IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 8076
Reģ: 16.02.2021
Es arī vienmēr brīnos par tiem apaļajiem cilvēkiem, kuri saka, ka veselības problēmu dēļ ir tāds svars. Kādas ir tās problēmas? Vairogdziedzeris? Locītavas, mugura? Cukura diabēts? Sirds problēmas? Šīs veselības problēmas varētu daļēji izslēgt sportu, vismaz kamēr svars ir milzīgs, taču, svaram samazinoties, atļautas varētu būt pastaigas, mierīgs velo treniņš, joga, kaut kas. Bet es neesmu dzirdējusi par tādām veselības likstām, kas liegtu svaru samazināt ar veselīgu uzturu un mērenu, individuāli piemērotu ēdienkarti ar kaloriju deficītu. Tīrākās pasakas vienkārši. Resnam būt ir nolaidība. Es vēl varu saprast bērnu resnumu, pati esmu skolā redzējusi, ka daži klasesbiedri skrienot kopā ar visiem tāpat ir apaļi, taču pēkšņi tas mainās un svars paliek pilnīgi normāls.
28.06.2021 21:03 |
 
Reitings 8076
Reģ: 16.02.2021
Patiesībā ar veselīgu uzturu un bagātinātājiem tieši no lielas daļas nosaukto veselības problēmu var tikt vaļā. Protams, ne jau muguras problēmām, piemēram, bet veselīgs uzturs noteikti palīdz turēt rāmjos hormonālas problēmas vai cukura diabētu.
28.06.2021 21:06 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Es ari uzreiz nodomaju, ka Juta laidis prom uz US.
28.06.2021 21:18 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Bet es neesmu dzirdējusi par tādām veselības likstām, kas liegtu svaru samazināt ar veselīgu uzturu un mērenu, individuāli piemērotu ēdienkarti ar kaloriju deficītu.

Trekni plusi! Man šķiet, ka ir diezgan stulbi teikt, ka ir kaut kādas veselības problēmas, kuru dēļ ir liels liekais svars un tajā pašā laikā rīt tik milzīgas porcijas ar karbonādēm, frī kartupeļiem, majonēzēm pa virsu vai kas nu vēl tur bija tai Agritai Turcijas storijos šķīvī redzams. Ja ir veselības problēmas + liekais svars, tad tādas porcijas ar neveselīgu ēdienu situāciju padarīs vēl ļaunāku. Labi, ja kaut kādu iemeslu dēļ nevar sportot vai arī svars nez kāpēc neiet nost, tad vismaz var darīt tik daudz kā patērēt veselīgu uzturu un dzert daudz ūdens, nevis trekterēt alkoholu. Laikam domā, ka cilvēki ir idioti un akli, ka neredz kādu dzīvesvietu ved visas tās, kuras aizbildinās ar savām it kā veselības problēmām.
28.06.2021 22:33 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Shayk @ 28.06.2021 21:18
Es ari uzreiz nodomaju, ka Juta laidis prom uz US.

Jutai pat nēsātas drēbes labākā kvalitātē kā plēstās un karājošiem diegiem lupatas ar SUPER uzcenojumu no Butterfly 🦋
28.06.2021 23:09 |
 
Reitings 1015
Reģ: 06.01.2020
No vienas puses,nav mana darīšana, bet no otras- es nespēju noskaitītes to kā vucēna izturas pret saviem bērniem. Tas Ibizas brauciens (kad bērniņam bija knapi 3 mēneši?) - bērnam pirmie 3 mēneši ir kā 4.ais trimestris, kur vajag mammas tuvumu 24/7(KUR NU vēl priekšlaikus dzimušam), bet šī vazājas pa pasauli visur. Vazaņķe. Par barošanu arī. Aizpirž uz Krieviju (vai kur tur viņa bija) un tamdēļ nevar barot vairs. Pati bez maz vai instagram pasmejas. Pajautā viedokli par Turciju -ko viņai darīt (Tu bļeģ pasēdi un padomā, varbūt padomā par bērniem un atslēdzies no instagrama uz laiku). Pašai sava galva nav? Normāli kāds atklāti pateica, lai nebrauc nekur un tad nu nabadzīte sadusmojās, ka naudu jāpelna, jo citādāk jau valsts nemaksā😂 atrodi tad normālu darbu un sēdi BKA. Tagad puika kaut kādā nometnē. Vucēna -labi, ka Tev ir tāda mammīte,kurai laiks audzināt bērnus tavus. Nevajag dzemdēt,ja esi vēl lati bērna prātā un pirmajā vietā ir tikai baļļuki. FUJ!! Man ir ļoti žēl bērnu. Nekādu uzmanību nevelta. Un tas,ka bērniem papuki aizmukuši,tas jau ir tās čūskvecenes pašas nopelns. Nevajag būt tādai BITCH.
28.06.2021 23:13 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Daisey @ 28.06.2021 23:13
No vienas puses,nav mana darīšana, bet no otras- es nespēju noskaitītes to kā vucēna izturas pret saviem bērniem. Tas Ibizas brauciens (kad bērniņam bija knapi 3 mēneši?) - bērnam pirmie 3 mēneši ir kā 4.ais trimestris, kur vajag mammas tuvumu 24/7(KUR NU vēl priekšlaikus dzimušam), bet šī vazājas pa pasauli visur. Vazaņķe. Par barošanu arī. Aizpirž uz Krieviju (vai kur tur viņa bija) un tamdēļ nevar barot vairs. Pati bez maz vai instagram pasmejas. Pajautā viedokli par Turciju -ko viņai darīt (Tu bļeģ pasēdi un padomā, varbūt padomā par bērniem un atslēdzies no instagrama uz laiku). Pašai sava galva nav? Normāli kāds atklāti pateica, lai nebrauc nekur un tad nu nabadzīte sadusmojās, ka naudu jāpelna, jo citādāk jau valsts nemaksā? atrodi tad normālu darbu un sēdi BKA. Tagad puika kaut kādā nometnē. Vucēna -labi, ka Tev ir tāda mammīte,kurai laiks audzināt bērnus tavus. Nevajag dzemdēt,ja esi vēl lati bērna prātā un pirmajā vietā ir tikai baļļuki. FUJ!! Man ir ļoti žēl bērnu. Nekādu uzmanību nevelta. Un tas,ka bērniem papuki aizmukuši,tas jau ir tās čūskvecenes pašas nopelns. Nevajag būt tādai BITCH.

++++++
28.06.2021 23:25 |
 
Reitings 226
Reģ: 08.03.2021
Daisey @ 28.06.2021 23:13
No vienas puses,nav mana darīšana, bet no otras- es nespēju noskaitītes to kā vucēna izturas pret saviem bērniem. Tas Ibizas brauciens (kad bērniņam bija knapi 3 mēneši?) - bērnam pirmie 3 mēneši ir kā 4.ais trimestris, kur vajag mammas tuvumu 24/7(KUR NU vēl priekšlaikus dzimušam), bet šī vazājas pa pasauli visur. Vazaņķe. Par barošanu arī. Aizpirž uz Krieviju (vai kur tur viņa bija) un tamdēļ nevar barot vairs. Pati bez maz vai instagram pasmejas. Pajautā viedokli par Turciju -ko viņai darīt (Tu bļeģ pasēdi un padomā, varbūt padomā par bērniem un atslēdzies no instagrama uz laiku). Pašai sava galva nav? Normāli kāds atklāti pateica, lai nebrauc nekur un tad nu nabadzīte sadusmojās, ka naudu jāpelna, jo citādāk jau valsts nemaksā? atrodi tad normālu darbu un sēdi BKA. Tagad puika kaut kādā nometnē. Vucēna -labi, ka Tev ir tāda mammīte,kurai laiks audzināt bērnus tavus. Nevajag dzemdēt,ja esi vēl lati bērna prātā un pirmajā vietā ir tikai baļļuki. FUJ!! Man ir ļoti žēl bērnu. Nekādu uzmanību nevelta. Un tas,ka bērniem papuki aizmukuši,tas jau ir tās čūskvecenes pašas nopelns. Nevajag būt tādai BITCH.

Tik ļoti piekrītu.
28.06.2021 23:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5022
Reģ: 03.11.2012
Daisey @ 28.06.2021 23:13
No vienas puses,nav mana darīšana, bet no otras- es nespēju noskaitītes to kā vucēna izturas pret saviem bērniem. Tas Ibizas brauciens (kad bērniņam bija knapi 3 mēneši?) - bērnam pirmie 3 mēneši ir kā 4.ais trimestris, kur vajag mammas tuvumu 24/7(KUR NU vēl priekšlaikus dzimušam), bet šī vazājas pa pasauli visur. Vazaņķe. Par barošanu arī. Aizpirž uz Krieviju (vai kur tur viņa bija) un tamdēļ nevar barot vairs. Pati bez maz vai instagram pasmejas. Pajautā viedokli par Turciju -ko viņai darīt (Tu bļeģ pasēdi un padomā, varbūt padomā par bērniem un atslēdzies no instagrama uz laiku). Pašai sava galva nav? Normāli kāds atklāti pateica, lai nebrauc nekur un tad nu nabadzīte sadusmojās, ka naudu jāpelna, jo citādāk jau valsts nemaksā? atrodi tad normālu darbu un sēdi BKA. Tagad puika kaut kādā nometnē. Vucēna -labi, ka Tev ir tāda mammīte,kurai laiks audzināt bērnus tavus. Nevajag dzemdēt,ja esi vēl lati bērna prātā un pirmajā vietā ir tikai baļļuki. FUJ!! Man ir ļoti žēl bērnu. Nekādu uzmanību nevelta. Un tas,ka bērniem papuki aizmukuši,tas jau ir tās čūskvecenes pašas nopelns. Nevajag būt tādai BITCH.

Pilnīgi piekrītu! Būtu viņai tāda māte, kura nevar pieskatīt vai negrib un pateiktu, ka audzini vien pati savus bērnus, tad gan viņa apdirstos.
Bet tā viņa ir māte dzeguze, ko citu par viņu teikt.
Ibizā arī visi pieskatīja viņas puiku, izņemot viņu pašu, tāpēc puika arī tā pieķērās Rafam, jo viņš ņēmās gan ar savu dēlu, gan Vucēnas. Un tās reizes, kad Ibizā viņa bija viena atstāta ar puiku kā viņa besījās, un kad atbrauca uz LV un dēlu tik ātri neņēma BD kā viņa BESIJĀS! Labi, tur viss bija kopā, gan puikam apstākļu un vides maiņas, gan viņai, gan grūtniecība, bet tāpat.
Reāli pretīgs sievišķis, par to Turciju un uzdoto jautājumu, vispār nerunāsim. Reāli - gribi tusēt, nu tad neko nesaki un brauc tusēt, un neprasi citu viedokļus, ja negribi tos dzirdēt.
28.06.2021 23:35 |
 
Reitings 226
Reģ: 08.03.2021
Jeļenas bērns plaukst un aug mīlestībā, tāpēc ir tik veselīga un smaidīga. Bet tās dzeguzmātes bērns izskatās ļoti bēdīgs.
28.06.2021 23:38 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Sandrasmuskova nu gan šovakar sacepusies, ka kāds aizrādīja par porciju lielumiem, saldējumu un NL kokteiļu dzeršanu kopā ar ēdienreizēm.
28.06.2021 23:38 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Man smiekli sanāca par Evelīnu Pārkeri...pat profilā bio sev ierakstījusi bachelors degree.. ļoti liels sasniegums.labi saprotu, katram savi sasniegumi, gribas lepoties, bet nu nav tas arī nezin kas, it īpaši redzot kā viņa mācījās un tagad īpaši jāuzsver, ka redz influenceriem arī ir augstākā izglītība, diez kas viņā mainījās :D
28.06.2021 23:57 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Bieži vien sievietēm, kuras nevēlas bērnus (es tajā skaitā), no apkārtējiem nākas noklausīties pārmetumu jūru: "kad būs savējais, būs savādāk", "savējo uzreiz iemīlēsi", "būs savējais, radīsies mātes jūtas" utt., a, vot, Vucēna ir pierādījums tam, ka tā vis' nav (nesaku, ka nemīl savus bērnus, bet runāju konkrēti par to, ko redzam viņas IG saturā). Nebūtu radījusi bērnus un būtu dzīvojusi tikai sev, būtu atbildīga tikai par sevi un miers, a tagad kāds ir rezultāts? Divu bērnu māte, kurai patīk skraidīt apkārt pa pasauli un tusēt, un divi bērni, kurus gan jau izaudzinās vecmāmiņas, vectētiņi un auklītes. Stāsta morāle: nākamreiz, kad kāda sieviete teiks, ka nevēlas bērnus, necentīsimies viņu pārliecināt par pretējo, citādi sanāks kā Vucēnas gadījumā - bērni ta' ir, bet no mātes jūtām tāds čušš vien. Rezultātā: cieš visi.
29.06.2021 00:42 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Ko tā resnā govs Sandra, tur žēlojas savos storijos.
Izrijas kā cūka negausīgi un tad cepās, ka kāda kaut ko pasaka. 😁
29.06.2021 06:48 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
Miaa @ 29.06.2021 00:42
Bieži vien sievietēm, kuras nevēlas bērnus (es tajā skaitā), no apkārtējiem nākas noklausīties pārmetumu jūru: "kad būs savējais, būs savādāk", "savējo uzreiz iemīlēsi", "būs savējais, radīsies mātes jūtas" utt., a, vot, Vucēna ir pierādījums tam, ka tā vis' nav (nesaku, ka nemīl savus bērnus, bet runāju konkrēti par to, ko redzam viņas IG saturā). Nebūtu radījusi bērnus un būtu dzīvojusi tikai sev, būtu atbildīga tikai par sevi un miers, a tagad kāds ir rezultāts? Divu bērnu māte, kurai patīk skraidīt apkārt pa pasauli un tusēt, un divi bērni, kurus gan jau izaudzinās vecmāmiņas, vectētiņi un auklītes. Stāsta morāle: nākamreiz, kad kāda sieviete teiks, ka nevēlas bērnus, necentīsimies viņu pārliecināt par pretējo, citādi sanāks kā Vucēnas gadījumā - bērni ta' ir, bet no mātes jūtām tāds čušš vien. Rezultātā: cieš visi.

Bet Vucēna jau teica, ka bērnus grib un varētu vēl pāris uztaisīt.😂
29.06.2021 07:09 |
 
Reitings 311
Reģ: 17.12.2019
Zinu vairākas tādas sievietes kā Vucēna. Tādas staigules kā viņa, visu mūžu arī paliek vienas. Viņa pat sevi nevar pierādīt kā lielisku māti, jo dzenas pēc naudas, naudas, naudas. Tā vietā, lai veltītu laiku bērniem, viņa dižojas ar katru nākamo lietu ko ir nopirkusi. Neviens normāls vīrietis pie sāniem negrib tādu sievieti, kura pat par viņa pēcteci nespēs rūpēties, attīstīt, izglītot, rādīt piemēru un dot mātes mīlestību. Tas ko viņa var parādīt ir tusiņš NL pāķu komūnā ar ne to augtsrāko intelekta līmeni. Vienīgi viņai atliek copēt kādu 50 gadīgu papiku, kuram bērnus nevajag, bet nu arī šādam variantam mēs iznākumu redzējām.
29.06.2021 08:52 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
LaLo @ 29.06.2021 07:09

Bet Vucēna jau teica, ka bērnus grib un varētu vēl pāris uztaisīt.?

Viņa teica, ka gribot 4-5 bērnus un katru no cita vīrieša. Viņa arī teica, ka Neitam neko nemācīs, jo priekš tam esot skolas un skolotāji. Dumja, kas dumja.
29.06.2021 08:55 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Sauliete ar katru savu darbību un izdarību paliek ar vien stulbāka un stulbāka, pat Miglāni nav vērts vispār neko komentēt.
https://www.apollo.lv/7281305/ptac-par-mums-smejas-un-nirgajas-influenceru-un-ptac-saga-sauliete-ari-gatava-tiesaties
"Piemēram, Adriana ar PTAC centās sarunāt mierizlīgumu un piedāvāja, ka viņa varētu kļūt par PTAC reklāmas kampaņu vēstnesi, kurā informētu un izskaidrotu tautai visus šos nosacījumus. Taču viņi izsmēja un paņirgājās, pasakot nē," sašutumu par šo situāciju pauž Sauliete."
29.06.2021 08:58 |
 
Reitings 10096
Reģ: 19.11.2014
Kāda kura māte būs bijusi varēsiet spriest tad, kad bērni izaugs. Varēsiet salīdzināt savus laimīgi 4.trimestri izdzīvojušos zīdainīšus ar tiem, kuri bija pamesti pie omītes, kamēr māte izklaidējās.
Jā, ja Vucēna sēdētu maximā pie kases, tad gan viņa būtu cienījama sieviete, jo nabadzītei ietu tik grūti un pelnītu tik maz.
Tas ir viņas darbs, patīk jums tie pulveri, nepatīk.. viņa ar to pelna un pelna labi, lai viņas bērniem viss būtu. Varbūt pēc pāris gadiem viņa ar bērniem ceļos, atpūtīsies un pavadīs tik daudz laika kopā, ka vienīgais ar ko pašas varēsiet lepoties būs tas, ka bēbītim bija lielisks 4.trimestris un piens pa taisno no pupa. 😁
Man ir bērni, esmu izgājusi cauri visiem dvēseles stāvokļiem. Ar pirmo 4.trimestris bija līdz 3 gadu vecumam. Sirds leca pa muti ārā, ja vajadzēja kādam viņu uzticēt, mūždien pārstresojusies - priekšā, pakaļā pie bērna tik. Katrs nākamais ieviesa nedaudz veselīgākas korekcijas. Un tagad, kad visi jau puslīdz sakarīgā vecumā - es jums pateikšu, ka visi man ir vienlīdz mīļi, forši un neviens no viņiem neizskatās nelaimīgs. 😇
29.06.2021 09:05 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
Kubasova savā meditācijas huin... Tagad mēģina dabūt iekšā ar konkursu, viss kas tev jādara jāiegādājas viņas tas abonements. 😁
29.06.2021 09:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits