IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4976
Reģ: 03.11.2012
blacke @ 30.06.2021 10:35

Šim diemžēl pēc savas pieredzes piekrītu, gadus nu jau desmit atpakaļ pat iedomāties nevarēju,ka labāk neatstāt logu uz vēdināšanu,ja mājās paliek kaķis. Nabags bija mēģinājis izlekt pa to šķirbu un palicis tur karājoties. Kaķis izdzīvoja,bet pakaļkājas palika paralizētas. Tagad vairs nekad neatstājam vaļā logus ja dodamies prom un iesaku to darīt arī visiem citiem.

Tieši tā, man arī bija gadījums, kad kaķene iesprūda starp atvērto logu, lai gan bija pilnīgs mājas kaķis un ļoti bailīga un nekad negribēja iet ārā. Mēs bijām mājās un uzreiz viņu izņēmām ārā no loga rāmja, bet nebija viegli.
Savukārt, kaimiņu kaķis iekrita un noslīka kanalizācijas akā, kamēr aku tīrija.
Daudzi kaķi nositas izlecot pa logu, citiem paveicas pat nokrītot no 8. Stāva izdzīvot, jo iekrīt kokā vai krūmos, visādi gadās.
30.06.2021 10:42 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Ar kadiem konserviem viņa baroja kaķus? Kuri ir tie lētie?
30.06.2021 11:00 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Es nesaprotu to cepienu par Vizlas krūtīm 😁 Nav taču no A uz D uztaisītas. Ļoti gaumīgi izskatās un es baigo atšķirību nemanu starp push-up krūštura efektu un ieliktā. Un super,ka KP piepilda viņas sapņus.
30.06.2021 11:10 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Redrose @ 29.06.2021 23:54

Par to ir uztaisīts kaut kāds sižets? Tiešām?

Tas bija sarkasms.
30.06.2021 11:12 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Nīmane ir viena no tām oriģinālajām mammām,kas par bērna niķus, māk pasniegt ar humoru. Reklāmas labi sataisītas,ka acīs nekrīt.
Beitika man besī no sākta gala. Man viņas seja besī, tie atņirgtie zobi un pinkšķēsana, brrr… fake as fuck!
A vot-Kramiņa sen ar Dzenīti nav ietusējušas 😁 Abas atsevišķi tiekās ar cilvēkiem, bet kopā nav bijušas 😁
30.06.2021 11:13 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Mani vairaak interesee, kur ir Kivichu suns?

Tak jau sen izlidināts ārā😀. Tu domā, ka sievietei, kura pameta 3 meitas, no kurām viena bija pavisam maziņa, kaut kāds taksis būs svēts? 😁Paspēlējās kamēr mazs un pietika! Skumjā realitāte. Ļoti daudziem dzīvnieki ir kaut kāds priekšmets ko izmest ārā. Viņiem nav morāles.Un sievietei, kas locekļa dēļ atteicās no savām meitām, vēl jo vairak nerūp kaut kāds dzīvnieks.
30.06.2021 12:50 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Par tām krūtīm... vai tad nav tā, ka katrs ķirurgs piedāvā dažādas formas un materiālus, un katra kliente var izvēlēties tieši kādu formu grib? Un tad sanāk tā, ka pie Didrihsones speciālista citai meitenei ir dabiska izskata krūtis, jo Didrihsone pati vienkārši prasīja pēc mākslīgākā iespējamā varianta, nevis viņa taisīja kaktu kantorī?
30.06.2021 12:54 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Par tām krūtīm... vai tad nav tā, ka katrs ķirurgs piedāvā dažādas formas un materiālus, un katra kliente var izvēlēties tieši kādu formu grib? Un tad sanāk tā, ka pie Didrihsones speciālista citai meitenei ir dabiska izskata krūtis, jo Didrihsone pati vienkārši prasīja pēc mākslīgākā iespējamā varianta, nevis viņa taisīja kaktu kantorī?

Nu nē, speciālistam ir arī ĻOTI liela nozīme! Tu šo operāciju vari salīdzināt ar jebko citu iz dzīves! Kā maksā-tādu kvalitāti saņem.
30.06.2021 12:57 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Bet vispār, likt tās pārspīlēti apaļās bumbas, atvainojos, krūtis, ir soooooo yesterday! Tagad tieši daudzas slavenības un ietekmības personas ņem tos silikonus āra, jo saprot, ka mazas, formīgas krūtis ir tomēr skaistas!
30.06.2021 13:01 |
 
Reitings 278
Reģ: 18.10.2019
Elīna šoreiz turcijā ieķērusi Balenciaga t- kreklu. Tik smieklīgi
30.06.2021 13:08 |
 
10 gadi
Reitings 2055
Reģ: 31.01.2012
Patie @ 30.06.2021 11:00
Ar kadiem konserviem viņa baroja kaķus? Kuri ir tie lētie?

Mani arī interesē. Un kas tieši tajos konservos ir slikts? Vai kāds pētījums ir bijis vai atklāts kaut kas slikts par tiem? Vai vienkārši cepiens ir par to, ka nebaro ar visdārgāko kaķu barību, jo taču daudz pelna?
Vakar paņēmām kaķīti, varbūt arī tagad viss no dārgā gala jāņem, jo citādi mēs būsim slikti saimnieki?
30.06.2021 14:13 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
cupcake2 @ 30.06.2021 14:13

Mani arī interesē. Un kas tieši tajos konservos ir slikts? Vai kāds pētījums ir bijis vai atklāts kaut kas slikts par tiem? Vai vienkārši cepiens ir par to, ka nebaro ar visdārgāko kaķu barību, jo taču daudz pelna?
Vakar paņēmām kaķīti, varbūt arī tagad viss no dārgā gala jāņem, jo citādi mēs būsim slikti saimnieki?

Gribi, lai tavs dzīvnieks aug vesels, kopts un skaists, pirms sāc barot, aizved pie vetārsta, kurš nozīmēs attiecīgo diētu ar sabalansētu uzturu.
Lētās barības, tādas kā Whiskas, nav nekas labs. Lētajās barībās tiek izmantoti subprodukti (nagi, skrimšļi, āda, utt.). Papildus tiek izmantotas nekvalitatīvas izejvielas, tiek pievienoti spēcīgi garšu pastiprinatāji, cukuri, krāsvielas, pievieno ļoti daudz graudaugus, bieži arī graudaugi, kas apsmidzināti ar pesticītiem. Šīm lētajām barībām ir ļoti lieli uzglabāšanas termiņi, tie ražoti augstās temperatūrās. Nemaz nerunājot par uzturvielu saturu lētajās barībās, viņās nav pilnvērtīgs saturs ar vitamīniem, olbaltumvielām, taukiem, utt., kas nepieciešams dzīvniekam tāpat kā cilvēkam.
Ja mīli savu dzīvnieku, aizved pie vetārsta un pērc barību kas nopērkama vet klīnikās vai specializētajos veikalos. Lai es saviem dzīvniekiem pirktu Whiskas, Friskies - NEKAD! Tad labāk pati vārītu viņiem gaļu un taisītu konservus.
30.06.2021 14:28 |
 
Reitings 44
Reģ: 30.03.2020
cupcake2 @ 30.06.2021 14:13

Mani arī interesē. Un kas tieši tajos konservos ir slikts? Vai kāds pētījums ir bijis vai atklāts kaut kas slikts par tiem? Vai vienkārši cepiens ir par to, ka nebaro ar visdārgāko kaķu barību, jo taču daudz pelna?
Vakar paņēmām kaķīti, varbūt arī tagad viss no dārgā gala jāņem, jo citādi mēs būsim slikti saimnieki?

Runa noteikti nav par cenu, whiskas, kitekat, felix un pat nezinu kādas vēl ir lēta gala firmas - sastāvs ir šaušulīgs, konservs, kam, manuprāt, būtu jāsastāv no gaļas ir pilns ar visu ko, bet no gaļas tur knapi smarža ir.
30.06.2021 14:32 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Lētā gala dzīvnieku barība, ja salīdzina ar cilvēku ēdienu, ir kā lētā gala cīsiņi un desas, kas maksā EUR 1.50 kilogramā. Ēst var, bet ēdot ilgstoši tu apēd visu Mendeļejeva tabulu. Uzturvērtība ir absolūtā NULLE, toties ķīmiskais sastāvs liek acīm ieplesties. Ko tas nodara mūsu organismam? Gan jau paši zinat. Vai jūs vēlaties, lai jūsu mājdzīvnieki/mīļdzīvnieki ēd dzīvnieku ragus, nagus un citas ķeskas, garšas pastiprinātājus un krāsvielas? Droši vien jau, ka nē.
30.06.2021 14:38 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Uz tām lētākām barībam ir pat rakstīts cik % pelnus tā barība satur. PELNUS...
30.06.2021 14:42 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
cupcake2 @ 30.06.2021 14:13

Mani arī interesē. Un kas tieši tajos konservos ir slikts? Vai kāds pētījums ir bijis vai atklāts kaut kas slikts par tiem? Vai vienkārši cepiens ir par to, ka nebaro ar visdārgāko kaķu barību, jo taču daudz pelna?
Vakar paņēmām kaķīti, varbūt arī tagad viss no dārgā gala jāņem, jo citādi mēs būsim slikti saimnieki?

Un, ja jūs paņēmāt kaķīti/kaņēnu, tad nemiet vērā, ka barību iedala kitten/adult/senior/indoor/outdoor/long hair/sterilised UTT. Un jā, tas ir svarīgi. Dzīvniekiem tāpat kā cilvēkiem, attiecīgā vecumā ir nepieciešamas attiecīgās uzturvielas un arī potes. Tāpēc jau ir vetārsti, kuri ieteiks vajadzīgo barību tavam dzīvniekam, lai nākotnē izvairītos no dzīvnieka vešanas pie ārsta. Arī dzīvnieki slimo no nekvalitatīvas barības, atsaka nieres darboties, aknas, urīnpūslis.
30.06.2021 14:49 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Ar ko nodarbojas Līvas Gobas vīrs Dāvids? plkst 12 darba dienā nesteidzīgi kačā muskułus. Līva kafejnīcā strādā dažas dienas nedēlā. No kurienes viņiem nauda, ja tik slinki uz strādāšanu. Vecāki uztur? Prieka vēsts?
Saprotams, ka abi tagad grib kļūt par influenceriem, lai vsipār nav jāstrādā, taču pašlaik viņiem ir pamaz sekotāju, tāpēc instagrams gan jau tas nenes lielas finanses.
30.06.2021 15:03 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.08.2020
tas ,ka baro ar lētu barību nenozīmē ka esat slikti saimnieki, bet gan neizglītoti
vajag papētīt sastāvu, no kā tad taisa tās barības un kuras ir vertīgākas dzīvniekam
sauliete baro ari whiskas un kkas vēl bija
nu nenomirs jau kaķis no tā
cilvēki arī ēd roltonu, mcdonaldu, tas tā, ja salīdzina, bet mēs taču neēdam katru dienu to sūdu :D
30.06.2021 15:42 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.08.2020
es arī kaut kad iedomājos kā viņi pelna naudu- ja līva tikai 3 nedēlā strāda un tad jauč cīkst
dāvis tik kačājas- kkur viņš strādā tik nevarēja saprast kur.
līvas reklāmas gan galīgi neuzrunā, būs jāatseko
30.06.2021 15:43 |
 
Reitings 53
Reģ: 24.02.2016
cupcake2 @ 30.06.2021 14:13

Mani arī interesē. Un kas tieši tajos konservos ir slikts? Vai kāds pētījums ir bijis vai atklāts kaut kas slikts par tiem? Vai vienkārši cepiens ir par to, ka nebaro ar visdārgāko kaķu barību, jo taču daudz pelna?
Vakar paņēmām kaķīti, varbūt arī tagad viss no dārgā gala jāņem, jo citādi mēs būsim slikti saimnieki?

Jāsāk jau ar to, ka konservi vispār nav sevišķi veselīgi dzīvniekiem, jo uzturvērtības ziņā ir ļoti mazvērtīgi. Daudz sabalansētāku un veselīgāku barību kaķis uzņems ar sauso, bet konservus var atstāt kā retam kārumam. Depo ir laba izvēle kvalitatīvai barībai, un cenas lielajiem iepakojumiem ir ļoti ekonomiskas.
Papildus tam, konservu regulāra lietošana ļoti bojā zobu stāvokli, ja tos speciāli netīra. Es diemžēl šo visu arī uzzināju tikai pēc tam, kad bija jau par vēlu,- kaķītim sāpēja zobi un vairāki bija jārauj ārā. To var redzēt arī pēc tā, ka, ēdot sauso garību, kaķis daudz izspļauj ārā uz zemes- tas aiz sāpēm.
30.06.2021 15:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits