Bumsi @ 28.06.2026 20:00
Ah ar tevi pasveicinājās
Un šeku reku draudi.
Ah Jeļena, baudi tikšanos ar vīru un radiem neviss telefonā dzīvo.
Un tāda inde tādā mazā cilvēciņā.
Otiiilija @ 28.06.2026 20:25Visā šajā visvairāk smieklīgi bija tas, ka tā stulbā wannabe 40 gadīgā bārbija sažuvusī iecepās par tupelēm😂 Labāk aizdomātos, kā savu bērnu pārvērš tādā pašā plastmasas lelē. Tas nav ne “cute”, ne skaisti tas ir vienkārši slimi.Labs aizbrauksi uz Turciju ar vīra radiem un cepojas par forumu. Pat ja tās čības ir oriģinālas, uz viņas bezgaumīgā stila tās tik un tā izskatās pēc pakaļdarinājuma. Pirmo reizi redzu, ka “Chanel” kurp cena vēl ir virsū un aizsargplēve nav kā te min.Jebkurā gadījumā to naudu anoreksiķes kundze labāk ieguldītu psihologā vai kādā citā jēdzīgākā lietā dzīvojot savos 30 m². Wanna-be influencere, bet āda pa plānu.Citiem cilvēkiem piemīt gaume, viedoklis un sava nostāja. Ja gribas sevi izrādīt, uz to ir tiesības, tāpat kā citiem ir tiesības paust nepatiku. Un čūskām saukt visus, kam viņa nepatīk, ir vienkārši lol.
Jūs kā mušas apsēstas ar Jeļenu, nu piedodiet bet neesmu viņa un negribu izlikties ka esmu viņa! 🤣 un jā, turpināju atbildēt jo smiekli nāk no jums dāmām! Kā tik varētu attaisnoties lai pateiktu kaut ko sliktu par cilvēku kuru nepazīstat!!!Zilais Valis @ 28.06.2026 20:32
Tā nav Jeļena 100%. Kāda grib, lai visas tā domā. Tas nav viņas rakstības stils.
xkara.w.x. @ 28.06.2026 21:02Jūs kā mušas apsēstas ar Jeļenu, nu piedodiet bet neesmu viņa un negribu izlikties ka esmu viņa! 🤣 un jā, turpināju atbildēt jo smiekli nāk no jums dāmām! Kā tik varētu attaisnoties lai pateiktu kaut ko sliktu par cilvēku kuru nepazīstat!!!
Man 27 gadi un es labāk esmu audzināta par jums vecajām klaču bābām 🤣
Bet nu turpiniet klačoties, tas jums vienīgais hobijs.
Skumji ka tas ir vienīgais life purpose, bet dariet ko gribat ☺️
Nu lai asiņo acis! Varbūt tā arī labāk 😁Merilda @ 28.06.2026 21:13
Mīļais cilvēk, kādi 27 gadi? Rakstīšana un domāšanas veids kā 12gadīgai pusaudzei. Lūdzu, vairs neko nekomentē, citādi acis asiņo lasīt tādus tekstus 😄
P.S. Ja paveiksies, Tu arī būsi veca. Tas ir nožēlojami kādam pārmest par vecumu.
palasi Gobzja stories, tur viss viņa biznesa modelis iztirzāts, baigais kretīns tomērs, arī pret līdzcilvēkiem. Pārsteiguma nav, tikai vilšanās 😀Law9 @ 28.06.2026 21:00
Kas ir ar Kristofu Blaus?
aj Jeļa, cik vari te nākt cept tēmas simtiem par sevi augšā, līst visos šovos utt nu tā gribas to lai parunā par tevi, bet kad tas notiek, tad vajag līst te punķus tecināt. Tu tiešām domā ka tev ir kāda pievienotā vērtība? Nekā, tikai vari būt par apsmieklu😂xkara.w.x. @ 28.06.2026 20:47Es fluently runāju 5 valodās, a jūs dāmas tikai čūsku valodu zināt 😘👌🏻
Es saprotu ka jūs gribat lai Jeļenai jūsu viedoklis būtu tik svarīgs lai viņa atbildētu jums, bet again es neesmu viņa.Otiiilija @ 28.06.2026 21:29aj Jeļa, cik vari te nākt cept tēmas simtiem par sevi augšā, līst visos šovos utt nu tā gribas to lai parunā par tevi, bet kad tas notiek, tad vajag līst te punķus tecināt. Tu tiešām domā ka tev ir kāda pievienotā vērtība? Nekā, tikai vari būt par apsmieklu😂
yee right , mierini sevi tālāk😂😂😂 priecājies, ka panāci savas piecas minūtes slavas, savādāk tā centies tā centies😂😂😂 šeit parādīji, ka esi tieši tik glupa cik izskaties 😂😂😂xkara.w.x. @ 28.06.2026 21:30Ja vēl nav skaidrs - jūs mani aizvainot nevarat.
Jūs esat vecenes bez hobijiem, bez empātijas un bez sirdsapziņas.
Jūsu domas par mani, man ir galīgi vienalga.
Es cerēju vismaz parādīt jums empātiju pret citiem cilvēkiem bet jūs labāk klačojaties nekā ieraudzīt citus cilvēkus kā cilvēkus.
Es jums visām novēlu tādu pašu attieksmi no citiem✌🏻 k I'm out
Es domāju ka tev acis asiņo no maniem komentāriem? Laikam ka ne pietiekami. Let's try this again.Otiiilija @ 28.06.2026 21:52yee right , mierini sevi tālāk😂😂😂 priecājies, ka panāci savas piecas minūtes slavas, savādāk tā centies tā centies😂😂😂 šeit parādīji, ka esi tieši tik glupa cik izskaties 😂😂😂

bērnudārzs 😂😂😂 principā kas ārā tas iekšā- infantila, nenobriedusi personība, pati ņemies gadiem pa forumu te, apsēstībā par sevi drukā 😂😂😂 dzīvo tālāk savā iedomu vienradžu pasaulē, nevienam tu neesi intresnta vairāk kā pašausmināties 😂xkara.w.x. @ 28.06.2026 22:03Es domāju ka tev acis asiņo no maniem komentāriem? Laikam ka ne pietiekami. Let's try this again.
hm. So weirdly obsessed with trying to put someone else down. I hope you learn what love feels like because clearly you need it.
xkara.w.x. @ 28.06.2026 21:30Ja vēl nav skaidrs - jūs mani aizvainot nevarat.
Jūs esat vecenes bez hobijiem, bez empātijas un bez sirdsapziņas.
Jūsu domas par mani, man ir galīgi vienalga.
Es cerēju vismaz parādīt jums empātiju pret citiem cilvēkiem bet jūs labāk klačojaties nekā ieraudzīt citus cilvēkus kā cilvēkus.
Es jums visām novēlu tādu pašu attieksmi no citiem✌🏻 k I'm out
noidea @ 28.06.2026 22:08Šis ieraksts ir domāts tikai un vienīgi tev, Karadžana – izlasi un mēģini neaizrīties ar savu iedomību:
Kur palika čeki un unboxing video šīm pēdējām dizaineru somiņām? Atkal "aizmirsi" nofilmēt, vai vienkārši AliExpress čekus kauns rādīt? Kad vajag zīmēties, telefons no rokām neizkrīt, bet, kad jāpierāda taisnība, iestājas taktiskā klusēšana. Nožēlojami.
Tev tūlīt būs 40 gadi, bet uzvedība ir pusaudžu līmenī. Tas ir vienkārši skumji – tu divas reizes dzīvē par pēdējiem iekrājumiem esi nopirkusi kaut ko oriģinālu un tagad par to bliez kādus 30 postus pēc kārtas, bāžot visiem sejā vienu nabaga lakatu un kurpju pāri no visiem rakursiem. Bet kā paliek ar visiem tiem Chanel un Louis Vuitton, ko tu gadiem ilgi esi likusi? Tos tu netaisies atspēkot? Tur taču no kilometra redzams, ka tie ir lēti, šķībi feiki no čuhņas tirgus. Kur tiem ir čeki? Klusums, ja?
Beidz taču darīt kaunu savai ģimenei. Tu ar putām uz lūpām mēģini tēlot "luxury" karalieni, bet pat ja tu laimētu 50 miljonus un uzkārtu sev virsū visus pasaules zīmolus, tu vizuāli joprojām izskatītos pēc tās pašas anoreksiskās, izplūkātās Purvciema wannabe bomžu bārbijas. Kopējais tēls joprojām kliedz pēc lauku lētuma un kompleksiem.
Apriebušās šīs influenceres, kuras internetā uzbur viltus dzīvi, bet sāk nereāli mīzt un tēlot upurus, tiklīdz kāds šo feika burbuli pamatoti pabaksta ar pirkstu. Ja reiz tēlo lielo zvaigzni, tad stāties pretī kritikai ar faktiem un rādi čekus par *visu* savu kolekciju, nevis bloķē visus un tēlo svēto govi!
oh noooooo! You hurt my fee fees 🥲 neesmu šajā forumā bijusi pirms šodienas bet nu delulu is gonna delulu.Otiiilija @ 28.06.2026 22:09bērnudārzs 😂😂😂 principā kas ārā tas iekšā- infantila, nenobriedusi personība, pati ņemies gadiem pa forumu te, apsēstībā par sevi drukā 😂😂😂 dzīvo tālāk savā iedomu vienradžu pasaulē, nevienam tu neesi intresnta vairāk kā pašausmināties 😂