IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Poppy Q @ 28.05.2021 21:19

Nu bet tad arī attiecīgi PTAC paskaidro, ka šiem ierakstiem # nav jāliek, jo tas ir tevis pašas iegādāts produkts. Kur bija problēma to izdarīt?

Kur problēma? Viņa taču zvanīja , bet pretī neko normālu atbildēt nevarēja.
28.05.2021 21:24 |
 
Reitings 2079
Reģ: 15.05.2021
Redrose @ 28.05.2021 21:24

Kur problēma? Viņa taču zvanīja , bet pretī neko normālu atbildēt nevarēja.

Viņa zvanīja pēc tam, kad jau saņēma sodu 🤦‍♀️ Šādi jautājumi ir jārisina uzreiz nevis jāpamostās, kad ir jau lēmums un sods. Cik tad PTAC ilgi vajadzēja auklēties ar viņu, cik vēstules ir jāsūta?
28.05.2021 21:29 |
 
10 gadi
Reitings 160
Reģ: 21.03.2011
Nikola. @ 28.05.2021 20:51
Smieklīgas tās ietekmeles Miglāne un Sauliete. Valsts iestādēm tagad pienākums sekot līdz pie kura jobera šī guļ, lai aizsūtītu vēstuli. ?

:D :D :D
28.05.2021 21:35 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Poppy Q @ 28.05.2021 21:29

Viņa zvanīja pēc tam, kad jau saņēma sodu ?‍♀️ Šādi jautājumi ir jārisina uzreiz nevis jāpamostās, kad ir jau lēmums un sods. Cik tad PTAC ilgi vajadzēja auklēties ar viņu, cik vēstules ir jāsūta?

Viņa taču uzzināja tikai tad kad visi pārejie jau zināja, tad kad bija sods jau uzlikts. 😀
Jo cik saprotam, ierakstīto vēstuli nevarēja izņemt.
Labi, man vienalga īstenībā, negribu ieslīgt kaut kādā diskusijā par citu cilvēku sodiem. 😄
28.05.2021 21:45 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Kad jātiekas ikdienā ar cilvēkiem
-,,Es te esmu krutākā,man dafiga k sekotāji,jūs ar savien 200 esiet nūģi un apsmiekli,skumjām dzīvēm."
Kad jālasa likumi
-,,Kam ir laiks tos lasīt?!"
Šobrīd visi uzņēmēji,pašnodarbinātie vai patenta maksātāji skaļi smejās jo BEIDZOT arī influenceris tiek uztverta kā profesija,jo nopelna bieži vairāk kā viņi,kurus ņem priekšā pakaļā par katru sīkumu.Kas tas par attaisnojumu,ka es tikai bildītes lieku un kāpēc man jāstudē likums? Lai iziet cauri kaut vienu reizi čakaram,kad jāreģsitrē saimnieciskā darbība un katru ceturksni jāčakarējas ar grāmatvedību pat ja neko daudz nenopelni.Dziedātājs,masieris,frizieris,lektors,treneris arī tikai savu ķermeni izmanto,bet vai iedomāsies ka var vienkārši pelnīt naudu kā pagadās?Katrai profesijai savi noteikumi! Tu nevari maksāt patenta maksājumu kā auklīte ber strādār par celtnieku.nezini-kurš liek pieņemt naudu?Turpini būt dumja un nepieņem neko svešu!
28.05.2021 21:57 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Lai paprasa uzņēmējam kā viņu par katru nepraizo ķeksīti vai nokavēto dienu izdrāž ar sodiem un liegumiem vai telpu normatīvajiem aktiem.Lai saka ko grib,bet tā ir profesija un katram pašam ir pienākums līdz detaļām apgūt visas nianses.Tā ir kad dzīvo savā iedomu pasaulē un domā ka sekorāju skaits visur nozīmē privilēģijas vai ietekmi.Normāliem cilvēkiem kam nevajag viņu reklāmu vispār par tādiem influenceriem nošpļauties.
28.05.2021 22:03 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Pamanijat, ka ta NL Tanja visu laiku reklame tos Occuba sampunus un rada ka vinai 'baby' matini aug, bet vinai jau kadu gadu tie matini ir ada garuma. 😁Nekas tur neaug.
28.05.2021 23:16 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Shayk @ 28.05.2021 23:16
Pamanijat, ka ta NL Tanja visu laiku reklame tos Occuba sampunus un rada ka vinai 'baby' matini aug, bet vinai jau kadu gadu tie matini ir ada garuma. ?Nekas tur neaug.

Es par tiem matiņiem visu laiku iesmeju. Man tādi matiņi aug kopš es sevi atceros, bez visādām ampulām un MAGIC līdzekļiem. Un tā būs jebkuram cilvēkam. Pamēģini nolīdzināt savus matus, uztaisīt asti, tev izlīdīs sīki matiņi. 😁😁
28.05.2021 23:21 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
C00L Dzipsy @ 28.05.2021 23:21

Es par tiem matiņiem visu laiku iesmeju. Man tādi matiņi aug kopš es sevi atceros, bez visādām ampulām un MAGIC līdzekļiem. Un tā būs jebkuram cilvēkam. Pamēģini nolīdzināt savus matus, uztaisīt asti, tev izlīdīs sīki matiņi. ??

Paziņa, reklamējot NL šampūnus un ampulas, IG visiem rādīja "pirms" un "pēc" bildes, kurās "pirms" bija redzami tikko izbalināti mati (un klāt datums, ka bilde uzņemta maija mēnesī) un"pēc" bildēs - pa 3cm ataugušas tumšas matu saknes (novembrī). Un klāt paraksts "Acīmredzami rezultāti! Neticami!" Amm... man pa pusgadu mati ataug ne tikai pa 3 cm, bet diezgan pamatīgi. Un es no matu kopšanas līdzekļiem nelietoju pilnīgi neko, tikai mazgāju matus ar vīriešu šampūnu. :D Atceros, ka, redzot tās bildes, man pat radās šoks par to, ka tiešām ir cilvēki, kuriem liekas, ka pa pusgadu atauguši 3 cm matu ir tāds wow rezultāts par kuru jābūt pateicīgiem NL brīnumlīdzekļiem. :D
28.05.2021 23:30 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Vispār crazy ar to NL. Man dažas paziņas arī tagad ir tur iekšā, un reāli nav iespējams nemaz ieteikt, lai kārtīgi pačeko sastāvu un to kā vispār tādi uzņēmumi kā nl pelna naudu. Nē, viņiem viss esot pārbaudīts, tas nav parasts multi level marketings, šis ir citādāk, utt.
Baac, come on. Gribētu, lai vairāk cilvēku paskatās kādu filmu par MLM, kaut vai atsauksmes par to pašu Amway. Tak tas viss ir viens un tas pats.
Nu ceru, ka viņas lepojas, ka tāda kā Sauliete ir šim priekšgalā. :D
Itkā esot arī labi produkti, bet nu arī citiem ražotājiem ir labi produkti
28.05.2021 23:34 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
Piekritu visiem,kuri uzskata,ka sods ir pamatots. Bet es uz bridi aizdomajos,ka jutas un ko doma sho blondo galvu 2.puses. Ok Miglane. Tur abi 2 zalji gurkji. Bet Saulietes Peteris? Vinsh nekad vinjai nepasaka-Piebremze! Tev nav taisniba shini situacija! Vai ari piloti ir tik pat stulbi ka visstulbakas ietekmeles 🤔 Vai ari vinsh tik ljoti pasists zem tupeles,ka nedrikst paust savu viedokli. Bet varbut vispar tada nav? Megjinu izteloties ka Sauliete sudzas Peterin un ko vinsh atbild 🤔
28.05.2021 23:34 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
La Volpe @ 28.05.2021 23:34
Piekritu visiem,kuri uzskata,ka sods ir pamatots. Bet es uz bridi aizdomajos,ka jutas un ko doma sho blondo galvu 2.puses. Ok Miglane. Tur abi 2 zalji gurkji. Bet Saulietes Peteris? Vinsh nekad vinjai nepasaka-Piebremze! Tev nav taisniba shini situacija! Vai ari piloti ir tik pat stulbi ka visstulbakas ietekmeles ? Vai ari vinsh tik ljoti pasists zem tupeles,ka nedrikst paust savu viedokli. Bet varbut vispar tada nav? Megjinu izteloties ka Sauliete sudzas Peterin un ko vinsh atbild ?

Es arī par šo domāju. Man vienmēr piloti likušies tādi inteliģenti cilvēki, ko tādam ar tādu zāģu skaidu smadzeni runāt? Bet tad es paskatos Saulietes bijuši Saulieti Kasparu, kurš neprot lietot "ka" un "kad", kā arī viņu bērni to neprot lietot, neprot par vienu paplašinātu teikumu salikt kopā un Pīters tik smaida un ēd, tur viss ir proporcionāli sen zvaigznēs rakstīts. Tups atrod tupu.
28.05.2021 23:41 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
La Volpe @ 28.05.2021 23:34
Piekritu visiem,kuri uzskata,ka sods ir pamatots. Bet es uz bridi aizdomajos,ka jutas un ko doma sho blondo galvu 2.puses. Ok Miglane. Tur abi 2 zalji gurkji. Bet Saulietes Peteris? Vinsh nekad vinjai nepasaka-Piebremze! Tev nav taisniba shini situacija! Vai ari piloti ir tik pat stulbi ka visstulbakas ietekmeles ? Vai ari vinsh tik ljoti pasists zem tupeles,ka nedrikst paust savu viedokli. Bet varbut vispar tada nav? Megjinu izteloties ka Sauliete sudzas Peterin un ko vinsh atbild ?

Ganjau abiem tie viedokļi līdzīgi. Tā jau daudziem notiek dzīvojot kopā, par tādām lietām tās domas paliek diezgan vienlīdzīgas.
Vai arī vairs jau neskatās un neklausās ko šī dara. Kā teikt - nau verc :D :D
28.05.2021 23:42 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Man arī bija iespaids, kā tas Pēteris var izturēt tādu stulbumu ikdienā. bet nu gan jau pats nav labāks.tas ka pilots nenozīmē, ka ļoooooti inteliģents... Kaspars arī tāds pats kā sauliete
28.05.2021 23:50 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
core @ 28.05.2021 23:50
Man arī bija iespaids, kā tas Pēteris var izturēt tādu stulbumu ikdienā. bet nu gan jau pats nav labāks.tas ka pilots nenozīmē, ka ļoooooti inteliģents... Kaspars arī tāds pats kā sauliete

Inteliģents vienā jomā tāpat var būt pastulbs citā :D
28.05.2021 23:53 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
C00L Dzipsy @ 28.05.2021 23:41

Es arī par šo domāju. Man vienmēr piloti likušies tādi inteliģenti cilvēki, ko tādam ar tādu zāģu skaidu smadzeni runāt? Bet tad es paskatos Saulietes bijuši Saulieti Kasparu, kurš neprot lietot "ka" un "kad", kā arī viņu bērni to neprot lietot, neprot par vienu paplašinātu teikumu salikt kopā un Pīters tik smaida un ēd, tur viss ir proporcionāli sen zvaigznēs rakstīts. Tups atrod tupu.
Ari likas,ka piloti ir sakarigaki. Bet izskatas,ka vinju interese tikai ediens un dzeriens,un vel Saulietes apaljumi,kurus biezi paspaida ari storijos. Saulietis tipisks sportists,kursh apreceja tipisku skaistumkonkursa dalibnieci. Katra gadijuma bez Sauliesha,lai ka vins ari lietotu KA vai Kad,Katrina shodien butu 0. Bet man ir liels prieks,ka pedejos gados sportisti ir kljuvushi gudraki un izveligaki. Ja paskatas,kadas meitenes izvelas jaunie shodien, tad ta ir pilnigi cita kategorija.
29.05.2021 00:04 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
La Volpe @ 29.05.2021 00:04
Ari likas,ka piloti ir sakarigaki. Bet izskatas,ka vinju interese tikai ediens un dzeriens,un vel Saulietes apaljumi,kurus biezi paspaida ari storijos. Saulietis tipisks sportists,kursh apreceja tipisku skaistumkonkursa dalibnieci. Katra gadijuma bez Sauliesha,lai ka vins ari lietotu KA vai Kad,Katrina shodien butu 0. Bet man ir liels prieks,ka pedejos gados sportisti ir kljuvushi gudraki un izveligaki. Ja paskatas,kadas meitenes izvelas jaunie shodien, tad ta ir pilnigi cita kategorija.

Atceros tos laikus, kad hokejistu, basketbolistu, futbolu sievas izskatījās kā "dvīnes". 😁😁 Sabiedrības krējuma laikā viegli bija sajaukt Ievu ar Maiju: blondi mati, lieli "pupi" (pirms investīcijas), vienādas drēbes, matu garums, stils, utt.
29.05.2021 00:12 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
C00L Dzipsy @ 29.05.2021 00:12

Atceros tos laikus, kad hokejistu, basketbolistu, futbolu sievas izskatījās kā "dvīnes". ?? Sabiedrības krējuma laikā viegli bija sajaukt Ievu ar Maiju: blondi mati, lieli "pupi" (pirms investīcijas), vienādas drēbes, matu garums, stils, utt.
To laiku laulibas manuprat vispar nebalstijas uz kaut kadam jutam. Visi sev mekleja labumu. Sportisti gribeja blakus smukus zakjus,kurus nevareja atljauties pirms kljuva atpazistami/slavena un zakji gribeja vienkarshi labi dzivot.
29.05.2021 00:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5096
Reģ: 03.11.2012
Es arī atceros tos laikus, kad visu sportistu draudzenes bija vienādas - visas cacas - kloni, tikai matu krāsa atšķīrās, bet dominēja, protams blondā :D
Pati arī esmu bijusi gan hokejista draudzene, gan esmu hokejista (nu jau bijušā hokejista) sieva :D
Bet atceroties kaut vai pirms desmit gadiem, mana vīra visas draudzenes, reizēm nevarēja atšķirt vai tā jau ir ''jaunā'' vai vēl tā pati '' vecā'' , kādreiz viņu par to riktīgi ķircināju - caca cacas galā 😁😁😁
29.05.2021 00:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5096
Reģ: 03.11.2012
vivii @ 29.05.2021 00:25
Es arī atceros tos laikus, kad visu sportistu draudzenes bija vienādas - visas cacas - kloni, tikai matu krāsa atšķīrās, bet dominēja, protams blondā :D
Pati arī esmu bijusi gan hokejista draudzene, gan esmu hokejista (nu jau bijušā hokejista) sieva :D
Bet atceroties kaut vai pirms desmit gadiem, mana vīra visas draudzenes, reizēm nevarēja atšķirt vai tā jau ir ''jaunā'' vai vēl tā pati '' vecā'' , kādreiz viņu par to riktīgi ķircināju - caca cacas galā ???

Un visām čiepām, tajos laikos bija svarīgi, ka tik sportists un ka tik kāds tusiņš utt.
Atceros, kādreiz klubos, visas meitenes kā trakas pēc spēlēm sējās klāt hokejistiem.
29.05.2021 00:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits