IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 22688
Reģ: 08.03.2021
WildSpirit Dana nav seju pāršpricējusi? Un izrādās, ka družkas salonā veiktā lāzerepilācija tomēr nav bijusi tik laba, kā slavināja. Ai, ai..
26.06.2026 11:58 |
 
Reitings 21718
Reģ: 21.09.2023
He730 @ 26.06.2026 11:50
domāju, ka abi ir viens otra vērti. Abi apsēsti ar zīmoliem, galvenais veids kā izrādīties…
Jā, ļoti piestāv viens otram. Kopīgas materiālās vērtības. Fiļa bija pārāk inteliģents viņai. Tad arī vairāk komunicēja valsts valodā abi.
26.06.2026 13:35 |
 
Reitings 21718
Reģ: 21.09.2023
Rumblerx @ 26.06.2026 10:19
Ar skopo Oļegu braukāja ar jahtām, tagad atliek tikai noskatīties un filmēt 😁
Starpcitu Amalfi piekrastē var noīrēt jahtu uz dienu kādu vien vēlās. Varbūt koķikam jūrasslimība
26.06.2026 13:36 |
 
10 gadi
Reitings 2424
Reģ: 05.08.2010
Kāpēc Karandža 5.5 gadus kopš ar vīru ir precējusies nebija satikusi vīra ģimeni?
26.06.2026 14:11 |
 
Reitings 322
Reģ: 12.09.2019
Man bija tas “gods” satikt Joyou Madaru vienā pasākumā. Pilnīgs kolhozs… Es pat nevaru izstāstīt vienā teikumā to viņas uzvedību. It kā atnākusi tikai parīt un storijus safilmēt. Briesmīga dāma. Tas gan bija pirms visiem pulveriem un šoviem, bet gan jau tas cilvēka būtību nemaina
26.06.2026 14:16 |
 
Reitings 176
Reģ: 25.04.2026
Claire @ 26.06.2026 14:16
Man bija tas “gods” satikt Joyou Madaru vienā pasākumā. Pilnīgs kolhozs… Es pat nevaru izstāstīt vienā teikumā to viņas uzvedību. It kā atnākusi tikai parīt un storijus safilmēt. Briesmīga dāma. Tas gan bija pirms visiem pulveriem un šoviem, bet gan jau tas cilvēka būtību nemaina

Cik viņai ir gadu? Jo neticu, ka 33.
26.06.2026 14:26 |
 
Reitings 543
Reģ: 22.02.2026
truedeee @ 26.06.2026 14:11
Kāpēc Karandža 5.5 gadus kopš ar vīru ir precējusies nebija satikusi vīra ģimeni?

Varbūt ļoti konservatīvi un nevar rādīt tādu bārbiju, lai nesanāk gadsimta skandāls. Zinu vienu turku, kurš tāda iemesla dēļ tā arī neiepazīstināja ar savu sievu. Omei un mammai teica, ka dzīvo viens. Abas ļoti konservatīvas.
26.06.2026 15:14 |
 
Reitings 925
Reģ: 16.07.2024
Hermiine89 @ 26.06.2026 13:35
Jā, ļoti piestāv viens otram. Kopīgas materiālās vērtības. Fiļa bija pārāk inteliģents viņai. Tad arī vairāk komunicēja valsts valodā abi.

Piekrītu, Oļegs tiešām bija viņai par inteliģentu! Tagad viss, kā tirgus bābai pienākas. Viņas būtība- lielīties ar kaut ko, vienalga ko, ar ko, par ko. Pievienotā vērtība apaļa nulle.
26.06.2026 15:44 |
 
Reitings 22
Reģ: 20.05.2026
Ko jūs domājat par Īrisas ļoti atvērto attieksmi un ciešajām attiecībām ar bijušo vīru, vīra ģimeni, esot jaunās attiecībās? Man par to ir diezgan dalītas sajūtas. No vienas puses, šķiet ļoti skaisti un apsveicami, ja pēc šķiršanās izdodas saglabāt cieņpilnas, siltas un draudzīgas attiecības. Tas, manuprāt, liecina par emocionālu briedumu. Taču, no otras puses, man šķiet, ka visam tomēr ir savas robežas. Brīžiem rodas sajūta, ka šī atvērtība ir tik liela, ka robežas kļūst diezgan izplūdušas ar tādu mazliet neveiklu sajūtu. Varbūt tas ir tikai mans skatījums.
26.06.2026 15:57 |
 
Reitings 984
Reģ: 03.11.2022
Jopcik,cik tā Pastuhova ir dirsīga un iedomīga! Pilnīgi neadekvāta vecene ar savu face liftu. Rokas arī vajadzēja pievilkt-āda karājas.
26.06.2026 16:44 |
 
Reitings 984
Reģ: 03.11.2022
Mix @ 26.06.2026 15:14

Varbūt ļoti konservatīvi un nevar rādīt tādu bārbiju, lai nesanāk gadsimta skandāls. Zinu vienu turku, kurš tāda iemesla dēļ tā arī neiepazīstināja ar savu sievu. Omei un mammai teica, ka dzīvo viens. Abas ļoti konservatīvas.

Šķiet,ka tieši tagad ar tiem salmu matiem karadžana izskatās pec lētas bārbijlelles,tāds barbie basic sanācis. Iepriekš bija kaut cik ok. Tagad absolūti neadekvāts skats pieaugušai sievietei.
26.06.2026 16:48 |
 
Reitings 984
Reģ: 03.11.2022
Un Jeļas koķiks ir kaut kāds vīrieškārtas izstrādājums. Ļoti nevīrišķīgs, liekas,ka pat kā tàds bàbietis. Fuj. Un tie briļuki un zīmolu drēbes liecina,ka viņš par sevi ir nepàrliecināts. Nevienam normālam turīgam vīrietim nav svarīgi uzvilkt jaunākās gucci šmucchi kolekcijas apenes.
26.06.2026 16:51 |
 
10 gadi
Reitings 7388
Reģ: 09.07.2011
Pinko @ 26.06.2026 16:48

Šķiet,ka tieši tagad ar tiem salmu matiem karadžana izskatās pec lētas bārbijlelles,tāds barbie basic sanācis. Iepriekš bija kaut cik ok. Tagad absolūti neadekvāts skats pieaugušai sievietei.

Diez ko padomās vīra vecāki/radi, ieraugot to wannabe Bārbiju ar blondajiem salmiem, plastmasas nagiem, rozā miņukiem un 20cm papēžiem? Nez vai vecākas paaudzes turkiem šāds stils ir lielā cieņā 😀
26.06.2026 17:07 |
 
Patīk
Reitings 64045
Reģ: 12.10.2022
Pinko @ 26.06.2026 16:44
Jopcik,cik tā Pastuhova ir dirsīga un iedomīga! Pilnīgi neadekvāta vecene ar savu face liftu. Rokas arī vajadzēja pievilkt-āda karājas.
Paskatījos šo sievieti. Vai kāds vispār pie viņas ar tādu attieksmi pērk tos tievēšanas maratonus? Ārprāts.
26.06.2026 17:45 |
 
Patīk
Reitings 2811
Reģ: 08.09.2025
CallMeAnnika @ 26.06.2026 17:45
Paskatījos šo sievieti. Vai kāds vispār pie viņas ar tādu attieksmi pērk tos tievēšanas maratonus? Ārprāts.

Pērk un tie pat darbojas.
26.06.2026 18:06 |
 
Reitings 2772
Reģ: 15.09.2023
CallMeAnnika @ 26.06.2026 17:45
Paskatījos šo sievieti. Vai kāds vispār pie viņas ar tādu attieksmi pērk tos tievēšanas maratonus? Ārprāts.

Briesmīgs komunikācijas stils. Kādu laiku viņai sekoju, likās interesanta, bet viņas atbildes sekotājiem tik pretīgas, augstprātīgas un lecīgas, ka sen atsekoju. Skatos, ka nekas nav mainījies. Cilvēks vizuāli ārēji kļuvis nedaudz pievilcīgāks, bet iekšēji totāli sapuvusi. Skumji.
26.06.2026 18:36 |
 
Reitings 41
Reģ: 29.12.2023
Hahahaha! Dienas joks - Jeļinskai negriboties neko postot un izrādīt ceļojumos. Vairāki pat nav publicēti. Rēcīgi! Viņa un neizrādīt? 😂 tik ārišķīgu dāmu ir diezgan jāpameklē vēl 😂
26.06.2026 19:33 |
 
Reitings 1612
Reģ: 11.08.2022
Neredzu neko simpātisku tajā pastuhovā, kā pati saka bombiska “ģerevnja” 😁 Nu kurienes tāds lecīgums un iedomība, nav saprotams, prasta, lecīga vecene.
26.06.2026 19:52 |
 
Reitings 89
Reģ: 12.06.2025
Eloidija @ 26.06.2026 15:57
Ko jūs domājat par Īrisas ļoti atvērto attieksmi un ciešajām attiecībām ar bijušo vīru, vīra ģimeni, esot jaunās attiecībās? Man par to ir diezgan dalītas sajūtas. No vienas puses, šķiet ļoti skaisti un apsveicami, ja pēc šķiršanās izdodas saglabāt cieņpilnas, siltas un draudzīgas attiecības. Tas, manuprāt, liecina par emocionālu briedumu. Taču, no otras puses, man šķiet, ka visam tomēr ir savas robežas. Brīžiem rodas sajūta, ka šī atvērtība ir tik liela, ka robežas kļūst diezgan izplūdušas ar tādu mazliet neveiklu sajūtu. Varbūt tas ir tikai mans skatījums.

Acimredzot tur vel ir kāds izdevīgums no iepriekšējām attiecibām ar viņa ģimeni, bez sava veida personiska izdeviguma, jau tādas attiecības neuztur !!
26.06.2026 20:24 |
 
10 gadi
Reitings 1806
Reģ: 29.01.2009
Merkadel @ 26.06.2026 19:33
Hahahaha! Dienas joks - Jeļinskai negriboties neko postot un izrādīt ceļojumos. Vairāki pat nav publicēti. Rēcīgi! Viņa un neizrādīt? 😂 tik ārišķīgu dāmu ir diezgan jāpameklē vēl 😂
nav jau ko diži vairs publicēt. Viesnīca, brokastis, pusdienas, vakariņas un viena un tā pati zivs.
26.06.2026 20:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits