IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 490
Reģ: 03.04.2020
Amii @ 10.01.2021 01:15

Nē, nekur nav dzirdama spiedzoša sieviešu balss. Viņi tur ir divatā

Ir gan, pimajā video viņas galerijā. Beigās dzirdams, ka sieviete uzbļauj “wooo”, kā arī storijā pirms viņa atrāda kleitu, var dzirdēt, ka Edgars ar sievieti sarunājās.
10.01.2021 02:43 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.09.2019
Jāuzsūta milicis
10.01.2021 08:27 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Liene Kiviča noteikti nav ne normāla prātā, ne vizuāli. Žēl, ka kāds domā pretējo, jo viņa jau nu tiešām ir tik daudz citiem pāri nodarījusi. Tas, kā viņa izrīkojās ar savām meitām, nav piedodami. Ierunāti pāris meli storijos un jau ir kāds, kurš uzskata, ka viņa ir normāla..
Andris Kivičs, protams, arī pilnīgi pī. Viens otra vērti.
10.01.2021 09:43 |
 
Reitings 291
Reģ: 12.07.2015
Amii @ 09.01.2021 23:27
Danenbergsonei pat kleita rītdienas dzimšanas dienai sagatavota. Svinēs tikai divatā ar vīru, bet tā kleita protams domāta, lai sataisītu šikas bildes priekš instagram un lai visi jūsmotu, cik forša dzīve viņai un blā blā.
Kā tas vīrs uz šitādām lietām vispār parakstās? ?‍♀️

Nemierīgā @ 10.01.2021 01:19
Danembergsone ir vissamakslotākā no visām
Influencerēm.
Es kad ar vīru divatā aizbraucu, viesnīcā laiku pavadu zīda pidžamā. Vakarinas šobrid atceltas,’lidz ar to no halata un pidžamas neizkāptu! Tā ir diena mums, ne sekotājiem.

Nunu, man tas liekas pilnībā normāli, ka sieviete izvēlas sapucēties, pat pandēmijas vidū un viesnīcā. Man sagādā prieku izskatīties labi, domāju, ka tā ir daudzām sievietēm, ko jūs varat skaust, ka kāds bauda dzīvi tā, kā viņam patīk? 🐀
10.01.2021 10:12 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
laikam tāpat kā vidusskolā,ja nav īsti nekā ko pateikt jebkurā brīdī var meiteni nosaukt par mauku,jo gan jau ja smuka,tad guļ ar visiem un pēc gadiem,ja kāds dzīvo savam vecumam atbilstoši,teikt,ka visu sponsorējuši kāda vecāki. Šī nav pirmā ietekmele,par kuru jūs šeit pārliecinoši spriežat,ka dzīvesvietas iegādājušies nevis paši,bet vecāki,bet jautājums-jūs par tādiem kā kredītiem neesat dzirdējušas?mēs ar vīru neesam ne tuvu 30,bet mūsu dzīvesvietu iegādājāmies paši,tieši ar kredīta palīdzību.Vērtība virs 150k.Ne mēs krāpjamies ar nodokļiem,ne baigi taupīgi dzīvojām,ceļojam,bet abi strādājam kopš pilngadības sasniegšanas nemainot nozares un ja pašas pamēģināsiet,tad redzēsiet,ka pēc 7/8 gadiem alga virs 2k/3k liekas pupu mizas.Ja prasīsiet kādas nozares,tad es pretī jautāšu cik daudz jūs ieguldat savā darbā jo šis laika posms ir pietiekošs,lai teju jebkurā nozarē sevi pierādītu un draugi mums arī visi savos 25/30 jau ar bērniem un mājām.Daži pat bez kredītiem un nē,ne vecāku sponsorētām.Pat ja Danenbergsone nestrādā oficiāli,jūs domājat,ka ar visām sadarbībām,baloniem un lupatām viņai savs tukstotis mēnesī nesavācas?Ja pieskaita cik ieekonomē jo daudzas lietas tiek sponsorētas,pielieciet vēl pāris simtus,ko būtu tērējusi.Ja viņai ir savas finanses,kāda velna pēc lai viņa ietu tagad strādāt,ja tam viņai būs visa dzīve līdz penzijas.Nav jau tā ka dzīvo uz kāda kakla.Meitenes,drusku izaudziet un paskatieties realitātei acīs,tikai tāpēc ka jums nav naudas tas nenozīmē,ka apkārtējiem mammas un tēti 30!!!! gados kaut ko vēl dod.Tak loģisko domāšanu drusku ieslēdziet.Esmu droša,ka daudzas lasa un nemaz par šo tēmu nekomentē jo zina,ka tās ir muļķības,ka Latvijā visi tik slikti dzīvo.Nu netēlojiet lūdzu maka ekspertes.
10.01.2021 10:14 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
Un par pucēšanos,redziet te arī ir tā atšķirība.Cilvēki,kuriem ir nauda,dzīvi prot svinēt arī vienatnē vai divatā.Neviena turīga vīrieša sieva ikdienā nestaigā copēs un izdilušās trenūzenēs.Man arī ir divi bērni un es nekad pat pa māju neesmu staigājusi pidžamā,pat brīvdienās ieveidoju matus un cenšos izskatīties tā,lai vīram acis nekož,uzklājam galdu katrā ēdienreizē un ziedus saņemu arī ikdienā,jo vairāk par manu algu,vīrs novērtē to,ka es kā sieviete protu radīt svētku sajūtu.Tāpēc jau cilvēki strādā, ne lai vergotu,bet atļautos dzīvot skaisti,ar baudu un prieku ne tikai dažas reizes gadā,bet jo biežāk,jo labāk.
10.01.2021 10:23 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Jā es par pucēšanos un vecāku sponsorēšanu domāju tāpat,nedzīvojam Rīgā,bet mums arī sava māja gadus 8 laikam,pirms tam bija dzīvoklis arī pašu un neteiktu,ka esam bagātākie paziņu lokā,bet tieši iedomājos,ka ja šeit ko minēši gan jau saņemšu standarta atbildi,ka ko te forumā tādas dara.Ikdienā gan nepucējos,bet braucot uz spa vai svētkiem arī vienmēr sagatavojos un nopērku ko skaistu,savādāk nejūtu to piepildījumu un liekas ka izsviesta nauda.Drīzāk brīnos par tiem kuriem 30 gados vēl īrēti dzīvokļi,jo vīrs viens pats strādājot nopelna pietiekoši,lai mūs uzturētu.Man arī ir sava naudiņa,bet protams vīram krietni vairāk.
10.01.2021 10:31 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
Es tieši vīram prasiju par to,vai viņam ir svarīgi lai es labi izskatos,viņš atbildēja,ka tā ir cieņa pret viņu.viņš dara kaut ko kas viņam varbūt nav tik svarīgi,lutina mani ar ziediem,izsaka komplimentus,nokārto visus svarīgos jautājumus un liek man justies kā ekstrai,un es pretī daru visu,lai viņš justos tāpat,tikai no skata punkta,ko vēlas vīrietis.Protams mīlētu viens otru arī bez tā visa,bet tad nav nekāda jēga strādāt,ja ikdiena un skatījums pret dzīvi nemainās.Ja mēs gribam ziedus un nēsāšanu uz rokām,vai pretī nevaram pat saposties tieši priekš vīra,zinot ka vīrieši mīl ar acīm??
10.01.2021 10:51 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Smieklīgi,es šito arī kkad pacēlu, skatijos uz influencerēm un prasiju,kāpēc man obligāti jāpucējās un jākačā dibens,vai tad nevar mani mīlēt tādu kāda es esmu un pretī saņēmu,ka var jau var,bet tad lai es arī viņu mīlu tādu kāds viņš ir nevis tikai pieprasu to ko viņas tur saņem,visus lielos ziedu pušķus un restorānus.Man slinkums,tā arī dzīvojam,viens otru nelutinam😂
10.01.2021 10:58 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Jūs laikam nesaprotat, ka pidžamma, naktskrekls, halāts nenozīmē izstaipītas trenuškas vai onesie? :D Arī Amoralles daudzi tērpi ir domāti kā mājas tērpi un gan jau, ka tie ir daudz skaistāki nekā jūsu izejamās drēbes. :D
10.01.2021 11:02 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
zzebrrraaa- man prieks, ka tev un taviem tuvajiem ir tāda dzīve, bet diemžēl es redzu, ka Latvijā daudziem pat pieredzējušiem profesionāļiem alga 2-3tk nav pupu mizas un viss, ko tu aprakstīji kā pašu sasniegums pirms 30 gadiem, sastopams nelielam cilvēku skaitam.
10.01.2021 11:08 |
 
Reitings 70
Reģ: 19.09.2019
Tak zebra pārñemta ar pucēšanos, lai vīram izpatiktu, tāpēc tālāk par sevi un saviem draugiem neredz. Citas nēsā uz rokām bez visas pucēšanās
10.01.2021 11:13 |
 
Reitings 307
Reģ: 29.08.2020
Runa jau neiet par Amoralle tērpiem bet te nosodija,ka viņa tēlojot jo savā dzimenē uzvilka kleitu un kurpes.Tām kurām tas likās par šiku gan jau nedomāja 10x dārgāku Amoralle mājas tērpu.Neviens nešaubās ka Amoralle ir skaistākas par dažu labu kāzu kleitām,bet kur loģika teikt ka kkāda mini kleitiņa ir par traku bet vairāku simti vērts tērps normālāks😂
10.01.2021 11:16 |
 
Reitings 17
Reģ: 22.07.2020
Man šķiet, ka šeit viss tiek ņemts pārāk nopietni.
Ja man šobrīd būtu dzimšanas diena, tad arī noteikti uzvilktu skaistāko kleitu un sapucētos. Un it īpaši, ja tā butu apaļa jubileja un noteikti uztaisītu bildi, lai vismaz piemiņai būtu 👍
Un kāda starpībai, vai Edgara vecāki sponsorē ko? Un ja tā, tad super, ka vecāki var palīdzēt. Kas tur tik slikts?
10.01.2021 11:18 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
Es ticu un priecājos,ka jūs nēsā uz rokām tādas kādas esiet,bet droši vari teikt,ka tā ir vairākumam?Neiet runa par pirmo gadu bet kad pa vidu ir bērni un gadiem ilga laulība.Šeit ir sievietes kas velta tās 30 min.dienā lai sapostos un heito Dvinsku un ir tās kuras nepošās vispār un saka ka visas to dara tikai vīru dēļ un heito Danenbergsones un Didrihsones.Un tas ir pilnīgi normāli,katram ir sava taisnība,bet ja jūs gribat izteikt savu viedokli,pieņemiet,ka ir arī citas patiesības.Arī tās,ka ne visas pametīs,ne visas dzīvo uz vecāku rēķina un ne visām jātēlo laimīga dzīve.
10.01.2021 11:27 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
:D a ko Jūs darīsiet, kad nedod liktenis vēl gulēt uz gultas un uzkrāsoties un sataisīties nevarēs - vīrs pametīs?
Skaistums ir pārejošs - es labāk savējo pārsteidzu ne ikdienā, bet svētkos .
Pieradīs, ka taisās - nav jēgas, nekādi pārsteigumi.
Tas ir mans uzskats - galu galā, esmu ar viņu ne dēļ ārējā izskata, bet kā viņš skatās uz dzīvi un liek man justies, bet izskatās daudzām te ir maka biezums, izskats svarīgs.
Protams, ne man jums ko aizrādīt vai mācīt, tīri tā apdomāšanai.
10.01.2021 11:29 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Pistācija @ 10.01.2021 11:29
:D a ko Jūs darīsiet, kad nedod liktenis vēl gulēt uz gultas un uzkrāsoties un sataisīties nevarēs - vīrs pametīs?
Skaistums ir pārejošs - es labāk savējo pārsteidzu ne ikdienā, bet svētkos .
Pieradīs, ka taisās - nav jēgas, nekādi pārsteigumi.
Tas ir mans uzskats - galu galā, esmu ar viņu ne dēļ ārējā izskata, bet kā viņš skatās uz dzīvi un liek man justies, bet izskatās daudzām te ir maka biezums, izskats svarīgs.
Protams, ne man jums ko aizrādīt vai mācīt, tīri tā apdomāšanai.

Pareizi jau saki, tik nestāsti vis, ka tavs vīrietis varētu būt kartupelis, galvenais ka laba sirds. 😀
10.01.2021 11:34 |
 
Reitings 82
Reģ: 29.08.2020
Mūsdienās pamet gan skaistules,gan dzīves ziedotājas ar 5 bērniem.Nekas negarantē kopīgu dzīvi līdz mūža galam,bet ir lietas kuras mēs paši sajūtam,kas mūsu katru ikdienu padara skaistāku pat ja tas beigsies pēc gada.Kādam tas ir ceļošana ar kemperi,minimāliem līdzekļiem,kādam dāvanas,citam dzejoļi,vēl kādam bērni.Tik ilgi kamēr mēs paši esam mierā ar savu dzīvi un dzīvesveidu,nav svarīgi ko citi dara,bet vajag pieņemt ka visticamāk,visi mēs neesam vienādi.Nav tiesa?
10.01.2021 11:37 |
 
Reitings 519
Reģ: 05.07.2020
Eksperte @ 10.01.2021 11:34

Pareizi jau saki, tik nestāsti vis, ka tavs vīrietis varētu būt kartupelis, galvenais ka laba sirds. ?

:D mans vīrietis nav kartupelis, neesmu dārzeņufīle :P
Bet nevajag modeli un bagātnieku!
10.01.2021 11:37 |
 
Patīk
Reitings 613
Reģ: 05.08.2020
sirsniņa - 117611 @ 09.01.2021 23:54
ko vispār dara viņas vīrs? Esmu pārvākusies, ka strādāja pie Ušakova par preses pārstāvi vai tml. Izskatās, ka Edgaram vecāki ir bagāti. Kristīne pati esot dzīvojusi uk ar savu čali, atbraukusi ciemos uz lv viena pati un sapazīnās ar edgaru. Tam čalim bija maz naudas tapec atpakaļ pie viņa neaizbrauca

edzhum jau arii bija citas attieciibas tikai drostalinjai visur jaaspraucas .....lai panaaktu savu uzmaniiibu un izdeviigi bij apbeernoties aaatri 😁😁😁😁😁😁 nevelti shiii visu laiku malj ka esot ilgi meeginaajushi saiet kopaaa😛😛😛😛😛😛 iesprauacaaas ...tad beerninji un chau jaunaa gjimeniite kas mani sponsoreees 😘
10.01.2021 12:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits