IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Jo visiem ir jāzina, ka dūda reģistrējusies Tinder.
05.07.2021 10:33 |
 
10 gadi
Reitings 2522
Reģ: 29.01.2009
C00L Dzipsy @ 05.07.2021 00:13
Šīs citu cilvēku teiktās frāzes un kopētie teksti ir jau kā izmisuma solis sevis aizstāvībā.
Manā paziņu, draugu, radu, klases biedru, studiju biedru lokā NAV neviens cilvēks kurš vēlētos strādāt tādā piramīdas uzņēmumā kā NL. Visiem ir cienījami darbi, savas profesijas, nevienam smadzenes neskalo ar "drainiem" un "pačiem", bez kuriem JEBKURŠ no mums var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.
Tagad godīgi atbildēšu uz šiem Elīnas publiskajiem apgalvojumiem.
Nevar sasniegt "NL" līmeni. Kas ir NL Elīnas līmenis? Pārdevēja, kura grib gūt lielu peļņu tirgojot un reklamējot pulverus, šampūnus, sejas krēmus? Nē, paldies, man to nevajag.
Kad viņiem nav kas tev ir. Kā Elīna zin, kas man ir? Man ir stabils darbs. Man ir savs papildus bizness, mans hobijs. Esmu uzcēlusi savu māju (bez kredīta, taupot un ieguldot naudu). Man ir savs auto, arī bez kredīta. Ir iekrājumi. Ceļoju daudz un dikti. Ja gribētu, tad ietu un pirktu Guess, Dior maikas, somas, bet manā skatījumā tā ir lieka naudas izmešana, noskalošana podā. Zīmēšanās ar zīmoliem ir sekluma un lētuma pazīme.
Kad viņi mēģina kopēt tavu dzīvesstilu, bet viņi nespēj. Kopēt tieši kādu dzīves veidu? Elīnas? Saulietes? Vucēnas? Paldies, bet nē. Es nevēlētos nevienu no šo dāmu dzīves veidiem, galīgi nesaistoši, sekli, truli un prasti.
Kāpēc es komentēju un runāju par šādām NL tēmām? Pirmkārt jau tāpēc, ka šāda "dzelteno" ziņu ikdienas informācija liek manām smadzenēm atslēgties no manas ikdienas profesijas un darba. Otrkārt, es nevaru ciest, kad šādas blozgas pelna naudu uz vientiešu rēķina (vientuļajām mātēm, bezdarbniekiem, jaunām un naivām meitenēm). Būsim reāli, tāds ir NL kontingents. Sauliete un Co pelna uz šo vientiešu rēķina un viņai ir pilnīgi pajāt par "bullying" viņu virzienā, galvenais, lai peļņa nesarūk. Es ļoti ceru, ka ir kāda meitene, kura, pirms iekrist šajā piramīdā, iegūglēs un izlasīs šos komentārus, iepazīsies ar komentāriem zem posta par Žestj maratonu un atturēsies no savas naudas ieguldīšanas šajā shēmā, lai tādas blozgas kā Sauliete un Vucēna nepelnītu naudu priekš austerēm un Denim Dream.
PEACE! Nekāds "bullying", personīgais viedoklis, kuru varu brīvi izteikt!
P.S. ENEL NELIETES, kas šo lasa. Iemāciet savām "dāmām" lietot vārdus KA un KAD. Jeibogu stulbi izskatās no malas, ja māca par veselīgu uzturu, bet neprot lietot vārdus KA un KAD. Varbūt kārtējā Zooma vietā sametieties pareizrakstības kursiem? Būs daudz noderīgāk.

Par KA un KAD lietošanu Tu domāji to skrīnšotu, ko Tu ieliki? Ja tā, tad Tev pašai arī derētu atsvaidzināt gramatikas zināšanas, jo tur viss ir pareizi. ;)
05.07.2021 10:45 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lovisa @ 05.07.2021 10:45

Par KA un KAD lietošanu Tu domāji to skrīnšotu, ko Tu ieliki? Ja tā, tad Tev pašai arī derētu atsvaidzināt gramatikas zināšanas, jo tur viss ir pareizi. ;)

Nē, tas nav par to ielikto "skrīnšotu". Runa ir par viņu ikdienu postiem un storijiem.
05.07.2021 11:31 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Shayk @ 05.07.2021 09:59
Kada starpiba kadu kurs bildi liek, Sauliete pati teica - vai tad cilveks uzreiz sliktaks, tikai tapec ka resns, zobi ne tadi utt VAI NE SAULIETE?
NL "monstri" aizsutat Katrinei skrinus ar Vucenas storijiem!
Un vispar, nav ko dirst, neviens jums nesuta skrinus, pasas nakat seit lasat komentarus. ?
Vucena ir filtra 'daniela kats' ''skaistule''. Nav brinums, ka vazajas apkart, bet neviens vinu negrib. Kas bijusais virs vinai nevar iedot, vai tas ari vinu vairs negrib. ?

Citus grib audzināt, nonievāt un skolot par to, ka nav svarīgs cilvēka izskats, svarīga ir cilvēka iekšējā pasaule. Tikai pašas nez kāpēc iet pretrunā ar sevi. Vucēnas Tinder storiji tikai pastiprināja faktu, ka viņa ir "bičīga" sieviete. Būtu vismaz vienojušās savos Zoomos, ka publiski neķengāsies pašas. Savādāk tā stulbi sanāk, viena taisa desmitiem storiju, ka ir slikti smieties par cilvēkiem, otra desmit storijos smejas par cilvēkiem.
05.07.2021 11:37 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Piekrītu par NLiešu gramatiku, ļoti briesmīga daudzos gadījumos.
Īpaši acīs cērt - KA/KAD lietojums, balzĀms matiem, meiĢināt (nāc manā komandā un pameiģini, meiģini un tev sanāks u.tml.), koktēļi.
05.07.2021 11:40 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Nedaudz jau pārspīlēts ir gan. Tik pat labi varētu ņemt priekšā visus anonīmos komentārus zem dzeltenās preses rakstiem. Jā, ir daži indivīdi, kas šeit ienāk un izlej savu žulti, brutāli nod... necenzētiem vārdiem. Bet, manuprāt, pārsvarā komentāri ir diezgan normāli, balstīti uz pieejamo informāciju un argumentēti.
Kaut vai tā pati NLiešu tēma, ja cilvēks jau vairāk kā gadu reklamē produktus SVARA NOMEŠANAI, bet nav nometis ne gramu, loģiski, ka tas tiek apspriests, jo, acīmredzot, produkts nestrādā. Tāpat, ja izliela visus kosmētiskos produktus, matu kopšanas līniju, bet pašam reklāmas autoram uz galvas piecu matu nekopts kušķis. Divkosība tā ir, jo pašas reklamē to, kas nedarbojas, vismaz ne uz daļu no viņām. Uzskatu, ja reklamē skaistumkopšanas produktus, tev pašam ir jābūt koptam un jāizskatās uz visiem 100%.
Tie Vuceenas tinder smieklīgi, citreiz jau ar draudzenēm arī esam pasmējušās, bet publiskot citu neveiksmīgās bildes gan negribētu. Savā ziņā, tie čaļi neko nezaudē, jo šaubos vai vidējais Latvijas vīrietis zin, kas ir NL un dižā dāma Marija Vucēna. Savā ziņā šiem čaļiem pēc bildēm vismaz zini ko sagaidīt, pati ir tāds catfish, jo visas bildes apstrādātās, lai ir perfekti, bet dzīvē ieraugot noteikti pārsteigums... :D
05.07.2021 11:47 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Vucēna ar Agnesi brokastīs. Vitas rati stāv blakus Agnesei. Jā-gada māte!
Sauliete varētu pamācīt savai DT2 ne tikai kvalifikāciju noturēt, bet arī bērniem uzmanību pievērst!
05.07.2021 11:55 |
 
Reitings 1976
Reģ: 16.02.2021
Sauliete un Marija māk skaisti runāt, kad jāaizstāv sevi vai komandu. Runa par bumerangiem un nez ko, bet pašas nu tiešām ne filtrē ko runā un dara. Marijas vakardienas ņirgāšanās ļoti ne forša.
05.07.2021 12:15 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Sauliete cepās tieši par foruma komentāriem? Jo tas, ko esmu lasījusi zem rakstiem par viņu ir nesalīdzināmi trakāk kā šeit. Tur tiešām pretīgi cilvēki rosas.
05.07.2021 12:24 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Es ceru, ka kādreiz kāds reportieris kādreiz kārtīgi aizies cauri NL un citiem pramīdu uzņēmumiem. Aizliegtajam paņēmienam būtu tā neko sižets. Kāda produktu iedarbības pārbaude, pārskats, vai reklāmās netiek sniegts nepatiess info, aprēķins, kādi finansiāli zaudējumi ir tiem, kas iesaistās un kāda peļņa tiem, kas ir piramīdas augšpusītē.
Varbūt vismaz atvērtu acis meitenēm, kas akli seko Saulietei un pārējām
05.07.2021 12:34 |
 
Reitings 100
Reģ: 21.06.2021
0meitene0 @ 05.07.2021 12:24
Sauliete cepās tieši par foruma komentāriem? Jo tas, ko esmu lasījusi zem rakstiem par viņu ir nesalīdzināmi trakāk kā šeit. Tur tiešām pretīgi cilvēki rosas.

Tas droši vien tāpēc, ka pati zin, ka daļa šeit tiešām pamatota kritika 😁 bērnu nodiršana, protams, ir zem katras kritikas šeit. Bet ir ļoti daudz patiesības, piemēram, ja ik pa laikam tikai iemet aci vuceens storijos, liekas pat ok meiča, bet, ja seko līdzi regulāri viņai, tad saproti, ka tā meiča ir pilnīgi stulba dzeguze un nekaunas no tā. Diemžēl, viņa to mēģina normalizēt un tās jaunās un naivās NL sekotājas ar to sāk uzskatīt par normālu, jo vuceens tak viņām ir paraugs.
Katrīna liekas interesanta līdz brīdim, kad viņa padzird kaut ko negatīvu par NL un vai dzer Turcijā un liek storijus. Nu es viņu visu laiku esmu uztvērusi kā kaut ko izklaidējošu 😁 protams, es ar varu atrast kur piesieties un kas man neliekas normāli viņas ģimenes dzīvē, bet nu katrs dara kā grib.
Dzelteno lapeļu komentāri ir pilnīgi nepamatoti un tur tikai pēc virsraksta vien jau lielākā daļa mauc,pārsvarā tie cilvēki pat vienkāršu teikumu neprot uzrakstīt.
05.07.2021 12:37 |
 
Reitings 362
Reģ: 25.02.2015
Sveikas Pretīgās Žurkas , te ar viena pretīga žurka 😂
Tātad. Es sekoju laikam vienai tik no viņām. Pārējais paskatos aiz gara laika.
Baiba - kopē intonāciju un runu no Saulietes, Sauliete no Samantas Tīnas. Baiba ar Agritu reklamē tievēšanas līdzekļus . Emmm tur nevis - iet kaut kas bet plusā. Par bērniem vairāk jau cilvēki ņemās ka piemēram dod bērniem NL sūdus. Nu velns parāvis! Ka sūda pulveris var būt veselīgs ar vitamīniem. Tad jau nav ko ēst mīdijas . Ed tikai pulverus! Un tas muļķes ( piedodiet) skatās uz Saulieti un grib ar tādu piķi , bet tā nenotiks 🙄 jo viņas ir pašā apakšā! Ja Baiba galina kaķus. Visu laiku stāsta ka steralizēs un tik kaķēni un regulāri kāds mirst. Un ko viņas var dirst , lai sejā pasaka. Kā pasaka tā bloķē 😂 Tas ka jo Baibas iedvesmojas. Jā ticu Ezeres krējums. Viņa pati neredz ka ir izsmiekls? Tievē gadā cik reizes , tikai kg nāk klāt. Tad notievē un tad liec internetā. Neviens nedirsīs. Agrita jau kopš ģimene burkā ir zem katras kritikas. Vucēna vispār , nu tā mīloša māte nedara! Turcija bija dzeršana nevis darbs. Vajag domāt ko liek internetā. Pašas šo panāk un tad šeit ir tikai pretīgas žurkas bet pašas krāpjot cilvēkus un melojot viņiem? Svētās Lestenes vai?
05.07.2021 14:34 |
 
Reitings 103
Reģ: 02.03.2020
Man vienīgai liekas kad vucēna jau no agra rīta pālī?
05.07.2021 15:27 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Par bērniem runājot - man tiešām žēl Kiviču meitas. Vecāki saliek pusplikas bildes internetā, piemēram, tās bez peldkostīmu augšiņām. Jā, mēs arī tā 7, 8, 9 gados bērnībā staigājām, bet mūsu vecākiem nebija sociālie portāli (un ceru, ka arī bija pietiekami daudz smadzeņu un veselā saprāta), lai to publicētu internetā, sliktākajā gadījumā tās bildes varēja parādīties kādā radu saietā pētot ģimenes albumu. Kāpēc slikti? Bildē var redzēt, ka meitas ir aizsegušās, tas nozīmē, ka jūtas neērti. Lai tak sauļojas peldbiksēs, bet kāpēc tēvam kas tāds ir jāpublicē internetā? Savā ziņā arī baro publiku, kurai patīk paraustīt uz mazām meitenītēm. Influenceri tak neļauj mūsdienās bērniem izvēlēties, grib būt publiskas personas vai nē.
Neesmu tik veca, lai neatcerētos skolas laiku, kur bērniem tik vajag atrast kaut ko, lai pasmietos. Sāksim jau ar Kiviču uzvārda pieskaņu līdzi, pliko tēvu vannā un visas drāmas, tagad arī šis. Varbūt manā bērnībā bērni bija ļaunāki un tagad vairs tādas lietas neņem pierē, bet manos laikos tas noteikti tiktu pacelts un man būtu kauns, ja tā.
05.07.2021 15:36 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Harpijas vinas visas tur NLa.
Bizenesa "damai" Vucenai, laikam, nav neka cita ko mugura uzvilkt. Visu laiku ta sarkana kleita, kas izskatas pec 'night wear' ar tam zalajam kurpem. Varbut jaiet atpakal pie savas stilistes uz H&M.🤷‍♀️
05.07.2021 15:47 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Nu jāā. Var redzēt, ka Vucena sen nav purināta. 😀😀😀
Pieļauju, ka tas Rafčiks bija pēdējais, jo diez vai kāds ņemtu grūtnieci.
05.07.2021 15:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5119
Reģ: 03.11.2012
ganesha @ 05.07.2021 15:48
Nu jāā. Var redzēt, ka Vucena sen nav purināta. ???
Pieļauju, ka tas Rafčiks bija pēdējais, jo diez vai kāds ņemtu grūtnieci.

Vispār, daudziem vīriešiem ir slēptais fetišs grūtnieces, pat ja viņi nav bērna tēvi, par to jau sabiedrībā nerunā, jo it kā tas neskaitās normāli :D
Bet tīri no psiholoģijas puses, vīrietim grūta sieviete asociējas ar pilnību, auglību, plus vēl formas utt.
un līdz ar to, rodas traka iekāre 🤪😃
05.07.2021 15:56 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.01.2020
Alegorija @ 05.07.2021 15:36
Par bērniem runājot - man tiešām žēl Kiviču meitas. Vecāki saliek pusplikas bildes internetā, piemēram, tās bez peldkostīmu augšiņām. Jā, mēs arī tā 7, 8, 9 gados bērnībā staigājām, bet mūsu vecākiem nebija sociālie portāli (un ceru, ka arī bija pietiekami daudz smadzeņu un veselā saprāta), lai to publicētu internetā, sliktākajā gadījumā tās bildes varēja parādīties kādā radu saietā pētot ģimenes albumu. Kāpēc slikti? Bildē var redzēt, ka meitas ir aizsegušās, tas nozīmē, ka jūtas neērti. Lai tak sauļojas peldbiksēs, bet kāpēc tēvam kas tāds ir jāpublicē internetā? Savā ziņā arī baro publiku, kurai patīk paraustīt uz mazām meitenītēm. Influenceri tak neļauj mūsdienās bērniem izvēlēties, grib būt publiskas personas vai nē.
Neesmu tik veca, lai neatcerētos skolas laiku, kur bērniem tik vajag atrast kaut ko, lai pasmietos. Sāksim jau ar Kiviču uzvārda pieskaņu līdzi, pliko tēvu vannā un visas drāmas, tagad arī šis. Varbūt manā bērnībā bērni bija ļaunāki un tagad vairs tādas lietas neņem pierē, bet manos laikos tas noteikti tiktu pacelts un man būtu kauns, ja tā.

es brīnos, kāpēc šeit tik ļoti neheito to KivičLieni, jo tas ir kaut kāds unikums, cik slikta māte viņa ir!
Vakardien atkal storijs, kur gozējās spogulī, atrādot savu nothing special ķermeni un PIE PAKAĻAS kaut kur aizmugurē bērns. Kārtējo reizi pierādījums, ka bērns viņai ir pie pakaļas, tāpat kā pārējie viņas bērni, kurus savulaik pameta.
05.07.2021 16:38 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Seina @ 05.07.2021 16:38

es brīnos, kāpēc šeit tik ļoti neheito to KivičLieni, jo tas ir kaut kāds unikums, cik slikta māte viņa ir!
Vakardien atkal storijs, kur gozējās spogulī, atrādot savu nothing special ķermeni un PIE PAKAĻAS kaut kur aizmugurē bērns. Kārtējo reizi pierādījums, ka bērns viņai ir pie pakaļas, tāpat kā pārējie viņas bērni, kurus savulaik pameta.

Lienes vecākajām meitām ir nereāli paveicies, ka tomēr ir noslēptas no sociālo mediju acs un netiek ievītas visā tajā farsā. Kā Kiviču pāris vienmēr pozicionē - viņi ir brīvi cilvēki un var dzīvot kā grib, bet, radot bērnus, tu tomēr savu brīvību apzināti ierobežo, jo bērni ir milzīga atbildība. Ja gribi visu mūžu dzīvot tikai sev, tad vajag kārtīgi apdomāt pirms bērnu radīšanas.
05.07.2021 16:52 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
"Morālas kroples" tiešām ir precīzs apzīmējums viņām abām. Tak kāda starpība vai čalis dzīvo vecmāmiņas stila dzīvoklī vai ne (manuprāt, primārais ir tas, lai dzīvoklī valdītu tīrība un kārtība, ne tas kādas kuram tapetes pie sienas), kāda starpība kā katrs no šiem cilvēkiem izskatās. Viņi nevienam neko sliktu nedara, cenšas iepazīties. Nepatīk? Neskaties. Bet visa šī ieņirgšana par citu cilvēku izskatu ir pretīga. Lai labāk skatās uz savām komandas meitenēm, kuras reklamē notievēšanas līdzekļus, bet pašas izskatās kā staigājošas NL antireklāmas. Vucēna vispār atgādina tādu skuķi, kura joprojām iesprūdusi tajā 15-16 gadu vecumā, kad tādas čiksas skolā skaitījās populāras un ņirgājās par visiem, kuri bija ne tik bagāti, ne tik simpātiski, ne tik populāri. Tikai problēma jau tajā, ka viņa pati nav ne simpātiska, ne veiksmīga, ne bagāta. Kad paklausās viņas runasveidā, atgādina tādu, atvainojos, prastu bābu, kura iedomājusies, ka ir pasaules naba. Bet iekšā tajā cilvēkā ir milzīgs tukšums. Ļoti sekla, tukša personība. Un ar šo gājienu, ieņirdzot par citu cilvēku izskatu, vēl vairāk pierādīja to, ka viņa ir riebīgs, aprobežots, sekls cilvēks.
05.07.2021 17:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits