IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Aha, sen nebija pačīkstējusi un bija uzmanības trūkums, labos vàrdiņus gribējās no pielīdējām palasīt ?

Pirmkārt - viņai noteikti visa šī stulbā aprunāšana nav patīkami, protams, ka gribas dzirdēt atbalstu kādu.
Bet lielākoties tajā postā bija doma pateikt, ka šīm visām foruma dāmām vienkārši nav savas dzīves, viņas nemāk mīlēt sevi un dzīvi.
Tā jau ir, jūs esat nožēlojamas. Sekot/stalkot visām instagrammerēm un kā tik kaut ko ierauga, kas pašām nav pa prātam - ew, jūs redzējāt? Kad jūs beidzot sāksiet saprast - pareizi nav tikai tā, kā jūs domājat, ka ir pareizi! Ja kāds cits dara savādāk, izskatās savādāk, kapēc tas būtu nepareizi? Jo varēnaš cosmo dāmas tā pateica. vnk fuj!
Un man vnk trūkst vārdu par to fenomenu "Dzenītes vīrs izskatās izsmelts, labi Dzenīte viņu izsūc". Vnk ko???? Jūsu vīri (ja jums tādi ir, ļaunās aitas) vienmēr izskatās jautri, moži? Viņi nekad nenogurst darbā, ar bērniem? DRAUSMAS!!!!!
13.12.2019 10:08 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
kreimene.. @ 13.12.2019 10:08

Pirmkārt - viņai noteikti visa šī stulbā aprunāšana nav patīkami, protams, ka gribas dzirdēt atbalstu kādu.
Bet lielākoties tajā postā bija doma pateikt, ka šīm visām foruma dāmām vienkārši nav savas dzīves, viņas nemāk mīlēt sevi un dzīvi.
Tā jau ir, jūs esat nožēlojamas. Sekot/stalkot visām instagrammerēm un kā tik kaut ko ierauga, kas pašām nav pa prātam - ew, jūs redzējāt? Kad jūs beidzot sāksiet saprast - pareizi nav tikai tā, kā jūs domājat, ka ir pareizi! Ja kāds cits dara savādāk, izskatās savādāk, kapēc tas būtu nepareizi? Jo varēnaš cosmo dāmas tā pateica. vnk fuj!
Un man vnk trūkst vārdu par to fenomenu "Dzenītes vīrs izskatās izsmelts, labi Dzenīte viņu izsūc". Vnk ko???? Jūsu vīri (ja jums tādi ir, ļaunās aitas) vienmēr izskatās jautri, moži? Viņi nekad nenogurst darbā, ar bērniem? DRAUSMAS!!!!!

Tad lai nenāk un nelasa. ? neticu, ka, piemēram, Olga Rajecka lasa delfu komentārus un tad pārdzīvo ļoti, ka kāds viņu aprunā? viņai dziļi vienalga, tāpat kā pārējām atpazīstamām personām, bet, redz, Dzenei jāliek posti IG, lai saņemtu atbalstu, ka tik slikta nemaz viņa nav. ?
Un, ja Tev nepatīk, ko pati - nāc un lasi?
13.12.2019 10:32 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Man patīk Cosmo forums, patīk palasīt sarunas. Un ieklīstu šajā diskusijā, lai pašausmināties, cik briesmīgi cilvēki mēdz būt. Un cik labi, ka es tāda neesmu.
13.12.2019 10:38 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Lasot Dzenes postu vemt gribas!? Pati sevi žēlo - ak cik traki, mani heito! Apmēram kā būtu pasaules naba! Viena vienīga čīkstēšana no viņas, nekas vairāk! Var redzēt, ka dēļ instagram sacēlusi degunu zvaigznēs!
13.12.2019 12:42 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
+ varēja uzreiz ielikt linku un šito forumu, lai vēl vairāk cilvēki pažēlo - ak nabadzīte Dzenīte, kāai tiek galā, heiteri un mājās vēl dvīņi..... Vispār man ir tāda sajūta, ka viņa to dvīņu būšanu ir uzlikusi citā virsotnē - ka tas vnk ir kaut kas briesmīgs! Nu ka ir tikkk grūti, ka zeme atveries! Es domāju tās māmiņas kuras viņai seko, un ir palikušas stāvoklī ar dvīņiem, sēž un raud! Jo redz Dzene to pasniedz tā, itkā tas ir kaut kas grūtāks par grūtu!
Nesaku, ka viegli, bet man arī rados ir tante, kurai bija dvīņi, viņa vispār nevienā vietā nav teikusi ka tas bija tik grūti + viņi dzimuši laikā, kad nebija visu moderno gadžetu/štruntu kas piemēram ir tagad, nerunāsim par Dzeni kurai vispār viss ir sponsorēts un nav jādomā ne par drēbēm ne mantām!
13.12.2019 12:48 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Lasot Dzenes postu vemt gribas!? Pati sevi žēlo - ak cik traki, mani heito! Apmēram kā būtu pasaules naba! Viena vienīga čīkstēšana no viņas, nekas vairāk! Var redzēt, ka dēļ instagram sacēlusi degunu zvaigznēs!

Nu tad aizej un pavem! Kapēc te kādam ir jāzina, ka Tev ar organismu kaut kas nav kārtībā?
Kapēc lai viņai nevarētu būt sacelts deguns gaisā? Viņu sauc uz sadarbībām, viņai sūta dāvanas, viņa ir uz reklāmām. Tas taču forši. Viņu pazīst. Tev žēl, ka Tev nav tā?
13.12.2019 13:02 |
 
Reitings 331
Reģ: 15.11.2019
kreimene.. @ 13.12.2019 10:38
Man patīk Cosmo forums, patīk palasīt sarunas. Un ieklīstu šajā diskusijā, lai pašausmināties, cik briesmīgi cilvēki mēdz būt. Un cik labi, ka es tāda neesmu.

Ak, cik precīzi!!! ? Tu esi forša ❤️
13.12.2019 13:06 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
kreimene.. @ 13.12.2019 13:02

Nu tad aizej un pavem! Kapēc te kādam ir jāzina, ka Tev ar organismu kaut kas nav kārtībā?
Kapēc lai viņai nevarētu būt sacelts deguns gaisā? Viņu sauc uz sadarbībām, viņai sūta dāvanas, viņa ir uz reklāmām. Tas taču forši. Viņu pazīst. Tev žēl, ka Tev nav tā?

Vai tad nevar būtu dažādi viedokļi? Visiem viņas pakaļa jābučo ar saldajiem tekstiem? Ja esi viņas fane, tad ietektu šajā diskusijā savu degunu nebāzt, neko “foršu” nedzirdēsi!
13.12.2019 13:06 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Pormifē @ 13.12.2019 12:48
+ varēja uzreiz ielikt linku un šito forumu, lai vēl vairāk cilvēki pažēlo - ak nabadzīte Dzenīte, kāai tiek galā, heiteri un mājās vēl dvīņi..... Vispār man ir tāda sajūta, ka viņa to dvīņu būšanu ir uzlikusi citā virsotnē - ka tas vnk ir kaut kas briesmīgs! Nu ka ir tikkk grūti, ka zeme atveries! Es domāju tās māmiņas kuras viņai seko, un ir palikušas stāvoklī ar dvīņiem, sēž un raud! Jo redz Dzene to pasniedz tā, itkā tas ir kaut kas grūtāks par grūtu!
Nesaku, ka viegli, bet man arī rados ir tante, kurai bija dvīņi, viņa vispār nevienā vietā nav teikusi ka tas bija tik grūti + viņi dzimuši laikā, kad nebija visu moderno gadžetu/štruntu kas piemēram ir tagad, nerunāsim par Dzeni kurai vispār viss ir sponsorēts un nav jādomā ne par drēbēm ne mantām!

Mani arī kaitina viņas tā čīkstēšana par dvīņiem, it kā tas ir pasaules galas, ka ir dvīņi. It kā viņa būtu vienīgā, kurai tā ir.. un ko teikt tiem cilvēkiem, kuriem nav tik lielas finanses, lai varētu visu uzreiz dubultā sapirkt.. bet viņai, naudas netrūkst, sīčiem firmas drēbes. Un, ja vairāk audzinātu savus bērnus nevis filmētu kā iekrīt peļķē, spēlējas ar kaķu barību, tad varbūt būtu vieglāk tikt galā.
nu nav nekas tāds katastrofāls, kā viņa to visiem pasniedz..
13.12.2019 13:07 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Vispār man ir tāda sajūta, ka viņa to dvīņu būšanu ir uzlikusi citā virsotnē - ka tas vnk ir kaut kas briesmīgs! Nu ka ir tikkk grūti, ka zeme atveries! Es domāju tās māmiņas kuras viņai seko, un ir palikušas stāvoklī ar dvīņiem, sēž un raud! Jo redz Dzene to pasniedz tā, itkā tas ir kaut kas grūtāks par grūtu!

Vai Tev nepielec, ka cilvēkiem var būt dažādas veselības, gan fiziskās, gan mentālās? Ja jau Tu tik ļoti labi par viņu zini un zini, ko un kā viņa raksta, tad Tev vajadzētu zināt, ka viņa rakstīja, ka viņai bija izdegšanas sindroms (vai kā viņš tur saucās) un viņai bija grūti. Un kas kādai ir viegli, tas citai ir grūti.
Es piekrītu, ka ir labi, ka ir cilvēki, kas parāda arī grūto, negaišo pusi. Vai tiešām visām instagrammerēm un blogerēm ir jāsaka, ka viss ir labi, viss ir forši, skaisti? Kad tā ir, tad atkal ir pārmetumi no gudrajām cosmotēm, ka nav patiesas un ka tēlo! DA WTF?? Kapēc jums vienmēr kaut kas nav labi?
13.12.2019 13:07 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
kreimene.. @ 13.12.2019 13:07

Vai Tev nepielec, ka cilvēkiem var būt dažādas veselības, gan fiziskās, gan mentālās? Ja jau Tu tik ļoti labi par viņu zini un zini, ko un kā viņa raksta, tad Tev vajadzētu zināt, ka viņa rakstīja, ka viņai bija izdegšanas sindroms (vai kā viņš tur saucās) un viņai bija grūti. Un kas kādai ir viegli, tas citai ir grūti.
Es piekrītu, ka ir labi, ka ir cilvēki, kas parāda arī grūto, negaišo pusi. Vai tiešām visām instagrammerēm un blogerēm ir jāsaka, ka viss ir labi, viss ir forši, skaisti? Kad tā ir, tad atkal ir pārmetumi no gudrajām cosmotēm, ka nav patiesas un ka tēlo! DA WTF?? Kapēc jums vienmēr kaut kas nav labi?

Izdegšanas sindroms ir jau slimība! Tāpat kā depresija! Ja tā būtu viņai bijis, diezvai būtu tik aktīva instagram, bet ārstētos! Cilvēki bieži jauc šīs lietas!
13.12.2019 13:09 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Vai tad nevar būtu dažādi viedokļi? Visiem viņas pakaļa jābučo ar saldajiem tekstiem? Ja esi viņas fane, tad ietektu šajā diskusijā savu degunu nebāzt, neko “foršu” nedzirdēsi!

Jejbogu.. jūs tiešām nesaprotat atšķirību starp viedokļa izteikšanu un stulbu, nepamatotu ap*iršanu, pašas neko nezinot! "Viņai taču ir tik viegli, viņai ir, kas palīdz, viņai tak viss ir sponsorēts utt". "Viņa gan izsūc nervus vīram". Jūs tik ļoti viņu aprunājat, zinot par viņu tikai to, ko Jūs redzat IG!!
Un es nepavisam neesmu viņas fane! Mani vnk fascinē un tik ļoti kretinē šādi cilvēki, kā jūs, kuras slēpjoties aiz slēpta profila sviestu dzenat par pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem.
13.12.2019 13:11 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
kreimene.. @ 13.12.2019 13:11

Jejbogu.. jūs tiešām nesaprotat atšķirību starp viedokļa izteikšanu un stulbu, nepamatotu ap*iršanu, pašas neko nezinot! "Viņai taču ir tik viegli, viņai ir, kas palīdz, viņai tak viss ir sponsorēts utt". "Viņa gan izsūc nervus vīram". Jūs tik ļoti viņu aprunājat, zinot par viņu tikai to, ko Jūs redzat IG!!
Un es nepavisam neesmu viņas fane! Mani vnk fascinē un tik ļoti kretinē šādi cilvēki, kā jūs, kuras slēpjoties aiz slēpta profila sviestu dzenat par pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem.

Vai Tu zini viņu personīgi, ka vari apgāzt mūsu domas? Tu tagad spried par viņu tāpat kā mēs, nezinot un nepazīstot, bet tikai to ko redzi IG.
13.12.2019 13:16 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
kreimene.. @ 13.12.2019 13:11

Jejbogu.. jūs tiešām nesaprotat atšķirību starp viedokļa izteikšanu un stulbu, nepamatotu ap*iršanu, pašas neko nezinot! "Viņai taču ir tik viegli, viņai ir, kas palīdz, viņai tak viss ir sponsorēts utt". "Viņa gan izsūc nervus vīram". Jūs tik ļoti viņu aprunājat, zinot par viņu tikai to, ko Jūs redzat IG!!
Un es nepavisam neesmu viņas fane! Mani vnk fascinē un tik ļoti kretinē šādi cilvēki, kā jūs, kuras slēpjoties aiz slēpta profila sviestu dzenat par pilnīgi nepazīstamiem cilvēkiem.

Nu es esmu rakstījusi arī komentārus no sava IG konta, bet nu viņām jau nepatīk, tie tiek uzreiz dzēsti vai nobloķēts profils. Tā ka nav problēmu arī uzrakstit no sava konta. Bet nu tas tā..
Bet nu Tu droši vien var uzrakstīt kādu pozitīvu un aizstāvošu komentāru pie viņas posta, ko domā par tādiem cilvēkiem, kuri aprunā viņu. :)
Un gribam to rakstām, kāda Tev daļu, tāpat Tavs viedoklis neko neizmainīs. Jo šī nav aizstāvošā diskusija, tā ka Tavu viedokli neviens nejautāja.
Nepatīk, tin tālāk.
13.12.2019 13:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4999
Reģ: 03.11.2012
Pavisam vienkāršas dabas jautājums - Dzene drīkst gausties un žēloties par dzīvi un cilvēkiem, bet citi/citas nevar ? Dzenei ir iedalīta kaut kāda augstāka prioritāte, lai izmantotu soc.tīklus, ka viņa drīkst, bet citi nē?
13.12.2019 13:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4999
Reģ: 03.11.2012
Otra lieta, Dzene iedomājas, ka viņa var visu atspoguļot gan rožaini, gan neglīti utt. Bet tikko kā kāda izsakās “nerožaini” par viņu, neglauda pa spalvai vai vienkārši kaut ko pasaka/iekomentē viņas profilā, kas viņai nepatīk, tā kažoks uz otru pusi un spalvas pa gaisu.
13.12.2019 13:35 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Labāk kamēr bērni guļ, varēja vīru apmīļot, nevis uzburt super garu tekstu veltītu heiteriem - nu paldies, ka centies mūsu dēļ! ?????
13.12.2019 14:11 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Pormifē @ 13.12.2019 14:11
Labāk kamēr bērni guļ, varēja vīru apmīļot, nevis uzburt super garu tekstu veltītu heiteriem - nu paldies, ka centies mūsu dēļ! ?????

Tak ne jau mūsu dēļ, bet gan sevis dēļ. Gribēja uzmundrinošus vārdus dzirdēt.
13.12.2019 14:15 |
 
Reitings 184
Reģ: 13.12.2019
Es atceros, ka tika runāts par tādu Elīnu.. paskatījos viņas ask.fm profilu, tīrākās šausmas. Bildes apakšveļās, murgainas atbildes uz jautājumiem.. Kā var dzīvot, zinot, ka kas tāds ir internetā?? Izskatījās jau samērā pieaugusi.
https://ask.fm/cutepie236/best?page=2
13.12.2019 14:20 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Dzene pati ir vainīga, ja nebūtu ntos postus taisījusi kā viņu nabadzīti visi ienīst, par viņu sen neviens nerunātu. Viņa sevi uztaisījusi par upuri - ak, jel, dvīņus audzina (tas vēl diskutējams jautājums), cik viss grūti un vēl internetā viņu heito. Viņa jau paliek kā Dvinska, kura mēģina visiem piespiest sevi mīlēt bez uzacīm un Dzene grib, lai vi;nu mīl visa Latvijas nācija dēļ tā ka viņa dvī;nus piedzemdējusi!!! Kad par Danenbergsoni nesmuki izteicās un no zila gaisa iepina savos komentāros zem sava posta, jo Danenbergsone NENES savu grūtumu ārā un, iespējams, raud mīlošam vīram uz pleca, tad tas nebija nekas... kad par Dzeni runā kaut kāds anonīms forums, tas viņu uztrauc. Tā kā pati vien viņa ir vainīga. Dzenīte, tiec galā ar saviem mazvērtības kompleksiem un dzīvo tālāk, pievērsies bērniem, nefilmē viņus krītot peļķē, bet parunā, ka tā nevajag...
13.12.2019 15:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits