IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Es domāju, ka nevienmēr tā otra sieviete zin, jo vīrieši baigi labi māk spraust tos batonus ausīs gan sievai, gan mīļākajai.
Un taisnība, nav ko sēdēt uz diviem krēsliem vienlaicīgi. Bet ērti tak - sieva sagaida mājās un apčubina ar vakariņām un izgludinātām apenēm, bet ar mīļāko kaisle un dažādi izbraukumi, pietam, nezāģē, jo nav tik nogurusi no bērnu un mājas vākšanas ikdienā.
Aišpuram Aija gan jau arī likās atpūtusies, muzikāli apgarota, par sevi parūpējusies, kopta, nekas, piedzims bērni, būs tas pats scenārijs.
Nevajag pīties ne ar aizņemtām sievietēm, ne vīriešiem, gan jau viss nāks atpakaļ.
06.07.2021 10:03 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
C00L Dzipsy @ 06.07.2021 09:57
Nu re, Kivičš atkal Facebook bloķēts, šoreiz par to bildi, kuru šeit iepriekš apsprieda. https://www.apollo.lv/7286371/ari-berns-ir-cilveks-kaut-mazins-meitu-foto-del-facebook-bloke-kivicu-vbtai-un-eitketes-eksperte-aicina-izvertet-nepieciesamibu-publicet-savu-bernu-bildes
Pilnīgi piekrītu šim, nu nevajag publicēt bērnu bildes internetā: "VBTAI pārstāve atzīst, ka šis jautājums tik tiešām ir kutelīgs, jo, lai arī vecāki ir bērna pārstāvji, ir jāpatur prātā, ka, sasniedzot apzinātu vecumu, bērns var iebilst, ka jebkad publicēts internetā, nemaz nerunājot par pusplikām bildēm."

Lienes komentārs Facebook: "Kāda vēl atkailināšanās?! Tie ir bērni, kuriem nav pat 10 gadu Jūrmalā, vasarā! Tik samaitāta domāšana mūsdienās, turklāt, tieši tāpēc izvēlējāmies šādu pozu, lai nebūtu nekas redzams, ko neveseli prāti mēģina saskatīt vai iztēloties. 🙄
Mēs līdz šim domājām, ka bērni pludmalē biksītēs drīkst staigāt vismaz līdz 10-12 gadu vecumam. Ko darīt, ja mamma piemirsusi ielikt līdzi peldkostīmu? Mēs to piefiksējām tikai pludmalē.
Turklāt mēs bērnībā pirmos peldkostīmus dabūjām pusaudžu gados."
Tātad Madara vainīga! 😁 Tajā bildē abām meitām jau ir NORMĀLI izveidojušās krūtis. Pirmie peldkostīmi pusaudžu gados Lienei? Nu nav brīnums, ka kļuvusi par tādu "māti".
06.07.2021 10:04 |
 
Reitings 633
Reģ: 13.03.2020
Alegorija @ 06.07.2021 10:03
Es domāju, ka nevienmēr tā otra sieviete zin, jo vīrieši baigi labi māk spraust tos batonus ausīs gan sievai, gan mīļākajai.
Un taisnība, nav ko sēdēt uz diviem krēsliem vienlaicīgi. Bet ērti tak - sieva sagaida mājās un apčubina ar vakariņām un izgludinātām apenēm, bet ar mīļāko kaisle un dažādi izbraukumi, pietam, nezāģē, jo nav tik nogurusi no bērnu un mājas vākšanas ikdienā.
Aišpuram Aija gan jau arī likās atpūtusies, muzikāli apgarota, par sevi parūpējusies, kopta, nekas, piedzims bērni, būs tas pats scenārijs.
Nevajag pīties ne ar aizņemtām sievietēm, ne vīriešiem, gan jau viss nāks atpakaļ.

Piekrītu pilnīgi katram vārdam!
06.07.2021 10:07 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
C00L Dzipsy @ 06.07.2021 10:04

Lienes komentārs Facebook: "Kāda vēl atkailināšanās?! Tie ir bērni, kuriem nav pat 10 gadu Jūrmalā, vasarā! Tik samaitāta domāšana mūsdienās, turklāt, tieši tāpēc izvēlējāmies šādu pozu, lai nebūtu nekas redzams, ko neveseli prāti mēģina saskatīt vai iztēloties. ?
Mēs līdz šim domājām, ka bērni pludmalē biksītēs drīkst staigāt vismaz līdz 10-12 gadu vecumam. Ko darīt, ja mamma piemirsusi ielikt līdzi peldkostīmu? Mēs to piefiksējām tikai pludmalē.
Turklāt mēs bērnībā pirmos peldkostīmus dabūjām pusaudžu gados."
Tātad Madara vainīga! ? Tajā bildē abām meitām jau ir NORMĀLI izveidojušās krūtis. Pirmie peldkostīmi pusaudžu gados Lienei? Nu nav brīnums, ka kļuvusi par tādu "māti".

Ak, Lienīt, Lienīt.. Ja jau speciāli tāda poza, tad jau bija ko slēpt. Nav jau runa par to, ka nevarētu staigāt bez peldkostīma augšiņas pa pludmali, bet kāpēc tas ir jāliek internetā?
Bēdīgi, ja Liene peldkostīmu dabūja vien pusaudžu gados. Nezinu, varbūt citiem tā nebija, bet krūtis jau sāka veidoties pirms 10 gadiem.
06.07.2021 10:08 |
 
Reitings 100
Reģ: 21.06.2021
C00L Dzipsy @ 06.07.2021 10:04

Lienes komentārs Facebook: "Kāda vēl atkailināšanās?! Tie ir bērni, kuriem nav pat 10 gadu Jūrmalā, vasarā! Tik samaitāta domāšana mūsdienās, turklāt, tieši tāpēc izvēlējāmies šādu pozu, lai nebūtu nekas redzams, ko neveseli prāti mēģina saskatīt vai iztēloties. ?
Mēs līdz šim domājām, ka bērni pludmalē biksītēs drīkst staigāt vismaz līdz 10-12 gadu vecumam. Ko darīt, ja mamma piemirsusi ielikt līdzi peldkostīmu? Mēs to piefiksējām tikai pludmalē.
Turklāt mēs bērnībā pirmos peldkostīmus dabūjām pusaudžu gados."
Tātad Madara vainīga! ? Tajā bildē abām meitām jau ir NORMĀLI izveidojušās krūtis. Pirmie peldkostīmi pusaudžu gados Lienei? Nu nav brīnums, ka kļuvusi par tādu "māti".

Mana 7gadniece teica, ka viņa negrib tikai biksītes iet peldēties, redzu arī, ka sāk jau iet viena kaut kur pārģērbties, vairs nejūtas ērti, ja kāds viņas plikumus redz. Mājās it kā neko neslēpju, dvieļos netinos, ja šī ienāk, kad esmu vannas istabā, bet tāpat jau šajā vecumā ir sapratusi kas ir radāms citiem un kas nav.
06.07.2021 10:18 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
C00L Dzipsy @ 06.07.2021 09:52

Ja sen viss ir beidzies, tad ir jāšķiras nevis jāsēž uz diviem krēsliem vienlaicīgi.

Tiesa. Tik katram tā situācija, kapēc sanācis sēdēt ir savādāka.
06.07.2021 10:41 |
 
Reitings 13
Reģ: 15.06.2021
Infočigāns Kivičs ar to bildi ir panācis savu - par to runā, par viņu runā, tātad ir iespēja kaut kā tikt pie kādas kapeiciņas, jo priekš kam strādāt.
Man kā mātei un kā sievietei ir neērti uz to bildi skatīties.
06.07.2021 12:35 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5119
Reģ: 03.11.2012
Gunta Gunta @ 06.07.2021 12:35
Infočigāns Kivičs ar to bildi ir panācis savu - par to runā, par viņu runā, tātad ir iespēja kaut kā tikt pie kādas kapeiciņas, jo priekš kam strādāt.
Man kā mātei un kā sievietei ir neērti uz to bildi skatīties.

Tas gan! Ir gan tādas sievas, gan tādi vīri, kuri paši pasaka, ka kopā negrib būt, bet šķiršanos nedod.
Un ko tad darīt otram, kurš ir “atšūts”, gaidīt līdz otrs iedod šķiršanos?
Vistrakāk ir tad, ja satiec citu cilvēku un iemīlies, gribi veidot attiecības, bet tavs ex nedod ne šķiršanos, ne emocionāli tevi grib atlaist. Tad parasti sākas pārmetumi, ka tas pamestais pie visa vainīgs un ir ģimenes jaucējs 🙈🙈🙈🙈
Nemaz nerunājot par tādām situācijām, ja tāda “šķiršanās” nenotiek pirmo reizi , kad pametējs diktē noteikumus par kopā būšanu, nebūšanu un atkal kopā saiešanu :D
06.07.2021 12:42 |
 
10 gadi
Reitings 7757
Reģ: 29.09.2009
Man rodas iespaids, ka Vucēnai meita tā ne visai patīk... Pat nezinu, kā to pateikt. Tur kā kartupeļu maisu, tiek visu laik kādam atstāta.
06.07.2021 13:04 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Man rodas iespaids, ka Vucēnai meita tā ne visai patīk... Pat nezinu, kā to pateikt. Tur kā kartupeļu maisu, tiek visu laik kādam atstāta.

Vakar taču jūsmoja par Vitu, bet tas bija tik ļoti uzspēlēti :D
06.07.2021 13:19 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
vienkarsinav @ 06.07.2021 13:19

Vakar taču jūsmoja par Vitu, bet tas bija tik ļoti uzspēlēti :D
la femmina @ 06.07.2021 13:04
Man rodas iespaids, ka Vucēnai meita tā ne visai patīk... Pat nezinu, kā to pateikt. Tur kā kartupeļu maisu, tiek visu laik kādam atstāta.

Pateikšu godigi, man ļoti patīk mazi bērni, bet Vitiņa... Viņa vienkārši vēl nav gatava tikt staipīta un kamerās bāsta... manuprāt Vucenai vajadzētu ar viņu mierā padzīvoties pa māju, mierīgas pastaigas utt... Tas viss ko viņa dara ar Vitu, man liekas tik ļoti čakarē to bērnu... Acu skatiens Vitiņai, vārgā galviņas turēšana, manliekas es cauri kamerai redzu tonusu tam bērnam , un to, ka viņai vajadzīgs cilvēcisks mātes- bērna kontakts... kuru diemžēl neviens tam zīdainim nedod... Ja tas vispār ir Rafa bērns, šķiet labāk būtu viņai pie tēva... tomēr kaut sitiet mani nost- neizskatās ne gramu pēc maza spānieša.
06.07.2021 13:24 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Vucena izdzesusi pedejos storijus ar Vitu, kur tur ka kartupelu maisu.
06.07.2021 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 848
Reģ: 09.06.2012
Nemierīgā @ 06.07.2021 13:24

Pateikšu godigi, man ļoti patīk mazi bērni, bet Vitiņa... Viņa vienkārši vēl nav gatava tikt staipīta un kamerās bāsta... manuprāt Vucenai vajadzētu ar viņu mierā padzīvoties pa māju, mierīgas pastaigas utt... Tas viss ko viņa dara ar Vitu, man liekas tik ļoti čakarē to bērnu... Acu skatiens Vitiņai, vārgā galviņas turēšana, manliekas es cauri kamerai redzu tonusu tam bērnam , un to, ka viņai vajadzīgs cilvēcisks mātes- bērna kontakts... kuru diemžēl neviens tam zīdainim nedod... Ja tas vispār ir Rafa bērns, šķiet labāk būtu viņai pie tēva... tomēr kaut sitiet mani nost- neizskatās ne gramu pēc maza spānieša.
Visticamākais arī nav no Rafas 🤣Citādi dīvaini, ka par pirmo bērnu saņem alimentus, bet no Rafas ne centa, kaut gan naudas šim netrūkst. Baidās no DNS testa gan jau. 🤣
06.07.2021 15:51 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Kiviči and drama is back! Stronger than ever! 😀
06.07.2021 16:17 |
 
10 gadi
Reitings 4085
Reģ: 02.01.2011
Tik pretīgi likt kaut kādus skrīnus ar bijušās saraksti, kura viņu vispār neaiztiek publiski. Bāba ne vecis. Tā vietā būtu labāk bērniem peldkostīmus nopircis.
06.07.2021 16:38 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Simbinja @ 06.07.2021 15:51
Visticamākais arī nav no Rafas ?Citādi dīvaini, ka par pirmo bērnu saņem alimentus, bet no Rafas ne centa, kaut gan naudas šim netrūkst. Baidās no DNS testa gan jau. ?

No vienas puses izklausās pat nedaudz loģiski - tāda sieviete un neprasa alimentus? Pameta arī tieši uz brīdi, kad palika stāvoklī un tas draugs bija ciemos.. Intrigas, intrigas.. :D
06.07.2021 16:40 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Tas mirklis, kad jānopērk dāvana un tā jāatrāda, tādējādi pašapliecinoties, ka esi baigi labā draudzene un tas taču ir Guess. GUESS, dāmas un kungi! Ne jau šāds tāds brends, bet GUESS!
06.07.2021 16:43 |
 
Reitings 22
Reģ: 11.07.2020
Liene, savā story saka Ja šķirtajās ģimenēs kāds no vecākiem liedz ar otru no vecākiem, tad tas vecāks nemīl savu bērnu Nopietni? Sanāk ja virs dzērājs alkoholiķis, vardarbīgs u.c jādod bērns ja nē tu savu bērnu nemīl.
06.07.2021 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Reāli paliek žēl madaras kurai ir jācīnās ar diviem pajoļiem, kuri ir pārliecināti savā taisnībā. Un papildus to visu iznes soc vide. Liene būtu labāk paklusējusi pirms dirsusi kāda māte ir Madara, gada māte atradusies. Ko tad neaicina savas meitas uz Mias dzimšanas dienu? Es ka māte arī negribētu lai mans ex virs izliktu kailus bērnus sociālajos tīklos, vienalga vai 8 mēneši vai gadi.
06.07.2021 16:54 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
KitijaQueen @ 06.07.2021 16:49
Liene, savā story saka Ja šķirtajās ģimenēs kāds no vecākiem liedz ar otru no vecākiem, tad tas vecāks nemīl savu bērnu Nopietni? Sanāk ja virs dzērājs alkoholiķis, vardarbīgs u.c jādod bērns ja nē tu savu bērnu nemīl.
vislabak patika kur viņa uzrakstīja - sievietei-mātei ir visvieglāk pasniegt sevi ka cietēju.
Ej nu ej Lienit 😂😂 ka tik tā neesi Tu pati kuru Tu apraksti. Pametot savas 3 vecākas meitas, bet lepni pozicionēt ka 4 bērnu māti.
06.07.2021 17:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits