IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5096
Reģ: 03.11.2012
makitta9 @ 07.06.2021 22:27
Instagrams ir tikai viena šaura niša šajā bērnu publicēšanas un blamēšanas sakarā. Atsaucīgo māmiņu forums feisbukā ir pilns ar diskusijām, kur mammītes ar saviem vārdiem, uzvārdiem diskutē par bērnu nesaturēšanu, aizcietējumiem un pubertāti. Es nezinu, kas man kā bērnam liktos trakāk - tizls storijs ig vai ka mamma feisbukā 25k dalībnieku forumā diskutē par manu privāto dzīvi un neērtajām tēmām

Par šo piekrītu 100% 👍🏻👍🏻
Kad biju stāvoklī, tad pieteicos tajā grupā, piedzima mazais, sāku lasīt diskusijas un sapratu … tā grupa nav man 😂😂😂
Reāli domāju, ka tur runās kaut ko normālu, izrādījas, ka visas apspriež kakas un to krāsu vai diršas viena ar otru, pārmet viena otrai, cik citas ir sliktas mātes vai nosoda citu ģimenes, vīrus.
Labi ja 10% noderīga info par bērniem.
Principā, katra diskusija izvērtās par kašķi, neatkarīgi vai bija runa par autosēdeklīti, vai bērnu drēbītēm. 😄🙈
07.06.2021 22:37 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Visos laikos, visos vecumos daļai ir bijis celulīts. Man vienalga par citām, galvenais, lai man nav. 🤣
07.06.2021 22:43 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
vivii @ 07.06.2021 22:37

Par šo piekrītu 100% ????
Kad biju stāvoklī, tad pieteicos tajā grupā, piedzima mazais, sāku lasīt diskusijas un sapratu … tā grupa nav man ???
Reāli domāju, ka tur runās kaut ko normālu, izrādījas, ka visas apspriež kakas un to krāsu vai diršas viena ar otru, pārmet viena otrai, cik citas ir sliktas mātes vai nosoda citu ģimenes, vīrus.
Labi ja 10% noderīga info par bērniem.
Principā, katra diskusija izvērtās par kašķi, neatkarīgi vai bija runa par autosēdeklīti, vai bērnu drēbītēm. ??

Šajā forumā jau tas pats. Var nodirst desmit bērnus, rižus, neglītus, resnus, utt., bet, gadās, ka kāds piemin vienu izņēmumu kā šajā gadījumā ar celulītu, tā uzreiz viss, visas raganas, muļķes, tā nevajag darīt. 😁😁😁
Neviens par tiem bērniem nerunātu, ja to bērnu māte aiz sava egoisma nepubliskotu bildes publiski pieejamas citiem! Āmen!
07.06.2021 22:46 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Redrose @ 07.06.2021 22:16

Un?
Lai tak Sauliete un citas liek savus bērnus Ig, bet vai tiešām jābūt tik tizliem un stulbiem cilvēkiem un jāspriež pat par bērna celulītu?. Tas ir max stulbi.
Citam tā prātiņa ir vairāk , citam ne tik .

Max stulbi ir publicēt bildes un storijus ar savu bērnu kaut bērns regulāri skaļi bļauj mātei, lai to nedara! Āmen! Punkts!
07.06.2021 22:48 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Vai varam kancelēt to NL Agneseboo? 😁
Kā, nu kā var braukt pie stūres un mizot bērnam ābolu? Pati stāvoklī, otrs bērns aizmugurē. Pēc tam braucot ver vaļā to NL batoniņu. Vai tiešām, sākot tirgot NL, pazūd arī kritiskā domāšana?
08.06.2021 15:33 |
 
Reitings 66
Reģ: 18.02.2021
Tā Agneseboo reāli briesmīga čikse ir. Kaut kad pirms pāris dienām skatījos storiju, kur viņa mašīnā ar vienu roku brauc, otru filmē, aizmugurē sīkie un viņa vēl ar smaidu sejā -NAHUJA TIE BĒRNI KLIEDZ :))
08.06.2021 15:52 |
 
Reitings 66
Reģ: 18.02.2021
Atvainojos, no emocijām par to, ka atcerējos par viņu, pat aizmirsu uzlikt cenzūru virsū.. :D
08.06.2021 15:52 |
 
Reitings 148
Reģ: 01.03.2021
Kas Agnesei Strodei par zilumiem? 😀
08.06.2021 15:53 |
 
Reitings 224
Reģ: 08.03.2021
Alegorija @ 08.06.2021 15:53
Kas Agnesei Strodei par zilumiem? ?

Viņa izskatās tik ļoti fiziski slima. Tā sejas āda, ādas krāsa, kauli spiežas. Ļoti, ļoti neveselīgi un nesmuki
08.06.2021 17:27 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Alegorija @ 08.06.2021 15:53
Kas Agnesei Strodei par zilumiem? ?

gan jau pālī nokrita :D
08.06.2021 22:14 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ka jus domajat uz ko Juta teme ar tiem lastiem?😅
08.06.2021 22:45 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
Beciņa @ 08.06.2021 17:27

Viņa izskatās tik ļoti fiziski slima. Tā sejas āda, ādas krāsa, kauli spiežas. Ļoti, ļoti neveselīgi un nesmuki

Daudz labāk nekā tad, kad bija apvēlusies. Vispār malacis meitene, ka saņēmās un lieko nometa, laikam Terijs bija pie vainas svara uzņemšanai.
08.06.2021 22:46 |
 
Reitings 32
Reģ: 19.03.2021
Shayk @ 08.06.2021 22:45
Ka jus domajat uz ko Juta teme ar tiem lastiem??
Man laikam skaidrs,bet ljoti nepatika vinjas teiktais. Nevajag savas traumas delj savas neveiklibas vai kljudam norakstit uz kada skaudibu vai vel ko citu. Man ari ir bijushi dzive brizi,kad nepartraukti kaut kas savads notiek,ari traumas. Bet tadas parasti notiek nevis delj cita cilveka sliktam domam vai lastiem. Ja notiek vairak par 1 gadijumu isa laika,ir japiebremze un japarskata kaut kas sava dzive Tas var but sava veida bridinajums .Bet tadu traumu var pasniegt ari sargengjelis,lai pasargatu no lielakas tuvojoshas nelaimes tada veida noliekot savu aprupejamo mierigaka dzives ritma. Ticu ljaunajai acij,energijas vampiriem,bet tad cilvekam,jabut blakus,lai varetu kaut kada veida iespaidot. To esmu sajutusi 1 reizi sava dzive un ljoti stipri,bet nesapratu no ka,jo darba bija vairaki jauni kolegi un pati jau drizuma mainiju darbu. Man bija kaut kads nereals speku izsikums tikko ienacu telpa,kur bija visi darbinieki. It ka kads energiju izsuktu. Ka nomainiju darbu,ta pazuda shi sajuta. Mani nepamet doma,ka Juta nav samierinajusies ar shkirshanos.
08.06.2021 23:24 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Tramonto @ 08.06.2021 23:24
Man laikam skaidrs,bet ljoti nepatika vinjas teiktais. Nevajag savas traumas delj savas neveiklibas vai kljudam norakstit uz kada skaudibu vai vel ko citu. Man ari ir bijushi dzive brizi,kad nepartraukti kaut kas savads notiek,ari traumas. Bet tadas parasti notiek nevis delj cita cilveka sliktam domam vai lastiem. Ja notiek vairak par 1 gadijumu isa laika,ir japiebremze un japarskata kaut kas sava dzive Tas var but sava veida bridinajums .Bet tadu traumu var pasniegt ari sargengjelis,lai pasargatu no lielakas tuvojoshas nelaimes tada veida noliekot savu aprupejamo mierigaka dzives ritma. Ticu ljaunajai acij,energijas vampiriem,bet tad cilvekam,jabut blakus,lai varetu kaut kada veida iespaidot. To esmu sajutusi 1 reizi sava dzive un ljoti stipri,bet nesapratu no ka,jo darba bija vairaki jauni kolegi un pati jau drizuma mainiju darbu. Man bija kaut kads nereals speku izsikums tikko ienacu telpa,kur bija visi darbinieki. It ka kads energiju izsuktu. Ka nomainiju darbu,ta pazuda shi sajuta. Mani nepamet doma,ka Juta nav samierinajusies ar shkirshanos.

Juta ir publiska persona un katrs cilvēks,kurš skatās viņas storijus, var nodomāt visādas lietas. Un cilvēki bieži pat nezina, cik sliktas domas var atspēlēties uz otra dzīvi. Pati to esmu pārbaudījusi uz savas ādas un tas cilvēks nebija blakus ne minūti.
Man gan liekās, ka Jutai ir pajāt par šķiršanos. Tāpat kā Gintam.
08.06.2021 23:59 |
 
Reitings 32
Reģ: 19.03.2021
Enazenaz @ 08.06.2021 23:59

Juta ir publiska persona un katrs cilvēks,kurš skatās viņas storijus, var nodomāt visādas lietas. Un cilvēki bieži pat nezina, cik sliktas domas var atspēlēties uz otra dzīvi. Pati to esmu pārbaudījusi uz savas ādas un tas cilvēks nebija blakus ne minūti.
Man gan liekās, ka Jutai ir pajāt par šķiršanos. Tāpat kā Gintam.
Tu tici,ka caur Instagram var nodot negativas domas? Tad jau influenceri katru dienu sev kaut ko lauztu. Brinos,ka Didrihsone vel ir dziva…
09.06.2021 00:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5096
Reģ: 03.11.2012
Es gan ticu, ka cilvēkiem var notikt sliktas lietas, ja kāds sūta sliktas domas un raida sliktu enerģiju.
Pati to esmu piedzīvojusi un ilgi neticēju, bet kā izslēdzām to cilvēku no savas ģimenes un pārtraucām kontaktu , tā viss norimās.
Pirms to izdarījām, katru reizi kā bija kāds kontakts ar to cilvēku tā pēc tam notika kaut kas sliks.
No sākuma tam nepievērsām uzmanību, bet kad sliktie notikumi kļuva sistemātiski, tad. sākām aizdomāties.
09.06.2021 00:49 |
 
Reitings 32
Reģ: 19.03.2021
vivii @ 09.06.2021 00:49
Es gan ticu, ka cilvēkiem var notikt sliktas lietas, ja kāds sūta sliktas domas un raida sliktu enerģiju.
Pati to esmu piedzīvojusi un ilgi neticēju, bet kā izslēdzām to cilvēku no savas ģimenes un pārtraucām kontaktu , tā viss norimās.
Pirms to izdarījām, katru reizi kā bija kāds kontakts ar to cilvēku tā pēc tam notika kaut kas sliks.
No sākuma tam nepievērsām uzmanību, bet kad sliktie notikumi kļuva sistemātiski, tad. sākām aizdomāties.
Bija kontakts-bija sliktas lietas. Izsledzat no savas dzives-viss ok. Par to es ari ieprieksh rakstiju,ka ir jabut fiziska kontakta ar cilveku,lai tas spetu nodarit ko sliktu. Diez vai kads to speja skatoties vinjas storijus caur instagram,jo vinja ir publiska persona. Bet,ja vinja pati tam tic,lai sledz savu kontu.
09.06.2021 00:55 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5096
Reģ: 03.11.2012
Tramonto @ 09.06.2021 00:55
Bija kontakts-bija sliktas lietas. Izsledzat no savas dzives-viss ok. Par to es ari ieprieksh rakstiju,ka ir jabut fiziska kontakta ar cilveku,lai tas spetu nodarit ko sliktu. Diez vai kads to speja skatoties vinjas storijus caur instagram,jo vinja ir publiska persona. Bet,ja vinja pati tam tic,lai sledz savu kontu.

Tur jau tā lieta, ka fiziska kontakta tik pat kā nebija (1-2x gadā)
Bet cita veida kontakti bija un cilvēks skatījās gan soc.tīklus, gan izlikās “draudzīgs”, protams, bija reizes, kad bija daudz atklātu negāciju, pēc tām reizēm vispār sākās melnā strīpa.
09.06.2021 10:50 |
 
Reitings 2623
Reģ: 09.03.2021
Tramonto @ 08.06.2021 23:24
Man laikam skaidrs,bet ljoti nepatika vinjas teiktais. Nevajag savas traumas delj savas neveiklibas vai kljudam norakstit uz kada skaudibu vai vel ko citu. Man ari ir bijushi dzive brizi,kad nepartraukti kaut kas savads notiek,ari traumas. Bet tadas parasti notiek nevis delj cita cilveka sliktam domam vai lastiem. Ja notiek vairak par 1 gadijumu isa laika,ir japiebremze un japarskata kaut kas sava dzive Tas var but sava veida bridinajums .Bet tadu traumu var pasniegt ari sargengjelis,lai pasargatu no lielakas tuvojoshas nelaimes tada veida noliekot savu aprupejamo mierigaka dzives ritma. Ticu ljaunajai acij,energijas vampiriem,bet tad cilvekam,jabut blakus,lai varetu kaut kada veida iespaidot. To esmu sajutusi 1 reizi sava dzive un ljoti stipri,bet nesapratu no ka,jo darba bija vairaki jauni kolegi un pati jau drizuma mainiju darbu. Man bija kaut kads nereals speku izsikums tikko ienacu telpa,kur bija visi darbinieki. It ka kads energiju izsuktu. Ka nomainiju darbu,ta pazuda shi sajuta. Mani nepamet doma,ka Juta nav samierinajusies ar shkirshanos.

Precīzi. Vispār biju nepatīkami pārsteigta par viņas storijiem - pilnīgi kā atgriešanās pagātnē - ja kaimiņam labāka labība, tad noteikti burvis, ja vīrs piestaigā pie kaimiņienes, tad viņa noteikti ir ragana. Nopietni?
Pirmās traumas viņa guva, kad pēkšņi sāka fanātiski aizrauties ar izpletņlēkšanu. Ar glāzi roku sagrieza, kad sākās lielā tusēšana ar Vigiju. Par pēdējo traumu nezinu, bet tur jābūt drusku tērētai, lai sāktu to visu sasaistīt ar ļaunu aci.
09.06.2021 11:39 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Gada laikā tiiik daudz kas var notikt cilvēka dzīvē. Neticu, ka pa šo laiku viņai nekas labs nav atgadījies. Vai satikšanos ar savu vīrieti viņa ir aizmirsusi? Lidojumu uz Ameriku? Uz citām valstīm? Kādēļ ir jāsaskata tieši sliktais.? Katrs no mums varētu saskaitīt lietas, kas ar mums notikušas konkrētā laikā posmā, vai uzreiz jādomā ka lāsts vai kas cits? Nu ne taču. Ir jāskatās plašāk un jāredz arī pozitīvais.
09.06.2021 11:58 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits