IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2264
Reģ: 16.02.2013
Silla @ 26.06.2021 00:32
man tas kuilis jau sen riebjas? ar savu ķērkšanu, stulbo runāšanu un saviem storijiem. Man nekas nav pret homoseksuāļiem, bet tiešām viņš sabojā priekšstatu un rada kaunu visiem viņiem ?

Vinam ir loti daudz atbalstitaju, daidz bernu atbalstitaju, lidz ar to butu jāuzmanās kadus čičus vins tur zibina
Bet man loti liela zinkariba mac cik daudz vinam saziedoja. Nav zel, lai tiek, tikai interesanti
26.06.2021 01:01 |
 
Reitings 337
Reģ: 29.07.2020
AmunaDavis un viņa kompānija jau ir pavisam pārdzērušies. Rāda kā draugs čurā. Vairs nefiltrē ,ko var radīt un ko nē.
26.06.2021 01:09 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Baiga vinam tur NL komanda. Ir 'dargais' gals un 'letais' gals. Saulietei Pechka ari kaut kur pazudis, varbut sastridejas vai bernus aukle.
Vucena nogribejusies, no visam malam lauzas ara.
Es to meitenu vieta, kuras tur tika mala atmestas padomatu, vai ir verts savu naudu grust tada kompanija.
26.06.2021 02:18 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
Wonder woman @ 26.06.2021 00:08
Es arī diezgan aktīvi sekoju līdzi šim NL braucienam uz Turciju,godīgi sakot labu iespaidu neatstāja uz pēdējām dienām pat loti izteikti varēja redzēt Vucens&co atškiršanos no lielas daljas grupas,bet var saprast ,Es arī negribetu but saistīta ar Agrita &co grupu,jo tas lauku limenis pa visam malam spiežas laukā,visi tie drausmīgie story ar lokalajiem alko nokrautajiem galdiem ne par ko labu neliecina!
Varu saprast kādēl uz nedeljas beigam tik loti grupa ir sadrumstalojusies,jo principa atskaitot NL produktu tirgoshanu vinjam nav nekas kopigs anyway!
Agrita &co tikai bojā imidzu “posh” meitenēm,diez vai vinjas savos storylines grib tos letos frī kartupeljus un resnos vëderus redzet!?
Vairāk mani gan fascinē tas viss NL lifestyle kopumā,Es Jau saprotu,ka vinjas visas skaitas “manager “ ,bet tur lidz menedzeriem,kā lidz saulei,story tik loti nepārdomati,visa tā non stop alko lietoshana,lielas porcijas katrā edienreize,nekas no tā visa ko vinjas rada nav veselīgs dzivesveids un noteikti necelj slavi nl!
Protams starplaikos reklāma NL ,bet tagad tas nl liekas nevis ka kaut kas veseligs ,bet ka labs pagiru preperats tas ari viss !
Es noskatijos vairaku nl meitenu story Reali neviena no vinjam nav bijusi ne uz vienu workout ,pat ne tuvu sporta zalei,tapat nevienai ne reizi story nevar redzet kaut vienu veseligu maltiti,kaut vai vismaz veseligas brokastis,Protams saprotu atvaljinajums utt ,bet nu nevienai no vinjam nav veseligu ieradumu bāze,mauc ieksha savus ED un doma ,ka būs tievas ,tam kam
Vielmainja strada tas ari ir tievas ,bet parejas paliek arvien resnakas un resnakas!
Vel mani izbrina tas nevisai koptas nl parstaves,visur celulits,resnas,zobi škibi/dzelteni,mati ar ne tie koptakie ,liek tos savus pačus rita-vakara vai tas maskas un tiesham vinjam liekas ,ka tas palidz izskatities labi !? Nu nē,var darit ko grib tapat ir un paliek antireklama,bet tiem lideriem jau patiesiba pohuj jo vinjas jau nopelna tapat uz vinju rekina tik turpina motivet visas piesaistit vairak jaunu menedzeru un tālāk vinjam neinteresē!
Starp citu kur Baiba pazudusi?dieta jau beidzas??

Baiba padevās un stampa ēdienu māga būs dubult kg
26.06.2021 07:37 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
Vucena pirms būtu filmejusi to video būtu no savas šķības dirsas izvilkusi peldkostīmu. 😁 Un iztaisnojusi savu šķībo rumpi, kaut cik, lai tas izkatās labi..
Viņa vispār par bērniem rūpējas, vai aizdzeras un aizmirsa, ka viņai mājas ir zīdainis un dēls.
26.06.2021 07:41 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Pēc agritas pēdējiem storijiem pālī izskatās kā skumjie būtu aizbraukuši beidzot pirmajā ceļojumā un tad dzer cik dod :D
Sauliete kkad vsavos storijos pieminēja gasterbaiterus nu tad re kur viņa paņēmusi no savas komandas līdzi :D lai gan pati jau ar nav nekāda princese kā uzskata :D
26.06.2021 08:46 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
Agritā vispar neviens neklausās. Storijos arī viņa kaut ko prasa utt., bet neviens īsti nereaģē. 😁
26.06.2021 09:01 |
 
Reitings 1015
Reģ: 31.01.2015
Ir brīži, kad liekas, ka esi redzējis visu, bet, tad atkal, kaut kas tevi pamanās pārsteigt. Par NL Turcijas braucienu nevaru beigt brīnīties. Visi tur kā no ķēdes norāvušies. Cukura diabētiķis, kurš brokastīs ēd kūkas, alkohols rītā, vakarā, Vucēns, kas sen nav dabūjusi, fake brendu somu pirkšana, jo "laba kvalitāte", Līgo pasākums ar skaisti klātu galdu, bet arbūzs ir vienīgais, ko Kača var meitenēm uzsaukt. Un tie NL produktu reklāmas video, ko meitenes taisa. Tā skaitās tā strādāšana? Man paliek kauns viņu vietā, ka viņas to uzskata par kaut ko kvalitatīvu. Prastums spiežas ārā pa visām malām.
26.06.2021 10:10 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
https://instagram.com/g.lazdina?utm_medium=copy_link
Versace smaržas un TH kleita no Turcijas tirgus 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
26.06.2021 11:03 |
 
Reitings 440
Reģ: 06.06.2021
@g.lazdina
Jēzus Marija! Vēl viens gremlins no NL. 😁😁😁
26.06.2021 11:33 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Jezin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Nevar normalas smarzas ar NL algu atlauties! Tulin visi skries pieregistreties. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
26.06.2021 11:42 |
 
Reitings 181
Reģ: 22.05.2021
Taas vinju maskas, taa kaa milzu prezhi ar caurumiem, es ljoti atvainojos 🤭
26.06.2021 11:53 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5051
Reģ: 03.11.2012
Man ir ļooooti žēl to sievieti, goda vārds! Bet tā ir kategorija, kura vislabāk uzķeras, pakļaujas un padodas NL aicinājumam.
Un es ticu, ka noskatoties viņas story, tādas pašas sievietes kā viņa , arī “iekārdināsies” uz kaut ko tādu.
Bet rezultātā, tas tikai vairos peļņu tādām kā Sauliete un Vucena & co.
26.06.2021 11:56 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
tagad visi sakam paldies Dievam ka Vucēna nepaņēma mazuli līdizi.kur tur mazulim vieta?!
26.06.2021 12:25 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Cukura diabētiķis šorīt brokastīs rij pankūkas. Autobusā atdzīstas, ka klāt nākuši kg, no rîtdienas sākšot Žestj
26.06.2021 12:27 |
 
10 gadi
Reitings 8093
Reģ: 29.09.2009
Mjaaa... Nu tādas lielas algas NL, ka var atļauties tikai fake brendus... Par pašu Turcijas ceļojumu nemaz nerunāsim.
26.06.2021 12:30 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Ja viņu varēja apkāst Turku tirgotāji ar fake smaržām, tad nav brīnums, ka viņa ir apvārdota NL
26.06.2021 12:36 |
 
Reitings 8034
Reģ: 16.02.2021
Es nesekoju nevienai no NL, man viss tāpat ir skaidrs no šeit rakstītā. Es negribētu tur būt un brauciens ir prasts. Tirgus, lētais all inclusive, fuj. Bet tomēr katram savs, šis ir tāds prasto ļautiņu izpriecas brauciens, kuram trūkst izdomas, bez jebkādas kultūras un redzesloka paplašināšanas. Katrīne pati tajā NL arī tāda tirgus babene, man būtu kauns no tādas kompānijas un tāda atspoguļojuma. Gan jau pašas LV atskaidrosies un sapratīs, cik prasti viss no malas izskatās, bet turpinās pašas sev izskaidrot, ka šis forums ir "haters gonna hate" variants, kaut gan sen jau šeit ir daudz sakarīgas sievietes, kuras raksta objektīvus komentārus. NL produkcijai neticu, kā jau jebkuram zīmolam, kurš ražo visu - nu nevar viss būt labs. Ticu, ka šādas tādas pērles tur ir atrodamas, kuras ik pa laikam palietot, bet ne jau ikdienā sēdēt uz tās produkcijas. Kā arī man liekas, ka pati Katrīne pirms NL izskatījās daudz labāk, bija sievišķīgāka, piezemētāka, atklāta, bet ar tādu noslēpumu - forša sieviete, tagad tāda baigā žagata palikusi, skandelē pa instagramu, regulāri iekuļas skandālos, dzerstās, nu tā neforši liekas. Kā mamma gan liekas forša, rūpējas par meitām, kā arī meitas ļoti patstāvīgas, talantīgas. Bet vispār tās NL dāmas arī šķiet ļoti basic - basic brendus pērk, basic lietas patērē un basic ceļojumi - Ēģipte un Turcija, wow.
26.06.2021 12:59 |
 
Reitings 8034
Reģ: 16.02.2021
Bet tur nav ko iespringt vai smieties - šī sabiedrības daļa patiesībā ir ļoti liela, ne tikai instagramā, bet arī dzīvē daudzi paziņas vai skolas biedri ir šādi - skaļi uzvedas, pievērš sev uzmanību, it kā ir atpazīstami, bet nav jau tam pamata - nekas radīts vai kāds talants vai interesants saturs - vienkārši rāda savu basic ikdienu un taisa skandālus. Tā ir ar tām tukšajām mucām, kuras tālu skan. :D
26.06.2021 13:03 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Noskatījos Vucēnas dibena video, ārprāts, viņa laikam domā, ka baigi gaumīgi un erotiski
26.06.2021 13:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits