Law9 @ 24.06.2026 16:16Ceriņš, kā pats raksta soctīklos, pie mīļotās uz Latgali braucot ar autobusu. Neko sliktu nesaku par braukšanu ar sabiedrisko, zaļš dzīvesveids.
Super! Var logā vērot dabu,man patiktu.akul12 @ 25.06.2026 09:08
Atradis ar ko lielīties... Tas nav brauciens Rīgas trolī... starppilsētu autobusi ir lēni... 2 stundu auto brauciena vietā pavadīsi vismaz 3+ stundas autobusā...
Merkadel @ 25.06.2026 06:50Kaut kā liekas, ka Jeļai kaut kas tajās jaunajās attiecībās tomēr nav (arī xxs?), ja jau joprojām turpina dzīvot ar sāpi un domām par Oļegu
smieklīgas tās runas par intelektuālo īpašumu, tas vienmēr pieder darba devējam, cik daudz strādāt viņa pati izvēlējās, pašai patika tur atrasties un flirtēt ar pavāru, vēl atrod kopsaucējus ar tām filmām par Revolut utt 😁😁😁, Jeļa tev tur nekas nepiederēja un neko tu neuzbūvēji, biji īpašnieka piegulētāja, kurai iedeva darbu- hobiju (epastu izveidi un mulkošanos soc tīklos) 😁Apple of my eye @ 25.06.2026 09:36
Es arī to nodomāju.
Bet viņa vispār ir tāda kosmonaute - dzīvo savā pasaulītē, kurā viņa tika izveidojusi Nurmuižu no nulles
Otiiilija @ 25.06.2026 11:13smieklīgas tās runas par intelektuālo īpašumu, tas vienmēr pieder darba devējam, cik daudz strādāt viņa pati izvēlējās, pašai patika tur atrasties un flirtēt ar pavāru, vēl atrod kopsaucējus ar tām filmām par Revolut utt 😁😁😁, Jeļa tev tur nekas nepiederēja un neko tu neuzbūvēji, biji īpašnieka piegulētāja, kurai iedeva darbu- hobiju (epastu izveidi un mulkošanos soc tīklos) 😁
Merkadel @ 25.06.2026 06:50Kaut kā liekas, ka Jeļai kaut kas tajās jaunajās attiecībās tomēr nav (arī xxs?), ja jau joprojām turpina dzīvot ar sāpi un domām par Oļegu
Mashka Kakashka @ 25.06.2026 12:36Jelinska tā runā, it kā viņa muižā būtu ieguldījusi simtiem tūkstošus eiro nevis Oļegs. 🤡
Tagad koķiks nopircis dzīvokli Rīgā, remontē, pēc laika pametīs Jelinsku un šī varēs žurnāliem sniegt intervijas, ka arī koķiks viņai atņēmis intelektuālo īpašumu (lasīt kā dīvana un flīžu piemeklēšanu dzīvoklim). 😁
Kikī, kas tev joprojām sāp? Koķikam arī mazs pincītis? Vai arī dzīvoklis būs tikai uz viņa vārda? Ko var ņemties par to muižu, kurā ne centa nav ieguldījusi un intelektu ne tik, kā redzams, Kikī līdz intelektam ļoti tālu.
Citruss @ 22.06.2026 16:54ko viņa ir izdarijusi ar seju? 😵💫 taja pedeja video tiesam loti savādi izskatās
Merkadel @ 25.06.2026 06:50Kaut kā liekas, ka Jeļai kaut kas tajās jaunajās attiecībās tomēr nav (arī xxs?), ja jau joprojām turpina dzīvot ar sāpi un domām par Oļegu
nja, viņam tā balss un izskats tads dikti sievišķīgs… deguns arī milzīgs. Ja viņam būtu mazāk naudas, Jeļa nemaz tuvumā viņam nestāvētu..Matilde23 @ 25.06.2026 16:26
Jaunajās attiecībās Jeļai nav vīrietis blakus, bet tāda izteikta sievišķīga būtne pie sāniem. Es nevaru šitos “puikiņas” … veeeee. Tāpēc jau jēdzas pa visām frontēm. Laimīgās, drošās, vīrišķīgās, stiprās rokās cilvēkam nav ne laika, ne vēlmes parādīt pasaulei savu dumjumu.
Ani23 @ 25.06.2026 19:59
Ar muižu viņai bija kaut kāds statuss un uzmanība. Varēja sevi saukt par business lady un apkārt stāstīt cik daudz izdarījusi. Tagad saprata, ka pati nevar un piedāvājumi arī nav (man šķiet viņa bija iedomājusies, ka visi rausies viņu pie sevis dabūt viesmīlības nozarē). Un var arī redzēt, ka ar Koķiku tomēr zemāks lux ceļojumos kā bija ar Oļegu un viņai nauda un izrādīšanās vissvarīgākā. Domāju, ka visiem arī interese par viņu stipri kritusies, tādēļ mēģina pacelt maļot vecos salmus.
Merkadel @ 25.06.2026 06:50Kaut kā liekas, ka Jeļai kaut kas tajās jaunajās attiecībās tomēr nav (arī xxs?), ja jau joprojām turpina dzīvot ar sāpi un domām par Oļegu
Ļoti nepatīkams tipāžs. Vēl tas līkais deguns. Bet kaut kas jau abus vieno. Varbūt klačas?He730 @ 26.06.2026 00:11nja, viņam tā balss un izskats tads dikti sievišķīgs… deguns arī milzīgs. Ja viņam būtu mazāk naudas, Jeļa nemaz tuvumā viņam nestāvētu..
uzacis un baltais laineris uz apakšējā plakstiņa padara acis dīvainàkas. Pēdējā video jau viņa izskatās ka parasti.Rora @ 25.06.2026 23:14
Uzacis! Viņa ir uztaisījusi drausmīgas uzacis. Bet es laikam sapratu, par kuru video runa - diemžēl izskatās, ka jā.... Šausmīga seja :(. Ārprāts, kā cits cilvēks.
Ar skopo Oļegu braukāja ar jahtām, tagad atliek tikai noskatīties un filmēt 😁Cīlija @ 26.06.2026 00:19
Naudas un luksus viņai tur nav. Nu, vismaz ne tik daudz kā bija ar "skopo" Oļegu, kur bija māja Mežaparkā un vesela pils ar kalpotāju baru, ko dancināt, personīgā trenere un ceļojumi uz smalkākajiem kūrortiem. Un maziņš vīna pagrabiņš, kur droši vien pudeles pārsimts štuku vērtībā. Un tā varētu turpināt.