IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
bet interesanti tiešām ko tās influenceres darīs, kad nojuks instagrams? Pārvāksies gan jau uz citu platformu😁 bet viss, kas viņām ir - reklāmas internetā, ar to viņas pelna naudu, tad, lūdzu, ievērojiet likumu, nevis mauc uz dullo un tad saka “bet ir trakāki noziegumi”(sāksim jau ar to, ka tas ko viņām piespriež nav noziegums, noziegums un tāds pārkāpums par kuru var sūdzēties admin. tiesā ir dažādas lietas) un tik Sauliete taisa miljons storijus par PTAC. Iestāde dara savu darbu, cik jau var bazūnēt.
To sodu viņa var pārsūdzēt, ja jau tik pārliecināta, ka nepamatots - lēmumā viss rakstīts. Vispirms, lai pierāda, ka nepamatots, tad klaigā pa pasauli.
Man vispar prieks, ka LV ta lieta iet uz priekšu. P*huj vai viņas sekotājs saprot kur ir reklāma vai nē, ja tu liec saturu - tad ievēro noteikumus.
27.05.2021 19:26 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Tādi indivīdu kā Sauliete kaitina. Nu nekādu jegu neredzu... ēst sagatavot nevar bērniem, jo nepatīkot traukus mazgat, tāpēc berni var no mazotnes dzert energy diet un pasūtīt ēdienu, kad sagribās. Nezinu kāda viņai izglītība, bet neko vairak par NL nezina un neredz.
Baigais piemers, influenceris..
@lovavavilova(Patrīcija Anna Vavilova) gan šķiet galvas tiesu gudrāka un sakarīgāka. Studē, gatavo, mīl modi, visur arī norāda visu, ko vajag
Patrīcija man patīk.
Kādas jums domas? Varbūt pazīstat?(no citiem dzirdēts, ka iedomīgā :D)
27.05.2021 19:30 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
99% ietekmeļu nesagādā nekādu problēmu jau gadiem norādīt pie apmaksātiem saturiem visus vajadzīgos haštagus. Un tad ir tas 1%, kurā ietilpt Sauliete, Miglāne, Bokāne un vēl dažas neizglītotas stulbas skuķes, kuras uzskata, ka ir pārākas par citiem un var neievērot likumus.
Deniss Ševeļovs pie Kivičas posta pareizi raksta, ka reklāmas faktu slēpšana ietekmeļu postos ir patērētāju maldināšana. Varētu domāt, ka tikai Latvijā ir jānorāda šādi haštagi, tas ir visur pasaulē un ne pirmo gadu.
27.05.2021 19:39 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
Adrianai jau sen atsekoju jo gandrīz visi storiji bija tikai reklāmas un kaut kādas pašizdomātās dzīves gudrības. Reklāmas storijos tiešām bija katru dienu, bet neatminos, ka tur kaut reizi būtu vajadzīgie hastagi.. Vai tiešām par katru sadarbību saņem oficiālus rēķinus un maksā nodokļus kā pašnidarbinātā? Neticu. Nu nabaga bērns apbižots. :D :D
27.05.2021 19:51 |
 
Reitings 498
Reģ: 20.11.2019
OMG viņas tiešām ir ļoti šauri domājošas. Bāc jau gadiem ārzemju influenceri ar miljoniem sekotāju norāda #ad kaut vai influenceru karaliene Kim Kardashian
Tas ir tik smieklīgi uz viņām skatīties, dumās sievietes. Anete Make up ari desmit story taisīja, lai paburkšķētu, no malas tas ir tik smieklīgi - pašas izdomāja, pašas apvainojās. Bet nu paldies par izklaidi.
Un es sapratu, ka man Miglane atgadina Madaru Kiviču jaunibā, arī tāda naiva dumiķīte ar sliktiem matiem.
27.05.2021 19:59 |
 
Reitings 2125
Reģ: 16.06.2017
Plīz kāds pasakiet vai Sudrabkaija pirmo reizi iznāca atklātībā , ka viņa ir Bi ?
27.05.2021 20:04 |
 
Reitings 478
Reģ: 01.03.2016
MaijaPaija @ 27.05.2021 20:04
Plīz kāds pasakiet vai Sudrabkaija pirmo reizi iznāca atklātībā , ka viņa ir Bi ?

Man šķiet, ka nē, agrāk jau to ir afišējusi.
27.05.2021 20:23 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Kādas jums domas par Patrīciju Annu Vavilovu, Betiju Ulmani?
Vinas škiet sakarīgais influenceru gals. Betija pameta studijas, tagas ar to Women have it all ņemās. Nezinu ggan vai viņa to darot nopelna tik daudz, lai normāli dzīvotu(pec storijiem dzīvo labi, vienīgais man grūti spriest, cik tas projekts ir ienesīgs)
Patrīcija laikam studē un strādā, pelna pati naudiņu. Noteikti, ka sākotnēji darbā tika par blatu, jo neticu, ka tādā krutā ZAB kā Sorainen viņu paņēma pēc 10.klases spēju dēļ. Tur daudzu tiesību studenti sacenšas par tikšanu. Iziet studentu akademijas, bet viņu bez zināšanām uzņēma praksē.... bet nu, cillvēks vismaz māk sevi iznest
27.05.2021 20:24 |
 
Reitings 24
Reģ: 24.05.2021
RedBull @ 27.05.2021 20:24
Kādas jums domas par Patrīciju Annu Vavilovu, Betiju Ulmani?
Vinas škiet sakarīgais influenceru gals. Betija pameta studijas, tagas ar to Women have it all ņemās. Nezinu ggan vai viņa to darot nopelna tik daudz, lai normāli dzīvotu(pec storijiem dzīvo labi, vienīgais man grūti spriest, cik tas projekts ir ienesīgs)
Patrīcija laikam studē un strādā, pelna pati naudiņu. Noteikti, ka sākotnēji darbā tika par blatu, jo neticu, ka tādā krutā ZAB kā Sorainen viņu paņēma pēc 10.klases spēju dēļ. Tur daudzu tiesību studenti sacenšas par tikšanu. Iziet studentu akademijas, bet viņu bez zināšanām uzņēma praksē.... bet nu, cillvēks vismaz māk sevi iznest

Vavilovai sencis ir biezs un ietekmīgs, bet tā jau viņa pati arī nav muļķe, meitenei galva ir uz pleciem.
27.05.2021 20:46 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
Es piekrītu, ka vajag ignorēt un atsekot viņām, nevis kačāt engagement. Adrianai vismaz 30% followeri ir fake, 82k sekotāji un 3 k like pie bildēm, cmoon 😁 Pietiekami veca, lai bērnu dzemdētu, bet par jaunu, lai saprastu elementāru komercpraksi un maksātu nodokļus, dura. Viss ko viņai vajadzēja izdarīt bija ielikt hashtagus, bet nē, labāk domāt, ka ir gudrāka par visiem un pēctam čīkstēt apkaunojot sevi.
27.05.2021 20:54 |
 
Reitings 71
Reģ: 31.01.2021
Gintam labie storiji 😄 Jekaterinai esot labakais dupsis 😊
27.05.2021 21:01 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
RedBull @ 27.05.2021 19:30
Tādi indivīdu kā Sauliete kaitina. Nu nekādu jegu neredzu... ēst sagatavot nevar bērniem, jo nepatīkot traukus mazgat, tāpēc berni var no mazotnes dzert energy diet un pasūtīt ēdienu, kad sagribās. Nezinu kāda viņai izglītība, bet neko vairak par NL nezina un neredz.
Baigais piemers, influenceris..
@lovavavilova(Patrīcija Anna Vavilova) gan šķiet galvas tiesu gudrāka un sakarīgāka. Studē, gatavo, mīl modi, visur arī norāda visu, ko vajag
Patrīcija man patīk.
Kādas jums domas? Varbūt pazīstat?(no citiem dzirdēts, ka iedomīgā :D)

Sēž uz vecāku naudas un viss-šaubos, kas strādājot advokātu birojā uz nepilnu slodzi sanāk nopirkt iphone, krutas brendu drēbes, dzīvot Rīgas centrā labā mājā utt. Pašai sasniegumu pamaz. Ļoti garlaicīga persona, tāda wannabe zubrila.
27.05.2021 21:15 |
 
Reitings 204
Reģ: 10.08.2020
Meitenes ar mazāk sekotājiem nekā Miglāne prasa ap 300 EUR uz rokas par katru reklāmu, ja Miglānei ir 80K sekotāju, tad viņa, iespējams, prasa vēl vairāk. Aktīvajām reklāmu publicētājām laikam savi 2 tūkstoši mēnesī uz rokas sanāk, tā ka jā, tas noteikti ir saucams par darbu.
27.05.2021 21:19 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
RedBull @ 27.05.2021 20:24
Kādas jums domas par Patrīciju Annu Vavilovu, Betiju Ulmani?
Vinas škiet sakarīgais influenceru gals. Betija pameta studijas, tagas ar to Women have it all ņemās. Nezinu ggan vai viņa to darot nopelna tik daudz, lai normāli dzīvotu(pec storijiem dzīvo labi, vienīgais man grūti spriest, cik tas projekts ir ienesīgs)
Patrīcija laikam studē un strādā, pelna pati naudiņu. Noteikti, ka sākotnēji darbā tika par blatu, jo neticu, ka tādā krutā ZAB kā Sorainen viņu paņēma pēc 10.klases spēju dēļ. Tur daudzu tiesību studenti sacenšas par tikšanu. Iziet studentu akademijas, bet viņu bez zināšanām uzņēma praksē.... bet nu, cillvēks vismaz māk sevi iznest

Betija Ulme? To es sauktu par slinkuma kalngalu-noēdusies ap 20 gadu vecumu, universitāti pameta, strādāt negrib, tēlo, ka kaut ko baigi dara un ir aizņemtā.😄😄
27.05.2021 21:23 |
 
Reitings 315
Reģ: 14.08.2020
Derisa @ 27.05.2021 21:23

Betija Ulme? To es sauktu par slinkuma kalngalu-noēdusies ap 20 gadu vecumu, universitāti pameta, strādāt negrib, tēlo, ka kaut ko baigi dara un ir aizņemtā.??

Nu man arī apmēram tāds iespaids radās, bet negribēju tik skarbi :D
Es nesaprotu kur viņai nauda koučiem, online pasizglītojošiem kursiem, kafejnīcām, šopingiem utml. Domāju varbūt tas viņas projekts ienesīgais, bet nu nezinu.
27.05.2021 21:33 |
 
Reitings 2079
Reģ: 15.05.2021
Es kādu brīdi sekoju Vavilovai, bet ar laiku tas perfektais IG man kļuva garlaicīgs, atsekoju. Bildes un storiji bija skaisti un pārdomāti, bet pietrūka emociju.
27.05.2021 21:33 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
RedBull @ 27.05.2021 20:24
Kādas jums domas par Patrīciju Annu Vavilovu, Betiju Ulmani?
Vinas škiet sakarīgais influenceru gals. Betija pameta studijas, tagas ar to Women have it all ņemās. Nezinu ggan vai viņa to darot nopelna tik daudz, lai normāli dzīvotu(pec storijiem dzīvo labi, vienīgais man grūti spriest, cik tas projekts ir ienesīgs)
Patrīcija laikam studē un strādā, pelna pati naudiņu. Noteikti, ka sākotnēji darbā tika par blatu, jo neticu, ka tādā krutā ZAB kā Sorainen viņu paņēma pēc 10.klases spēju dēļ. Tur daudzu tiesību studenti sacenšas par tikšanu. Iziet studentu akademijas, bet viņu bez zināšanām uzņēma praksē.... bet nu, cillvēks vismaz māk sevi iznest

Par Betiju, nu, nezinu, negribas neko sliktu teikt, bet nu neticu es, ka viņa baigi pelna ar to, ko nodarbojas. Izskatās pēc tādas māžošanās. Viss vienmer askētiski, eleganti un skaisti storijos. Bieži iet uz kafejnīcām, ir MacBook dators, dzīvoklis, tik cik varēja redzēt iepriekš storijos - labs. Vēl viņai ir koucs un kursus iet... atklāti sakot šaubos, ka viņa to visu nopelna ar savu projektiņu. Kaut kādus ienākumus gan jau no sadarbībām gūst(cik nu to viņai ir), pārējo nezinu, varbūt senči pērk. Liekas tāda samākslota dzīve.
Par Patrīciju. Personīgi nepazīstu, bet neticu ideālajai viņas dzīvei instagramā. Tā ir tikai maska. Viņs tada par kā visi, ar savam neveiksmēm un mīnusiem. Un tik krutā ZAB’ā nevar tikt bez sakariem, pabeidzot 10.klasi, nu nevar un viss. Nopelnīt tik daudz arī nevar, lai atļautos dzīvokli Rīgas centra, jaunāko iphone un jaunu MacBook(storijā atrādīja jau)... noteikti, ka senčīsi palīdz un arī reklāmas instagramā atmaksājas(viņai pēdējs laikā ir daudz paid partnership)
Patrīcijai kaut kā puiši pēkšņi samainījās 😄, pirms tam vasarā un vēl pēc tam bija tas Dmitrijs, filmēja kopā vegānu gaļas taste test, tagad tas video ir pazudis un ir jauns draugs. Nezinu kā sauc, pagaidām netago
27.05.2021 21:49 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Bet nu jebkura gadījumā Patrīcijai ir galva uz pleciem ka jau te rakstīja un prot sevi pasniegt.
Vismaz tāds situācijā klusējot samaksātu sodu, bet visdrizak pat nepieļautu, ka līdz tam nonak, nevis kā vista kladzināt
27.05.2021 21:51 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
Nācās arī Sievišķībai atsekot....
27.05.2021 21:56 |
 
Reitings 283
Reģ: 25.05.2021
Heiter.e @ 27.05.2021 21:01
Gintam labie storiji ? Jekaterinai esot labakais dupsis ?
un sex perfekts :D
27.05.2021 21:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits