IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Patīk
Reitings 3683
Reģ: 03.11.2023
SodaPOP @ 22.06.2026 12:10
Storiju atspoguļošanā alkohola pudeles un glāzes ir tikai butaforija? Patreon video pie izlietnes parastā trešdienā stāv tukša Riesling pudele arī ir kaimiņa atkritumi?

Nu neapgāžami pierādījumi :D
22.06.2026 12:23 |
 
Reitings 2538
Reģ: 03.10.2021
SodaPOP @ 22.06.2026 00:10
jap, tieši manas domas. Trīs bērni, 6 2 un 3 mēneši, bet brīvdienu storiji nav iedomājāmi bez šampja glāzēm. Nerunājot, ka ikdienas storijos netīšām pavīd tukšas Riesling pudeles pie izlietnes. Visi tik traki pārdzīvo par Miglāni, lūdzu, Andersone ir nākamā kodēja, kas ar savu Teslu ieliks stabā

Tas būtu par Elīnu Andersoni? Jeb ir vēl kāda cita Andersone?
22.06.2026 12:38 |
 
Reitings 16421
Reģ: 27.11.2023
Maija Silova. Seja! Wtf! 🫣
22.06.2026 15:26 |
 
Reitings 777
Reģ: 09.06.2023
Law9 @ 21.06.2026 10:59
Šovus ar artūriem un leldēm neskatos, savos 30+ man par laimi vīra atrašana vairs nav aktuāla, toties no 30+ draudzeņu loka pieredzes "tirgus situācija" gan ir labi zināma.
Augošu bērnu esamība ļoti daudzos gadījumos liecina kaut ko būtisku par brīvu un pirmšķietami labu vīrieti. Tā ir izteikta riska grupa. It sevišķi, ja no viņiem ir šķīrušās viņu bērnu mātes, normālas sievietes, kad bērni bija mazi. Ja vēl starp tiem, kam ir viens bērns, gadās pa kādam normālam izņēmumam (pēc bērna piedzimšanas saprata, ka ilgtermiņā dzīvē kopā nerullēs un izšķīrās), tad tie, pirmšķietami lieliskie, kuriem ir vismaz divi bērni un no kuriem ir šķīrušas viņu bērnu mātes, normālas sievietes, kad bērni bija mazi, ar ļoti lielu iespējamību ir ļoti problemātiski. Ja nav atkarībmieki, tad ir sistemātiski krāpnieki vai varmākas.
Tā saistība šīm lietām ir tāda, ka normālai sievietei vajag ļoti būtisku iemeslu vai iemeslus, lai šķirtos no savu bērnu tēva, kamēr bērni nav izauguši.
Turklāt, kā liecina man zināmu sieviešu pieredze, līdz sievietes ~40 var diezgan brīvi dabūt labus vīriešus bez bērniem.

Ko tad var pateikt par vīriešu kategoriju 35+, bez bērniem, ar labiem darbiem un kaitīgiem ieradumiem?
Ir mums liela daļu tādu, bet sievietes iet ar līkumu
22.06.2026 16:43 |
 
10 gadi
Reitings 68
Reģ: 03.03.2010
amareto @ 22.06.2026 15:26
Maija Silova. Seja! Wtf! 🫣
ko viņa ir izdarijusi ar seju? 😵‍💫 taja pedeja video tiesam loti savādi izskatās
22.06.2026 16:54 |
 
Reitings 53
Reģ: 11.10.2023
amareto @ 22.06.2026 15:26
Maija Silova. Seja! Wtf! 🫣
man liekas, tas ir kāds filtrs, ne? lūdzu, pasakiet, ka tas ir filtrs!
22.06.2026 17:48 |
 
Reitings 1820
Reģ: 01.08.2021
Krokoundils @ 22.06.2026 17:48
man liekas, tas ir kāds filtrs, ne? lūdzu, pasakiet, ka tas ir filtrs!

Izskatās pēc facelifta, bet viņai toč to nevajadzētu. Cerams ka neveiksmigs filtrs.
22.06.2026 18:46 |
 
10 gadi
Reitings 6070
Reģ: 17.03.2010
amareto @ 22.06.2026 15:26
Maija Silova. Seja! Wtf! 🫣
oi, cik traki 🫣😬
22.06.2026 19:32 |
 
10 gadi
Reitings 7372
Reģ: 09.07.2011
Mi mi @ 22.06.2026 19:32
oi, cik traki 🫣😬

Es arī vakar ieraudzīju un nobijos. Tiešām sievietes ir gatavas sev labprātīgi tā sabojāt simpātisku seju? Traki...
22.06.2026 20:22 |
 
Patīk
Reitings 2788
Reģ: 08.09.2025
garsigs_persiks @ 22.06.2026 20:22

Es arī vakar ieraudzīju un nobijos. Tiešām sievietes ir gatavas sev labprātīgi tā sabojāt simpātisku seju? Traki...

Kur to var redzēt?
22.06.2026 20:41 |
 
Reitings 4002
Reģ: 09.06.2024
Nu tad beidzot Kaspars Kambala šovā pateica, ka Kambaliene narkomāne! Es te biju ieminējusies, man neviens neticēja.
22.06.2026 21:40 |
 
Reitings 26791
Reģ: 27.11.2018
Dovana @ 22.06.2026 21:40
Nu tad beidzot Kaspars Kambala šovā pateica, ka Kambaliene narkomāne! Es te biju ieminējusies, man neviens neticēja.
it kā pats nebūtu 10x lielāks , tur tak sem skaidrs, ka abi pūš
22.06.2026 21:50 |
 
Reitings 16
Reģ: 28.05.2026
Hubabuba @ 22.06.2026 18:46

Izskatās pēc facelifta, bet viņai toč to nevajadzētu. Cerams ka neveiksmigs filtrs.

Facelift… paskataties kadas sauras acis … aprili vel lielas… tad foto ar briillem un lakatu.. gan jau slepa retinas.. un hopa- sauras acis💥
22.06.2026 22:11 |
 
Reitings 26791
Reģ: 27.11.2018
Vavilova vai tiešām nav kas ved pie prāta
22.06.2026 22:27 |
 
Reitings 734
Reģ: 13.01.2023
Dovana @ 22.06.2026 21:40
Nu tad beidzot Kaspars Kambala šovā pateica, ka Kambaliene narkomāne! Es te biju ieminējusies, man neviens neticēja.

Tur jau pēc uzvedības var pateikt-kad viņa hyper un ļoti laimīga un uzvedas infantili-uzreiz var pateikt ,ka ir zem koka
22.06.2026 22:30 |
 
Reitings 1238
Reģ: 05.02.2026
Merkadel @ 22.06.2026 08:40
es vienīgà nesaprotu, kur jūs raujat, ka viņa dzer? 😀
nu ja soriii, šovakar ar storijs ar glāzēmZ gan jau tikai bērza sulas!!!
22.06.2026 22:55 |
 
Reitings 39
Reģ: 29.12.2023
SodaPOP @ 22.06.2026 22:55
nu ja soriii, šovakar ar storijs ar glāzēmZ gan jau tikai bērza sulas!!!

Kāpēc gan nevar būt non-alko? 😀 man arī ir zîdainis un ļoti bieži dzeru kombuču, limonādi vai ūdeni no šampanieša, vīna vai kokteiļglāzēm. Vnk patîk. Un svētkos/ restorānos ņemu non-alko dzirkstošo. Skaitās, ka arī esmu alkoholiķu kategorijā? 😂
Vnk prasu, vai ir kāda pamatota info, izņemot glāzes?
23.06.2026 07:19 |
 
Reitings 26791
Reģ: 27.11.2018
Mani daudz vairāk satrauc situācijas, kur vecāki regulāri nerūpējas par bērniem, nevis tas, ka kāds tur rokā dzirkstošā glāzi, ja reizēm pie vakariņām izdzer glāzi vīna, pie steika iemalko sarkanvīnu vai vasarā uz terases glāzi rosé, tas pats par sevi vēl neliecina ne par atkarību. Starp normālu alkohola lietošanu un reālām problēmām ir diezgan liela atšķirība.
23.06.2026 09:42 |
 
10 gadi
Reitings 1313
Reģ: 20.05.2013
Vavilova man atgādina no TikTok vienu sievieti kura ieguva popularitāti ar savu tievumu. Nu mats matā ja tā turpinās.
23.06.2026 10:30 |
 
Reitings 5
Reģ: 18.06.2026
Kas vispār var saistīt Andersonē? Sāka ar sekotāju pirkšanu lielos apmēros, saturs joprojām nekāds. Un vēl tā milzu mute :S
23.06.2026 10:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits