IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
kuuuuka @ 08.07.2021 00:41
Madaras meitas - bērni kā bērni. Neizskatās nekas ārkārtējs, augumi vēl mainīsies.
Par to, ka nav peldkostīmi, - nu tik daudz jau Andris ar savu Lieni varēja paši sagādāt. Ja zina, ka meitas vasarā kādā brīdī pie viņiem būs, lai iegādā rezerves apģērbu, tai skaitā peldkostīmus.

Aizsuutiit uz sportu nekaitees, pie tam influencermuteriite kaapeec nesporto ar meitaam. Nabaga skukji taapat kaa saulietes, man piemeeram siikie knapi atljauj taisiit bildes gjimenes arhiivam, nevaru iedomaaties likt bildes un storijus pret vinju gribu ar nelaimiigiem gjiimiishiem.
08.07.2021 07:21 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Miaa @ 07.07.2021 23:00
Es nebiju redzējusi to bildi ar Kiviča bērniem, tāpēc nesapratu par ko cepiens. Tagad, kad pamanīju, ka te komentāros min, ka tā bilde ir Lienei profilā, paskatījos un... Nu, nopietni? Kivičs un pati Liene ar putām uz lūpām stāstīja, ka, ak, šausmas, tie esot tikai bērni, bla bla bla. Es tagad neaprunāšu abas meitenes, bet, manuprāt, jebkurš cilvēks, kuram ir acis pierē, redz to, kāda ir šo abu meiteņu ķermeņa uzbūve un, līdz ar to, ja tievākām, smalkākām meitenēm tajā vecumā varbūt tiešām vēl nav krūšu, tad šajā gadījumā izskatās, ka krūtis jau ir sākušas veidoties, tāpēc rodas jautājums: nafig tām meitenēm nav peldkostīma augšiņu? Māte esot aizmirsusi ielikt? Tad, bļin, Kivič, nepērc tik daudz aliņus, bet nopērc bērniem peldkostīmus. Es nezinu, varbūt šajā jautājumā esmu aprobežota vai vēl nez kāda, taču uzskatu, ka pavisam pliki pa pludmali varbūt vēl var skraidīt pavisam mazi bērniņi, taču 7 un 8 gadus vecas meitenes, kurām jau bez maz vai sāk veidoties krūtis, vairs nav nekādi mazi bērni, lai peldkostīma augšiņu neesamībai būtu attaisnojums, ka tie jau tikai bērni. Tas, kāpēc tāda bilde vispār ir jāievieto internetā, ir vēl viens jautājums. Visstulbākais man šķiet tas, ka Liene uz vienu pilnīgi normālu, sakarīgu komentāru atbild: "homoseksuāļi drīkst darīt visu, ko grib", bla bla bla. Kas viņi abi ar tiem gejiem saspiedušies vai kā? Katru reizi kā kāds kaut ko aizrāda, tā šie par homoseksuāļiem sāk bļaut. Atvainojos, būs rupji, bet manam vectēvam bija tāds rupjš teiciens: "Nejauc pim*i ar pirkstu!" Šajā gadījumā atbilst. Runa iet par pusplikiem bērniem bildē, a šī sāk par gejiem bļaut. Jauc kopā divas pilnīgi nesaistītas lietas. Tas vien jau parāda, ka tur ne vienam, ne otram galvā nekas nav, tikai aliņš un šampis skalojas.

Simtpunkti varu sadereet, ka taa maulja Liene ir ar kaadu chiepu vismaz suukusies. Man vinja besii jau no Buļa laikiem.
08.07.2021 07:24 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Arens Skulme
Senior Managing Partner - Law office Centrs (info LinkedIn)
Lūk iemesls kāpēc Liene pat nerunā par saviem bērniem :) Āren, nosponsorē savus pakalpojumus arī Madarai, lai ir miers!
08.07.2021 07:48 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
chiepinja @ 08.07.2021 07:48
Arens Skulme
Senior Managing Partner - Law office Centrs (info LinkedIn)
Lūk iemesls kāpēc Liene pat nerunā par saviem bērniem :) Āren, nosponsorē savus pakalpojumus arī Madarai, lai ir miers!

Ārens varētu nosponsorēt kivičgaiļa aizvēršanu principā. Shvabra līdz ar to aizvērtos automātiski.
08.07.2021 07:59 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Džizas. Nabaga bērni, tiešām. Ja vecāki idioti, ir grūti. Lienes meitām tiešām ir noveicies ar Ārenu, vismaz kādam rūp savi bērni.
Nu nav tās meitenes nekādas slaidās un tās noteikti nav veselīga dzīvesveida sekas. Bet vai paši esam ideāli un pieauguša cilvēka prātā spējam atteikties no neveselīgā? Bērnam tas tak vēl grūtāk.
08.07.2021 10:30 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
core @ 08.07.2021 14:21
Agnese https://vm.tiktok.com/ZMdXjMJvN/

Viņai vajag galvas speciālistu palīdzību, ar steigu. Paskatoties pārējos TikTok video, tur nav visi viņai mājās un jau sen laikam.
08.07.2021 15:27 |
 
Reitings 204
Reģ: 21.03.2020
Kas notiek ar Kivičiem? Vairāku dienu epopeja, ka meitenes nav iedotas uz mazās māsas dzd? grūti spriest no malas, ja nepazīsti cilvēku dzīvē, bet es teiktu, ka Madara ļoti adekvāti uzvedas- nenes neko publiski. Nevienu story par šo tēmu neredzēju no viņas. Patinu nedaudz ielikto live Lienes profilā. Madara esot ļauns, riebīgs cilvēks. Kivičs pēkšņi saka, ka viņai nav dibens un noliek viņas patiku pret sportu. Nu ko var nolikt to bijušo sievu un bērnu māti. Tad pēkšņi fonā Kiviča mamma bļauj, lai nesaka visiem skaļi, ka Kimai esot riepa. Viņš kā tāds tīnis nokaunējies apklust, klausa mammu un maina tēmu. Abiem izskatās neērti. Viņi atgādina tādu netīru lauku pārīti. Nu tiešā nozīmē netīru. Pusaudžu cienīga uzvedība, visu vazāt pa internetu. Nabaga bērni, kas tam visam pa vidu. Un vēl tas uzskats, ka tikai viņu viedoklis ir pareizais. Katrs jau dara pa savam, bet nu jau skumīgi paliek uz to pārīti skatīties. Galvenais, ka abi paši labi jūtas. Liene bija ļoti skaista sieviete pirms tam. Kas ar tiem matiem notika?
08.07.2021 18:07 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Vai Vucēna vispār ir normāla? Storijā saka ‘naktī atnācu’. Kas skata Vitu,ja viņas māte ir nometnē? Atstāta viena,kamēr mutere mau*ojās apkārt? Ir kāda iespēja par viņu sūdzēties bāreņtiesai?
08.07.2021 18:38 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Besī, kā Liene var ķengāties par Madaru un viņas meitām. Tad ķengātos par savām ar pie reizes, nevis tikai par svešām.
08.07.2021 18:44 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Man Vucēna riebjas. Sen atsekoju viņai. Labi, ka ir tāda vecmamma Vitiņai,m. Cerams no viņas Vita iegūst lielāku mīlestību un uzmanību kā no Vucenas. Nebrīnos, ka viņa ir palikusi bez neviena vīrieša. Kurš gan vēlas tādu Žagatu kà viņa?
08.07.2021 18:45 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Liene tajā Live izskatās normāli ieņēmusi.
08.07.2021 18:46 |
 
Patīk
Reitings 855
Reģ: 09.05.2021
Woow brilles pa 480€. 😂
08.07.2021 18:49 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Ātri pārtinu Kivič pāra "live". Viņi atgādina tādus no dziļiem laukiem nākušus cilvēkus (kā Magone Burka un Inese Saulīte). Abi tā normāli "iešāvuši" savu velna dziru. Lienei laikam šampis, Andžam alus. "Live" laikā abi ik pa laikam paliecas sāņus, paņem no zemes savu velna dziru - padzeras, runā tālāk. Būtu vismaz tējas krūzē to alkoholu ielējuši, pielīmējuši tējas maisiņu pie maliņas. 😁 Tādi nožēlojami ļautiņi. Bez uzmanības nevar. Kamēr dzeltenā prese neuzrakstīs rakstu par šo visu epopeju, tikmēr jau mierā neliksies. Bet arī tad nebūs labi, pēc tam bļaus, ka mau*** Apollo atkal lien viņu privātajā dzīvē. Īsāk sakot, alkohols ir noārdījis viņu smadzeņu šūnas, diemžēl neatgriezeniski. Un tie viņu atbalstītāji, kas tur par viņiem "haipo" komentos ir tāda pat līmeņa cilvēki kā viņi - neizglītoti lauķi. Abi atkal brauks dzīvot uz ārzemēm? Tak vienreiz jau brauca, izbeidzās nauda, atgriezās. 😀 Pirms tam paspējot pārdot visu Lienes iedzīvi. Godīgi sakot, Andža tai laikā bija labi iekārtojies. 😁 Un tā Lienes nemītīgā dir** par Madaru ir nožēlojama (nezinu kāda māte ir Madara, nenostājos neviena pusē), bet būtu turējusi savu šūplādi ciet, savādāk vēl kādreiz kāds aizvērs ar spēku viņu viņai.
08.07.2021 19:52 |
 
Reitings 32
Reģ: 19.03.2021
Es nevaru saprast ka shi pagrimusi persona,kura ielida preceta Bulja gulta un velak preceta Kivicha gulta,vispar atljaujas muti vert valja un izrunat Madaras vardu?!? Kritizet??? Vinja galvu durvis ir iespiedusi??? Es vinju pat par sievieti nosaukt nevaru. Dzemdeja 3 meitas virietim,kuru nekad nav milejusi labas dzives delj. Tad apnika laba dzive,jo sagribejas lielaku pimpi vai drazeju. Kivicham diez vai lielaks,jo vanna bija redzams vinja XS vai pat XXS izmers. Vinja jau tik ljoti ir darijusi slikti Bulja sievai un tagad ari Madarai. Man reali vemienu uz dzems shi persona. Bez mugurkaula un bez principiem. Mauka!
08.07.2021 20:42 |
 
Reitings 32
Reģ: 19.03.2021
Tramonto @ 08.07.2021 20:42
Es nevaru saprast ka shi pagrimusi persona,kura ielida preceta Bulja gulta un velak preceta Kivicha gulta,vispar atljaujas muti vert valja un izrunat Madaras vardu?!? Kritizet??? Vinja galvu durvis ir iespiedusi??? Es vinju pat par sievieti nosaukt nevaru. Dzemdeja 3 meitas virietim,kuru nekad nav milejusi labas dzives delj. Tad apnika laba dzive,jo sagribejas lielaku pimpi vai drazeju. Kivicham diez vai lielaks,jo vanna bija redzams vinja XS vai pat XXS izmers. Vinja jau tik ljoti ir darijusi slikti Bulja sievai un tagad ari Madarai. Man reali vemienu uz dzems shi persona. Bez mugurkaula un bez principiem. Mauka!
vemienu uzdzen
08.07.2021 20:43 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Man vienigajai liekas jocigi, ka Vucenas storijos tur tik daudzas foche? 📸🤔Taka paparazzi 😆
Izskatas, ka Juta "svin" Ginta kazas.😆
Man pret Kiviciem ir neitralas sajutas, bet sekoju lidzi, jo smiekligi skandali. Gan jau katrai pusei ir dala savas taisnibas.
08.07.2021 21:19 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Tramonto @ 08.07.2021 20:43
vemienu uzdzen

Bulja sieva losene, ka savaaca atpakalj to jaakli, bet piekriitu shim komentaaram.
08.07.2021 21:33 |
 
Reitings 996
Reģ: 06.01.2020
Enazenaz @ 08.07.2021 18:38
Vai Vucēna vispār ir normāla? Storijā saka ‘naktī atnācu’. Kas skata Vitu,ja viņas māte ir nometnē? Atstāta viena,kamēr mutere mau*ojās apkārt? Ir kāda iespēja par viņu sūdzēties bāreņtiesai?

Piekrītu. Es labprāt arī uzrakstītu kādu ziņu viņiem. Tiešām pretīga vecene. Meklē tikai savu labumu un nekāds siltums pret bērniem nenāk no viņas. Tāda auksta. Žēl Vitiņa
08.07.2021 22:23 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Kivičs ir tā nodzēries un degradējies, ka es nemaz nebrīnos,ka Madaras attieksme pret viņu ir tāda kāda ir! Es arī nelaistu savas meitas pie senča,kas pie katras iespējas plosto.
Es vienkārši nevaru beigt brīnīties par bāreņtiesām 😁 Te, uz paplātes, sociālajos tīklos, ir bezatbildīgi vecāki-dzer live laikā, bērns kaut kur, dievs zin kur. Vucēna mētājas apkārt, abi bērni savu māti pat nejūt. Nevajag pat kaimiņu sūdzības. Bet nē, piever uz to visu acis, jo redziet-ir jumts virs galvas,sakārtota vide un paēdis. A kā tad ar emocionālo pasauli? Vai mazajai Miai jāredz vecāki pļēguri,kas katru vakaru tup LIVE? kas sadzērušies drāžas blakus? Vai Vitiņa ir pelnījusi tikt vazāta pa rokām, nogrūzta kaut kādā kaktā pie nezin kā? Drausmīgi!!!!
08.07.2021 22:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits