berni nav vainigi, bet tas ir mans noverojums. Es nezinu nevienu vecaku, kurs ta lautu rikoties k avina saviem bernim "sasit TV, nekas, mums ir apdrosinasana", mantas ir tikai mantas, nekadas vertibas dzive nav jamaca....Un es ar tadiem berniem esmu saskarusies, kad mana meita saka iet skola vinai bija meitene, kura panema manas meitas lietas un saka bojat - kladem plest lapas lauka, zimuliem noplest dzesgumijas no otra gala... kad es aizradiju mammai, vina kikinaja un teica - neeeeeee, mana Annina ta nedara. Un tas bija periodiski, jo mamma neaudzinaja Anninu, mammai ari IG jataisa smuks....nu vecaki, macat berniem cienu, nenemt svesas mantas un rupeties par savam. Sis dazu maminu kults - mani berni ir special un var visu ir lidz kaklam. Ne, nevar nemt svesas mantas un ir jamaca cienit savas mantas. Bet es saprotu... man personigi ir loti gruti koncentreties berniem un IG. Nekad nevaru storijus ielikt normali, jo uzmaniba ir javelta vai nu telefonam vai nu bernam. Tadel es loti apbrinoju tas mammas, kuru berni redz vinas tikai telefona.
10.01.2020 12:20 |
 
Reitings 120
Reģ: 15.01.2018
Es esmu Ig,bet kad braucu uz veikalu neskatos cenas,jo katrs pats savas laimes kalējs,plus kad viņi gaida pie ārsta viņi sēž un šūpo kājas
10.01.2020 13:20 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Deimone tos storijus ir izņēmusi ārā? Vai tas ir bijis citā dienā?
10.01.2020 17:05 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Runājot par Dzeni, tagad jau storyos var just, ka lielās ar jaunajām pasēm, ka brauks ceļojumā blaa blaa. Nu jau viss kas nāk no viņas mutes ir kā pārākums pār citiem mirstīgajiem. :D
10.01.2020 17:10 |
 
10 gadi
Reitings 964
Reģ: 23.04.2014
Jau pateica ,kur brauks? Mineeju- uz Abu Dabi?
Redzes,kaa mazajiem Dzenishiem darzinaa ies. Man aizradija,ka nedod roku un tik iet kur grib. Dzeniishu puikas vispar katrs uz savu pusi skrien.
10.01.2020 23:32 |
 
Reitings 81
Reģ: 08.01.2019
Sudrabakaija laikam atmetusi vegānismu, nekā no ta vairs nav redzams viņas profila?
11.01.2020 01:44 |
 
Reitings 1892
Reģ: 17.09.2019
Sudrabakaija laikam atmetusi vegānismu, nekā no ta vairs nav redzams viņas profila?

Jā, diemžēl lec augstāk par savu galvu.
Vienā no saviem story teica ka neēd gaļu un zivis, bet ēd veģetāri. Tad pagāja laikam 1 nedēļā un tad teica, ka neēd galu bet ēd zivis, olas, pienu,jo viņai no laša esot grūti atteikties. Viena no Evelīnas story redzēju kā viņa ēd picu ar desu. Tātad... ? Vai nu divkose vai arī tas bija mēģinājums padarīt sevi trendīgu un piesaistīt vairāk sekotājus.
11.01.2020 07:10 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Man atkal liekas ka jūs dzīvojat instagram, nu ka var iespringt tik ljoti par to kurs ko parada instagram, paradija pases- lielas, berni skraida- neaudzinati. Jums vispar savas dzives nav? Drausmas :(
11.01.2020 07:37 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Atcerieties, ka berni ar vecakiem uzvedas citadi, darzina var but perfekts berns, bet maajaas taisa blenas un nepaklaujas.
;)
11.01.2020 07:40 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Sudrabkaija ļoti kaitinoša. Tas viņas runas stils. Vienmēr viss jāpublicē m to kā bija kopā, atkal nav kopā. Cik viss slikti. Ir vegāne. Nav vegāne. Tās domas biskiņ par daudz mainās. Nomierināsies un atkal sāks likt savu pakaļu iekšā un čīkstēs, ka visi ir heiteri
11.01.2020 09:39 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Hahahahha par sudraba kaiju. Tas ir smieklīgi, lūk lielās instagramā par daudz un pēc tam nevar noslēpt savu feilu. Cerams nākamreiz 2x padomās vai lielīties, ka būs vegāne ?
11.01.2020 10:04 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Piedodiet atvainojiet, bet Danenbergsone izskatās pārāk dzelteni/oranža pēdējās bildēs - nu kā slima būtu?
11.01.2020 10:50 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
K.Danenbergsonei var redzēt , ka paštonējošais. Atšķirība kāju lejasdaļa ļoti redzama.
11.01.2020 11:39 |
 
Reitings 775
Reģ: 30.09.2019
Tikai tādēļ es labāk eju uz solāriju nekā smērējos.. ?
11.01.2020 11:40 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Kiskismau @ 11.01.2020 07:10

Jā, diemžēl lec augstāk par savu galvu.
Vienā no saviem story teica ka neēd gaļu un zivis, bet ēd veģetāri. Tad pagāja laikam 1 nedēļā un tad teica, ka neēd galu bet ēd zivis, olas, pienu,jo viņai no laša esot grūti atteikties. Viena no Evelīnas story redzēju kā viņa ēd picu ar desu. Tātad... ? Vai nu divkose vai arī tas bija mēģinājums padarīt sevi trendīgu un piesaistīt vairāk sekotājus.

Bet varbūt viņa vienkārši mēģināja būt veģetāriete un viņai tas neizdevās tik labi kā gribēja.
11.01.2020 12:15 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits