IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Miaa @ 24.05.2021 23:01

Šis man atgādina tos prank video, kuros atmasko golddigeres un kuros parasts čalis mēģina iepazīties ar sievieti, bet tā viņu atraida, līdz brīdim, kad čalis iekāpj glaunā, dārgā auto un sievete uzreiz sāk izrādīt interesi par viņu. Šis no tās pašas sērijas. Rafiks bijis tāds-nekāds, interese par viņu bijusi nulle, bet, ieraugot autiņu, acis uzreiz iemirdzējušās. Riebjas tādas sievietes. Un tas, kas ar viņu noticis tagad... var teikt tikai vienu - karma's a bi*ch.

Neiztulkoju vienu teikumu no stāsta. Vucēna: “Protams, ka man interesēja, kas ir mašīnas īpašnieks”. 😂
Vari saderēt, ja Rafčiks nebūtu labi situēts advokāts Spānijā, ar sporta auto un māju Ibizā, viņa viņam pakaļ neskrietu, kā jai pati raksta, intereses bija nulle, līdz ieraudzīja “superauto”.
24.05.2021 23:27 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Redrose @ 24.05.2021 23:23
Bet ja jau Marija pie viņa bija piegājusi klāt un uzsākusi sarunu, tad jau kaut mazākā interese par viņu tomēr ir bijusi, nevis tikai tad kad ieraudzīja ar kādu mašīnu brauc, protams, tas arī daudz ko iespaidoja pēc tam.

Viņa uzsāka sarunu ar Rafčiku, jo abi pirms 4 gadiem bija sapazinušies Ibizā. Piegāda kā pie paziņas nevis tāpēc, ka būtu simpātijas. Viņa pati tā savā IG raksta.
24.05.2021 23:29 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Es tā sāku domāt,ka kāds Rafikam iztulkoja viņas sulīgos skrīnus, kur viņa viņu apsaukā par ded-perdun (respektīvi- vecu perdeli🤭). Nu es veča vietā viņu arī pamestu, un par bērnu pieprasītu paternitātes testu, lai a)uzņemtos finansiālas rūpes vai b) atšūtu pavisam
24.05.2021 23:33 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Vaaks!😳
24.05.2021 23:39 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Visas cosmo dāmas bija satraukušās par Vucēnas bērnu, bet kāpēc neviens neko neraksta par Strēles priekšlaikus dzimušajām dvīnītēm, kuras citreiz izskatās, ka pus dienu pavada šūpuļkrēslā (lai gan pēc ārstu un fizioterapeitsu ieteikumiem drīkst 20min), kurām ausīs caurumi un tiek barotas ar pudeli iestumtu mutē pret spilveniem? 🤔
Dubultie standarti, dāmas. 😄
25.05.2021 09:42 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Pirmo reizi par tadu Streli dzirdu.
25.05.2021 09:51 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Nezinu tādu Strēli, pirmoreiz dzirdu, nesekoju viņai, man nav aktuāli par tādu runāt.
Tāpēc rakstīt par kaut kādiem "dubultajiem standartiem" un attiecināt to uz visām foruma dāmām ir diezgan pastulbi.
25.05.2021 10:00 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
missfortune @ 25.05.2021 09:42
Visas cosmo dāmas bija satraukušās par Vucēnas bērnu, bet kāpēc neviens neko neraksta par Strēles priekšlaikus dzimušajām dvīnītēm, kuras citreiz izskatās, ka pus dienu pavada šūpuļkrēslā (lai gan pēc ārstu un fizioterapeitsu ieteikumiem drīkst 20min), kurām ausīs caurumi un tiek barotas ar pudeli iestumtu mutē pret spilveniem? ?
Dubultie standarti, dāmas. ?
vairāk vai mazāk, bet tomēr visām interesē paša Marijas & Rafa drāma, ne Vita. Neviena neseko Vuceenam, lai redzētu konkrēti Vitu. Strēle ir laikam tipiska jaundzimušo mammu influencere, kas man jau startā man nav aktuāli, neinteresē un standartā nefollowoju, izvairos no tām māmiņu būšanām.
25.05.2021 10:46 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
missfortune @ 25.05.2021 09:42
Visas cosmo dāmas bija satraukušās par Vucēnas bērnu, bet kāpēc neviens neko neraksta par Strēles priekšlaikus dzimušajām dvīnītēm, kuras citreiz izskatās, ka pus dienu pavada šūpuļkrēslā (lai gan pēc ārstu un fizioterapeitsu ieteikumiem drīkst 20min), kurām ausīs caurumi un tiek barotas ar pudeli iestumtu mutē pret spilveniem? ?
Dubultie standarti, dāmas. ?
tu jau droši varēji iepriekš to uzrakstīt, un tad mēs to apspriestu🤗 bet vucēnai seko ne jau viņas mazuļa dēļ
25.05.2021 10:56 |
 
Reitings 2046
Reģ: 21.02.2015
Par Strēli bija iepriekš runāts. Arī par tiem pašiem auskariem. Man viņa šķiet tāda tipiska bagātnieka sieviņa, mājsaimniece. Šķiet, ka jauna apbērnojās, nekādu īpašo izlīgītību vai darba pieredzi nav guvusi. Dzīvo savā burbulītī. :) Man nenormāli riebjas viņas vīrs- pēc skata šķiet baigi glumais, tāds nepatīkams cilvēks šķiet.
Tāpat varēja redzēt, ka viņi īpaši neko neievēroja no izolācijas, arī, kad covid bija ļoti izplatīts. Visu laiku ciemiņi. Kā baro mazās (ar iebāztu pudeli, kas atstutēta pret spilveniem)- neizteikšos.
25.05.2021 11:23 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Miglāne vakar storijos raudāja par to sodu, paša vakarā vēl ielika rakstisku storiju kur pierakstīja, ka būtu vismaz piezvanījuši, paskaidrojuši, nevis uzreiz sodu uzlikuši. Delfos gan šodien rakstīts,ka ptac apstiprinājis,ka ir iepriekš ar viņu komunicējuši un vienā gadījumā viņa ir atbildējusi. Kurš te melo. :D
25.05.2021 15:33 |
 
Patīk
Reitings 5041
Reģ: 17.04.2020
Es vispār nesaprotu par ko viņa raud. Un patiesībā baigā sučka, man nabadzītei uzlika, bet citi..., bet citi zog vairak, nemaksā vairāk nodokļus, es tāds malacis, bla, bla, bla. Atzīsti savu vainu un neesi lupata. Būtu uzrakstījusi paskaidrojumu, atzinusi vainu, noteikti uzliktu minimālāko sodu. Un noteikti viņa nav vienīgā, kas sodīta par to, ka "aizmirsusi" ###, tikai pārējie neraud, ka paši lohi. Un pareiz viņai esot kāds pārmetis, vai tad jāpiesprādzējas autonašīnā. Pat nihilismu jāmaksā.
25.05.2021 15:40 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
blacke @ 25.05.2021 15:33
Miglāne vakar storijos raudāja par to sodu, paša vakarā vēl ielika rakstisku storiju kur pierakstīja, ka būtu vismaz piezvanījuši, paskaidrojuši, nevis uzreiz sodu uzlikuši. Delfos gan šodien rakstīts,ka ptac apstiprinājis,ka ir iepriekš ar viņu komunicējuši un vienā gadījumā viņa ir atbildējusi. Kurš te melo. :D
kkādā no vakardienas storijiem viņa teica, ka ptac esot lūguši ielikt hashtagu, ko viņa esot "izdarījusi" un tik un tā esot ielikuši sodu, bet es apskatījos tos postus kur Lieliska dāvana, klerr utt tur nebija tajā brīdī tie hashtagi.(pie klerr vēl joprojām nav) Tagad salika hashtagus,kad jau sodu saņēma, respektīvi kkad vakar vai šodien tik ielika.
Es domāju, ka ptac apnika auklēties un iedeva sodu. Un viņas Dieva piesaukšana, godīgi sakot, padara par liekuli. Gluži kā didra dara. Nu tik nevainīgu tēlo.
25.05.2021 15:42 |
 
10 gadi
Reitings 232
Reģ: 01.08.2012
Bjork @ 25.05.2021 15:40
Es vispār nesaprotu par ko viņa raud. Un patiesībā baigā sučka, man nabadzītei uzlika, bet citi..., bet citi zog vairak, nemaksā vairāk nodokļus, es tāds malacis, bla, bla, bla. Atzīsti savu vainu un neesi lupata. Būtu uzrakstījusi paskaidrojumu, atzinusi vainu, noteikti uzliktu minimālāko sodu. Un noteikti viņa nav vienīgā, kas sodīta par to, ka "aizmirsusi" ###, tikai pārējie neraud, ka paši lohi. Un pareiz viņai esot kāds pārmetis, vai tad jāpiesprādzējas autonašīnā. Pat nihilismu jāmaksā.
💯💯💯💯💯💯💯
25.05.2021 15:42 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Bjork @ 25.05.2021 15:40
Es vispār nesaprotu par ko viņa raud. Un patiesībā baigā sučka, man nabadzītei uzlika, bet citi..., bet citi zog vairak, nemaksā vairāk nodokļus, es tāds malacis, bla, bla, bla. Atzīsti savu vainu un neesi lupata. Būtu uzrakstījusi paskaidrojumu, atzinusi vainu, noteikti uzliktu minimālāko sodu. Un noteikti viņa nav vienīgā, kas sodīta par to, ka "aizmirsusi" ###, tikai pārējie neraud, ka paši lohi. Un pareiz viņai esot kāds pārmetis, vai tad jāpiesprādzējas autonašīnā. Pat nihilismu jāmaksā.

Piekrītu.
Viņa vēl vakar baigi sprieda,ka cer,ka tas kurš uzlika sodu viņai tagad jūtas baigi labi. Wtf? es uz to storiju viņai atbildēju,ka cilvēks darīja savu darbu, tāpat kā tev bija jādara savējo un,ka ir jāuzņemas atbildība par savām kļūdam. Šī izdzēsa mani no saviem sekotājiem :D
25.05.2021 15:43 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
PTAC portālam "Delfi" apstiprina, ka Miglānei piemērots sods 1500 eiro apmērā. Centrā apliecina, ka ar Miglāni iepriekš komunicēts, un vienā gadījumā viņa arī atsaukusies sarakstē instagramā.
Influenceru attiecību eksperts, uzņēmuma "BSMS" mārketinga nodaļas direktors Deniss Ševeļovs pauž izbrīnu, ka Miglāne, kurai instagramā ir 80 000 sekotāju, nav zinājusi par iespējamo sodu. "Pirmkārt, paši reklāmdevēji un aģentūras vienmēr informē, ka reklāmai jābūt skaidri norādītai. Tāpat jau 2019. gadā ar darbības vadlīnijām nāca klajā PTAC. Visi industrijas dalībnieki par to ir informēti! Man ļoti grūti pateikt, kā var būt tik neinformēts cilvēks, īpaši tik liela influencere kā Miglāne, kurai reklāmas sadarbības ir jau četrus gadus. Influencera statuss uzliek atbildību gan ētiskā līmenī, gan likumdošanas plānā," spriež Ševeļovs.
Eksperts arīdzan norāda, ka privātās sarunās ar satura veidotājiem viņam zināms: vairāki influenceri saņēmuši brīdinājumus par pārkāpumiem, bet pie reāla soda no viņam zināmajiem influenceriem neviens neesot ticis. "PTAC vienmēr skaidrojis, kas nav labi un kā vajadzētu to labot," zina teikt Ševeļovs.
Deniss Ševeļovs savā maģistra darbā pētījis satura veidotāju attiecības ar viņu sekotājiem. Viņš atzīmē: dažkārt influenceri nenorāda, ka saturs ir sadarbība, jo baidās no sekotāju atbiruma.
Sods 1000 eiro apmērā piemērots arī influencerei Katrīnei Saulietei.
Pareizi jau Deniss saka. Varbūt Miglāne gribēja iežēlināt savus sekotājus, lai sametās sodam. 😀
25.05.2021 15:43 |
 
10 gadi
Reitings 89
Reģ: 08.06.2011
Es arī Adrianu nesaprotu. Jau pirms gada PTAC informēja vairākus influenserus par to, ka ir jānorāda, ka reklamētais pakalpojums ir apmaksāta reklāma. Kaut vai pagājušā gada nogalē bija kampaņa "Esi reāls!". Par to ir runāts ne vienu vien reizi. PTAC tiešām ir cilvēcīga iestāde, sākotnēji informē, bet tam, kad pēc vairākkārtējiem norādījumiem nekas netiek mainīts, nu tad attiecīgi sods. Nu te nav jābrīnās, tas ir tikai likumsakarīgi... Un 21 gads nav 11 gadi, tas ir gana nopietns vecums.
25.05.2021 15:56 |
 
Reitings 42
Reģ: 21.05.2021
Ļoti nepatīk Miglānes story, jo viņa saka nevis ka sodīt nevajag, bet ka citi dara sliktāk. Lai soda citus.
Kā mazs bērns, kurš norāda kurš sāka pirmais vai kurš apsaukājās pirmais :D
Sevis salīdzināšana ar citiem un norādīšana ka citu sodīt vajadzētu vairāk, neparāda ka viņa apzinātos savu kļūdu.
25.05.2021 16:01 |
 
Reitings 7632
Reģ: 16.02.2021
Kāpēc tad Katrīne nepiņņā savos story? Nu vai vismaz neesmu manījusi. Vispār pie mums LV gandrīz visas iestādes sākotnēji brīdina, ja esi adekvāts un atsaucīgs, tikai pēc tam piemēro sodu. Šeit, protams, nerunāju par slepkavībām, bet par sadzīviskiem pārkāpumiem, tas pats ptac, vid, policija par sodiem privātpersonām sadzīviskās situācijās utt. Visi normāli cilvēki, aprunājas un ja esi galīgi iespītējies kā mazs bērns, tad arī dabūsi sodu. Dzīves realitāte.
25.05.2021 16:09 |
 
Reitings 7632
Reģ: 16.02.2021
Muļķīgi un neprofesionāli domāt, ka sekotājiem nav savu smadzeņu un neredz cauri tukšai raudāšanai un vienas puses gaudīgam viedoklim, cik viss netaisnīgi. Bērnišķīgi. Un māmiņa nav nekāds neaizskaramais cilvēks, kuram nevarētu likt sodu.
25.05.2021 16:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits