IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Veicu sociālo eksperimentu, lai redzētu vai jūs varat būt vēl lielākas neveiksminieces :D !!!!
19.05.2021 11:02 |
 
Reitings 124
Reģ: 08.11.2019
Kas Katei ar ādu? Tādi pleķi ārprāts!!!
19.05.2021 11:02 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kairi @ 19.05.2021 11:02
Veicu sociālo eksperimentu, lai redzētu vai jūs varat būt vēl lielākas neveiksminieces :D !!!!

Pēc kāda algoritma forumā tiek noteikti veiksmīgi un neveiksmīgi cilvēki?
19.05.2021 11:04 |
 
Reitings 31
Reģ: 26.05.2020
starpcitu, Kristapa radiniece (nezinu kas īsti viņa ir, bet rakstīja, ka ir no viņa ģimenes) facebook ielika garu postu, kurā raksta, ka Kristaps no Mairitas esot aizgājis prom jau labu laiku iepriekš un Mairita esot viņu centusies noturēt pie sevis, lūgusies, skrējusi Kristapam pakaļ. Domāju, ka paziņojums par aiziešanu no vardarbīgām attiecībām bija tikai kā atriebība, lai sabojātu Kristapam reputāciju. Šķiet, ka tai Mairita pilns rublis toč nav! 😂
19.05.2021 11:14 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
C00L Dzipsy @ 19.05.2021 11:04

Pēc kāda algoritma forumā tiek noteikti veiksmīgi un neveiksmīgi cilvēki?

++++
Un vēl runā par to, ka cilvēki ir nožēlojami , smiekli nāk 😂
Laikam, būs viņai spoguli jāuzdāvina.
19.05.2021 11:21 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Pēc kāda algoritma forumā tiek noteikti veiksmīgi un neveiksmīgi cilvēki?

Saki, ko gribi, bet veiksmīgiem cilvekiem NAV laika sēdēt un pļūtīt nto lapu garumā par Vucēnas uzacīm vai Jeļenas ratiem un somām.Un veikmsīgi cilveki, pavisam noteikti, plkst 00:00 nedomā par to kur tad tā Vucēna laidīs un vēl atskrien to uzrakstīt forumā! Secinājumus izdari pati! ✊
19.05.2021 11:24 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
++++
Un vēl runā par to, ka cilvēki ir nožēlojami , smiekli nāk 😂
Laikam, būs viņai spoguli jāuzdāvina.

nu neko citu jau arī negaidītu, te jau 90% tādas pašas salasījušās😬 :D :D :D
19.05.2021 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 323
Reģ: 28.05.2013
Kairi @ 19.05.2021 11:24

Saki, ko gribi, bet veiksmīgiem cilvekiem NAV laika sēdēt un pļūtīt nto lapu garumā par Vucēnas uzacīm vai Jeļenas ratiem un somām.Un veikmsīgi cilveki, pavisam noteikti, plkst 00:00 nedomā par to kur tad tā Vucēna laidīs un vēl atskrien to uzrakstīt forumā! Secinājumus izdari pati! ✊

Jautājums Tev, ja jau tu esi tik veiksmīga, tad kā tu zini par šo forumu? Kāpēc tad raskti kautko?
19.05.2021 11:30 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kairi @ 19.05.2021 11:24

Saki, ko gribi, bet veiksmīgiem cilvekiem NAV laika sēdēt un pļūtīt nto lapu garumā par Vucēnas uzacīm vai Jeļenas ratiem un somām.Un veikmsīgi cilveki, pavisam noteikti, plkst 00:00 nedomā par to kur tad tā Vucēna laidīs un vēl atskrien to uzrakstīt forumā! Secinājumus izdari pati! ✊

Veiksmīgi cilvēki nezin kas ir Marijas mamma un kāds ir viņas niks IG, kā arī nelasa komentārus zem Marijas mammas bildēm. 😁
Ej padzer Drainīšus, izskatās, ka tev vajag! 😁
19.05.2021 11:31 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Kairi @ 19.05.2021 11:24

Saki, ko gribi, bet veiksmīgiem cilvekiem NAV laika sēdēt un pļūtīt nto lapu garumā par Vucēnas uzacīm vai Jeļenas ratiem un somām.Un veikmsīgi cilveki, pavisam noteikti, plkst 00:00 nedomā par to kur tad tā Vucēna laidīs un vēl atskrien to uzrakstīt forumā! Secinājumus izdari pati! ✊

Eu tu, "veiksminiece", ej uz savu "veiksmīgo" pasauli ārpus foruma! Škic! 😁 Ej palasi komentārus zem Marijas mammas bildēm, tur ir daudz "veiksmīgāka" atmosfērā nekā pie mums forumā "neveiksminiecēm". 😘
19.05.2021 11:37 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Veiksmīgi cilvēki nezin kas ir Marijas mamma un kāds ir viņas niks IG, kā arī nelasa komentārus zem Marijas mammas bildēm. 😁
Ej padzer Drainīšus, izskatās, ka tev vajag! 😁

Nu jā, veimsmīgi cilvēki tikai apskatās visus Marijas storijus un tad izdomā baumas par izbizu forumos! :D Nu nomierinies, nebūsi Tu nekad ne tik pievilcīga, izglītota un veikmsīga kā Marija. Tavs augstākais dzīves posms-komentēt katru dienu Delfos un Cosmo
19.05.2021 11:37 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Eu tu, "veiksminiece", ej uz savu "veiksmīgo" pasauli ārpus foruma! Škic! 😁 Ej palasi komentārus zem Marijas mammas bildēm, tur ir daudz "veiksmīgāka" atmosfērā nekā pie mums forumā "neveiksminiecēm". 😘

😀😀😀😀😀😀Slimnīca pēc TEVIS sauc
19.05.2021 11:38 |
 
Reitings 1117
Reģ: 25.03.2014
Neidam nepietiek sūdu, lai turpinātu tagad stulbeņus uz muļķi IG ķert? 😃 Lielais naudas pelnītājs, ieliek svešu naudas video un savu balsi pa virsu, kur jēga?
19.05.2021 11:52 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
kriksisix @ 19.05.2021 11:52
Neidam nepietiek sūdu, lai turpinātu tagad stulbeņus uz muļķi IG ķert? ? Lielais naudas pelnītājs, ieliek svešu naudas video un savu balsi pa virsu, kur jēga?

Vai tad tam čabulītim nebija tagad jāatrodas cietumā? Vai jau atsēdēja?
19.05.2021 12:01 |
 
Reitings 38
Reģ: 23.01.2021
Kairi @ 19.05.2021 11:02
Veicu sociālo eksperimentu, lai redzētu vai jūs varat būt vēl lielākas neveiksminieces :D !!!!
viņas to nekad nesapratīs :D tiklīdz te atnāk kāda kura pasaka kā ir ..tā kazas sadodas rokā un saka ka te tā ir jābūt un tā ir jādzīvo :D jā tādēļ tāda vieta te ir bet tad nevajag kā jaunavām liegties ka viņām nekas neinteresē ,neko nestalko :D viņas ir atkarīgs no citu dzīves ,jo pašām tādas nav un nekad neieskaidros,ka tā nav
tad,kad to pasaka skaļi ..sāk psihot un tiek izsistas no savas komforta zonas
stulbs nezin ka ir stulbs :D bet vienai otru te ir vieglāk atrast
padomā cik tukšai dzīvei ir jābūt,lai skatītos uz citu uzacīm :D tur ir kaut kāda trauma..nav draugu vai kautkas tāds
19.05.2021 12:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5011
Reģ: 03.11.2012
Kairi @ 19.05.2021 11:37

Nu jā, veimsmīgi cilvēki tikai apskatās visus Marijas storijus un tad izdomā baumas par izbizu forumos! :D Nu nomierinies, nebūsi Tu nekad ne tik pievilcīga, izglītota un veikmsīga kā Marija. Tavs augstākais dzīves posms-komentēt katru dienu Delfos un Cosmo

Pievilcīga, tas ir gaumes jautājums…
Izglītota? Sorry, bet vai viņai vispār ir kāda izglītība?
+Tā lamāšanās, prastums utt.
Izglītoti cilvēki nav tādi kā Marija!
Veiksmīga? Ļoti diskutējami, ja viņa jūtas veiksmīga, tad lai tā būtu… Bet tas, ka viņa ir nl darbone, nepadara viņu par veiksmīgu.
Un vēl tā ņemšanās ig, nav jau atšķirība vai te kāds forumā kaut ko bubina, vai viņa savos story. Tas ir viens un tas pats, tikai cita platforma 😂
19.05.2021 12:22 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Ja Vucēna ar zīdaini dodas uz Turciju un tur plāno nomā ņemt fiatu, nu tad good luck. Laikam nemaz nav aizdomājusies kāds tur ir braukšanas stils. Tā nav eiropa!
19.05.2021 12:25 |
 
Reitings 10096
Reģ: 19.11.2014
Kāpēc tad viņam savam papikam raksta Whatsapp ziņas, sūta bildes, kaut arī viņš ir viņu bloķējis? WHY?  Tā izrāda pašcieņu? Viņa ļoti grib viņu atpakaļ, tas spraucas ārā pa visā viņas vīlītēm, lai arī ko viņa teiktu.

Šito pamana, bet viņas skaidrojumu nesaklausīja. Viņa parādīja savas sūtītās ziņas, kuras rakstījusi Rafam, atbildot uz jautājumu "Vai tev nav bail, ka viņš kā advokāts varētu uzrasties un atņemt tev bērnu?"
Respektīvi, ja nu, kas, tad tiesā varēs pierādīt, ka viņš par bērnu nav interesējies un nav viņai palīdzējis arī finansiāli, kad viņa to ir lūgusi. Ja kas tur bija arī prasīts, lai atsūta naudu ratiem. Tā kā pēc cosmo loģikas - ne tikai viņa grib viņu atpakaļ, bet arī golddigere viņa ir 🤣
Bez šīm viņas ziņām viņš tiešām varētu uzrasties pēc gada un pateikt, ka neko nav zinājis, pati aizbēgusi un bērnu tagad savāks un audzinās pats. Gan jau tā nebūs, bet es arī gribētu nodrošināties pret šādu scenāriju, īpaši zinot to, ka mans bijušais ir advokāts. Mazums uzrodas kādas tēva jūtas.
19.05.2021 12:39 |
 
Reitings 143
Reģ: 19.05.2021
Mani neuzrunā Sudrabkaija, īpaši viņa visu laiku tiek apsmieta, aizvainota, taču pati taisa video un uzspiež savu viedokli, uzspiež sevi, savu svaru, mīlestību pret sevi.
Manis pēc esi tieva, resna, mazām krūtīm... 😁 Taču netaisi no tā drāmu katru dienu isntagram vai tik tok. Īpaši ar tik mazu vārdu krājumu, knapu vārdu izrunāšanu.
Visi nevar būt vainīgi, ka tu izvēlies no rīta vai dienas garumā ēst neveselīgi! Un soory, jaaa tie crop top visas tās dīvainās drēbes izkatas ļoti dīvaini un neglīti uz viņas. Ir labi sevi mīlēt un es apsveicu viņu, kad viņa sevi mīl 💯, lai gan es esmu normāla auguma, man ir laba sejas āda utt, es īsti vēl neemsu atradusi ceļu kā mīlēt sevi 💯, bet ja es sevi mīlētu uz visiem 💯 tad varbūt es pārstātu censties sevis dēļ un tas būtu slikti.
Par katru vīrieti, katru tik tok video kas pat itka nav vērts uz viņas, viņa taisa drāmu un tad atkal čīkst, bet cik tad normāli ir mētāt fakučus video no dāmas? Nu tā, nez man viņa nepatīk un man liekas, ka viņa tikai izliekas un piesedz savu slinkumu, ar visu šo, ka arī var redzēt pēc drēbēm, vilkt gribas to visu seksīgo, bet uz viņas tas viss izkatās krimināli. Īpaši tie visi lillā toņi, ādas jakas, matu bojāšana.. Sanāk cilvēks sevi visur mēģina meklēt un pasniegt.
Taču par slavenu un kaut kādu zvaigzni ka viņa mēdz runāt es negribētu tā viņu saukt.
Drīzāk izsmiekls.
Prasīju instagram cik būtu jāmaksā par viņas lētās kosmētikas make up uzklāšanu.. Atbildēja 35 eur.
Cik zinu sertifikāta uz tādu viņai nav. 20 eur stokman ir parastais make up, dienas, tad 35 eur ir vakara ar labo, dārgo kosmētiku.
Līdz ar to neuzkatu par foršu viņas darbošanos, jo ir meistari, kas mācījās par to! Bet nu katra izvēle kur iet un ko atbalstīt.
19.05.2021 12:59 |
 
Reitings 1571
Reģ: 03.03.2020
Undiya @ 19.05.2021 12:39

Šito pamana, bet viņas skaidrojumu nesaklausīja. Viņa parādīja savas sūtītās ziņas, kuras rakstījusi Rafam, atbildot uz jautājumu "Vai tev nav bail, ka viņš kā advokāts varētu uzrasties un atņemt tev bērnu?"
Respektīvi, ja nu, kas, tad tiesā varēs pierādīt, ka viņš par bērnu nav interesējies un nav viņai palīdzējis arī finansiāli, kad viņa to ir lūgusi. Ja kas tur bija arī prasīts, lai atsūta naudu ratiem. Tā kā pēc cosmo loģikas - ne tikai viņa grib viņu atpakaļ, bet arī golddigere viņa ir ?
Bez šīm viņas ziņām viņš tiešām varētu uzrasties pēc gada un pateikt, ka neko nav zinājis, pati aizbēgusi un bērnu tagad savāks un audzinās pats. Gan jau tā nebūs, bet es arī gribētu nodrošināties pret šādu scenāriju, īpaši zinot to, ka mans bijušais ir advokāts. Mazums uzrodas kādas tēva jūtas.

Neesmu iedziļinājusies tēmā, bet vai tad vīrietis, kurš nav ierakstīts dzimšanas apliecībā, kā tēvs, vispār var uz kaut ko pretendēt?!
19.05.2021 13:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits