IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 347
Reģ: 30.06.2023
Nu, Karandžas stils ir gaumes jautājums:) Pat ja viss būtu orģināls, vienalga, padzīvojušas Bārbijas stils ir nišās produkts. Kaut gan, USA visas MAGA sievietes apmēram tā arī izskatās.
Mani pārsteidz kā cilvēki nebaidās ceļot ar saviem feikiem, jo ir daudzas valstis, kur par par ko tādu piemēro reālus naudas sodus. Ļoti bieži tāda kontrole ir lidostās. OK, viens, ja tu neizbrauc no sava nosacītā purvciema un tur ej uz vietējo maximu vienu dienu ar chanel, citu ar LV somu.
Man nav daudz luxus somu, pārsvarā vintage, kas pirktas oficiālos vintage veikalos, bet katrā nēsāju līdzi kases čeku un somas pasi, kur norādīts izgatavošanas datums un sērijas numurs.
28.06.2026 16:55 |
 
10 gadi
Reitings 1657
Reģ: 22.10.2009
skatijos tos Karadzanas video....man iekrita acis tas,ka tie turku radi berni to meotu bakstija,raustija..ka kautkadu cirka zverinu
28.06.2026 18:19 |
 
Reitings 1622
Reģ: 11.08.2022
Nu sapratàt, vecàs čùskas, ka karadžas baletkurpes ir īstàs chanel 😂 īstàs vai ne īstàs, uz viņas jebkurà gadījumà tàs izskatàs kà feiki. To naudu bùtu labàk ieguldījusi labà friziersalona. Drausmas.
28.06.2026 18:29 |
 
Reitings 281
Reģ: 23.05.2023
Rumblerx @ 28.06.2026 18:29
Nu sapratàt, vecàs čùskas, ka karadžas baletkurpes ir īstàs chanel 😂 īstàs vai ne īstàs, uz viņas jebkurà gadījumà tàs izskatàs kà feiki. To naudu bùtu labàk ieguldījusi labà friziersalona. Drausmas.

Wow vispār nesekoju šīs..hmm...personības, sauksim tā, gaitām, bet paskatījos- pieaugusi sieviete pēta forumu un tērē savu laiku, lai radītu kontentu "izēd". Esmu mēma, ja godīgi. Par frizētavu gan nepiekritīšu, ietaupītā nauda tur nelīdzētu, esmu gandrīz pārliecināta, ka šos matus iestājoties tumsai noliek blakus gultai uz naktsskapīša, kāds nu tur frizieris.
28.06.2026 18:38 |
 
Reitings 2773
Reģ: 15.09.2023
Rumblerx @ 28.06.2026 18:29
Nu sapratàt, vecàs čùskas, ka karadžas baletkurpes ir īstàs chanel 😂 īstàs vai ne īstàs, uz viņas jebkurà gadījumà tàs izskatàs kà feiki. To naudu bùtu labàk ieguldījusi labà friziersalona. Drausmas.

Rēcu skaļi!!! 😂 Pat esot Turcijā viņa lasa forumu. Lai vai kādus īstos brendus viņa pirktu, viss uz viņas koptēla izskatās lēti, prasti un fake. “Iedomu bārbija”, kura iesprūdusi 2000. gadā, tāpat kā Vasiļevska.
28.06.2026 18:38 |
 
Reitings 685
Reģ: 29.11.2022
selestine @ 28.06.2026 18:19
skatijos tos Karadzanas video....man iekrita acis tas,ka tie turku radi berni to meotu bakstija,raustija..ka kautkadu cirka zverinu

Man atkal uznāca sveškauns par to, kā viņa tiem turku radiem visu laiku bāž telefonu sejā un visu laiku viņus filmē. Cilvēki nonākuši realitātes šovā, kur tā blondā pakula skrien visiem pakaļ ar savu telefonu. Var redzēt, ka viņiem nepatīk.
28.06.2026 18:42 |
 
Reitings 8
Reģ: 28.06.2026
Cik jums dāmām gadi? 12? Pat 12 gadnieki zin labāk nekā baumot par svešu cilvēku. Lūdzu meitenes, ejat paraudāt par savu skumjo dzīvi un lieciet mieru citiem cilvēkiem.
28.06.2026 18:44 |
 
Reitings 8
Reģ: 28.06.2026
Vidusskolnieki atradušies 🤣 jums tiešām nav nekas labāks ko darīt ar savu dzīvi? Skumji 🥲 hobijus atrodiet!
28.06.2026 18:54 |
 
Reitings 347
Reģ: 30.06.2023
Aij, manis pēc, lai dzīvo kā grib. Es vienmēr par demokrātiju:) Tik gribēju pabrīdināt, ka tāds feiks var izmaksāt ļoti dārgi un tas vairs nebūs mazais kauniņš kā bija, kad Bārbiju pieķēra trolejbusā bez biļetes;)
Cik saprotu, tad lidostās specializējās uz īpašiem reisiem, kad ierodas tūristi no Ķīnas, Turcijas, Marokas vai Spānijas. Pati savām acīm redzēju tikai vienreiz, Minhenē, kad izpurināja bariņu krievu dāmu, kas ielidoja no Antālijas. Visām bija LV Neverfull un mazā YSL. Laikam tās ir visbiežāk viltotās.
28.06.2026 18:54 |
 
Reitings 347
Reģ: 30.06.2023
xkara.w.x. @ 28.06.2026 18:44
Cik jums dāmām gadi? 12? Pat 12 gadnieki zin labāk nekā baumot par svešu cilvēku. Lūdzu meitenes, ejat paraudāt par savu skumjo dzīvi un lieciet mieru citiem cilvēkiem.

Zaķīt, pieturi kroni un ej mums lepni garām, mēs te paplunčāsimies mūsu varžu dīķī:*
28.06.2026 18:57 |
 
Reitings 8
Reģ: 28.06.2026
Big Bang Theory @ 28.06.2026 18:57

Zaķīt, pieturi kroni un ej mums lepni garām, mēs te paplunčāsimies mūsu varžu dīķī:*
Zaķīt, pārāk veca esat lai šādi uzvestos :*
28.06.2026 19:00 |
 
Reitings 1622
Reģ: 11.08.2022
xkara.w.x. @ 28.06.2026 18:54
Vidusskolnieki atradušies 🤣 jums tiešām nav nekas labāks ko darīt ar savu dzīvi? Skumji 🥲 hobijus atrodiet!
Un ko tu te dari?😂 Skumji ir, ka pieaugusi sieviete svešàm vecàm čūskām metas pieràdīt, ka feiki nav feiki 😂 Tas tiesàm ir skumji..
28.06.2026 19:01 |
 
Reitings 347
Reģ: 30.06.2023
xkara.w.x. @ 28.06.2026 19:00
Zaķīt, pārāk veca esat lai šādi uzvestos :*

Vari, lūdzu, paskaidrot, kas tieši manā uzvedībā ir tāds, kas neatbilst vecumam?
28.06.2026 19:03 |
 
Reitings 8
Reģ: 28.06.2026
Rumblerx @ 28.06.2026 19:01
Un ko tu te dari?😂 Skumji ir, ka pieaugusi sieviete svešàm vecàm čūskām metas pieràdīt, ka feiki nav feiki 😂 Tas tiesàm ir skumji..
Man jums nav nekas ko pierādīt, vienkārši smieklīgi ka vecu tantuku saiets šeit par cilvēku kuru jūs nepazīstat un kurš nav jums neko sliktu nodarījis.
Tiešām nav citas izklaides?
28.06.2026 19:04 |
 
Reitings 38
Reģ: 24.03.2024
Neesat pamanijušas ka Ķimenes storijos vairs Ketija neparādas? Vai varbūt tikai man ta liekas
28.06.2026 19:07 |
 
Reitings 347
Reģ: 30.06.2023
xkara.w.x. @ 28.06.2026 19:04
Man jums nav nekas ko pierādīt, vienkārši smieklīgi ka vecu tantuku saiets šeit par cilvēku kuru jūs nepazīstat un kurš nav jums neko sliktu nodarījis.
Tiešām nav citas izklaides?

No vienas puses Tev varbūt pat ir taisnība - nav smuki klačoties. No otras, te neviens neiet klāt uz ielas svešam cilvēkam un nekomentē viņa apģērbu. Karadžanas kundze pati visu savu fantāzijas dzīvi izliek publiskai apskatei un tad izrāda sašutumu, ka cilvēki to komentē.
P.S. Bilde ar čeku no veikala atrisinātu visu šo mistēriju;)
P.P.S. Nākamajām kurpēm iesaku uzlīmēt uz zoles līmlenti, būs nedaudz līdzīgāk orģinālam (veikalā šīm kurpēm apakšā ir aizsargplēve). Un luxus preču veikali nekad, Nekad, nelīmē uz zoles cenu zīmi.
28.06.2026 19:16 |
 
10 gadi
Reitings 3511
Reģ: 20.06.2013
Rumblerx @ 28.06.2026 18:29
Nu sapratàt, vecàs čùskas, ka karadžas baletkurpes ir īstàs chanel 😂 īstàs vai ne īstàs, uz viņas jebkurà gadījumà tàs izskatàs kà feiki. To naudu bùtu labàk ieguldījusi labà friziersalona. Drausmas.
pofig par tām viņas kurpēm bet tā salmu guba uz galvas ir vnk kkas drausmīgs. Nu kā kko tādu var uztaisit un likties ok? Tas turks arī neredz cik tas šausmīgi izskatās? Ar melnajiem bija pēc cilvēka, tagad spoks kas spoks
28.06.2026 19:19 |
 
Reitings 67
Reģ: 23.08.2024
xkara.w.x. @ 28.06.2026 18:44
Cik jums dāmām gadi? 12? Pat 12 gadnieki zin labāk nekā baumot par svešu cilvēku. Lūdzu meitenes, ejat paraudāt par savu skumjo dzīvi un lieciet mieru citiem cilvēkiem.

Čau Jeļena.
28.06.2026 19:23 |
 
10 gadi
Reitings 6092
Reģ: 17.03.2010
Skaarletaa @ 28.06.2026 19:07
Neesat pamanijušas ka Ķimenes storijos vairs Ketija neparādas? Vai varbūt tikai man ta liekas
Jā, arī esmu to ievērojusi. Pajautāju te forumā, bet pagaidām pilnīgs klusums. Laikam visas zina, bet neviena neko negrib stāstīt. 😄
28.06.2026 19:35 |
 
10 gadi
Reitings 7405
Reģ: 09.07.2011
Mashka Kakashka @ 28.06.2026 18:38

Rēcu skaļi!!! 😂 Pat esot Turcijā viņa lasa forumu. Lai vai kādus īstos brendus viņa pirktu, viss uz viņas koptēla izskatās lēti, prasti un fake. “Iedomu bārbija”, kura iesprūdusi 2000. gadā, tāpat kā Vasiļevska.

Nepagāja ne dažas minūtes kopš foruma ierakstiem, kā viņa jau skrien taisnoties tā vietā, lai vienkārši atpūstos Turcijā 😀 Paldies, Jeļena, mēs noticējām, ka par vīra naudu atļāvies sev arī ko vairāk par Chanel maisiņu nopirkt. Kā var neapnikt pat tur visu laiku telefonā sēdēt?!
28.06.2026 19:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits