IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Man patīk tas komentārs - ka pērku uzreiz par visu pilno cenu, lai nesanāk pārmaksāt :D vai maz kāds saprot, ka tiklīdz boperc jaunu auto, telefonu un izbrauc no salona vai izpako vērtība jau kritusies par nez cik tūkstošiem. Mūsdienās tik bieži mainās jaunākās tehnoloģijas, auto, ka nesaprotu, kāpēc kas jāpērk pa pilnu cenu un pēc pāris mēnešiem jau jāmaina, lai sekotu trendiem. Tagad taču ir dažādi atvērtie līgumi, līzingi. Tas, ka tu nopērc pilnīgi jaunu lietu par pilnu cenu baigi gudrību neparāda, tikai sevī apmierinājumu, redz kā es varu :D
03.01.2020 08:57 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Par Alises vīru runājot, Mārtiņu, tiešām nevar tā teikt, bet manuprāt ļoti nesimpatisks, bet to jau baigi ietekmēt nevar :D bet abi kopā saderīgi.
Dzenīte ir tiešām kaitinoša ar tiem saviem tekstiem. Es uzskatu, ka man ir laba hunora izjūta un grūti mani pārsteigt ar ko labu. Tie viņas teksti tik garlaicīgi un visi tie haštagi, cenšas vienmēr it kā asprātīgi izteikties un skatos citas tā jūsmo, tā it kā viņa būtu gada dzejniece vai jokdare. :D un ja viņa visas savas bildes neapstrādātu lightroom pataisot sevi brūnāku jeb dzeltenāku tad nekā tajās bildēs nebūtu :D
Komatus protu, slinkums šeit likt.. :)
03.01.2020 09:04 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.12.2019
What @ 03.01.2020 08:33
Cilvēki jau iet sviesta ar saviem iphone 11x ??‍♀️

Kas ir 11x ? var redzēt, ka sēž ar hujavei forumā un par iphone tikai sapņo. Novēlu tev būt kā Saulietei, ka pati kādu dienu varēsi atļauties jaunāko iphone!:)
03.01.2020 10:40 |
 
Reitings 312
Reģ: 01.10.2019
Paegle4 @ 03.01.2020 10:40

Kas ir 11x ? var redzēt, ka sēž ar hujavei forumā un par iphone tikai sapņo. Novēlu tev būt kā Saulietei, ka pati kādu dienu varēsi atļauties jaunāko iphone!:)

Sauliete tomēr ar saviem sajūsmu storijiem par savu jauno iphone laikam pacēlās manīs acīs, jo viņa telefonu vismaz kaut kā ir nopelnījusi, strādājot, bet Dzenei un Danenbergsonei tāds modelis jau ir sen neko nedarot ?
03.01.2020 11:05 |
 
Reitings 9
Reģ: 30.12.2019
Pormifē @ 03.01.2020 06:59
Un jaunākajā insta bildē pie eglītes kājās izskatās piedodiet, bet jau kā anoreksiķei.. un vēl šī uz trenniņiem iet, būtu labāk uz burgeru dieētas uzsēdusies, drīz pavisam izdils.

te uzreiz skadrs, ka raksta resnule, jo neviena slaida neraksta par otru, ka pārāk tieva, slaida utt.
ja tu esi resnulei, kurai ciskas saaugušas ar kaunuma lūpām un vīrs meklē slaidāku vaino sevi, laimīgu jauno gadu.
šeit ielīdu jo dzenīte uztaisīja šai sūdu mucai labu reklāmu. domāju, ka pašķaidīšu šo pretīgo sieviešu daļu, bet šeit vispār nav variantu. te lielākajai daļai jāiet pie psihoterapeita, īpaši tai, kurai divas augstākās medicīnā, bet sēž forumā lai nodirstu visus - meitenīt - aizej pie kolēģiem, varbut viņi izskaidros, ka cilvēkam medicīnas sfērā lielīties kaut kādā forumā dara lielu kaunu. protams, ja tu neesi kkāda sanitāre, kura rukā pa 340eiro. tad tevi saprotu. sūdaina dzīve. iešu labāk uz draudzi aizdegt par jums svecīti, zinu ka tik dvēselē sūdainiem cilvēkiem tas nepalīdzēs, bet ja nu. jo šis, kas te notiek novedīs jūs pie nelaimīgām laulībām, izjukušām ģimenēm, slimībām sev un tuvajiem. tas nav pareizi ne tikai no baznīcas viedokļa, tas av pareizi enerģētiski, karmiski, saucat kā gribat es no šejienes dzēšos, nav vērts smērēt sevi ar tik pretīgu ikdienas devu, ko nes jūsu dvēseles. lai Dievs sargā jūs un jūsu tuvos, ja pašas par to nerūpējaties, atceraties to, kad notiekkaut kas nelāgs, sapratīsiet kāpēc. Amēn!
03.01.2020 11:09 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Paegle4 @ 03.01.2020 11:09

te uzreiz skadrs, ka raksta resnule, jo neviena slaida neraksta par otru, ka pārāk tieva, slaida utt.
ja tu esi resnulei, kurai ciskas saaugušas ar kaunuma lūpām un vīrs meklē slaidāku vaino sevi, laimīgu jauno gadu.
šeit ielīdu jo dzenīte uztaisīja šai sūdu mucai labu reklāmu. domāju, ka pašķaidīšu šo pretīgo sieviešu daļu, bet šeit vispār nav variantu. te lielākajai daļai jāiet pie psihoterapeita, īpaši tai, kurai divas augstākās medicīnā, bet sēž forumā lai nodirstu visus - meitenīt - aizej pie kolēģiem, varbut viņi izskaidros, ka cilvēkam medicīnas sfērā lielīties kaut kādā forumā dara lielu kaunu. protams, ja tu neesi kkāda sanitāre, kura rukā pa 340eiro. tad tevi saprotu. sūdaina dzīve. iešu labāk uz draudzi aizdegt par jums svecīti, zinu ka tik dvēselē sūdainiem cilvēkiem tas nepalīdzēs, bet ja nu. jo šis, kas te notiek novedīs jūs pie nelaimīgām laulībām, izjukušām ģimenēm, slimībām sev un tuvajiem. tas nav pareizi ne tikai no baznīcas viedokļa, tas av pareizi enerģētiski, karmiski, saucat kā gribat es no šejienes dzēšos, nav vērts smērēt sevi ar tik pretīgu ikdienas devu, ko nes jūsu dvēseles. lai Dievs sargā jūs un jūsu tuvos, ja pašas par to nerūpējaties, atceraties to, kad notiekkaut kas nelāgs, sapratīsiet kāpēc. Amēn!

Dieva nav
03.01.2020 11:24 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Šoreiz patīk Sindijas storiji, ka pacēlusi tēmu par influenceriem, kas ar robotiem pelna popularitāti. Par Diānu Kubasovu jau sen zināju. Viņa tiešām domā, ka cilvēki tic, ka viņa pati atbild uz kaut kādiem storijiem pilnīgi svešiem cilvēkiem :D man viņas vietā būtu kauns.. Vai tad nepietiek ar savu dabisko atpazīstamību
03.01.2020 11:35 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Stalkerlvl1000 @ 03.01.2020 11:35
Šoreiz patīk Sindijas storiji, ka pacēlusi tēmu par influenceriem, kas ar robotiem pelna popularitāti. Par Diānu Kubasovu jau sen zināju. Viņa tiešām domā, ka cilvēki tic, ka viņa pati atbild uz kaut kādiem storijiem pilnīgi svešiem cilvēkiem :D man viņas vietā būtu kauns.. Vai tad nepietiek ar savu dabisko atpazīstamību

Kas ir Sindija un kas pa robotiem? :D
03.01.2020 11:38 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Sindija Bokāne - instā - cindywanderlust
Apskatīsi, sapratīsi
03.01.2020 11:41 |
 
Reitings 485
Reģ: 11.11.2019
Paegle4 @ 03.01.2020 11:09

te uzreiz skadrs, ka raksta resnule, jo neviena slaida neraksta par otru, ka pārāk tieva, slaida utt.
ja tu esi resnulei, kurai ciskas saaugušas ar kaunuma lūpām un vīrs meklē slaidāku vaino sevi, laimīgu jauno gadu.
šeit ielīdu jo dzenīte uztaisīja šai sūdu mucai labu reklāmu. domāju, ka pašķaidīšu šo pretīgo sieviešu daļu, bet šeit vispār nav variantu. te lielākajai daļai jāiet pie psihoterapeita, īpaši tai, kurai divas augstākās medicīnā, bet sēž forumā lai nodirstu visus - meitenīt - aizej pie kolēģiem, varbut viņi izskaidros, ka cilvēkam medicīnas sfērā lielīties kaut kādā forumā dara lielu kaunu. protams, ja tu neesi kkāda sanitāre, kura rukā pa 340eiro. tad tevi saprotu. sūdaina dzīve. iešu labāk uz draudzi aizdegt par jums svecīti, zinu ka tik dvēselē sūdainiem cilvēkiem tas nepalīdzēs, bet ja nu. jo šis, kas te notiek novedīs jūs pie nelaimīgām laulībām, izjukušām ģimenēm, slimībām sev un tuvajiem. tas nav pareizi ne tikai no baznīcas viedokļa, tas av pareizi enerģētiski, karmiski, saucat kā gribat es no šejienes dzēšos, nav vērts smērēt sevi ar tik pretīgu ikdienas devu, ko nes jūsu dvēseles. lai Dievs sargā jūs un jūsu tuvos, ja pašas par to nerūpējaties, atceraties to, kad notiekkaut kas nelāgs, sapratīsiet kāpēc. Amēn!

Izklausās pēc Dzenītes.
Mīļā sirds, liecies mierā un aizmirsti forumu! Mazāk lieto oranžos filtriņus un audzini puikas! ?
03.01.2020 12:46 |
 
Reitings 301
Reģ: 17.12.2019
Tāpat arī dzejas rinda par rūsu sirdsapziņā izklausījās pēc Dzenītes :D
03.01.2020 12:58 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Paegle4 @ 03.01.2020 10:40

Kas ir 11x ? var redzēt, ka sēž ar hujavei forumā un par iphone tikai sapņo. Novēlu tev būt kā Saulietei, ka pati kādu dienu varēsi atļauties jaunāko iphone!:)

Haha, tipa iphone ir pats krutākais telefons pasaulē?
03.01.2020 13:02 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Paegle4 @ 03.01.2020 11:09

te uzreiz skadrs, ka raksta resnule, jo neviena slaida neraksta par otru, ka pārāk tieva, slaida utt.
ja tu esi resnulei, kurai ciskas saaugušas ar kaunuma lūpām un vīrs meklē slaidāku vaino sevi, laimīgu jauno gadu.
šeit ielīdu jo dzenīte uztaisīja šai sūdu mucai labu reklāmu. domāju, ka pašķaidīšu šo pretīgo sieviešu daļu, bet šeit vispār nav variantu. te lielākajai daļai jāiet pie psihoterapeita, īpaši tai, kurai divas augstākās medicīnā, bet sēž forumā lai nodirstu visus - meitenīt - aizej pie kolēģiem, varbut viņi izskaidros, ka cilvēkam medicīnas sfērā lielīties kaut kādā forumā dara lielu kaunu. protams, ja tu neesi kkāda sanitāre, kura rukā pa 340eiro. tad tevi saprotu. sūdaina dzīve. iešu labāk uz draudzi aizdegt par jums svecīti, zinu ka tik dvēselē sūdainiem cilvēkiem tas nepalīdzēs, bet ja nu. jo šis, kas te notiek novedīs jūs pie nelaimīgām laulībām, izjukušām ģimenēm, slimībām sev un tuvajiem. tas nav pareizi ne tikai no baznīcas viedokļa, tas av pareizi enerģētiski, karmiski, saucat kā gribat es no šejienes dzēšos, nav vērts smērēt sevi ar tik pretīgu ikdienas devu, ko nes jūsu dvēseles. lai Dievs sargā jūs un jūsu tuvos, ja pašas par to nerūpējaties, atceraties to, kad notiekkaut kas nelāgs, sapratīsiet kāpēc. Amēn!

Manuprāt tieši nelaimīgas ģimenes ir Jums, instagram uzpūstajiem influenceriem, kas tēlo savas lielās LOVES, to vien zin kā saldi “dirst”.
03.01.2020 14:06 |
 
Reitings 4
Reģ: 29.12.2019
Pormifē @ 03.01.2020 14:06

Manuprāt tieši nelaimīgas ģimenes ir Jums, instagram uzpūstajiem influenceriem, kas tēlo savas lielās LOVES, to vien zin kā saldi “dirst”.

Piekrītu,tie,kuri visvairāk rāda un posto par to,cik liela love viņiem ir, ir visnelaimīgākiem! Bet nu maybe kļūdos un visa šī izrādīšanas ir vnk izrādīšanās?
03.01.2020 15:04 |
 
Reitings 485
Reģ: 11.11.2019
Pormifē @ 03.01.2020 14:06

Manuprāt tieši nelaimīgas ģimenes ir Jums, instagram uzpūstajiem influenceriem, kas tēlo savas lielās LOVES, to vien zin kā saldi “dirst”.

Piekrītu katram vārdam. Un pēc tam apvainojas, ka, redz, nejaukās forummeičas apdirš tieši viņas. Aj, aj, aj! Ko, nu, darīs? Labāk būtu veltījušas laiku savai ģimenei un bērnu audzināšanai nevis forumu popularizēšanai ?
03.01.2020 16:05 |
 
Reitings 35
Reģ: 18.02.2019
Palasot komentārus, ir sajūta, ka vidējais vecums ir 16-19. Pieaugušas , izglītotas sievietes, ar pašcieņu un ar dzīvi apmierinātas nekad nespētu tik sekli aprunāt citas sievietes. It īpaši, nepazīstot viņas. Man piemēram, ja kāda sāk traucēt instagramoties, tad es atsekoju. Nav jāraud un “jācepjas” par citu dzīvēm, cik samākslotas , izlutinātas un māk tikai čīkstēt. Es arī čīkstu. Un? Jā, man 20k sekotāju, tāpēc to nezin liela daļa, bet es čīkstu, ka brīžiem viss ir slikti. “Taurenītis” nemaksā nodokļus, ko nu? Kāda Jums daļa? Lai tak čakarē tukšpaurus, pasmejaties un tinat tālāk. Pieņemot, ka daļa te tik izglītotas un gudras, pārdodot mašīnu, vai tad jūs maksājat nodokļus VID’am? Es domāju, ka nē, ņemat nākamo un laižat tālāk. Tādejādi, arī jūs apkrāpjat šo tik skaisto un pēc likuma veidoto valsti. Kādēļ par Saulieti un visām pārējām NL princesītēm neviens necepjas? Viņas tak nekur domājams nemaksā nodokļus? Kādēļ viņas pārdod produktus, kur nav nekāda info latviski? Tas jau nu Latvijā nav atļauts , jābūt obligāti info valsts valodā. Visas tik rij pulverīšus un nenormāli tievē. Un pats smieklīgākais šeit ir , kā tiek aizskarts kādas personīgais viedoklis tad uzreiz - Dzenīt, Elinčik - nomierinaties! Vai tiešām mediķēm un pārējām izglītotajām, valsts sistēmas upurēm citu nav ko darīt?
03.01.2020 16:11 |
 
Reitings 53
Reģ: 07.04.2012
Paegle4 - Aizstāvot infuencerus un stāstot cik visas šeit ir pretīgas nevajag pašai aizvainot citus.
Tavs teksts- “ja tu neesi kaut kāda sanitāre, kura rukā pa 340eur” ir vienkārši tizls.
03.01.2020 16:45 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Emillyy @ 03.01.2020 16:11
Palasot komentārus, ir sajūta, ka vidējais vecums ir 16-19. Pieaugušas , izglītotas sievietes, ar pašcieņu un ar dzīvi apmierinātas nekad nespētu tik sekli aprunāt citas sievietes. It īpaši, nepazīstot viņas. Man piemēram, ja kāda sāk traucēt instagramoties, tad es atsekoju. Nav jāraud un “jācepjas” par citu dzīvēm, cik samākslotas , izlutinātas un māk tikai čīkstēt. Es arī čīkstu. Un? Jā, man 20k sekotāju, tāpēc to nezin liela daļa, bet es čīkstu, ka brīžiem viss ir slikti. “Taurenītis” nemaksā nodokļus, ko nu? Kāda Jums daļa? Lai tak čakarē tukšpaurus, pasmejaties un tinat tālāk. Pieņemot, ka daļa te tik izglītotas un gudras, pārdodot mašīnu, vai tad jūs maksājat nodokļus VID’am? Es domāju, ka nē, ņemat nākamo un laižat tālāk. Tādejādi, arī jūs apkrāpjat šo tik skaisto un pēc likuma veidoto valsti. Kādēļ par Saulieti un visām pārējām NL princesītēm neviens necepjas? Viņas tak nekur domājams nemaksā nodokļus? Kādēļ viņas pārdod produktus, kur nav nekāda info latviski? Tas jau nu Latvijā nav atļauts , jābūt obligāti info valsts valodā. Visas tik rij pulverīšus un nenormāli tievē. Un pats smieklīgākais šeit ir , kā tiek aizskarts kādas personīgais viedoklis tad uzreiz - Dzenīt, Elinčik - nomierinaties! Vai tiešām mediķēm un pārējām izglītotajām, valsts sistēmas upurēm citu nav ko darīt?

Izskatās, ka tev arī nav ko darīt. Nedrīkst pasmieties,lai to neuztvertu kā cepšanos? Tak paskaties uz pasauli ar humoru :D
03.01.2020 17:30 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.10.2019
Sveikas.man arī jāpasmejas par meitenēm kas zulti izmet lauka. Par dāmu kas nopirka iphone, super prieks, pati tikusi pie naudas krājusi, nemaz tik šausmīgi visu nelielīja. Man prieks par sievietēm kuras pašas spēj to visu izdarīt un panākt.
Par dvīnīšu mammu, patīk paskatīties bildes, kas notiek viņas privatajā dzīve attiecas tikai uz viņas. Bet ņemot vērā kad viņai ir divi bērniņi , man viens, noteikti ilgi pošas lai uzņemtu tikk ookkk bildes.
Dambergsone kurai ir divas meitiņas laikam patīk labāk, jo meitiņas ir smaidīgas, pati dalās ar kūku receptēm, vai receptēm kā tādam. Tomēr ir kāds saturs gan kosmētika, receptes, kaut kādas mantiņas un ieteikumi par vietām kur pāest ārpus rīgas.
03.01.2020 18:09 |
 
Reitings 407
Reģ: 29.01.2009
Haha, tā Betabeidz ir smieklīga.. kā savos 23 gados var nezināt, kā izskatās kapu sveces ??‍♀️
03.01.2020 18:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits