IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Es nenostājos ne Marijas ne Rafas pusē. Pirms nostāties kāda pusē, ir jāuzklausa abas versija nevis jāskatās viena cilvēka teātris. Šis ļoti bieži ir redzams arī mūsu saviedrības krējumā, kur viena puse saceļ trauksmi, linčotāji jau nolinčo otro pusi, kamēr vēl ticis dots vārds un beigās viss izrādās meli.
21.05.2021 13:08 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
viņš pats kad viņa 1x palika stāvoklī ielika savā Ig bildi ar viņu kurā abi bučojas ar tekstu ka gaida mazuli.Un otro apzināti radīja,jo Marija pirms tam daudz par to runāja.Jā viņa nav bijusi nekāds zelta gabaliņš un viņas joki gāja par tālu,bet varbūt tāpēc arī grib izrunāties jo attiecību sākumā mēs visas tēlojam nepieejamās fifas un taisam scēnas,bet kad saprotam ka sūdi lieli,kļūstam normālas.nekur jau nav teikusi ka grib atpakaļ,pamatā gan jau vienkārši grib lai tāpat kā ar pirmo vīru ir ok attiecības un pat ja tālu,bet bērni zina kurš viņu tētis
21.05.2021 13:11 |
 
Reitings 10098
Reģ: 19.11.2014
Es gribu dzirdēt kas tur notika un par ko viņa smējās. Pēc vakardienas story gandrīz varēja saprast, ka viss būs baigi kārtībā, bet pie sevis domāju, nu, nevar būt pilnīgi nekāds attaisnojums un ceļš uz atpakaļ saiešanu, ja vīrietis ir bijis spējīgs pamest bērna māti visu grūtniecības laiku.. vēl zinot to, ka viņai negāja spoži ar veselību. Es nekad nepiedotu, bet zināt varbūt gribētu ko tāds gļēvulis man varētu pateikt.
21.05.2021 13:16 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Vita Brāle tiešām ir viena mūžam neapmierināta aita, kurai viss slikti. Tēlo dāmu, bet izskatās un izklausās prasta kā slotas kāts.
21.05.2021 13:46 |
 
Reitings 190
Reģ: 04.10.2014
Sekoju Vucens dzīvei, bet diemžēl pedojos storijos runā tikai krieviski, ko nesaprotu. Varbūt var kāda pastāstīt, kas īsti vakardien notika?
21.05.2021 14:12 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Jā tā vita vispār neko pozitīvu storijos nesaka.tikai to cik visur visi slikti strādā un pasaule sūdīga.atsekoju viņai,apnika klausīties viņas mūžīgās drāmas par dzīves sīkumiem.Var redzēt ka sēž 4 sienās un pasaulīte tik šaura apkārt ka neredz lielo bildi.sen varēja iet strādāt beidzot
21.05.2021 14:25 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
sweetbalon @ 21.05.2021 14:12
Sekoju Vucens dzīvei, bet diemžēl pedojos storijos runā tikai krieviski, ko nesaprotu. Varbūt var kāda pastāstīt, kas īsti vakardien notika?

Ilgi gatavojās tai dienai, domāja, ka 3 dienas nepietiks, lai izrunātu, atrisinātu šo situāciju, bet tad satikās un 5 minūtēs viss bija skaidrs, viss salikās pa plauktiņiem. Viņa pilnīgi smējās un bija apreibusi, jutās kā piedzērusies no tās sarunas. Tikai viņa gan nestāstīja, ko tieši uzzināja no Rafa. Tagad varam minēt, viņam cita ģimene vai viņš gejs? Vai vienkārši augstasinīgi pameta?
21.05.2021 15:05 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4999
Reģ: 03.11.2012
Sintijauzava @ 21.05.2021 14:25
Jā tā vita vispār neko pozitīvu storijos nesaka.tikai to cik visur visi slikti strādā un pasaule sūdīga.atsekoju viņai,apnika klausīties viņas mūžīgās drāmas par dzīves sīkumiem.Var redzēt ka sēž 4 sienās un pasaulīte tik šaura apkārt ka neredz lielo bildi.sen varēja iet strādāt beidzot

Es gan uzskatu, ka viņa tāds cilvēks pa dzīvi. Nedomāju, ka darbs kaut ko mainītu, pat vēl sliktāk varētu būt - būtu vēl vairāk par ko sūdzēties.
Es vispār uzskatu, ka darbs nav nekāds “ārstniecības” līdzeklis, drīzāk visu nosaka vides maiņa un arī diskutējami, citam vides maiņa palīdz, citam iedzen depresijā.
Ne jau visiem cilvēkiem der vienas un tās pašas zāles, tas pats ar visu pārējo.
Es viņu neaizstāvu kā cilvēku, bet īsti arī neredzu par ko nosodīt, jo ir arī tādi cilvēki.
21.05.2021 15:08 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Tās, kuras raksta par Marijas pašcieņu un visu pārējo - tieši visu cieņu viņai, ka ir tik drosmīga un viena ar zīdaini uz rokām devās pie bērna tēva.
Es zinu sevi un zinu, ka man tam nepietiktu drosmes. Šī situācija un viņas rīcība tieši parāda, ka viņa ir spēcīga, nevis vāja, jo cik gan no jums varētu tā rīkoties? Un nesakiet, ka tā nedarītu. Ja būtu vēl jūtas, iepriekš būtu viss bijis skaisti, ir bērns no tā cilvēka..
21.05.2021 15:37 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4999
Reģ: 03.11.2012
missfortune @ 21.05.2021 15:37
Tās, kuras raksta par Marijas pašcieņu un visu pārējo - tieši visu cieņu viņai, ka ir tik drosmīga un viena ar zīdaini uz rokām devās pie bērna tēva.
Es zinu sevi un zinu, ka man tam nepietiktu drosmes. Šī situācija un viņas rīcība tieši parāda, ka viņa ir spēcīga, nevis vāja, jo cik gan no jums varētu tā rīkoties? Un nesakiet, ka tā nedarītu. Ja būtu vēl jūtas, iepriekš būtu viss bijis skaisti, ir bērns no tā cilvēka..

Par to drosmi piekrītu, ne katra mūsdienu sieviete ņemtu un brauktu, jo uzskatītu, ka ir “stipra” un nekādu veci viņai nevajag, manuprāt, mūsdienās šis jēdziens ir ļoti populārs un tajā pat laikā aplams!
Piemēram, mana ome triecās meklēt manu opi kara laikā, ar zīdaini uz rokām, jo opis bija pazudis karā. Visi teica, ka gan jau ir miris, lai aizmirst! Manai omei bija pie kājas, leca kuģī un brauca meklēt!
Un atrada, slimnīcā ievainotu, neatpazītu!
Kāpēc viņa to darīja, jo bija pārāk daudz jautājumu un pārliecība, ka viņš ir dzīvs.
21.05.2021 15:49 |
 
Reitings 122
Reģ: 21.05.2021
vivii @ 21.05.2021 15:49

Par to drosmi piekrītu, ne katra mūsdienu sieviete ņemtu un brauktu, jo uzskatītu, ka ir “stipra” un nekādu veci viņai nevajag, manuprāt, mūsdienās šis jēdziens ir ļoti populārs un tajā pat laikā aplams!
Piemēram, mana ome triecās meklēt manu opi kara laikā, ar zīdaini uz rokām, jo opis bija pazudis karā. Visi teica, ka gan jau ir miris, lai aizmirst! Manai omei bija pie kājas, leca kuģī un brauca meklēt!
Un atrada, slimnīcā ievainotu, neatpazītu!
Kāpēc viņa to darīja, jo bija pārāk daudz jautājumu un pārliecība, ka viņš ir dzīvs.
ļoti skaists stāsts! Forši, ka ir arī gaišas vēsmas Shai foruma. Piektie pašas reizēm šeit visa pa traku. Visi esam cilvēki. Tas ka citi to atrada ir tikai shis laikmets, citi peļņa ar to naudu. Es nekad nesapratīšu, spēcīgu nosodīšanu. Piem. Wtf kas ir tas ka didrihsonei miseni logaa iemet? Wtf?
21.05.2021 15:58 |
 
Reitings 492
Reģ: 03.04.2020
vivii @ 21.05.2021 15:49

Par to drosmi piekrītu, ne katra mūsdienu sieviete ņemtu un brauktu, jo uzskatītu, ka ir “stipra” un nekādu veci viņai nevajag, manuprāt, mūsdienās šis jēdziens ir ļoti populārs un tajā pat laikā aplams!
Piemēram, mana ome triecās meklēt manu opi kara laikā, ar zīdaini uz rokām, jo opis bija pazudis karā. Visi teica, ka gan jau ir miris, lai aizmirst! Manai omei bija pie kājas, leca kuģī un brauca meklēt!
Un atrada, slimnīcā ievainotu, neatpazītu!
Kāpēc viņa to darīja, jo bija pārāk daudz jautājumu un pārliecība, ka viņš ir dzīvs.

Skaisti! 🥲😍
21.05.2021 16:06 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Vucēnai un mīlestībai pret Rafiku ir kā līdz Plutonam! Tā ir viņas pašcieņa,kas pašlaik ir iedragāta. Un, uz Latviju viņa jau atbrauca ar lielāko daļu mantām, tā tad tur jau kaut kas nebija kārtībā. Vienīgo,kuru vajadzētu žēlot, tā ir mazā Vita, kura savas mātes vieglprātības dēļ, tagad augs bez normāla tēva. Un tā ir vieglprātība-radīt bērnu nestabilās attiecībās. Kur vajadzēja tā skriet ar bērna plānošanu?
21.05.2021 17:05 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Nu Brale ir viena neapmierināta sieviete. Viss,kas saistīts ar Latviju, ir slikts. Tak brauc prom, no šīs drausmīgās valsts, ko Tu te pūsti ,nabadzīte?
21.05.2021 17:06 |
 
Reitings 3
Reģ: 21.05.2021
Speciāli piereģistrējos, lai izteiktu savas domas par Vucēnu:) Man parasti ir tā- vai nu patīk kāds insta profils vai nenormāli kaitina- un Marijā šie abi varianti ir apvienoti 😁 Marija ir ļoti skaista sieviete- jā, izskatās stipri vecāka par saviem gadiem, bet tas tāpēc, ka viņa ir tāda klasiska lady-like skaistule, tiešām prieks skatīties uz viņas bildēm!
Nebija manā redzeslokā pirms šķiršanās no tā Ibicas vīrieša, nezinu, kāda bija toreiz, bet jūtu līdzi kā sieviete sievietei par attiecību neizdošanos- vienalga, cik ļoti viņa storijos smaida un ir uzspēlēti bezrūpīga- šo pusgadu viņa ir ļoti ievainota un tikai tēlo “stipro”, kas nav slikti (čīkstuļi ir gana visapkārt).
Es tiešām no sirds novēlu viņai izdošanos!
Bet mana lielākā “sāpe” ir tie viņas bērni...nu nerīkojas atbildīgs PIEAUDZIS cilvēks šādi🙁. Tai mazulītei tikai nesen būtu bijis īstais dzimšanas laiks, viņa ir neiznēsāta, nevarīga un tik trausla. Pat iznēsātajiem bērniņiem pirmie 3 mēneši skaitās kā 4 “trimestris”, kad bērniņam jābūt mammas tuvumā un pasargātam no liekiem trigeriem. Marija izturas pret viņu kā pret aksesuāru- rāda kamerā un papurina (pirms sažām dienām)😬
Tas pats stāsts ir ar dēlu- pat insta ir redzams, ka viņam ir uzvedības traucējumi- bērns ir nervozs un “uzvilkts” (sit pa wc durvīm, kamēr māmiņa tur ieslēgusies vada live, jo pirms tam traucēja to darīt). Marija pati stāsta, ka bērnam nedomā neko mācīt, lai to darot PII.
Vārdsakot- marija, tu esi forša sieviete, bet kā māte- saņemies, lūdzu!!! Neskrien pa pasauli- tam visam būs tik daudz laika vēl- parūpējies par bērnu vajadzībām vispirms, citādi vēlāk nāksies to rūgti nožēlot
21.05.2021 18:37 |
 
Reitings 10098
Reģ: 19.11.2014
Kādas prognozes, kas noticis ar Rafu? Domāju, ka vecā sieva pievākusi atpakaļ. Kaut kad minēja, ka viņam nestabila, traka bijusī sieva + māte tāda pati, kurai nepatikusi Marija. Domāju, ka abas šīs dāmas būs paņēmušas Rafu pie dziesmas un nolikušas pie vietas, kad Marija aizbrauca no salas.
21.05.2021 18:44 |
 
Reitings 48
Reģ: 21.05.2021
Undiya, tas izskaidrotu arī to, kāpēc vairs nesazinās un par meitu neliekas ne zinis. Sieva gan jau aizliegtu. 🧐
21.05.2021 18:49 |
 
Reitings 912
Reģ: 07.06.2011
SIE @ 21.05.2021 18:37
Speciāli piereģistrējos, lai izteiktu savas domas par Vucēnu:) Man parasti ir tā- vai nu patīk kāds insta profils vai nenormāli kaitina- un Marijā šie abi varianti ir apvienoti ? Marija ir ļoti skaista sieviete- jā, izskatās stipri vecāka par saviem gadiem, bet tas tāpēc, ka viņa ir tāda klasiska lady-like skaistule, tiešām prieks skatīties uz viņas bildēm!
Nebija manā redzeslokā pirms šķiršanās no tā Ibicas vīrieša, nezinu, kāda bija toreiz, bet jūtu līdzi kā sieviete sievietei par attiecību neizdošanos- vienalga, cik ļoti viņa storijos smaida un ir uzspēlēti bezrūpīga- šo pusgadu viņa ir ļoti ievainota un tikai tēlo “stipro”, kas nav slikti (čīkstuļi ir gana visapkārt).
Es tiešām no sirds novēlu viņai izdošanos!
Bet mana lielākā “sāpe” ir tie viņas bērni...nu nerīkojas atbildīgs PIEAUDZIS cilvēks šādi?. Tai mazulītei tikai nesen būtu bijis īstais dzimšanas laiks, viņa ir neiznēsāta, nevarīga un tik trausla. Pat iznēsātajiem bērniņiem pirmie 3 mēneši skaitās kā 4 “trimestris”, kad bērniņam jābūt mammas tuvumā un pasargātam no liekiem trigeriem. Marija izturas pret viņu kā pret aksesuāru- rāda kamerā un papurina (pirms sažām dienām)?
Tas pats stāsts ir ar dēlu- pat insta ir redzams, ka viņam ir uzvedības traucējumi- bērns ir nervozs un “uzvilkts” (sit pa wc durvīm, kamēr māmiņa tur ieslēgusies vada live, jo pirms tam traucēja to darīt). Marija pati stāsta, ka bērnam nedomā neko mācīt, lai to darot PII.
Vārdsakot- marija, tu esi forša sieviete, bet kā māte- saņemies, lūdzu!!! Neskrien pa pasauli- tam visam būs tik daudz laika vēl- parūpējies par bērnu vajadzībām vispirms, citādi vēlāk nāksies to rūgti nožēlot

Pilnībā piekritu👌
21.05.2021 18:50 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
Nu es gan uzskatu, ka Marija nedaudz pietēlo muļķīti. Vasarā jau viņiem kaut kas nebija īsti labi, jo uz brīdi bija jocīgi storiji, ka nesaprot, kas notiek viņas dzīvē utt. Filmēja kaut kādās kafejnīcās, Rafa nebija nekur redzams, gredzeni bija noņemti. Un par to pēkšņo pamešanu arī - viņa pati teica, ka pāris stundās viss esot mainījies, bija jāpērk biļete arī Neitam un jāvāc mantas. Tā ka jau aizbraukšanas dienā viņa zināja, ka viss beidzies. Vispār viņa bieži pinas savos stāstos. Par savu māti arī kādu laiku atpakaļ negatīvi runāja, teica, ka sliktas attiecības un nav saiknes. Tagad labākā draudzene. Tāpat par Rafas bijušo sievu kaut ko izrunājās, nav teikts, ka tā bija taisnība
21.05.2021 19:26 |
 
Reitings 395
Reģ: 15.04.2015
SIE @ 21.05.2021 18:37
Speciāli piereģistrējos, lai izteiktu savas domas par Vucēnu:) Man parasti ir tā- vai nu patīk kāds insta profils vai nenormāli kaitina- un Marijā šie abi varianti ir apvienoti ? Marija ir ļoti skaista sieviete- jā, izskatās stipri vecāka par saviem gadiem, bet tas tāpēc, ka viņa ir tāda klasiska lady-like skaistule, tiešām prieks skatīties uz viņas bildēm!
Nebija manā redzeslokā pirms šķiršanās no tā Ibicas vīrieša, nezinu, kāda bija toreiz, bet jūtu līdzi kā sieviete sievietei par attiecību neizdošanos- vienalga, cik ļoti viņa storijos smaida un ir uzspēlēti bezrūpīga- šo pusgadu viņa ir ļoti ievainota un tikai tēlo “stipro”, kas nav slikti (čīkstuļi ir gana visapkārt).
Es tiešām no sirds novēlu viņai izdošanos!
Bet mana lielākā “sāpe” ir tie viņas bērni...nu nerīkojas atbildīgs PIEAUDZIS cilvēks šādi?. Tai mazulītei tikai nesen būtu bijis īstais dzimšanas laiks, viņa ir neiznēsāta, nevarīga un tik trausla. Pat iznēsātajiem bērniņiem pirmie 3 mēneši skaitās kā 4 “trimestris”, kad bērniņam jābūt mammas tuvumā un pasargātam no liekiem trigeriem. Marija izturas pret viņu kā pret aksesuāru- rāda kamerā un papurina (pirms sažām dienām)?
Tas pats stāsts ir ar dēlu- pat insta ir redzams, ka viņam ir uzvedības traucējumi- bērns ir nervozs un “uzvilkts” (sit pa wc durvīm, kamēr māmiņa tur ieslēgusies vada live, jo pirms tam traucēja to darīt). Marija pati stāsta, ka bērnam nedomā neko mācīt, lai to darot PII.
Vārdsakot- marija, tu esi forša sieviete, bet kā māte- saņemies, lūdzu!!! Neskrien pa pasauli- tam visam būs tik daudz laika vēl- parūpējies par bērnu vajadzībām vispirms, citādi vēlāk nāksies to rūgti nožēlot

Piekrītu .Nav jau pareizi komentēt, kā citi bērnus audzina, bet jau sen atpakaļ pirms meitiņas biju dzirdējusi, ka viņai nav īsti tas mātišķums (? nez kā pateikt :D) un brīnijos, ka gaida vēlvienu un saka, ka vel 5 varētu dzemdēt
21.05.2021 19:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits