IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 3768
Reģ: 11.04.2023
Law9 @ 24.06.2026 16:16
Ceriņš, kā pats raksta soctīklos, pie mīļotās uz Latgali braucot ar autobusu. Neko sliktu nesaku par braukšanu ar sabiedrisko, zaļš dzīvesveids.

Atradis ar ko lielīties... Tas nav brauciens Rīgas trolī... starppilsētu autobusi ir lēni... 2 stundu auto brauciena vietā pavadīsi vismaz 3+ stundas autobusā...
25.06.2026 09:08 |
 
Reitings 447
Reģ: 09.09.2024
akul12 @ 25.06.2026 09:08

Atradis ar ko lielīties... Tas nav brauciens Rīgas trolī... starppilsētu autobusi ir lēni... 2 stundu auto brauciena vietā pavadīsi vismaz 3+ stundas autobusā...
Super! Var logā vērot dabu,man patiktu.
25.06.2026 09:27 |
 
Patīk
Reitings 11792
Reģ: 18.09.2021
Merkadel @ 25.06.2026 06:50
Kaut kā liekas, ka Jeļai kaut kas tajās jaunajās attiecībās tomēr nav (arī xxs?), ja jau joprojām turpina dzīvot ar sāpi un domām par Oļegu

Es arī to nodomāju.
Bet viņa vispār ir tāda kosmonaute - dzīvo savā pasaulītē, kurā viņa tika izveidojusi Nurmuižu no nulles
25.06.2026 09:36 |
 
Reitings 26904
Reģ: 27.11.2018
Apple of my eye @ 25.06.2026 09:36

Es arī to nodomāju.
Bet viņa vispār ir tāda kosmonaute - dzīvo savā pasaulītē, kurā viņa tika izveidojusi Nurmuižu no nulles
smieklīgas tās runas par intelektuālo īpašumu, tas vienmēr pieder darba devējam, cik daudz strādāt viņa pati izvēlējās, pašai patika tur atrasties un flirtēt ar pavāru, vēl atrod kopsaucējus ar tām filmām par Revolut utt 😁😁😁, Jeļa tev tur nekas nepiederēja un neko tu neuzbūvēji, biji īpašnieka piegulētāja, kurai iedeva darbu- hobiju (epastu izveidi un mulkošanos soc tīklos) 😁
25.06.2026 11:13 |
 
Patīk
Reitings 11792
Reģ: 18.09.2021
Otiiilija @ 25.06.2026 11:13
smieklīgas tās runas par intelektuālo īpašumu, tas vienmēr pieder darba devējam, cik daudz strādāt viņa pati izvēlējās, pašai patika tur atrasties un flirtēt ar pavāru, vēl atrod kopsaucējus ar tām filmām par Revolut utt 😁😁😁, Jeļa tev tur nekas nepiederēja un neko tu neuzbūvēji, biji īpašnieka piegulētāja, kurai iedeva darbu- hobiju (epastu izveidi un mulkošanos soc tīklos) 😁

Jā, un pilnīgi nopietni - viņa pati izvēlējās cik daudz darīt, neticu, ka Oļegs viņu dzina vai iedziļinājās detaļās. Par to jau nu var uzņemties atbildību, ka pati gribēja to visu darīt. Un pašai arī tas bija svarīgi. Ja pajautātu Oļegam, ko viņam no tā visa vajadzēja, varētu būt interesanta atbilde.
P.S. Un es nesaku, ka Oļegs ir zelta gabaliņš, tieši otrādi, bet tieši šajā jautājumā viņa pēc izvēles darīja to, ko darīja, bet tagad raud jau cik ilgi, kā ir apbižota
25.06.2026 11:21 |
 
Reitings 2772
Reģ: 15.09.2023
Jelinska tā runā, it kā viņa muižā būtu ieguldījusi simtiem tūkstošus eiro nevis Oļegs. 🤡
Tagad koķiks nopircis dzīvokli Rīgā, remontē, pēc laika pametīs Jelinsku un šī varēs žurnāliem sniegt intervijas, ka arī koķiks viņai atņēmis intelektuālo īpašumu (lasīt kā dīvana un flīžu piemeklēšanu dzīvoklim). 😁
Kikī, kas tev joprojām sāp? Koķikam arī mazs pincītis? Vai arī dzīvoklis būs tikai uz viņa vārda? Ko var ņemties par to muižu, kurā ne centa nav ieguldījusi un intelektu ne tik, kā redzams, Kikī līdz intelektam ļoti tālu.
25.06.2026 12:36 |
 
Reitings 1612
Reģ: 11.08.2022
Ak Jēzus, cik es esmu ieguldījusi intelektuālo īpašumu savā darba vietā! Kad atlaidīs vai iešu prom, pieprasīšu uzņēmumu pārrakstīt uz mana vārda 😁 Iesūdzēšu, ja nepārrakstīs 😂
25.06.2026 13:23 |
 
10 gadi
Reitings 22398
Reģ: 21.03.2014
https://nra.lv/bizness/524146-ptac-bloke-sia-n1home-interneta-veikalu.htm
Šitas bija Danebergsona bizness?
25.06.2026 15:01 |
 
Reitings 925
Reģ: 16.07.2024
Merkadel @ 25.06.2026 06:50
Kaut kā liekas, ka Jeļai kaut kas tajās jaunajās attiecībās tomēr nav (arī xxs?), ja jau joprojām turpina dzīvot ar sāpi un domām par Oļegu

Jaunajās attiecībās Jeļai nav vīrietis blakus, bet tāda izteikta sievišķīga būtne pie sāniem. Es nevaru šitos “puikiņas” … veeeee. Tāpēc jau jēdzas pa visām frontēm. Laimīgās, drošās, vīrišķīgās, stiprās rokās cilvēkam nav ne laika, ne vēlmes parādīt pasaulei savu dumjumu.
25.06.2026 16:26 |
 
Reitings 1165
Reģ: 31.12.2022
Mashka Kakashka @ 25.06.2026 12:36
Jelinska tā runā, it kā viņa muižā būtu ieguldījusi simtiem tūkstošus eiro nevis Oļegs. 🤡
Tagad koķiks nopircis dzīvokli Rīgā, remontē, pēc laika pametīs Jelinsku un šī varēs žurnāliem sniegt intervijas, ka arī koķiks viņai atņēmis intelektuālo īpašumu (lasīt kā dīvana un flīžu piemeklēšanu dzīvoklim). 😁
Kikī, kas tev joprojām sāp? Koķikam arī mazs pincītis? Vai arī dzīvoklis būs tikai uz viņa vārda? Ko var ņemties par to muižu, kurā ne centa nav ieguldījusi un intelektu ne tik, kā redzams, Kikī līdz intelektam ļoti tālu.

Ar muižu viņai bija kaut kāds statuss un uzmanība. Varēja sevi saukt par business lady un apkārt stāstīt cik daudz izdarījusi. Tagad saprata, ka pati nevar un piedāvājumi arī nav (man šķiet viņa bija iedomājusies, ka visi rausies viņu pie sevis dabūt viesmīlības nozarē). Un var arī redzēt, ka ar Koķiku tomēr zemāks lux ceļojumos kā bija ar Oļegu un viņai nauda un izrādīšanās vissvarīgākā. Domāju, ka visiem arī interese par viņu stipri kritusies, tādēļ mēģina pacelt maļot vecos salmus.
25.06.2026 19:59 |
 
Reitings 708
Reģ: 07.12.2024
Citruss @ 22.06.2026 16:54
ko viņa ir izdarijusi ar seju? 😵‍💫 taja pedeja video tiesam loti savādi izskatās

Uzacis! Viņa ir uztaisījusi drausmīgas uzacis. Bet es laikam sapratu, par kuru video runa - diemžēl izskatās, ka jā.... Šausmīga seja :(. Ārprāts, kā cits cilvēks.
25.06.2026 23:14 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.05.2023
Merkadel @ 25.06.2026 06:50
Kaut kā liekas, ka Jeļai kaut kas tajās jaunajās attiecībās tomēr nav (arī xxs?), ja jau joprojām turpina dzīvot ar sāpi un domām par Oļegu

Naudas un luksus viņai tur nav. Nu, vismaz ne tik daudz kā bija ar "skopo" Oļegu, kur bija māja Mežaparkā un vesela pils ar kalpotāju baru, ko dancināt, personīgā trenere un ceļojumi uz smalkākajiem kūrortiem. Un maziņš vīna pagrabiņš, kur droši vien pudeles pārsimts štuku vērtībā. Un tā varētu turpināt.
26.06.2026 00:07 |
 
Reitings 7921
Reģ: 05.02.2022
Matilde23 @ 25.06.2026 16:26

Jaunajās attiecībās Jeļai nav vīrietis blakus, bet tāda izteikta sievišķīga būtne pie sāniem. Es nevaru šitos “puikiņas” … veeeee. Tāpēc jau jēdzas pa visām frontēm. Laimīgās, drošās, vīrišķīgās, stiprās rokās cilvēkam nav ne laika, ne vēlmes parādīt pasaulei savu dumjumu.
nja, viņam tā balss un izskats tads dikti sievišķīgs… deguns arī milzīgs. Ja viņam būtu mazāk naudas, Jeļa nemaz tuvumā viņam nestāvētu..
26.06.2026 00:11 |
 
10 gadi
Reitings 16099
Reģ: 15.03.2012
Ani23 @ 25.06.2026 19:59

Ar muižu viņai bija kaut kāds statuss un uzmanība. Varēja sevi saukt par business lady un apkārt stāstīt cik daudz izdarījusi. Tagad saprata, ka pati nevar un piedāvājumi arī nav (man šķiet viņa bija iedomājusies, ka visi rausies viņu pie sevis dabūt viesmīlības nozarē). Un var arī redzēt, ka ar Koķiku tomēr zemāks lux ceļojumos kā bija ar Oļegu un viņai nauda un izrādīšanās vissvarīgākā. Domāju, ka visiem arī interese par viņu stipri kritusies, tādēļ mēģina pacelt maļot vecos salmus.

Ar Oļegu viņai bija statuss - bija gan miljonāra mīļotā sieviete, gan muižas pārvaldniece un dvēsele, bet kas tagad? Kaut kāda no name koķika piegulētāja. Tik ļoti svarīgs bija statuss, dēļ kā pameta Fiļu, bet tagad vienīgais statuss ir bijusī - bijusī Fiļa mīļotā un bijusī Nurmuižas soul, jo tāds koķiks ir vienkārši neko neizsakošs kaut kāds tur vīrietis.
26.06.2026 00:17 |
 
Reitings 279
Reģ: 23.05.2023
Merkadel @ 25.06.2026 06:50
Kaut kā liekas, ka Jeļai kaut kas tajās jaunajās attiecībās tomēr nav (arī xxs?), ja jau joprojām turpina dzīvot ar sāpi un domām par Oļegu

Naudas un luksus viņai tur nav. Nu, vismaz ne tik daudz kā bija ar "skopo" Oļegu, kur bija māja Mežaparkā un vesela pils ar kalpotāju baru, ko dancināt, personīgā trenere un ceļojumi uz smalkākajiem kūrortiem. Un maziņš vīna pagrabiņš, kur droši vien pudeles pārsimts štuku vērtībā. Un tā varētu turpināt.
26.06.2026 00:19 |
 
Reitings 21719
Reģ: 21.09.2023
He730 @ 26.06.2026 00:11
nja, viņam tā balss un izskats tads dikti sievišķīgs… deguns arī milzīgs. Ja viņam būtu mazāk naudas, Jeļa nemaz tuvumā viņam nestāvētu..
Ļoti nepatīkams tipāžs. Vēl tas līkais deguns. Bet kaut kas jau abus vieno. Varbūt klačas?
26.06.2026 00:35 |
 
10 gadi
Reitings 1316
Reģ: 20.05.2013
Rora @ 25.06.2026 23:14

Uzacis! Viņa ir uztaisījusi drausmīgas uzacis. Bet es laikam sapratu, par kuru video runa - diemžēl izskatās, ka jā.... Šausmīga seja :(. Ārprāts, kā cits cilvēks.
uzacis un baltais laineris uz apakšējā plakstiņa padara acis dīvainàkas. Pēdējā video jau viņa izskatās ka parasti.
26.06.2026 07:57 |
 
Reitings 671
Reģ: 29.11.2022
Ahahaa, rēcu balsī par Gobzema storijiem par to Madaru, kas atsūkusi taukus un tirgo Vasiļevskas tievēšanas pulverus. Nu tāda zoss tā Madara!!! Sākumā visiem izstāsta, ka atsūkusi taukus un pēc tam reklamē, ka tievais vēders no pulveru ēšanas. Kas par aitu! 😂
26.06.2026 08:53 |
 
Reitings 1612
Reģ: 11.08.2022
Cīlija @ 26.06.2026 00:19

Naudas un luksus viņai tur nav. Nu, vismaz ne tik daudz kā bija ar "skopo" Oļegu, kur bija māja Mežaparkā un vesela pils ar kalpotāju baru, ko dancināt, personīgā trenere un ceļojumi uz smalkākajiem kūrortiem. Un maziņš vīna pagrabiņš, kur droši vien pudeles pārsimts štuku vērtībā. Un tā varētu turpināt.
Ar skopo Oļegu braukāja ar jahtām, tagad atliek tikai noskatīties un filmēt 😁
26.06.2026 10:19 |
 
Reitings 7921
Reģ: 05.02.2022
Hermiine89 @ 26.06.2026 00:35
Ļoti nepatīkams tipāžs. Vēl tas līkais deguns. Bet kaut kas jau abus vieno. Varbūt klačas?
domāju, ka abi ir viens otra vērti. Abi apsēsti ar zīmoliem, galvenais veids kā izrādīties…
26.06.2026 11:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits