IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 7632
Reģ: 16.02.2021
Tā haštagu situācija lēts cirks. Kārtējais cringe. Kauns dāmu vietā, bet nu... vienmēr ir tās, kuras peras un peras sulā, taisa drāmas pa internetu. Un tad ir tās, kuras sievišķīgi un pievilcīgi paklusē. Nu ir jāliek tie haštagi un viss. Pat ja viņām abām atsūtīja pantu uzskaitījumu un viņas tiešām nesaprata, kas tieši no visa satura ir labojams - nu taču zvani un skaidro, visur ir cilvēki apakšā. Nu taču reklamēt kaut ko tāpat vien jau sen ir vēsture, atradušas par ko raudāt. Tā ir, ka neiet laikam līdzi.
26.05.2021 20:02 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Esmu šokā par Miglāni. Pilnīgi traka. Likās pirms tam normāla meitene, bet kā viņa raksta PTAC un komentāros. Vnk omg. Tur nav 21, bet 12. 🥔
26.05.2021 20:04 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Dumjais skuķis!
Viņas Instagram?! 🤦🏼‍♀️ Instagram vienu dien to “viņas” instagram var izdzēst, ko tad darīs. Kad jāsaņem nauda par reklāmu, tad viss ok. Kad jāizpilda likuma prasības, tad viņai esot viņas instagram kur var darīt ko grib.
Miglāne Saulietes vecumā būs tik pat dumja cik tagad pati savā vecumā un tik pat dumja cik tagad Sauliete savā vecumā. 🤦🏼‍♀️ Reklamēt instagramā preces vai pakalpojumus un par to saņemt atlīdzību, to sauc par uzņēmējdarbību nevis sava satura veidošanu. 😂
26.05.2021 20:07 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Un, tas, ka viņas saka, ka tas sods ir liels. Muļķības. PTAC sodu var uzlikt līdz 100 000.00€. Soda apmēra tiek noteikt pēc VID datiem, slēgtajiem līgumiem, utt. Tās summas netiek ņemtas zila gaisa. Soda apmērs ir proporcionāls viņu abu ienākumiem.
26.05.2021 20:10 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 28.05.2013
Tiktokā ar jau kauc par savu sodu.🤦🏻‍♀️
26.05.2021 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 2346
Reģ: 05.08.2010
man Atkal formā Anete vispār ļoti nepwtīk, bet viņa tik labus storijus ielika saistībā ar influenceru sodu 😀
26.05.2021 21:27 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Miglāne pa dzīvi ir diezgan riebīga, itkā uzvedas kā tāds saulstariņš, jauka un pūkaina, bet patiesībā tāda nav. Esmu viņai pāris reizes atbildējusi uz storijiem, diezgan pieklājīgi, bet viņa atbild tiesi tāpat kā screenā ar ptac. Jau iepriekš te rakstīju,ka biju viņai atbildējusi arī uz storiju,kur viņa raudādama teica,ka cer,ka tas kurš uzlika viņai to sodu jūtas labi, tur arī sāka braukt man virsū vai es ķipa skaidri zinu ko es runāju utt.
Vispār zinu viņu diezgan sen un man viņa sāka nepatikt tajā brīdī, kad viņa vēl pirms kļuva visiem tik zināma, vienmēr pieminēja visur savu tēvu kurš izdarīja pašnavību,ka dara to viņa dēļ,ka zin,ka viņs viņai palīdzēs visu sasniegt un uzvarēt utt. Likās kā tāda spēlēšana uz jūtām. Protams noteikti ir smagi, ko tādu piedzīvot, bet viņa vienmēr visur to pieminēja pašā sākumā, noteikti ir vēl kaut kur kādas intervijas, tagad gan ļoti sen tādi teksti no viņas nav dzirdēti, bet pirms gadiem gan bija.
26.05.2021 21:48 |
 
10 gadi
Reitings 209
Reģ: 19.12.2011
truedeee @ 26.05.2021 21:27
man Atkal formā Anete vispār ļoti nepwtīk, bet viņa tik labus storijus ielika saistībā ar influenceru sodu ?

Kas pa Aneti?
26.05.2021 22:08 |
 
Reitings 347
Reģ: 21.02.2021
Jā, es cik paskatos tagad to miglāni, tā besī.. nevar likties mierā. Ko tagad čīkst, pati vainīga
26.05.2021 22:41 |
 
Reitings 2079
Reģ: 15.05.2021
blacke piekrītu. Adrianu arī jau zinu pirms kļuva atpazīstama un tik tiešām toreiz ļoti daudz skandināja par tēva nāvi. Tāda iedomība spiežas ārā no viņas.
Un tas viņas atbildes stils PTAC ir briesmīgs. Viņa tā ar saviem sadarbības partneriem arī komunicē?
26.05.2021 22:52 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Anetemakeup (Anete Spike)
26.05.2021 23:16 |
 
Patīk
Reitings 726
Reģ: 17.01.2021
Atminos, ka savulaik paziņa, kura centās kļūt bagāta, mēģinot pārdot NL brīnumlīdzekļus, man piedziedāja pilnas ausis par to, cik kolosāla esot Sauliete, cik daudz sasniegusi, kāda biznesa lēdija un kas tik vēl ne. Un galvenais, ka, runājot par Saulieti, vienmēr izmantoja tādus vārdus kā "es un manas komandas meitenes", ar to domājot Saulieti, Vucēnu un pārējās. Vissmieklīgākais tas, ka viņa Saulieti vai kādu citu no viņām pat ne reizi dzīvē redzējusi nebija un vārdus "es un manas komandas meitenes" izmantoja, jo uzskatīja, ka, ja reiz viņas visas pārdod NL, viņa ar viņām ir bez maz vai labākās draudzenes. Katrā ziņā, skumji un smieklīgi vienlaikus. Tas man tikai lika aizdomāties par to, cik gan daudz ir to lētticīgo sieviešu, kuras cer kļūt stāvus bagātas, tirgojot NL, un raugās uz Saulieti kā uz kaut kādu etalonu kam līdzināties, bez maz vai viņu pielūdzot un kladzinot cik viņa gudra, inteliģenta, daudz sasniegusi, bla bla bla. Un, diemžēl, tas vien parāda to NL pārdevēju inteliģences līmeni, ja tāda kā Sauliete viņu acīs ir īstais cilvēks kam gribēt līdzināties. Realitāte, diemžēl, ir pavisam savādāka un notikušais ar visiem šiem sodiem kārtējo reizi parāda to, kāda Sauliete ir patiesībā - prasta un, atvainojos, stulba.
26.05.2021 23:25 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Miaa @ 26.05.2021 23:25
Atminos, ka savulaik paziņa, kura centās kļūt bagāta, mēģinot pārdot NL brīnumlīdzekļus, man piedziedāja pilnas ausis par to, cik kolosāla esot Sauliete, cik daudz sasniegusi, kāda biznesa lēdija un kas tik vēl ne. Un galvenais, ka, runājot par Saulieti, vienmēr izmantoja tādus vārdus kā "es un manas komandas meitenes", ar to domājot Saulieti, Vucēnu un pārējās. Vissmieklīgākais tas, ka viņa Saulieti vai kādu citu no viņām pat ne reizi dzīvē redzējusi nebija un vārdus "es un manas komandas meitenes" izmantoja, jo uzskatīja, ka, ja reiz viņas visas pārdod NL, viņa ar viņām ir bez maz vai labākās draudzenes. Katrā ziņā, skumji un smieklīgi vienlaikus. Tas man tikai lika aizdomāties par to, cik gan daudz ir to lētticīgo sieviešu, kuras cer kļūt stāvus bagātas, tirgojot NL, un raugās uz Saulieti kā uz kaut kādu etalonu kam līdzināties, bez maz vai viņu pielūdzot un kladzinot cik viņa gudra, inteliģenta, daudz sasniegusi, bla bla bla. Un, diemžēl, tas vien parāda to NL pārdevēju inteliģences līmeni, ja tāda kā Sauliete viņu acīs ir īstais cilvēks kam gribēt līdzināties. Realitāte, diemžēl, ir pavisam savādāka un notikušais ar visiem šiem sodiem kārtējo reizi parāda to, kāda Sauliete ir patiesībā - prasta un, atvainojos, stulba.

+++
Saulietes prastums pēdējā laikā ar vien vairāk spraucas uz āru, neprot viņa savaldīties, neprot salikt vienu sakarīgu un paplašinātu teikumu pat. Arī NL pēdējais "skandāls" to lieliski parādīja, sākot jau ar to kā dzīvokli, kurā notiek remonts, sauc par "miskasti", un, ka viņai nepatīkot, ka viņas vārdu piemin tādā "miskastē". Vienkārši zeme atveries!
27.05.2021 00:04 |
 
10 gadi
Reitings 2346
Reģ: 05.08.2010
amaia @ 26.05.2021 22:08

Kas pa Aneti?

Instagramā Atkal formā
27.05.2021 00:22 |
 
Reitings 411
Reģ: 14.11.2018
La Volpe @ 26.05.2021 19:57
Es jau 3.menesi dzeru Iconfit www.iconfit.lv kolagenu un esmu ljoti apmierinata. Cena par bundzu menesim 10-12€.

Ne pa tēmu baigi, bet varbūt vari pastāstīt kādus benefitus iegūst no kolagēna lietošanas?
27.05.2021 00:29 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Keana @ 27.05.2021 00:29

Ne pa tēmu baigi, bet varbūt vari pastāstīt kādus benefitus iegūst no kolagēna lietošanas?

Es arī pēdējo pusgadu lietoju kolagēnu no iconfit, pērku to, kur klāt C vitamīns. Daudzus gadus atpakaļ man personīgi kolagēnu ieteica fizioterapeits, jo es aktīvi sportoju, bieži sāpēja locītavas. Pagāja gan kāds laiks līdz viņš iedarbojās, bet tagad sāpju nav kad vingroju. Lielākoties kolagēns arī tam domāts, locītavām, matiem un nagiem. Es baigo atšķirību matos un nagos nejūtu. Bet iesaku lietot kopā ar C vitamīnu vai pirkt tādu, kur jau viņš ir klāt, jo tad labāk uzsūcas organismā. Tikai kaut kādus rezultātus negaidi pēc mēneša, man laikam pagāja pusgads kad sajutu efektu. Āda gan uzlabojusies ļoti ievērojami, bet mati un nagi bez izmaiņām.
Kolagēnus var nopirkt ar dažādām garšām, var pirkt arī bez garšas un likt klāt rīta kafijai vai tējai.
Tos ietekmeļu ieteiktos dārgos kolagēnus vari droši nepirkt, viņi ne ar ko neatšķirsies no iconfit kolagēna pa 12-25 eiro.
27.05.2021 00:41 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
Keana @ 27.05.2021 00:29

Ne pa tēmu baigi, bet varbūt vari pastāstīt kādus benefitus iegūst no kolagēna lietošanas?
Visas kolagena pozitivas lietas varat atrast Google. Es nolemu pamegjinat,lai uzlabotu tieshi locitavu stavokli. Matu,,nagu un adas stavoklis bija sekundarais,jo ar tiem man jau ta viss ir super. Pasutiju divas bundzas MSM kolagenu,kas vairak domats locitatavam un 3.normalo. Shobrid dzeru 3.iepakojumu. Esmu gandriz puse. Tikko pamegjinaju no sedus pozicijas pacelt kaju un iztaisnot celi. Agrak bija viegls krakshkjis tieshi pie izstaisnoshanas. Tagad nav. Pozitivas izmainjas locitavas pamaniju jau 2.menesi. Ar matiem un nagiem grutak saprast,jo ar Covid pie friziera eju ljoti reti un manikiru veicu pati majas. Nezinu vai aug atrak,bet nagi ir cietaki un mazo/jauno matinju skaits uz galvas izskatas ari lielaks. Noteikti ir biezaki,bet shobrid lietoju ari ampulas matu augshanai. Adas stavoklis man vienmer ir bijis ljoti labs,tadelj kaut kadus minimalus uzlabojus man butu gruti saskatit. Ka jau mineju ieprieksh,man primarais bija uzlabot tieshi locitavu stavokli un rezultats ir vairak ka pozitivs. Izvelejos Iconfit,jo kolagens ir ljoti tirs un cena ir vairak ka pienemama. Piemeram Kolagens.lv nav labaks par (pietiek papetit sastavu),bet cena ir dubulta. Iegadajos ari spiriulinas un maca pulveri. Un ari shiem produktiem pie vinjiem cenas ir zemakas ka citas vietas,jo tirgo lielakos iepakojumos. Tuvakaja laika vekshu nakamo sutijumu uz 30€,jo tad piegade ir par velti. Paris dienas atpakalj Gintam Valdmanim viena storija bija bija tieshi Iconfit kolagens rokas.
27.05.2021 01:15 |
 
Reitings 103
Reģ: 07.04.2021
C00L Dzipsy @ 27.05.2021 00:41

Es arī pēdējo pusgadu lietoju kolagēnu no iconfit, pērku to, kur klāt C vitamīns. Daudzus gadus atpakaļ man personīgi kolagēnu ieteica fizioterapeits, jo es aktīvi sportoju, bieži sāpēja locītavas. Pagāja gan kāds laiks līdz viņš iedarbojās, bet tagad sāpju nav kad vingroju. Lielākoties kolagēns arī tam domāts, locītavām, matiem un nagiem. Es baigo atšķirību matos un nagos nejūtu. Bet iesaku lietot kopā ar C vitamīnu vai pirkt tādu, kur jau viņš ir klāt, jo tad labāk uzsūcas organismā. Tikai kaut kādus rezultātus negaidi pēc mēneša, man laikam pagāja pusgads kad sajutu efektu. Āda gan uzlabojusies ļoti ievērojami, bet mati un nagi bez izmaiņām.
Kolagēnus var nopirkt ar dažādām garšām, var pirkt arī bez garšas un likt klāt rīta kafijai vai tējai.
Tos ietekmeļu ieteiktos dārgos kolagēnus vari droši nepirkt, viņi ne ar ko neatšķirsies no iconfit kolagēna pa 12-25 eiro.
Pirmos 2 meneshus lietoju MSM kolagenu ar C vitaminu. Tas MSM tieshi vairak locitavam domats. Man personigi jau 2.menesi uzlabojumi ir ar locitavam. Celji vispar vairs nekrakshkj.
27.05.2021 01:18 |
 
Reitings 24
Reģ: 24.05.2021
Miglānei jumts galīgi aizbraucis. 😂😂😂
27.05.2021 07:36 |
 
Reitings 2079
Reģ: 15.05.2021
Jau kurā diena un Miglāne atkal nevar norimties. Ja jau saņem tik daudz ziņu, tad varbūt vajag padomāt, ka viņas uzvedība nav normāla.
Paņēmu un uzrakstīju arī viņai ziņu IG, bet pieklājīgā stilā, ka ir noteikumi, kas jāievēro un nevar teikt, ka es nezināju, tas ir tikai #, man ir 21 gads. Citi influenceri to māk savest kārtībā un viņus nesodīja. Teicu, ka var mani bloķēt, jo esmu valsts pusē. (Labrāt iemeatu screenu, bet manis rakstīto vairs nevar redzēt)
Protams tiku bloķēta un vēl jaunā dāma pieminēja, lai man izdodas atrast darbu valsts amatos. Ko? 😂
27.05.2021 08:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits