IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1315
Reģ: 03.11.2023
brunettte @ 18.09.2024 14:55

Brīvo laiku storijos tak var redzēt pilnā krāšņumā :) Nu nepārdzīvo, gan jau ir arī kāda, kura dzīvo alā un par nurmuižu uzzināja no kristīnītes.

Klau, vienīgās, kas ļoti pārdzīvo, acīm rezdzot, esat jūs. Katru dienu šeit komentārs pēc komentāra. Es tik vienreiz ierunājos 😀 Pa lielam man ir vienalga, smuka nurmuiža, biju tur kāzās, viss patika. Pirms pāris gadiem neko par tādu vietu nezināju. 🤷‍♂️
Man liekas, ka tā ir viena liela muldēšana, ka visi jau gadus 10 zina par Nurmuižu un tās īpašnieku. :D
18.09.2024 15:24 |
 
Reitings 757
Reģ: 31.01.2023
Džinga @ 18.09.2024 15:24

Klau, vienīgās, kas ļoti pārdzīvo, acīm rezdzot, esat jūs. Katru dienu šeit komentārs pēc komentāra. Es tik vienreiz ierunājos ? Pa lielam man ir vienalga, smuka nurmuiža, biju tur kāzās, viss patika. Pirms pāris gadiem neko par tādu vietu nezināju. ?‍♂️
Man liekas, ka tā ir viena liela muldēšana, ka visi jau gadus 10 zina par Nurmuižu un tās īpašnieku. :D
Par Nurmuižu uzzināju, kad Zāmuele tur sāka rosīties, ka tik nebūs jau tie 10 gadi.
Par Fiļu zināju senāk, vienmēr bagātāko cilvēku topā.
18.09.2024 15:28 |
 
Reitings 967
Reģ: 05.07.2024
Džinga @ 18.09.2024 15:24

Klau, vienīgās, kas ļoti pārdzīvo, acīm rezdzot, esat jūs. Katru dienu šeit komentārs pēc komentāra. Es tik vienreiz ierunājos ? Pa lielam man ir vienalga, smuka nurmuiža, biju tur kāzās, viss patika. Pirms pāris gadiem neko par tādu vietu nezināju. ?‍♂️
Man liekas, ka tā ir viena liela muldēšana, ka visi jau gadus 10 zina par Nurmuižu un tās īpašnieku. :D

Nu pardon, es te nesekoju tik regulāri līdzi katram komentāram, kad ienāku, izlasu un piemetu savas piecas kapeikas. Jā, šī tēma gan ir ievilkusies diezgan, bet nu, acīmredzot, nav nekas interesantāks, ko apspriest pagaidām.
Ar tādu muižas seju, storijiem, slavu... nu man negribētos tur kāzas svinēt. Vieta fantastiski skaista, bet bez jeļas :) Tas ir mans viedoklis. Tev ir savs. Pie tā arī paliksim.
18.09.2024 15:37 |
 
Reitings 351
Reģ: 14.05.2024
brunettte @ 18.09.2024 14:21
Nu paga, viņa tur ir tikpat parasts darbinieks, kā visi pārējie? Tas, ka viņa guļ ar priekšnieku nenozīmē, ka viņa nurmuižā ir devusi kādu savu lielo pienesumu un tas ir viņas īpašums. Tur bez viņas ir vēl citi darbinieki, bez kuriem jeļa neko neiesāktu. Tad jau tagad katra darba vietas vadītāja var sev sist pa krūtīm un uzņemties visus laurus uz sevi. Turklāt, viņa ir draudzene O. Ne sieva, bet draudzene, kas šajā gadījumā nenozīmē “kas mans, tas Tavs”

Nu pagaidi, tad sanāk tā - visas sievietes, kuras nav precējušās un dzīvo vīrieša īpašumā, vai brauc ar vīrieša mašīnu, nedod Dievs strādā vīrieša uzņēmumā, ir nekas, tik persona, kas guļ ar priekšnieku? Vai persona, kas dzīvo par brīvu vīrieša īpašumā? Uzreiz, ja esi attiecībās ar priekšnieku, Tu tik proti gulēt ar viņu. Neko vairāk neesi devusi! 😄
Par darbiniekiem: Protams, ka komanda ir svarīga, viņa arī izceļ darbiniekus. Normāls cilvēks saprot, ka bez citu palīdzības nekas nebūtu. Ļaujat viņai lepoties, nekas traģisks jūsu dzīvē nenotiks.
Sieva vai nav sieva, tas īsti nemaina faktu, cik svarīgs Tev tas cilvēks.
Viss, man jau apnika. Paldies par sarunu! 😄
18.09.2024 15:41 |
 
Reitings 443
Reģ: 03.08.2022
LivaLauva1 @ 18.09.2024 15:41

Nu pagaidi, tad sanāk tā - visas sievietes, kuras nav precējušās un dzīvo vīrieša īpašumā, vai brauc ar vīrieša mašīnu, nedod Dievs strādā vīrieša uzņēmumā, ir nekas, tik persona, kas guļ ar priekšnieku? Vai persona, kas dzīvo par brīvu vīrieša īpašumā? Uzreiz, ja esi attiecībās ar priekšnieku, Tu tik proti gulēt ar viņu. Neko vairāk neesi devusi! ?
Par darbiniekiem: Protams, ka komanda ir svarīga, viņa arī izceļ darbiniekus. Normāls cilvēks saprot, ka bez citu palīdzības nekas nebūtu. Ļaujat viņai lepoties, nekas traģisks jūsu dzīvē nenotiks.
Sieva vai nav sieva, tas īsti nemaina faktu, cik svarīgs Tev tas cilvēks.
Viss, man jau apnika. Paldies par sarunu! ?

Komentārs no juristes. Lai kā kādu tas aizvaino, tad diemžēl, ja nav reģistrēta kopdzīve tu esi tieši nekas otram.
18.09.2024 16:08 |
 
Reitings 351
Reģ: 14.05.2024
Inna86 @ 18.09.2024 16:08

Komentārs no juristes. Lai kā kādu tas aizvaino, tad diemžēl, ja nav reģistrēta kopdzīve tu esi tieši nekas otram.

Juridiski, protams, neskaities nekas, ja nav viss sakārtots.
18.09.2024 16:12 |
 
Reitings 905
Reģ: 23.01.2024
Zilais Valis @ 18.09.2024 13:47
Cik Meirānei ir gadu?

41
https://nra.lv/tautaruna/slavenibas/411298-signe-meirane-savus-40-nosvin-francija.htm
Bildē izskatās pēc visīstākās raganas.
18.09.2024 16:50 |
 
Reitings 1633
Reģ: 09.06.2024
Džinga @ 18.09.2024 15:24

Klau, vienīgās, kas ļoti pārdzīvo, acīm rezdzot, esat jūs. Katru dienu šeit komentārs pēc komentāra. Es tik vienreiz ierunājos ? Pa lielam man ir vienalga, smuka nurmuiža, biju tur kāzās, viss patika. Pirms pāris gadiem neko par tādu vietu nezināju. ?‍♂️
Man liekas, ka tā ir viena liela muldēšana, ka visi jau gadus 10 zina par Nurmuižu un tās īpašnieku. :D
Mīļā sirds par Nurmiuižu ļoti daufzi zina jau 19 gadus! Neticēsi, bet Nurmuižu Fiļs nopirka 2005 gadā un tam visam ļoti intensīvi seko līdzi žurnālisti unregulāri par to visu raksta! OF pats vienmēr arī to regulāri izceļ! Blakus esošos īpašumus intensīvi atpirka 2007 gadā, tos vēsturiskos kuri kādreiz piederēja Nurmuižai! 2009 gadā uh pa visu tv un presi izskanēja milzīgs skandāls kur OF strīdējās ar kaimiņiemi par to, ka tie nevēlās pārdot. Neticēsi gribēja vai arī bija ierosināta krimināllieta par to visu un rakstīja pat to, ka esot aizgājis līdz miesas bojājumiem! Tā, ka daudzi to visu jau zina sen, ar to pašu Santu viss tika vairumā atspoguļots glancētajis žurnālos. Ja Tu neapzini daudzas LV muižas un pilis forums nav pie tā vainīgs un nekad nebūs Kristīnes nopelns, ka Tu esi augusi mucā un barota pa spundi!
18.09.2024 17:26 |
 
Reitings 1633
Reģ: 09.06.2024
Aizmirsu pierakstīt, ka OF sieva Olga Orlova bika pat sakāvusies ar kaimiņieni!
18.09.2024 17:46 |
 
Reitings 1633
Reģ: 09.06.2024
LivaLauva1 @ 18.09.2024 15:41

Nu pagaidi, tad sanāk tā - visas sievietes, kuras nav precējušās un dzīvo vīrieša īpašumā, vai brauc ar vīrieša mašīnu, nedod Dievs strādā vīrieša uzņēmumā, ir nekas, tik persona, kas guļ ar priekšnieku? Vai persona, kas dzīvo par brīvu vīrieša īpašumā? Uzreiz, ja esi attiecībās ar priekšnieku, Tu tik proti gulēt ar viņu. Neko vairāk neesi devusi! ?
Par darbiniekiem: Protams, ka komanda ir svarīga, viņa arī izceļ darbiniekus. Normāls cilvēks saprot, ka bez citu palīdzības nekas nebūtu. Ļaujat viņai lepoties, nekas traģisks jūsu dzīvē nenotiks.
Sieva vai nav sieva, tas īsti nemaina faktu, cik svarīgs Tev tas cilvēks.
Viss, man jau apnika. Paldies par sarunu! ?
protams, ka viņa tur nekas būt nevar. Tu vēl aizmirsti ļoti svarugu lietu, ka OF nekas nepieder, bet īpašniece ir viņa mamma! Tagad kā reiz notiek milzīgs skandāls saistībā ar Alenu Delonu nodzīvoja kopā ar sievieti 15 gadus, sāka kā mājkalpotāja, bet pēc tam bija dzīvesbiedre! Pēc Delona nāves visi viņa bērni izmeta viņu ar pliku dirsu uz ielas un viss ir likumīgi. Keistīne pat nevarēs neko pierādīt, ka kaut kur mistiski bijusi kopīga saimniecība, viss godīgi ir uz mammu.
18.09.2024 17:56 |
 
Reitings 92
Reģ: 19.03.2024
Mrs.True @ 18.09.2024 16:50

41
https://nra.lv/tautaruna/slavenibas/411298-signe-meirane-savus-40-nosvin-francija.htm
Bildē izskatās pēc visīstākās raganas.
💯 riktīga baba jaga👺
18.09.2024 18:01 |
 
Reitings 967
Reģ: 05.07.2024
Dovana @ 18.09.2024 17:26
Mīļā sirds par Nurmiuižu ļoti daufzi zina jau 19 gadus! Neticēsi, bet Nurmuižu Fiļs nopirka 2005 gadā un tam visam ļoti intensīvi seko līdzi žurnālisti unregulāri par to visu raksta! OF pats vienmēr arī to regulāri izceļ! Blakus esošos īpašumus intensīvi atpirka 2007 gadā, tos vēsturiskos kuri kādreiz piederēja Nurmuižai! 2009 gadā uh pa visu tv un presi izskanēja milzīgs skandāls kur OF strīdējās ar kaimiņiemi par to, ka tie nevēlās pārdot. Neticēsi gribēja vai arī bija ierosināta krimināllieta par to visu un rakstīja pat to, ka esot aizgājis līdz miesas bojājumiem! Tā, ka daudzi to visu jau zina sen, ar to pašu Santu viss tika vairumā atspoguļots glancētajis žurnālos. Ja Tu neapzini daudzas LV muižas un pilis forums nav pie tā vainīgs un nekad nebūs Kristīnes nopelns, ka Tu esi augusi mucā un barota pa spundi!
Āmen!🙏 Bet nu instagrams parādījās tikai 2010.gadā, tāpēc atsevišķiem cilvēkiem dzīve pirms 2010. neeksistē un eksistē tikai tas, ko parāda citi instagramā.
18.09.2024 18:12 |
 
Reitings 967
Reģ: 05.07.2024
LivaLauva1 @ 18.09.2024 15:41

Nu pagaidi, tad sanāk tā - visas sievietes, kuras nav precējušās un dzīvo vīrieša īpašumā, vai brauc ar vīrieša mašīnu, nedod Dievs strādā vīrieša uzņēmumā, ir nekas, tik persona, kas guļ ar priekšnieku? Vai persona, kas dzīvo par brīvu vīrieša īpašumā? Uzreiz, ja esi attiecībās ar priekšnieku, Tu tik proti gulēt ar viņu. Neko vairāk neesi devusi! ?
Par darbiniekiem: Protams, ka komanda ir svarīga, viņa arī izceļ darbiniekus. Normāls cilvēks saprot, ka bez citu palīdzības nekas nebūtu. Ļaujat viņai lepoties, nekas traģisks jūsu dzīvē nenotiks.
Sieva vai nav sieva, tas īsti nemaina faktu, cik svarīgs Tev tas cilvēks.
Viss, man jau apnika. Paldies par sarunu! ?
A kas tieši tad Tu skaities vīrietim ar kuru neesi precējusies? 😀 Labākajā gadījumā vari būt bērna māte. Tas, ka viņš dod naudu un ļauj ar to rīkoties nekādā veidā Tevi nepadara par līdzīpašnieci, priekšnieci, vai vēl sazin ko VIŅA īpašumam. Pat ja viņš Tevi ieraksta kādā papīrā, Tu joprojām esi tikai darbiniece, jo pat kopīgs uzņēmums jūs nepadara par vīru un sievu. Tas, ka Kristīne tur aizbrauc paēst, pafilmēt video un parunāt ar Juriju ir tikai likumsakarīgi, jo ko citu viņa darīs?😀 Kritīs O uz nerviem? Nodzersies? Kaut kā taču laiks jāaizpilda. Nesaku, ka viņa tur savu artaviņu nav ielikusi, bet nu te jau sāk pataisīt viņu par Nurmuižas galveno atklājēju, jo neviens tak pirms Kristīnes vispār nezināja ne par O, ne Nurmuižu.
18.09.2024 18:19 |
 
Reitings 1633
Reģ: 09.06.2024
brunettte @ 18.09.2024 18:12
Āmen!? Bet nu instagrams parādījās tikai 2010.gadā, tāpēc atsevišķiem cilvēkiem dzīve pirms 2010. neeksistē un eksistē tikai tas, ko parāda citi instagramā.
Pat nevarēju iedomāties, ka cilvēkiem dzīve sākās un beidzās ar Instagramu🙈 Santai privātais IG bija pilns ar Nurmuižu. Te pēkšņi dakļa Nurmuižu tik atklājusi ar Kristīni😳 Svēti tic, ka bez Kristīnes Nurmuiža nedzīvotu! Nez ko ta viņa var atklāt saviem 10 tkst sekotājiem! Olga Irlova ar saviem 66 tkst gan jau būtu ietekmīgāka. Šodien pat uz smaidu pavilka kā Kristīne presi kačā ar pietupieniem.
18.09.2024 18:33 |
 
Reitings 1315
Reģ: 03.11.2023
brunettte @ 18.09.2024 18:12
Āmen!? Bet nu instagrams parādījās tikai 2010.gadā, tāpēc atsevišķiem cilvēkiem dzīve pirms 2010. neeksistē un eksistē tikai tas, ko parāda citi instagramā.

Teica cilvēks, kas Instagramā seko dažādiem cilvēkiem, kas viņai besī un pēc tam apspriež interneta forumā. :D
Ai nu lai, es pat nesekoju ne Nurmuižai ne īpašniekiem, pasarg dies šeit mēģināt kādu puslīdz labu vārdu pateikt par kaut ko.
18.09.2024 18:35 |
 
Reitings 1633
Reģ: 09.06.2024
brunettte @ 18.09.2024 18:19
A kas tieši tad Tu skaities vīrietim ar kuru neesi precējusies? ? Labākajā gadījumā vari būt bērna māte. Tas, ka viņš dod naudu un ļauj ar to rīkoties nekādā veidā Tevi nepadara par līdzīpašnieci, priekšnieci, vai vēl sazin ko VIŅA īpašumam. Pat ja viņš Tevi ieraksta kādā papīrā, Tu joprojām esi tikai darbiniece, jo pat kopīgs uzņēmums jūs nepadara par vīru un sievu. Tas, ka Kristīne tur aizbrauc paēst, pafilmēt video un parunāt ar Juriju ir tikai likumsakarīgi, jo ko citu viņa darīs?? Kritīs O uz nerviem? Nodzersies? Kaut kā taču laiks jāaizpilda. Nesaku, ka viņa tur savu artaviņu nav ielikusi, bet nu te jau sāk pataisīt viņu par Nurmuižas galveno atklājēju, jo neviens tak pirms Kristīnes vispār nezināja ne par O, ne Nurmuižu.
Es ar šito nesaprotu ko tur visi grib viņai piešūt, dvēsele, vadītāja, sirds utt. Patiesībā taču to dara daudzi citi cilvēki! Kristīne realitātē šo to pagilmē pabučojās ar Jurčiku un padejo. Paēd, dod dažādus norādījumus, dzirdēts, ka diez gan daudz ko glupu. Man jau vienalga, bet viņai ar to Nurmuižas attīstīšanu sakara maz, vispār nekāda. Grūtākais jau bija veidot un savest kārtībā visu Olgai un Santai. Red Olgai pat izkauties gadījās😀Pareizāk sakot atnāca jau uz visu gandrīz gatavu! Kādēļ daudzas te palaiž garām visi teresantāko faktu! Nurmuiža oficiāli pieder OF mammai tāpat kā viss pārējais!
18.09.2024 18:43 |
 
Reitings 741
Reģ: 16.02.2022
Kā jums Gluzonovas naudas ziedojuma prasīšana?
18.09.2024 19:58 |
 
10 gadi
Reitings 6856
Reģ: 17.09.2009
Fargerike @ 18.09.2024 19:58
Kā jums Gluzonovas naudas ziedojuma prasīšana?
Ja tas tiešām ir bērnam, tad es neko nenosodu. Es arī darītu visu lai mans bērns var attīstīties. Katra māte to darītu.
18.09.2024 20:20 |
 
Reitings 967
Reģ: 05.07.2024
Džinga @ 18.09.2024 18:35

Teica cilvēks, kas Instagramā seko dažādiem cilvēkiem, kas viņai besī un pēc tam apspriež interneta forumā. :D
Ai nu lai, es pat nesekoju ne Nurmuižai ne īpašniekiem, pasarg dies šeit mēģināt kādu puslīdz labu vārdu pateikt par kaut ko.
starp tiem, kam es sekoju, diemžēl vai par laimi, neatradīsi nevienu no personām, kuras te tiek apspriestas. Storijus viņām skatos, lai saprastu par ko te notiek cepieni 😊
18.09.2024 20:21 |
 
Reitings 10318
Reģ: 30.12.2015
Līvai Gobai ir jau 23 gadu, pieaugusi sieviete, bet goda vārds, brīžiem uzvedas kā pilnīga zoss :D tad nu kaut kas neticams - viņai gan esošais dzīvoklis, gan iepriekšējais, gan darba vieta visi atrodas adresē ar numuru septiņi :D baigā sensācija
18.09.2024 20:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits