IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
C00L Dzipsy @ 04.06.2021 21:13

Viņai jau iet live? Slinkums skatīties.

Jaaa un tur kks baigi viņai kko rakstīja.
Tad pievienojās stulba Jelgavas Elīna un rakstīja tādus tekstus. Uztaisju screen. Bet viņa ir tik nejēdzīga,ka nav vērts likt. Vienīgais kas bija recigi Elīna rakstīja ka mājās viņai daudz podā sūdi.. 😁
Cilvēks nemāk aiz sevis nolaist nu nemāk, dibenu arī nelauka. 😁
04.06.2021 22:00 |
 
Reitings 71
Reģ: 31.01.2021
Kaķpēdiņa @ 04.06.2021 22:00

Jaaa un tur kks baigi viņai kko rakstīja.
Tad pievienojās stulba Jelgavas Elīna un rakstīja tādus tekstus. Uztaisju screen. Bet viņa ir tik nejēdzīga,ka nav vērts likt. Vienīgais kas bija recigi Elīna rakstīja ka mājās viņai daudz podā sūdi.. ?
Cilvēks nemāk aiz sevis nolaist nu nemāk, dibenu arī nelauka. ?

Nu jau jūs te murgus rakstat... 🤦🏼‍♀️
04.06.2021 22:02 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
Heiter.e @ 04.06.2021 22:02

Nu jau jūs te murgus rakstat... ??‍♀️

Man ir screen varu ielikt. Sasss.
04.06.2021 22:14 |
 
Reitings 50
Reģ: 05.07.2020
Baiba saka, ka uz Turciju nebrauc, jo Anglijā ir lockdowns un netiek ārā no valsts, bet man šodien draudzene atlidoja ciemos no Anglijas. Muļķīgi.
Bet vispār Baiba liekas patīkams cilvēks, mājīguma sajūta viņu klausoties.
04.06.2021 22:42 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 28.05.2013
Taisnība jau tai Baibai bija arī!
Citreiz te daudz par traku aiziet!
04.06.2021 22:59 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Man patīk, ka Baiba pie sava live video apraksta uzrakstījusi "Bullying in social media not Ok …" Amm, es parasti ievēroju, ja pret kādu cilvēku riktīgi vēršas ar rupjiem, nomelnojošiem vārdiem (kā piemērs tam varētu būt Elīna par kuru Butterfly diskusijā nereti jālasa riebīgi komentāri), taču šajā gadījumā tiešām neredzēju neko tādu par ko tagad būtu jātaisa stundu garš live video. Cilvēki te pareizi raksta - ja sieviete ar diezgan pamatīgu lieko svaru reklamē skaistumkopšanas un tievēšanas produktus, tad atliek izdarīt secinājumu, ka tie produkti ir sūds. Savukārt, ja konkrētajai sievietei ir veselības problēmas kā dēļ svars nekrīt, tad pirmām kārtām jābeidz lietot tie sūdi. Viss. Dažreiz tiešām vajag pateikt tā kārtīgi un skarbi, jo citādi acīmredzot nedalec. Paziņa arī reklamēja NL, katru dienu bija jāskatās desmitiem storiju par visiem tiem brīnumlīdzekļiem. Pēc gada lietošanas laikam saprata, ka ar to nopelnīt nevar (jo, ja cilvēks vizuāli izskatās ka staigājoša reklamēto produktu antireklāma, diezgan loģiski, ka neviens no tādas neko nepirks), tāpēc izbeidza savu NL "biznesu". Rezultātā bija palikusi nu jau divreiz resnāka, ar aizpampušām acīm un sapampušiem roku pirkstiem, kas varētu norādīt uz iekšējo orgānu traucējumiem. Tagad, gluži tāpat kā mūsu Baiba, iet uz trenažieru zāli un rāda tikai kā skrien pa skrejamceliņu, bet pēc tam jau nākamajā storijā ēd burgerus. Labi, kas tad man, nav mana veselība, kura tiek bojāta, taču reizēm skumji noskatīties uz sievietēm, kuras ir tik aklas vai, piedošanu, stulbas, ka neredz, ka reāli čakarē savu veselību un ka liels liekais svars var novest pie nopietnām veselības problēmām un pat nāves (kaut vai to pašu Covid saķerot). Bet, redz, princese apvainojusies un runās par "bullying". Nē, šis nav nekāds "bullying". Cilvēki šeit vienkārši tiešā tekstā pasaka to, ko varbūt nesaka apkārtējie vai sekotāji, kuri raksta komentārus no sērijas "tu esi skaista tāda, kāda esi. bučiņaaaas.". Reizēm varbūt vajag ne apvainoties par kritiku, bet padomāt, ka varbūt tajos komentāros ir liela daļa taisnības, un sākt rūpēties par savu veselību. Ja ne sevis, tad kaut vai savu bērnu dēļ, kuriem mamma ir vajadzīga dzīva un vesela, nevis ar sabeigtiem orgāniem kaut kādu NL mēslu dēļ.
04.06.2021 23:33 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
jingishan @ 04.06.2021 22:42
Baiba saka, ka uz Turciju nebrauc, jo Anglijā ir lockdowns un netiek ārā no valsts, bet man šodien draudzene atlidoja ciemos no Anglijas. Muļķīgi.
Bet vispār Baiba liekas patīkams cilvēks, mājīguma sajūta viņu klausoties.

😅 Protams uz Lv var aizlidot, bet viņai taču brauciens ir uz Turciju. UK ir valstu saraksti . Ir jāskatās kurā sarakstā ir Turcija. Lv ir amber sarakstā, tā tad var lidot, bet atgriežoties ir pašizolācija, Turcija cik saprotu ir sarkanajā sarakstā. Nezinu vai viņa tieši izteicās, ka Lockdown, ja tā tad vienkārši nepareizo vārdu salikumu izvēlējās, jo jā Lockdown sen kā nav.
04.06.2021 23:48 |
 
Patīk
Reitings 2911
Reģ: 30.04.2020
Visas,tās NL bumbiņas, ir vislielākā antireklāma. Var jau dirst, bet ne jau tik ļoti!
Baiba, zinu,ka Tu šo lasi-beidz sev čakarēt dzīvi ar NL. Tā nav Tava niša. To naudu,kuru izgrūd NL, labāk ieguldi savā veselībā-atbrauc uz Latviju un izej ārstus. Veselīgi ēst ir arī garšīgi. Aizbildināties ar laika trūkumu ir visstulbākais! Es, personīgi, sataisu pusdienas un vakariņas vairākām dienām. Un nevajadzēs ne zāli, ne milzu treniņus, tikai sabalansētu uzturi, ūdeni un vairāk pastaigāt.
Nu nav tas NL nekas labs un ne te kādai skauž, ne grauž.
Paskatoties uz to pašu Vucēnas seju-nu baisi!!! Viņai tak vairs nav pubertāte, bet dzer tik visādus smartus, biodronus un citus sūdus. Dermatologs viņu sveicina.
05.06.2021 00:14 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Tad jau te jebkura dāma varēja taisīt live video, par to cik visi ir slikti un aprunāt. Bet nu te ir redzams, ka cilvēks tomēr vēlējās papildus uzmanibu. Pie tam te tiešām nekas trakz nebjja sarakstīts
05.06.2021 00:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5096
Reģ: 03.11.2012
core @ 05.06.2021 00:33
Tad jau te jebkura dāma varēja taisīt live video, par to cik visi ir slikti un aprunāt. Bet nu te ir redzams, ka cilvēks tomēr vēlējās papildus uzmanibu. Pie tam te tiešām nekas trakz nebjja sarakstīts

Cik es lasīju komentārus, tad lielākā daļa teica, ka viņām Baibu ir žēl! Es arī to rakstīju, jo man tiešām cilvēku ir žēl, it īpaši to NL sūdu dēļ!
It kā no vienas puses jā, cilvēks pats izvēlas ko dara utt., bet no otras puses, ļoti ceru, ka viņa aizdomāsies un pārdomās vai viņai vajag NL un visus tos produktus, pievērsīsies savai veselībai.
05.06.2021 00:41 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Miaa @ 04.06.2021 23:33
Man patīk, ka Baiba pie sava live video apraksta uzrakstījusi "Bullying in social media not Ok …" Amm, es parasti ievēroju, ja pret kādu cilvēku riktīgi vēršas ar rupjiem, nomelnojošiem vārdiem (kā piemērs tam varētu būt Elīna par kuru Butterfly diskusijā nereti jālasa riebīgi komentāri), taču šajā gadījumā tiešām neredzēju neko tādu par ko tagad būtu jātaisa stundu garš live video. Cilvēki te pareizi raksta - ja sieviete ar diezgan pamatīgu lieko svaru reklamē skaistumkopšanas un tievēšanas produktus, tad atliek izdarīt secinājumu, ka tie produkti ir sūds. Savukārt, ja konkrētajai sievietei ir veselības problēmas kā dēļ svars nekrīt, tad pirmām kārtām jābeidz lietot tie sūdi. Viss. Dažreiz tiešām vajag pateikt tā kārtīgi un skarbi, jo citādi acīmredzot nedalec. Paziņa arī reklamēja NL, katru dienu bija jāskatās desmitiem storiju par visiem tiem brīnumlīdzekļiem. Pēc gada lietošanas laikam saprata, ka ar to nopelnīt nevar (jo, ja cilvēks vizuāli izskatās ka staigājoša reklamēto produktu antireklāma, diezgan loģiski, ka neviens no tādas neko nepirks), tāpēc izbeidza savu NL "biznesu". Rezultātā bija palikusi nu jau divreiz resnāka, ar aizpampušām acīm un sapampušiem roku pirkstiem, kas varētu norādīt uz iekšējo orgānu traucējumiem. Tagad, gluži tāpat kā mūsu Baiba, iet uz trenažieru zāli un rāda tikai kā skrien pa skrejamceliņu, bet pēc tam jau nākamajā storijā ēd burgerus. Labi, kas tad man, nav mana veselība, kura tiek bojāta, taču reizēm skumji noskatīties uz sievietēm, kuras ir tik aklas vai, piedošanu, stulbas, ka neredz, ka reāli čakarē savu veselību un ka liels liekais svars var novest pie nopietnām veselības problēmām un pat nāves (kaut vai to pašu Covid saķerot). Bet, redz, princese apvainojusies un runās par "bullying". Nē, šis nav nekāds "bullying". Cilvēki šeit vienkārši tiešā tekstā pasaka to, ko varbūt nesaka apkārtējie vai sekotāji, kuri raksta komentārus no sērijas "tu esi skaista tāda, kāda esi. bučiņaaaas.". Reizēm varbūt vajag ne apvainoties par kritiku, bet padomāt, ka varbūt tajos komentāros ir liela daļa taisnības, un sākt rūpēties par savu veselību. Ja ne sevis, tad kaut vai savu bērnu dēļ, kuriem mamma ir vajadzīga dzīva un vesela, nevis ar sabeigtiem orgāniem kaut kādu NL mēslu dēļ.

+++
05.06.2021 10:32 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Gan jau, ka Baiba var notievēt ar tiem NL pulveriem, bet tikai tad, ja ievēro kaloriju deficītu un nodarbojas ar nopietnāku sportu nevis staigā pa skrejceliņu. Dzerot tos pulverus, kur ir proteīns un papildus ēdot ceptus dārzeņu, gaļu un maizi, nesanāks notievēt, tas nu ir skaidrs.
Manuprāt, Baibai nav gribasspēka notievēt, noraujas no ķēdes. Gribas būt tievai, bet nesanāk. Tāpat kā viņai gribas būt NL topa līderos, bet arī tas nesanāks, jo kurš gan gribēs pirkt "tievēšanas" līdzekļus, ja pati pārdevēja ir tik resna?! Baibai būtu jāpazūd no ētera uz trim - četriem mēnešiem, jānomet šo mēnešu laikā vismaz 20kg, lai būtu redzams rezultāts (ar viņas esošo svaru tas ir viegli izdarāms), tad tā būtu laba reklāma NL un arī būtu vieglāk iesmērēt tos pulverus citiem cilvēkiem. Tas pats attiecas uz NL kosmētiku, rāda cik "skaisti" mati, utt, gan Baiba, gan Agrita, gan Elīna, bet ir viens liels bet, tie mati ir skaisti, kad ir ieveidoti ar fēnu vai taisnotāju, ikdienā viņām var redzēt cik tie mati ir neveseli, sabojāti.
Paskatieties kaut vai piemēru par tievēšanu - Amuna Davis draugs Calypso Royal, aizgāja uz Herbalife, iemācījās ēst pareizi un papildus dzert Herbalife kokteiļus, divu mēnešu laikā nometa 20 kilogramus, lūk cilvēkam gribasspēks un varēšana, un, viņš joprojām turpina tievēt, malacis puika. Es neatbalstu arī Herbalife, tā tomēr ir ķīmija, bet nu var ar tiem pulveriem notievēt. Herbalife gan ir savādāka attieksme, man draudzene tur iestājās, lai notievētu, visu sīki un smalki viņai izstāstīja, sastādīja ēšanas plānu ar sabalansētu uzturu un papildus Herbalife kokteiļiem. Tur nav tādas Saulietes un Agritas kuras to vien bazūnē pa Instagramu "pērciet, pērciet, garšīga omletīte..".
05.06.2021 10:47 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
Jelgavas Elīna Baibas čatā
https://failiem.lv/u/tv2ccb9b9. 😁
05.06.2021 10:55 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Ta Elina neliekas normala.😅 Baibin, velu Tev visu to labako. Tu esi loti labsirdigs cilveks, bet NL nav prieks tevis.
05.06.2021 11:17 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kaķpēdiņa @ 05.06.2021 10:55
Jelgavas Elīna Baibas čatā
https://failiem.lv/u/tv2ccb9b9. ?

Tā ir tā Elīna kuru šeit visi apsprieda un kura šeit psihoja komentāros?
Viņa nav normāla, tur Tvaika ielas nams sen sauc pēc palīdzības. Kaut kas meitenei prātā pa fāzēm aizgājis.
05.06.2021 11:25 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
C00L Dzipsy @ 05.06.2021 11:25

Tā ir tā Elīna kuru šeit visi apsprieda un kura šeit psihoja komentāros?
Viņa nav normāla, tur Tvaika ielas nams sen sauc pēc palīdzības. Kaut kas meitenei prātā pa fāzēm aizgājis.

Tā pati ar neglīto veci savu un kredītiem pilnu pakaļu.
Viņu ceļojums arī bija sūds tupa aizbraukt uz salu pagulēt un ēst, dzert lētu alu, vienīgais ko viņi spēj atkauties. 😁 Izkatās ka viņa ģērbjas AliExpress drēbes vai mūsu centrālā tirgus kleitās vismaz.. 😁
Un stils nav mērāms brendu drēbes vai to summas, bet kombinācija un gaumes izpratnē, Elīnai ir ar to probelemas. Nodzērusies mātīte.
05.06.2021 11:46 |
 
Reitings 156
Reģ: 29.01.2009
Uz kurieni Paula Freimane ceļo?
05.06.2021 14:35 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10521
Reģ: 29.01.2009
Zinājāt, ka Klezei ar Jelgavas Elīnu ir instagram draudzība?
05.06.2021 15:44 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
Scandinavian @ 05.06.2021 15:44
Zinājāt, ka Klezei ar Jelgavas Elīnu ir instagram draudzība?

Liekas ka tā Elīna sev pati uzdod jautājumus instagram.
05.06.2021 15:56 |
 
Reitings 395
Reģ: 04.06.2021
salda_brunete @ 05.06.2021 14:35
Uz kurieni Paula Freimane ceļo?

Šķiet, ka uz vairākām vietām, bet pirmā pietura esot Itālijā. 🙂
05.06.2021 16:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits